Frýdecká liga družstev, podzim 2026 TRAKEŘI
19. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | DOBRÁCI | 185 | 192 | 234 | 207 | 160 | 237 | 6 | 237 | 160 | 202,50 | 10 |
| 2. HD | 31.08. | GAMA | 187 | 178 | 174 | 176 | 177 | 171 | 6 | 187 | 171 | 177,17 | 8 |
| 3. HD | 08.09. | STATOVAR | 208 | 176 | 150 | 155 | 170 | 199 | 6 | 208 | 150 | 176,33 | 8 |
| 4. HD | 14.09. | URNA | 154 | 205 | 143 | 196 | 156 | 162 | 6 | 205 | 143 | 169,33 | 8 |
| 5. HD | 21.09. | LAMPIÓNI | 206 | 174 | 199 | 133 | 157 | 176 | 6 | 206 | 133 | 174,17 | 5 |
| 6. HD | 28.09. | DRACI | 174 | 191 | 188 | 205 | 170 | 223 | 6 | 223 | 170 | 191,83 | 10 |
| 7. HD | 05.10. | HUJAŘI | 203 | 187 | 169 | 148 | 195 | 189 | 6 | 203 | 148 | 181,83 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7639 celkem | 42 | 237 | 133 | 181,88 | 57 | ||||||
Duelových bodů 57 z 84 možných (68 %). Bez handicapu je průměr 177,88.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 TRAKEŘI
19. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | DALLAS | 207 | 175 | 148 | 148 | 202 | 183 | 6 | 207 | 148 | 177,17 | 4 |
| 3. HD | 23.02. | GAMA | 144 | 182 | 174 | 195 | 163 | 186 | 6 | 195 | 144 | 174,00 | 10 |
| 4. HD | 10.03. | JMJ TEAM | 173 | 194 | 210 | 173 | 142 | 179 | 6 | 210 | 142 | 178,50 | 6 |
| 5. HD | 17.03. | BABINEC | 195 | 204 | 196 | 160 | 186 | 205 | 6 | 205 | 160 | 191,00 | 10 |
| 6. HD | 30.03. | SMOG | 172 | 172 | 166 | 176 | 199 | 181 | 6 | 199 | 166 | 177,67 | 8 |
| 7. HD | 13.04. | DOBRÁCI | 176 | 207 | 170 | 181 | 148 | 217 | 6 | 217 | 148 | 183,17 | 12 |
| 9. HD | 12.05. | URNA | 154 | 139 | 212 | 183 | 173 | 196 | 6 | 212 | 139 | 176,17 | 2 |
| 10. HD | 18.05. | HUJAŘI | 190 | 223 | 178 | 185 | 146 | 229 | 6 | 229 | 146 | 191,83 | 8 |
| 11. HD | 27.04. | PERMONÍCI | 183 | 151 | 206 | 141 | 193 | 182 | 6 | 206 | 141 | 176,00 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 9753 celkem | 54 | 229 | 139 | 180,61 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 108 možných (61 %). Bez handicapu je průměr 176,61.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 TRAKEŘI
23. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | STATOVAR | 172 | 175 | 149 | 181 | 196 | 148 | 6 | 196 | 148 | 170,17 | 8 |
| 2. HD | 08.09. | HUJAŘI | 136 | 187 | 206 | 190 | 196 | 164 | 6 | 206 | 136 | 179,83 | 4 |
| 3. HD | 16.09. | SMOG | 132 | 167 | 217 | 193 | 193 | 161 | 6 | 217 | 132 | 177,17 | 6 |
| 4. HD | 22.09. | DOBRÁCI | 191 | 214 | 195 | 197 | 170 | 187 | 6 | 214 | 170 | 192,33 | 10 |
| 5. HD | 29.09. | JMJ TEAM | 159 | 147 | 172 | 3 | 172 | 147 | 159,33 | 0 | |||
| 6. HD | 13.10. | JEŠTĚŘI | 215 | 171 | 182 | 149 | 174 | 210 | 6 | 215 | 149 | 183,50 | 6 |
| 7. HD | 28.10. | GAMA | 135 | 163 | 161 | 173 | 169 | 173 | 6 | 173 | 135 | 162,33 | 6 |
