Lesniaková Miloslava
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 BABINEC
47. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | URNA | 158 | 147 | 173 | 143 | 142 | 142 | 6 | 173 | 142 | 150,83 | 0 |
| 2. HD | 17.02. | PERMONÍCI | 141 | 128 | 163 | 123 | 170 | 158 | 6 | 170 | 123 | 147,17 | 6 |
| 3. HD | 25.02. | HUJAŘI | 124 | 166 | 151 | 195 | 175 | 150 | 6 | 195 | 124 | 160,17 | 4 |
| Celkem | 3 utkání | 2749 celkem | 18 | 195 | 123 | 152,72 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 36 možných (28 %). Bez handicapu je průměr 144,72.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 BABINEC
54. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | HUJAŘI | 174 | 122 | 177 | 141 | 123 | 142 | 6 | 177 | 122 | 146,50 | 2 |
| 4. HD | 09.09. | LAMPIÓNI | 157 | 130 | 154 | 143 | 154 | 163 | 6 | 163 | 130 | 150,17 | 0 |
| 5. HD | 16.09. | JEŠTĚŘI | 140 | 163 | 153 | 133 | 177 | 144 | 6 | 177 | 133 | 151,67 | 4 |
| 11. HD | 09.12. | DOBRÁCI | 170 | 149 | 177 | 141 | 145 | 154 | 6 | 177 | 141 | 156,00 | 3 |
| Celkem | 4 utkání | 3626 celkem | 24 | 177 | 122 | 151,08 | 9 | ||||||
Duelových bodů 9 z 48 možných (19 %). Bez handicapu je průměr 143,08.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 BABINEC
53. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 11.03. | URNA | 158 | 166 | 149 | 177 | 179 | 164 | 6 | 179 | 149 | 165,50 | 2 |
| 2. HD | 05.02. | STATOVAR | 140 | 129 | 141 | 145 | 143 | 169 | 6 | 169 | 129 | 144,50 | 2 |
| 3. HD | 19.02. | LAMPIÓNI | 148 | 132 | 142 | 132 | 139 | 130 | 6 | 148 | 130 | 137,17 | 2 |
| 4. HD | 26.02. | TRAKEŘI | 161 | 193 | 182 | 145 | 151 | 184 | 6 | 193 | 145 | 169,33 | 8 |
| 5. HD | 29.01. | PERMONÍCI | 171 | 129 | 112 | 3 | 171 | 112 | 137,33 | 0 | |||
| 6. HD | 18.03. | JMJ TEAM | 91 | 138 | 109 | 131 | 132 | 136 | 6 | 138 | 91 | 122,83 | 0 |
| 7. HD | 08.04. | SMOG | 132 | 139 | 168 | 110 | 174 | 138 | 6 | 174 | 110 | 143,50 | 4 |
| 8. HD | 16.04. | DOBRÁCI | 138 | 142 | 147 | 162 | 180 | 145 | 6 | 180 | 138 | 152,33 | 6 |
| 9. HD | 29.04. | JEŠTĚŘI | 127 | 122 | 163 | 191 | 147 | 187 | 6 | 191 | 122 | 156,17 | 6 |
| 10. HD | 14.05. | HUJAŘI | 134 | 150 | 126 | 141 | 149 | 142 | 6 | 150 | 126 | 140,33 | 2 |
| Celkem | 10 utkání | 8402 celkem | 57 | 193 | 91 | 147,40 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 114 možných (28 %). Bez handicapu je průměr 139,40.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 BABINEC
53. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 29.08. | STATOVAR | 154 | 163 | 164 | 138 | 148 | 151 | 6 | 164 | 138 | 153,00 | 4 |
| 3. HD | 04.09. | JEŠTĚŘI | 170 | 124 | 133 | 160 | 140 | 137 | 6 | 170 | 124 | 144,00 | 2 |
| 6. HD | 02.10. | TRAKEŘI | 172 | 154 | 157 | 132 | 176 | 154 | 6 | 176 | 132 | 157,50 | 4 |
| 7. HD | 09.10. | LAMPIÓNI | 144 | 149 | 151 | 3 | 151 | 144 | 148,00 | 2 | |||
| 8. HD | 30.10. | SMOG | 149 | 136 | 156 | 142 | 153 | 145 | 6 | 156 | 136 | 146,83 | 5 |
| 9. HD | 06.11. | HUJAŘI | 128 | 161 | 163 | 153 | 105 | 143 | 6 | 163 | 105 | 142,17 | 2 |
| 11. HD | 04.12. | GAMA | 145 | 119 | 175 | 187 | 142 | 179 | 6 | 187 | 119 | 157,83 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 5852 celkem | 39 | 187 | 105 | 150,05 | 27 | ||||||
Duelových bodů 27 z 78 možných (35 %). Bez handicapu je průměr 142,05.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 BABINEC
50. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | TRAFO | 142 | 163 | 144 | 142 | 151 | 148 | 6 | 163 | 142 | 148,33 | 4 |
| 3. HD | 14.03. | LAMPIÓNI | 119 | 141 | 174 | 113 | 168 | 188 | 6 | 188 | 113 | 150,50 | 2 |
