Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 204,00 | 257 | 189 | 12 | 100 % |
| 2. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 196,33 | 236 | 169 | 10 | 83 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 194,67 | 219 | 179 | 10 | 83 % |
| 4. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 193,00 | 225 | 160 | 8 | 67 % |
| 5. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 192,50 | 232 | 137 | 8 | 67 % |
| 6. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 191,83 | 209 | 161 | 8 | 67 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 191,67 | 245 | 149 | 8 | 67 % |
| 8. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 189,67 | 240 | 158 | 8 | 67 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 189,00 | 201 | 181 | 6 | 100 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 188,50 | 258 | 146 | 8 | 67 % |
| 11. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 187,00 | 215 | 159 | 10 | 83 % |
| 12. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 185,33 | 216 | 158 | 12 | 100 % |
| 13. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 183,00 | 204 | 161 | 6 | 100 % |
| 14. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 182,33 | 232 | 148 | 8 | 67 % |
| 15. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 173,33 | 178 | 145 | 4 | 67 % |
| 16. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 171,00 | 201 | 139 | 10 | 83 % |
| 17. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 171,00 | 182 | 150 | 2 | 33 % |
| 18. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 6 | 170,17 | 191 | 146 | 8 | 67 % |
| 19. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 168,50 | 180 | 140 | 0 | 0 % |
| 20. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 168,17 | 179 | 136 | 2 | 17 % |
| 21. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 167,17 | 184 | 144 | 2 | 17 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 167,00 | 184 | 154 | 3 | 25 % |
| 23. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 164,83 | 205 | 120 | 2 | 17 % |
| 24. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 164,33 | 193 | 145 | 6 | 50 % |
| 25. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 164,17 | 181 | 139 | 8 | 67 % |
| 26. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 164,17 | 182 | 130 | 4 | 33 % |
| 27. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 162,83 | 200 | 123 | 6 | 50 % |
| 28. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 161,00 | 184 | 134 | 4 | 33 % |
| 29. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 159,83 | 181 | 123 | 8 | 67 % |
| 30. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 159,83 | 187 | 125 | 4 | 33 % |
| 31. | Szotkowski Jaroslav+8 | DOBRÁCI | 6 | 159,17 | 169 | 138 | 2 | 17 % |
| 32. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 156,17 | 165 | 132 | 2 | 17 % |
| 33. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 155,83 | 168 | 142 | 6 | 50 % |
| 34. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 155,67 | 160 | 110 | 4 | 33 % |
| 35. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 155,17 | 160 | 145 | 0 | 0 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 150,33 | 168 | 128 | 2 | 33 % |
| 37. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 150,17 | 180 | 127 | 5 | 42 % |
| 38. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 150,00 | 163 | 116 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 116,00 | 121 | 90 | 0 | 0 % |