| 8. HD | 03.11. | LAMPIÓNI | 192 | 151 | 149 | 169 | 187 | 194 | 6 | 194 | 149 | 173,67 | 6 |
| 9. HD | 17.11. | BABINEC | 170 | 182 | 175 | 172 | 164 | 206 | 6 | 206 | 164 | 178,17 | 10 |
| 11. HD | 16.12. | URNA | 164 | 196 | 180 | 171 | 168 | 160 | 6 | 196 | 160 | 173,17 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 10020 celkem | 57 | 217 | 132 | 175,79 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 114 možných (53 %). Bez handicapu je průměr 171,79.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 TRAKEŘI
6. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | HUJAŘI | 172 | 189 | 175 | 178 | 193 | 161 | 6 | 193 | 161 | 178,00 | 6 |
| 2. HD | 17.02. | SMOG | 193 | 153 | 165 | 215 | 212 | 153 | 6 | 215 | 153 | 181,83 | 6 |
| 3. HD | 27.02. | STATOVAR | 188 | 183 | 228 | 185 | 225 | 161 | 6 | 228 | 161 | 195,00 | 8 |
| 4. HD | 10.03. | GAMA | 173 | 157 | 236 | 175 | 223 | 175 | 6 | 236 | 157 | 189,83 | 12 |
| 5. HD | 18.03. | JMJ TEAM | 169 | 120 | 207 | 191 | 208 | 213 | 6 | 213 | 120 | 184,67 | 6 |
| 6. HD | 31.03. | DOBRÁCI | 237 | 182 | 259 | 194 | 171 | 187 | 6 | 259 | 171 | 205,00 | 6 |
| 7. HD | 24.04. | LAMPIÓNI | 186 | 185 | 251 | 165 | 204 | 200 | 6 | 251 | 165 | 198,50 | 8 |
| 8. HD | 29.04. | PERMONÍCI | 216 | 208 | 187 | 201 | 203 | 153 | 6 | 216 | 153 | 194,67 | 6 |
| 9. HD | 05.05. | JEŠTĚŘI | 203 | 185 | 184 | 175 | 164 | 150 | 6 | 203 | 150 | 176,83 | 8 |
| 10. HD | 19.05. | BABINEC | 181 | 174 | 167 | 183 | 191 | 183 | 6 | 191 | 167 | 179,83 | 8 |
| 11. HD | 27.05. | URNA | 193 | 149 | 168 | 169 | 174 | 219 | 6 | 219 | 149 | 178,67 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 12377 celkem | 66 | 259 | 120 | 187,53 | 76 | ||||||
Duelových bodů 76 z 132 možných (58 %). Bez handicapu je průměr 183,53.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 TRAKEŘI
5. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | SMOG | 161 | 182 | 214 | 163 | 209 | 200 | 6 | 214 | 161 | 188,17 | 8 |
| 2. HD | 27.08. | BABINEC | 168 | 169 | 183 | 175 | 168 | 182 | 6 | 183 | 168 | 174,17 | 2 |
| 3. HD | 02.09. | JEŠTĚŘI | 156 | 189 | 205 | 205 | 215 | 172 | 6 | 215 | 156 | 190,33 | 8 |
| 4. HD | 09.09. | DOBRÁCI | 144 | 192 | 247 | 182 | 239 | 182 | 6 | 247 | 144 | 197,67 | 8 |
| 7. HD | 14.10. | URNA | 209 | 173 | 189 | 168 | 190 | 185 | 6 | 209 | 168 | 185,67 | 4 |
| 9. HD | 12.11. | LAMPIÓNI | 204 | 217 | 155 | 182 | 225 | 161 | 6 | 225 | 155 | 190,67 | 6 |
| 10. HD | 18.11. | PERMONÍCI | 203 | 194 | 209 | 169 | 156 | 5 | 209 | 156 | 186,20 | 6 | |
| 11. HD | 10.12. | STATOVAR | 187 | 225 | 195 | 195 | 153 | 190 | 6 | 225 | 153 | 190,83 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 8836 celkem | 47 | 247 | 144 | 188,00 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 94 možných (55 %). Bez handicapu je průměr 184,00.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 TRAKEŘI
10. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | HUJAŘI | 151 | 185 | 149 | 180 | 152 | 187 | 6 | 187 | 149 | 167,33 | 4 |
| 2. HD | 05.02. | GAMA | 139 | 163 | 186 | 184 | 195 | 173 | 6 | 195 | 139 | 173,33 | 6 |
| 3. HD | 19.02. | JEŠTĚŘI | 190 | 194 | 216 | 186 | 192 | 193 | 6 | 216 | 186 | 195,17 | 10 |
| 4. HD | 26.02. | BABINEC | 198 | 165 | 184 | 178 | 201 | 180 | 6 | 201 | 165 | 184,33 | 10 |
| 5. HD | 11.03. | SMOG | 173 | 153 | 174 | 181 | 207 | 221 | 6 | 221 | 153 | 184,83 | 12 |
| 7. HD | 02.04. | URNA | 209 | 172 | 221 | 227 | 188 | 215 | 6 | 227 | 172 | 205,33 | 6 |
| 10. HD | 13.05. | LAMPIÓNI | 204 | 176 | 163 | 132 | 140 | 188 | 6 | 204 | 132 | 167,17 | 2 |
| 11. HD | 21.05. | PERMONÍCI | 166 | 178 | 207 | 180 | 178 | 185 | 6 | 207 | 166 | 182,33 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 8759 celkem | 48 | 227 | 132 | 182,48 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 96 možných (60 %). Bez handicapu je průměr 178,48.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 TRAKEŘI
9. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 29.08. | TRAFO | 152 | 180 | 153 | 198 | 218 | 177 | 6 | 218 | 152 | 179,67 | 8 |
| 3. HD | 05.09. | STATOVAR | 210 | 154 | 194 | 177 | 163 | 181 | 6 | 210 | 154 | 179,83 | 8 |
| 4. HD | 12.09. | GAMA | 170 | 179 | 167 | 195 | 219 | 218 | 6 | 219 | 167 | 191,33 | 12 |
| 5. HD | 20.11. | JMJ TEAM | 161 | 184 | 161 | 155 | 191 | 186 | 6 | 191 | 155 | 173,00 | 6 |
| 6. HD | 02.10. | BABINEC | 162 | 207 | 188 | 174 | 211 | 177 | 6 | 211 | 162 | 186,50 | 8 |
| 7. HD | 10.10. | HUJAŘI | 186 | 209 | 187 | 224 | 168 | 171 | 6 | 224 | 168 | 190,83 | 12 |
| 8. HD | 23.10. | URNA | 173 | 150 | 172 | 186 | 161 | 175 | 6 | 186 | 150 | 169,50 | 2 |
| 9. HD | 06.11. | PERMONÍCI | 173 | 192 | 186 | 181 | 218 | 195 | 6 | 218 | 173 | 190,83 | 6 |
| 10. HD | 27.11. | SMOG | 207 | 183 | 183 | 208 | 157 | 184 | 6 | 208 | 157 | 187,00 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 9891 celkem | 54 | 224 | 150 | 183,17 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 108 možných (67 %). Bez handicapu je průměr 179,17.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 TRAKEŘI
10. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | LAMPIÓNI | 144 | 171 | 207 | 150 | 192 | 189 | 6 | 207 | 144 | 175,50 | 4 |
| 2. HD | 01.03. | JEŠTĚŘI | 193 | 162 | 163 | 199 | 196 | 132 | 6 | 199 | 132 | 174,17 | 10 |
| 3. HD | 13.03. | TRAFO | 230 | 170 | 192 | 136 | 203 | 168 | 6 | 230 | 136 | 183,17 | 8 |
| 4. HD | 03.04. | GAMA | 171 | 207 | 220 | 213 | 187 | 184 | 6 | 220 | 171 | 197,00 | 12 |
| 5. HD | 11.04. | BABINEC | 157 | 163 | 153 | 174 | 174 | 181 | 6 | 181 | 153 | 167,00 | 10 |
