Jelínková Vladimíra
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 JMJ TEAM
57. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 10.09. | STATOVAR | 125 | 121 | 113 | 137 | 119 | 159 | 6 | 159 | 113 | 129,00 | 2 |
| 5. HD | 16.09. | PERMONÍCI | 135 | 137 | 164 | 132 | 165 | 136 | 6 | 165 | 132 | 144,83 | 2 |
| 9. HD | 12.11. | BABINEC | 166 | 124 | 159 | 147 | 156 | 166 | 6 | 166 | 124 | 153,00 | 0 |
| 10. HD | 25.11. | URNA | 129 | 137 | 140 | 123 | 157 | 175 | 6 | 175 | 123 | 143,50 | 4 |
| 11. HD | 09.12. | JEŠTĚŘI | 144 | 162 | 147 | 146 | 126 | 133 | 6 | 162 | 126 | 143,00 | 2 |
| Celkem | 5 utkání | 4280 celkem | 30 | 175 | 113 | 142,67 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 60 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 134,67.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 JMJ TEAM
47. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 27.02. | URNA | 179 | 154 | 137 | 162 | 128 | 141 | 6 | 179 | 128 | 150,17 | 2 |
| 6. HD | 18.03. | BABINEC | 123 | 138 | 206 | 124 | 158 | 171 | 6 | 206 | 123 | 153,33 | 4 |
| 10. HD | 13.05. | SMOG | 183 | 180 | 176 | 150 | 124 | 146 | 6 | 183 | 124 | 159,83 | 8 |
| 11. HD | 20.05. | DOBRÁCI | 137 | 185 | 172 | 135 | 132 | 154 | 6 | 185 | 132 | 152,50 | 4 |
| Celkem | 4 utkání | 3695 celkem | 24 | 206 | 123 | 153,96 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 48 možných (38 %). Bez handicapu je průměr 145,96.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 JMJ TEAM
52. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 149 | 153 | 174 | 155 | 155 | 121 | 6 | 174 | 121 | 151,17 | 2 |
| 9. HD | 07.11. | URNA | 145 | 155 | 140 | 161 | 176 | 153 | 6 | 176 | 140 | 155,00 | 0 |
| 10. HD | 19.09. | GAMA | 120 | 162 | 137 | 187 | 156 | 148 | 6 | 187 | 120 | 151,67 | 4 |
| 11. HD | 04.12. | HUJAŘI | 133 | 146 | 142 | 155 | 143 | 144 | 6 | 155 | 133 | 143,83 | 2 |
| Celkem | 4 utkání | 3610 celkem | 24 | 187 | 120 | 150,42 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 48 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 142,42.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JMJ TEAM
44. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 09.05. | JEŠTĚŘI | 177 | 145 | 168 | 160 | 161 | 143 | 6 | 177 | 143 | 159,00 | 2 |
| 10. HD | 29.05. | STATOVAR | 154 | 204 | 154 | 167 | 135 | 170 | 6 | 204 | 135 | 164,00 | 4 |
| 11. HD | 05.06. | SMOG | 147 | 192 | 137 | 147 | 160 | 160 | 6 | 192 | 137 | 157,17 | 4 |
| Celkem | 3 utkání | 2881 celkem | 18 | 204 | 135 | 160,06 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 36 možných (28 %). Bez handicapu je průměr 152,06.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 JMJ TEAM
47. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 18.10. | JEŠTĚŘI | 122 | 134 | 164 | 163 | 220 | 121 | 6 | 220 | 121 | 154,00 | 6 |
| 3. HD | 31.08. | BABINEC | 150 | 167 | 154 | 156 | 147 | 112 | 6 | 167 | 112 | 147,67 | 4 |
| 4. HD | 05.09. | GAMA | 186 | 152 | 191 | 231 | 169 | 146 | 6 | 231 | 146 | 179,17 | 6 |
| 6. HD | 27.09. | STATOVAR | 167 | 201 | 132 | 157 | 119 | 179 | 6 | 201 | 119 | 159,17 | 2 |
| 10. HD | 19.09. | SMOG | 141 | 134 | 174 | 180 | 133 | 161 | 6 | 180 | 133 | 153,83 | 6 |
| Celkem | 5 utkání | 4763 celkem | 30 | 231 | 112 | 158,77 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 60 možných (40 %). Bez handicapu je průměr 150,77.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 JMJ TEAM
45. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 08.03. | BABINEC | 150 | 155 | 183 | 165 | 177 | 148 | 6 | 183 | 148 | 163,00 | 4 |
| 7. HD | 22.02. | KAMPERETAMPERE | 133 | 190 | 148 | 141 | 144 | 150 | 6 | 190 | 133 | 151,00 | 2 |
| Celkem | 2 utkání | 1884 celkem | 12 | 190 | 133 | 157,00 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 24 možných (25 %). Bez handicapu je průměr 149,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 JMJ TEAM
37. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | MEXICO | 146 | 155 | 165 | 151 | 145 | 153 | 6 | 165 | 145 | 152,50 | 6 |
| 6. HD | 08.11. | BABINEC | 176 | 127 | 169 | 149 | 156 | 167 | 6 | 176 | 127 | 157,33 | 6 |
| 7. HD | 25.10. | LAMPIÓNI | 174 | 150 | 177 | 132 | 137 | 138 | 6 | 177 | 132 | 151,33 | 4 |
| 8. HD | 15.11. | KAMPERETAMPERE | 199 | 156 | 140 | 175 | 156 | 151 | 6 | 199 | 140 | 162,83 | 4 |
| 11. HD | 13.12. | GAMA | 163 | 148 | 164 | 176 | 179 | 168 | 6 | 179 | 148 | 166,33 | 10 |
| Celkem | 5 utkání | 4742 celkem | 30 | 199 | 127 | 158,07 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 60 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 150,07.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 JMJ TEAM
46. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 03.02. | PERMONÍCI | 153 | 164 | 157 | 134 | 159 | 142 | 6 | 164 | 134 | 151,50 | 0 |
| 5. HD | 10.02. | GAMA | 156 | 146 | 142 | 153 | 145 | 150 | 6 | 156 | 142 | 148,67 | 5 |
| 6. HD | 03.03. | BABINEC | 156 | 141 | 136 | 137 | 184 | 181 | 6 | 184 | 136 | 155,83 | 4 |
| Celkem | 3 utkání | 2736 celkem | 18 | 184 | 134 | 152,00 | 9 | ||||||
Duelových bodů 9 z 36 možných (25 %). Bez handicapu je průměr 144,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JMJ TEAM
37. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | MEXICO | 145 | 186 | 176 | 124 | 165 | 155 | 6 | 186 | 124 | 158,50 | 4 |
| 2. HD | 22.10. | GAMA | 146 | 146 | 179 | 121 | 191 | 143 | 6 | 191 | 121 | 154,33 | 4 |
| 3. HD | 16.09. | BABINEC | 143 | 185 | 161 | 145 | 179 | 174 | 6 | 185 | 143 | 164,50 | 10 |
| 4. HD | 02.12. | STATOVAR | 175 | 143 | 156 | 153 | 174 | 163 | 6 | 175 | 143 | 160,67 | 0 |
| 5. HD | 24.09. | PERMONÍCI | 162 | 151 | 141 | 177 | 238 | 143 | 6 | 238 | 141 | 168,67 | 2 |
| 6. HD | 14.10. | JEŠTĚŘI | 158 | 139 | 154 | 132 | 162 | 193 | 6 | 193 | 132 | 156,33 | 4 |
| 7. HD | 15.10. | TRAKEŘI | 148 | 147 | 165 | 165 | 169 | 139 | 6 | 169 | 139 | 155,50 | 4 |
| 8. HD | 28.10. | KAMPERETAMPERE | 164 | 180 | 146 | 195 | 153 | 173 | 6 | 195 | 146 | 168,50 | 4 |
| 9. HD | 02.09. | SMOG | 144 | 165 | 171 | 113 | 134 | 183 | 6 | 183 | 113 | 151,67 | 6 |
| 10. HD | 12.11. | HUJAŘI | 186 | 159 | 159 | 140 | 207 | 153 | 6 | 207 | 140 | 167,33 | 4 |
| 11. HD | 09.09. | LAMPIÓNI | 165 | 155 | 148 | 176 | 136 | 140 | 6 | 176 | 136 | 153,33 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10556 celkem | 66 | 238 | 113 | 159,94 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 132 možných (35 %). Bez handicapu je průměr 151,94.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 JMJ TEAM
36. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 12.02. | STATOVAR | 206 | 187 | 170 | 135 | 182 | 165 | 6 | 206 | 135 | 174,17 | 8 |
| 3. HD | 25.02. | BABINEC | 154 | 179 | 173 | 160 | 183 | 153 | 6 | 183 | 153 | 167,00 | 8 |
| 5. HD | 07.05. | SMOG | 157 | 189 | 146 | 185 | 170 | 135 | 6 | 189 | 135 | 163,67 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | PERMONÍCI | 173 | 157 | 112 | 135 | 244 | 158 | 6 | 244 | 112 | 163,17 | 4 |
| 7. HD | 26.03. | ONDRÁŠ | 187 | 190 | 167 | 169 | 125 | 195 | 6 | 195 | 125 | 172,17 | 7 |
| 8. HD | 01.04. | GAMA | 145 | 170 | 182 | 190 | 154 | 189 | 6 | 190 | 145 | 171,67 | 8 |
| 9. HD | 23.04. | JEŠTĚŘI | 188 | 139 | 144 | 168 | 206 | 157 | 6 | 206 | 139 | 167,00 | 8 |
| 10. HD | 13.05. | HUJAŘI | 150 | 162 | 163 | 154 | 157 | 164 | 6 | 164 | 150 | 158,33 | 6 |
| 11. HD | 21.05. | MEXICO | 104 | 121 | 166 | 167 | 140 | 168 | 6 | 168 | 104 | 144,33 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 8889 celkem | 54 | 244 | 104 | 164,61 | 57 | ||||||
Duelových bodů 57 z 108 možných (53 %). Bez handicapu je průměr 156,61.