| 4. HD | 21.03. | JMJ TEAM | 148 | 156 | 165 | 3 | 165 | 148 | 156,33 | 2 | |||
| 5. HD | 11.04. | TRAKEŘI | 134 | 149 | 149 | 178 | 112 | 132 | 6 | 178 | 112 | 142,33 | 0 |
| 6. HD | 17.04. | JEŠTĚŘI | 157 | 156 | 159 | 3 | 159 | 156 | 157,33 | 4 | |||
| 7. HD | 24.04. | SMOG | 188 | 148 | 164 | 131 | 180 | 186 | 6 | 188 | 131 | 166,17 | 6 |
| 8. HD | 08.05. | URNA | 134 | 182 | 130 | 115 | 174 | 146 | 6 | 182 | 115 | 146,83 | 2 |
| 10. HD | 30.05. | GAMA | 127 | 168 | 156 | 191 | 137 | 112 | 6 | 191 | 112 | 148,50 | 6 |
| 11. HD | 05.06. | STATOVAR | 145 | 131 | 155 | 162 | 153 | 148 | 6 | 162 | 131 | 149,00 | 0 |
| Celkem | 9 utkání | 7251 celkem | 48 | 191 | 112 | 151,06 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 96 možných (27 %). Bez handicapu je průměr 143,06.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 BABINEC
51. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.11. | LAMPIÓNI | 173 | 148 | 127 | 164 | 182 | 152 | 6 | 182 | 127 | 157,67 | 2 |
| 4. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 153 | 143 | 163 | 142 | 160 | 116 | 6 | 163 | 116 | 146,17 | 0 |
| 5. HD | 19.09. | STATOVAR | 105 | 134 | 143 | 138 | 140 | 167 | 6 | 167 | 105 | 137,83 | 2 |
| 6. HD | 03.10. | KAMPERETAMPERE | 148 | 180 | 159 | 143 | 145 | 167 | 6 | 180 | 143 | 157,00 | 2 |
| 7. HD | 10.10. | JEŠTĚŘI | 165 | 122 | 158 | 133 | 137 | 153 | 6 | 165 | 122 | 144,67 | 4 |
| 8. HD | 24.10. | HUJAŘI | 154 | 153 | 185 | 121 | 148 | 153 | 6 | 185 | 121 | 152,33 | 2 |
| 9. HD | 14.11. | SMOG | 162 | 185 | 166 | 160 | 121 | 139 | 6 | 185 | 121 | 155,50 | 7 |
| 10. HD | 21.11. | GAMA | 152 | 144 | 196 | 123 | 164 | 164 | 6 | 196 | 123 | 157,17 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | TRAFO | 185 | 130 | 133 | 154 | 173 | 166 | 6 | 185 | 130 | 156,83 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 8191 celkem | 54 | 196 | 105 | 151,69 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 108 možných (27 %). Bez handicapu je průměr 143,69.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 BABINEC
51. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 08.03. | JMJ TEAM | 133 | 158 | 103 | 147 | 4 | 158 | 103 | 135,25 | 2 | ||
| 3. HD | 14.02. | TRAKEŘI | 143 | 133 | 174 | 156 | 143 | 153 | 6 | 174 | 133 | 150,33 | 2 |
| 4. HD | 12.04. | KAMPERETAMPERE | 174 | 149 | 156 | 152 | 156 | 132 | 6 | 174 | 132 | 153,17 | 0 |
| 5. HD | 21.02. | LAMPIÓNI | 135 | 177 | 181 | 3 | 181 | 135 | 164,33 | 2 | |||
| 6. HD | 19.04. | SMOG | 148 | 152 | 144 | 3 | 152 | 144 | 148,00 | 2 | |||
| 7. HD | 04.04. | PERMONÍCI | 136 | 136 | 112 | 3 | 136 | 112 | 128,00 | 0 | |||
| 10. HD | 16.05. | HUJAŘI | 152 | 174 | 169 | 130 | 126 | 189 | 6 | 189 | 126 | 156,67 | 4 |
| 11. HD | 30.05. | GAMA | 160 | 166 | 131 | 3 | 166 | 131 | 152,33 | 4 | |||
| Celkem | 8 utkání | 5080 celkem | 34 | 189 | 103 | 149,41 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 68 možných (24 %). Bez handicapu je průměr 141,41.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 BABINEC
43. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. HD | 23.11. | GAMA | 160 | 155 | 150 | 166 | 122 | 169 | 6 | 169 | 122 | 153,67 | 8 |
| 10. HD | 13.12. | TRAKEŘI | 188 | 166 | 140 | 132 | 160 | 166 | 6 | 188 | 132 | 158,67 | 6 |
| 11. HD | 14.12. | MEXICO | 145 | 181 | 131 | 117 | 174 | 138 | 6 | 181 | 117 | 147,67 | 4 |
| Celkem | 3 utkání | 2760 celkem | 18 | 188 | 117 | 153,33 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 36 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 145,33.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.