| 6. HD | 18.04. | SMOG | 185 | 184 | 179 | 206 | 185 | 167 | 6 | 206 | 167 | 184,33 | 8 |
| 8. HD | 09.05. | PERMONÍCI | 125 | 183 | 165 | 3 | 183 | 125 | 157,67 | 2 | |||
| 9. HD | 24.05. | STATOVAR | 171 | 172 | 190 | 189 | 170 | 203 | 6 | 203 | 170 | 182,50 | 6 |
| 10. HD | 29.05. | HUJAŘI | 157 | 192 | 169 | 160 | 209 | 174 | 6 | 209 | 157 | 176,83 | 6 |
| 11. HD | 06.06. | URNA | 173 | 177 | 166 | 175 | 238 | 229 | 6 | 238 | 166 | 193,00 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10274 celkem | 57 | 238 | 125 | 180,25 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 114 možných (65 %). Bez handicapu je průměr 176,25.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | JEŠTĚŘI | 190 | 168 | 182 | 192 | 170 | 178 | 6 | 192 | 168 | 180,00 | 6 |
| 2. HD | 25.08. | BABINEC | 188 | 195 | 172 | 186 | 158 | 216 | 6 | 216 | 158 | 185,83 | 10 |
| 3. HD | 05.09. | STATOVAR | 205 | 180 | 155 | 171 | 177 | 188 | 6 | 205 | 155 | 179,33 | 10 |
| 4. HD | 20.09. | LAMPIÓNI | 202 | 163 | 199 | 169 | 200 | 212 | 6 | 212 | 163 | 190,83 | 6 |
| 5. HD | 31.08. | KAMPERETAMPERE | 193 | 199 | 117 | 134 | 211 | 151 | 6 | 211 | 117 | 167,50 | 4 |
| 7. HD | 27.09. | TRAFO | 191 | 215 | 160 | 182 | 166 | 159 | 6 | 215 | 159 | 178,83 | 8 |
| 10. HD | 12.09. | HUJAŘI | 180 | 174 | 176 | 187 | 180 | 170 | 6 | 187 | 170 | 177,83 | 10 |
| 11. HD | 06.12. | JMJ TEAM | 164 | 193 | 156 | 205 | 265 | 169 | 6 | 265 | 156 | 192,00 | 6 |
| Celkem | 8 utkání | 8713 celkem | 48 | 265 | 117 | 181,52 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 96 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 TRAKEŘI
8. v žebříčku sezóny z 57
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | GAMA | 180 | 150 | 184 | 181 | 158 | 188 | 6 | 188 | 150 | 173,50 | 10 |
| 2. HD | 16.05. | JEŠTĚŘI | 192 | 171 | 211 | 170 | 165 | 192 | 6 | 211 | 165 | 183,50 | 6 |
| 4. HD | 05.04. | SMOG | 188 | 209 | 188 | 192 | 168 | 182 | 6 | 209 | 168 | 187,83 | 12 |
| 5. HD | 30.05. | FAJNO PARTA | 172 | 199 | 180 | 195 | 223 | 210 | 6 | 223 | 172 | 196,50 | 12 |
| 9. HD | 10.05. | JMJ TEAM | 217 | 170 | 178 | 170 | 168 | 193 | 6 | 217 | 168 | 182,67 | 12 |
| 10. HD | 07.03. | KAMPERETAMPERE | 193 | 196 | 214 | 188 | 201 | 185 | 6 | 214 | 185 | 196,17 | 8 |
| 11. HD | 29.03. | LAMPIÓNI | 160 | 157 | 230 | 196 | 149 | 206 | 6 | 230 | 149 | 183,00 | 4 |
| Celkem | 7 utkání | 7819 celkem | 42 | 230 | 149 | 186,17 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 84 možných (76 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.10. | STATOVAR | 143 | 139 | 178 | 171 | 165 | 190 | 6 | 190 | 139 | 164,33 | 0 |
| 2. HD | 20.09. | JMJ TEAM | 172 | 133 | 155 | 167 | 175 | 181 | 6 | 181 | 133 | 163,83 | 6 |
| 3. HD | 06.12. | GAMA | 158 | 170 | 202 | 170 | 181 | 190 | 6 | 202 | 158 | 178,50 | 12 |