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 JMJ TEAM
43. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 27.08. | STATOVAR | 174 | 135 | 167 | 137 | 157 | 146 | 6 | 174 | 135 | 152,67 | 4 |
| 2. HD | 03.09. | MEXICO | 137 | 144 | 178 | 152 | 166 | 151 | 6 | 178 | 137 | 154,67 | 4 |
| 5. HD | 06.11. | HUJAŘI | 186 | 177 | 177 | 142 | 147 | 153 | 6 | 186 | 142 | 163,67 | 6 |
| 6. HD | 15.10. | TRAKEŘI | 183 | 160 | 146 | 126 | 159 | 155 | 6 | 183 | 126 | 154,83 | 2 |
| 7. HD | 16.10. | PERMONÍCI | 164 | 123 | 145 | 153 | 137 | 154 | 6 | 164 | 123 | 146,00 | 0 |
| 8. HD | 05.11. | GAMA | 124 | 175 | 116 | 164 | 158 | 144 | 6 | 175 | 116 | 146,83 | 6 |
| 10. HD | 20.11. | JEŠTĚŘI | 155 | 143 | 190 | 138 | 157 | 163 | 6 | 190 | 138 | 157,67 | 6 |
| 11. HD | 04.12. | SMOG | 161 | 174 | 156 | 164 | 159 | 134 | 6 | 174 | 134 | 158,00 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 7406 celkem | 48 | 190 | 116 | 154,29 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 96 možných (31 %). Bez handicapu je průměr 146,29.
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 JMJ TEAM
38. v žebříčku sezóny z 51 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | ONDRÁŠ | 170 | 143 | 148 | 150 | 167 | 126 | 6 | 170 | 126 | 150,67 | 4 |
| 2. HD | 12.02. | HUJAŘI | 157 | 146 | 153 | 179 | 154 | 157 | 6 | 179 | 146 | 157,67 | 6 |
| 3. HD | 19.02. | TRAKEŘI | 170 | 155 | 168 | 168 | 188 | 150 | 6 | 188 | 150 | 166,50 | 8 |
| 4. HD | 20.02. | LAMPIÓNI | 173 | 166 | 170 | 140 | 146 | 191 | 6 | 191 | 140 | 164,33 | 4 |
| 5. HD | 12.03. | GAMA | 178 | 143 | 155 | 156 | 145 | 160 | 6 | 178 | 143 | 156,17 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | JADRAN | 120 | 147 | 177 | 178 | 164 | 181 | 6 | 181 | 120 | 161,17 | 2 |
| 7. HD | 27.03. | STATOVAR | 180 | 163 | 146 | 166 | 164 | 164 | 6 | 180 | 146 | 163,83 | 4 |
| 8. HD | 16.04. | BABINEC | 183 | 155 | 147 | 153 | 171 | 140 | 6 | 183 | 140 | 158,17 | 8 |
| 9. HD | 19.04. | SMOG | 167 | 133 | 165 | 161 | 131 | 173 | 6 | 173 | 131 | 155,00 | 4 |
| 10. HD | 30.04. | PERMONÍCI | 142 | 154 | 161 | 157 | 147 | 196 | 6 | 196 | 142 | 159,50 | 2 |
| 11. HD | 07.05. | MEXICO | 137 | 163 | 142 | 145 | 152 | 156 | 6 | 163 | 137 | 149,17 | 3 |
| Celkem | 11 utkání | 10453 celkem | 66 | 196 | 120 | 158,38 | 51 | ||||||
Duelových bodů 51 z 132 možných (39 %). Bez handicapu je průměr 150,38.
