Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 206,00 | 226 | 187 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 200,67 | 203 | 177 | 6 | 100 % |
| 3. | Indra Martin | URNA | 6 | 197,83 | 227 | 157 | 10 | 83 % |
| 4. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 197,67 | 243 | 140 | 8 | 67 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 189,00 | 204 | 169 | 4 | 33 % |
| 6. | Horák Ladislav+8 | DOBRÁCI | 6 | 186,00 | 223 | 134 | 6 | 50 % |
| 7. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 185,00 | 188 | 148 | 10 | 83 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 184,17 | 215 | 156 | 10 | 83 % |
| 9. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 182,50 | 222 | 166 | 8 | 67 % |
| 10. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 181,33 | 200 | 147 | 8 | 67 % |
| 11. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 180,67 | 201 | 169 | 10 | 83 % |
| 12. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 179,83 | 215 | 133 | 4 | 33 % |
| 13. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 179,67 | 200 | 142 | 10 | 83 % |
| 14. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 179,50 | 209 | 134 | 8 | 67 % |
| 15. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 179,17 | 214 | 136 | 11 | 92 % |
| 16. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 178,67 | 180 | 165 | 4 | 67 % |
| 17. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 177,50 | 203 | 146 | 10 | 83 % |
| 18. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 177,33 | 200 | 155 | 6 | 50 % |
| 19. | Kutáč Vladimír | SMOG | 3 | 174,00 | 191 | 164 | 4 | 67 % |
| 20. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 173,00 | 175 | 156 | 2 | 33 % |
| 21. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 6 | 171,00 | 210 | 121 | 4 | 33 % |
| 22. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 170,00 | 213 | 132 | 0 | 0 % |
| 23. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 168,83 | 228 | 133 | 6 | 50 % |
| 24. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 167,67 | 214 | 137 | 8 | 67 % |
| 25. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 164,50 | 191 | 126 | 8 | 67 % |
| 26. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 164,33 | 204 | 133 | 6 | 50 % |
| 27. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 163,67 | 182 | 147 | 8 | 67 % |
| 28. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 156,67 | 159 | 155 | 0 | 0 % |
| 29. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 156,33 | 191 | 131 | 4 | 33 % |
| 30. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 154,33 | 165 | 103 | 4 | 33 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 151,33 | 146 | 133 | 2 | 33 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 151,00 | 161 | 135 | 2 | 17 % |
| 33. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 150,33 | 159 | 123 | 3 | 50 % |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 150,17 | 155 | 122 | 0 | 0 % |
| 35. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 148,33 | 167 | 132 | 2 | 17 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 144,67 | 145 | 130 | 2 | 33 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 139,17 | 168 | 94 | 2 | 17 % |
| 38. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 132,17 | 144 | 118 | 2 | 17 % |
| 39. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 131,00 | 142 | 107 | 2 | 33 % |
| 40. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 129,00 | 151 | 105 | 2 | 17 % |
| 41. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 107,33 | 105 | 92 | 0 | 0 % |