| 4. HD | 11.10. | MEXICO | 182 | 164 | 146 | 148 | 162 | 143 | 6 | 182 | 143 | 157,50 | 3 |
| 7. HD | 09.11. | PERMONÍCI | 176 | 201 | 182 | 154 | 176 | 191 | 6 | 201 | 154 | 180,00 | 4 |
| 11. HD | 27.09. | LAMPIÓNI | 173 | 175 | 167 | 156 | 193 | 191 | 6 | 193 | 156 | 175,83 | 6 |
| Celkem | 6 utkání | 6120 celkem | 36 | 202 | 133 | 170,00 | 31 | ||||||
Duelových bodů 31 z 72 možných (43 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | SMOG | 181 | 128 | 183 | 200 | 196 | 160 | 6 | 200 | 128 | 174,67 | 10 |
| 2. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 183 | 188 | 166 | 169 | 178 | 179 | 6 | 188 | 166 | 177,17 | 8 |
| 3. HD | 11.02. | BABINEC | 175 | 135 | 203 | 216 | 204 | 206 | 6 | 216 | 135 | 189,83 | 10 |
| 4. HD | 24.02. | GAMA | 174 | 179 | 223 | 156 | 181 | 185 | 6 | 223 | 156 | 183,00 | 10 |
| 5. HD | 18.02. | KAMPERETAMPERE | 148 | 222 | 177 | 179 | 197 | 164 | 6 | 222 | 148 | 181,17 | 6 |
| 8. HD | 22.06. | STATOVAR | 184 | 138 | 168 | 188 | 160 | 147 | 6 | 188 | 138 | 164,17 | 4 |
| 9. HD | 21.09. | MEXICO | 196 | 152 | 168 | 163 | 136 | 202 | 6 | 202 | 136 | 169,50 | 6 |
| 11. HD | 16.06. | JMJ TEAM | 183 | 134 | 121 | 159 | 152 | 180 | 6 | 183 | 121 | 154,83 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 8366 celkem | 48 | 223 | 121 | 174,29 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 96 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | GAMA | 141 | 151 | 174 | 184 | 214 | 170 | 6 | 214 | 141 | 172,33 | 8 |
| 2. HD | 16.09. | JEŠTĚŘI | 177 | 180 | 185 | 212 | 158 | 205 | 6 | 212 | 158 | 186,17 | 8 |
| 3. HD | 10.09. | SMOG | 140 | 198 | 166 | 167 | 203 | 147 | 6 | 203 | 140 | 170,17 | 10 |
| 4. HD | 24.09. | KAMPERETAMPERE | 210 | 160 | 177 | 136 | 142 | 166 | 6 | 210 | 136 | 165,17 | 4 |
| 6. HD | 09.09. | HUJAŘI | 132 | 185 | 148 | 187 | 124 | 143 | 6 | 187 | 124 | 153,17 | 6 |
| 7. HD | 15.10. | JMJ TEAM | 194 | 142 | 223 | 167 | 164 | 147 | 6 | 223 | 142 | 172,83 | 8 |
| 8. HD | 12.11. | STATOVAR | 172 | 150 | 200 | 185 | 149 | 184 | 6 | 200 | 149 | 173,33 | 6 |
| 9. HD | 22.10. | MEXICO | 170 | 144 | 144 | 201 | 180 | 214 | 6 | 214 | 144 | 175,50 | 6 |
| 11. HD | 29.10. | BABINEC | 170 | 192 | 174 | 173 | 191 | 189 | 6 | 192 | 170 | 181,50 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 9301 celkem | 54 | 223 | 124 | 172,24 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 108 možných (63 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.02. | GAMA | 201 | 154 | 186 | 138 | 159 | 202 | 6 | 202 | 138 | 173,33 | 10 |
| 4. HD | 05.03. | JMJ TEAM | 153 | 149 | 212 | 158 | 168 | 142 | 6 | 212 | 142 | 163,67 | 6 |
| 5. HD | 02.04. | PERMONÍCI | 201 | 145 | 200 | 194 | 183 | 182 | 6 | 201 | 145 | 184,17 | 8 |
| 6. HD | 07.05. | ONDRÁŠ | 152 | 163 | 141 | 203 | 182 | 209 | 6 | 209 | 141 | 175,00 | 5 |