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 JMJ TEAM
34. v žebříčku sezóny z 53 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | HUJAŘI | 156 | 157 | 155 | 152 | 133 | 159 | 6 | 159 | 133 | 152,00 | 0 |
| 2. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 139 | 147 | 163 | 198 | 145 | 115 | 6 | 198 | 115 | 151,17 | 6 |
| 3. HD | 18.09. | PERMONÍCI | 146 | 160 | 141 | 199 | 140 | 158 | 6 | 199 | 140 | 157,33 | 2 |
| 4. HD | 25.09. | JADRAN | 167 | 163 | 147 | 175 | 192 | 150 | 6 | 192 | 147 | 165,67 | 8 |
| 5. HD | 13.11. | BABINEC | 143 | 145 | 172 | 151 | 162 | 181 | 6 | 181 | 143 | 159,00 | 4 |
| 6. HD | 16.10. | GAMA | 172 | 184 | 151 | 165 | 183 | 144 | 6 | 184 | 144 | 166,50 | 8 |
| 7. HD | 24.10. | SMOG | 167 | 153 | 158 | 153 | 135 | 164 | 6 | 167 | 135 | 155,00 | 10 |
| 8. HD | 07.11. | STATOVAR | 139 | 156 | 162 | 178 | 151 | 156 | 6 | 178 | 139 | 157,00 | 2 |
| 9. HD | 04.09. | MEXICO | 138 | 161 | 139 | 168 | 158 | 172 | 6 | 172 | 138 | 156,00 | 4 |
| 10. HD | 20.11. | LAMPIÓNI | 155 | 171 | 137 | 193 | 148 | 193 | 6 | 193 | 137 | 166,17 | 8 |
| 11. HD | 21.11. | ONDRÁŠ | 163 | 160 | 133 | 160 | 132 | 166 | 6 | 166 | 132 | 152,33 | 0 |
| Celkem | 11 utkání | 10429 celkem | 66 | 199 | 115 | 158,02 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 132 možných (39 %). Bez handicapu je průměr 150,02.
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 JMJ TEAM
29. v žebříčku sezóny z 48 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | GAMA | 176 | 192 | 129 | 132 | 156 | 192 | 6 | 192 | 129 | 162,83 | 8 |
| 2. HD | 21.02. | PERMONÍCI | 140 | 153 | 196 | 147 | 162 | 190 | 6 | 196 | 140 | 164,67 | 2 |
| 3. HD | 28.02. | TRAKEŘI | 132 | 142 | 161 | 188 | 168 | 172 | 6 | 188 | 132 | 160,50 | 8 |
| 4. HD | 13.03. | JADRAN | 131 | 174 | 159 | 210 | 208 | 140 | 6 | 210 | 131 | 170,33 | 3 |
| 5. HD | 07.03. | BABINEC | 141 | 161 | 147 | 154 | 125 | 175 | 6 | 175 | 125 | 150,50 | 4 |
| 6. HD | 20.03. | MEXICO | 163 | 133 | 172 | 168 | 188 | 154 | 6 | 188 | 133 | 163,00 | 8 |
| 7. HD | 27.03. | ONDRÁŠ | 133 | 142 | 166 | 216 | 141 | 141 | 6 | 216 | 133 | 156,50 | 2 |
| 8. HD | 18.04. | 3+1 | 147 | 144 | 155 | 153 | 147 | 208 | 6 | 208 | 144 | 159,00 | 6 |
| 9. HD | 10.04. | SMOG | 151 | 165 | 167 | 153 | 208 | 136 | 6 | 208 | 136 | 163,33 | 12 |
| 10. HD | 02.05. | LAMPIÓNI | 157 | 137 | 202 | 124 | 170 | 178 | 6 | 202 | 124 | 161,33 | 4 |
| 11. HD | 09.05. | HUJAŘI | 152 | 173 | 154 | 183 | 179 | 152 | 6 | 183 | 152 | 165,50 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10665 celkem | 66 | 216 | 124 | 161,59 | 63 | ||||||
Duelových bodů 63 z 132 možných (48 %). Bez handicapu je průměr 153,59.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.