| 7. HD | 26.03. | STATOVAR | 182 | 180 | 193 | 222 | 154 | 201 | 6 | 222 | 154 | 188,67 | 12 |
| 9. HD | 18.03. | LAMPIÓNI | 164 | 169 | 169 | 169 | 183 | 160 | 6 | 183 | 160 | 169,00 | 2 |
| 10. HD | 13.05. | MEXICO | 183 | 224 | 171 | 212 | 179 | 171 | 6 | 224 | 171 | 190,00 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7463 celkem | 42 | 224 | 138 | 177,69 | 51 | ||||||
Duelových bodů 51 z 84 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 10.09. | LAMPIÓNI | 160 | 178 | 149 | 146 | 201 | 166 | 6 | 201 | 146 | 166,67 | 2 |
| 4. HD | 18.09. | JEŠTĚŘI | 201 | 155 | 132 | 155 | 170 | 200 | 6 | 201 | 132 | 168,83 | 6 |
| 6. HD | 15.10. | JMJ TEAM | 172 | 205 | 197 | 160 | 193 | 195 | 6 | 205 | 160 | 187,00 | 8 |
| 9. HD | 13.11. | MEXICO | 149 | 140 | 126 | 146 | 157 | 143 | 6 | 157 | 126 | 143,50 | 6 |
| Celkem | 4 utkání | 3996 celkem | 24 | 205 | 126 | 166,50 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 48 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 JADRAN
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 27.03. | BABINEC | 147 | 106 | 134 | 3 | 147 | 106 | 129,00 | 2 | |||
| 9. HD | 17.04. | MEXICO | 158 | 158 | 225 | 170 | 145 | 148 | 6 | 225 | 145 | 167,33 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 1391 celkem | 9 | 225 | 106 | 154,56 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 18 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 JADRAN
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 18.09. | MEXICO | 154 | 198 | 176 | 3 | 198 | 154 | 176,00 | 4 | |||
| Celkem | 1 utkání | 528 celkem | 3 | 198 | 154 | 176,00 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 6 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 JADRAN
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 27.03. | SMOG | 139 | 171 | 207 | 3 | 207 | 139 | 172,33 | 4 | |||
| 7. HD | 02.05. | HUJAŘI | 160 | 181 | 167 | 163 | 165 | 179 | 6 | 181 | 160 | 169,17 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 1532 celkem | 9 | 207 | 139 | 170,22 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 18 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 JADRAN
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 31.10. | MEXICO | 129 | 134 | 177 | 143 | 186 | 157 | 6 | 186 | 129 | 154,33 | 6 |
| 10. HD | 29.11. | TRAKEŘI | 175 | 122 | 158 | 156 | 215 | 170 | 6 | 215 | 122 | 166,00 | 8 |
| Celkem | 2 utkání | 1922 celkem | 12 | 215 | 122 | 160,17 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 DŮCHODCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 08.03. | LAMPIÓNI | 155 | 151 | 134 | 145 | 139 | 147 | 6 | 155 | 134 | 145,17 | 3 |
| Celkem | 1 utkání | 871 celkem | 6 | 155 | 134 | 145,17 | 3 | ||||||
Duelových bodů 3 z 12 možných (25 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.