Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DALLAS
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | STATOVAR | 235 | 146 | 217 | 225 | 156 | 248 | 6 | 248 | 146 | 204,50 | 8 |
| 2. HD | 31.08. | SMOG | 179 | 184 | 166 | 149 | 197 | 166 | 6 | 197 | 149 | 173,50 | 6 |
| 4. HD | 14.09. | PERMONÍCI | 201 | 180 | 217 | 202 | 170 | 190 | 6 | 217 | 170 | 193,33 | 8 |
| 5. HD | 21.09. | HUJAŘI | 170 | 170 | 199 | 140 | 216 | 151 | 6 | 216 | 140 | 174,33 | 6 |
| 6. HD | 28.09. | JMJ TEAM | 154 | 178 | 189 | 205 | 219 | 211 | 6 | 219 | 154 | 192,67 | 6 |
| Celkem | 5 utkání | 5630 celkem | 30 | 248 | 140 | 187,67 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 60 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 DALLAS
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | TRAKEŘI | 145 | 193 | 181 | 205 | 261 | 167 | 6 | 261 | 145 | 192,00 | 10 |
| 2. HD | 16.02. | SMOG | 201 | 208 | 164 | 142 | 202 | 238 | 6 | 238 | 142 | 192,50 | 9 |
| 3. HD | 23.02. | BABINEC | 207 | 159 | 173 | 140 | 210 | 179 | 6 | 210 | 140 | 178,00 | 10 |
| 4. HD | 09.03. | LAMPIÓNI | 183 | 182 | 164 | 148 | 162 | 171 | 6 | 183 | 148 | 168,33 | 6 |
| 5. HD | 16.03. | HUJAŘI | 143 | 163 | 168 | 199 | 179 | 133 | 6 | 199 | 133 | 164,17 | 2 |
| 6. HD | 30.03. | JMJ TEAM | 203 | 235 | 145 | 176 | 172 | 189 | 6 | 235 | 145 | 186,67 | 10 |
| 7. HD | 13.04. | GAMA | 182 | 168 | 187 | 223 | 179 | 217 | 6 | 223 | 168 | 192,67 | 10 |
| 8. HD | 27.04. | URNA | 160 | 163 | 171 | 194 | 171 | 189 | 6 | 194 | 160 | 174,67 | 4 |
| 9. HD | 11.05. | DOBRÁCI | 236 | 178 | 166 | 164 | 205 | 158 | 6 | 236 | 158 | 184,50 | 10 |
| 11. HD | 01.06. | STATOVAR | 235 | 208 | 166 | 205 | 188 | 178 | 6 | 235 | 166 | 196,67 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10981 celkem | 60 | 261 | 133 | 183,02 | 79 | ||||||
Duelových bodů 79 z 120 možných (66 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 JEŠTĚŘI
7. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | BABINEC | 192 | 190 | 163 | 146 | 152 | 170 | 6 | 192 | 146 | 168,83 | 4 |
| 3. HD | 15.09. | LAMPIÓNI | 161 | 145 | 147 | 159 | 159 | 172 | 6 | 172 | 145 | 157,17 | 2 |
| 4. HD | 23.09. | HUJAŘI | 199 | 156 | 236 | 202 | 183 | 171 | 6 | 236 | 156 | 191,17 | 8 |
| 5. HD | 29.09. | DOBRÁCI | 196 | 244 | 163 | 203 | 199 | 198 | 6 | 244 | 163 | 200,50 | 8 |
| 6. HD | 13.10. | TRAKEŘI | 194 | 172 | 191 | 215 | 200 | 165 | 6 | 215 | 165 | 189,50 | 8 |
| 7. HD | 08.09. | PERMONÍCI | 165 | 178 | 169 | 251 | 185 | 170 | 6 | 251 | 165 | 186,33 | 8 |
| 8. HD | 03.11. | URNA | 158 | 223 | 185 | 231 | 190 | 223 | 6 | 231 | 158 | 201,67 | 6 |
| 9. HD | 17.11. | JMJ TEAM | 205 | 179 | 140 | 159 | 143 | 195 | 6 | 205 | 140 | 170,17 | 4 |
| 10. HD | 01.12. | SMOG | 169 | 213 | 193 | 223 | 147 | 171 | 6 | 223 | 147 | 186,00 | 10 |
| 11. HD | 15.12. | STATOVAR | 182 | 206 | 178 | 216 | 177 | 188 | 6 | 216 | 177 | 191,17 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 11055 celkem | 60 | 251 | 140 | 184,25 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 120 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | PERMONÍCI | 194 | 166 | 154 | 178 | 181 | 237 | 6 | 237 | 154 | 185,00 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | JMJ TEAM | 191 | 207 | 204 | 149 | 188 | 224 | 6 | 224 | 149 | 193,83 | 10 |
| 4. HD | 10.03. | URNA | 182 | 209 | 212 | 130 | 185 | 182 | 6 | 212 | 130 | 183,33 | 6 |
| 5. HD | 17.03. | BABINEC | 154 | 160 | 156 | 201 | 205 | 215 | 6 | 215 | 154 | 181,83 | 8 |
| 7. HD | 24.04. | DOBRÁCI | 169 | 148 | 170 | 137 | 147 | 169 | 6 | 170 | 137 | 156,67 | 8 |
| 9. HD | 05.05. | TRAKEŘI | 190 | 199 | 156 | 176 | 202 | 243 | 6 | 243 | 156 | 194,33 | 8 |
| 10. HD | 19.05. | LAMPIÓNI | 185 | 177 | 211 | 133 | 180 | 172 | 6 | 211 | 133 | 176,33 | 4 |
| 11. HD | 26.05. | STATOVAR | 175 | 165 | 197 | 164 | 173 | 236 | 6 | 236 | 164 | 185,00 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 8738 celkem | 48 | 243 | 130 | 182,04 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 96 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | GAMA | 159 | 190 | 229 | 163 | 199 | 136 | 6 | 229 | 136 | 179,33 | 8 |
| 2. HD | 28.08. | HUJAŘI | 190 | 173 | 216 | 157 | 144 | 163 | 6 | 216 | 144 | 173,83 | 10 |
| 3. HD | 02.09. | TRAKEŘI | 181 | 201 | 205 | 202 | 190 | 185 | 6 | 205 | 181 | 194,00 | 10 |
| 4. HD | 09.09. | SMOG | 201 | 169 | 168 | 169 | 222 | 166 | 6 | 222 | 166 | 182,50 | 8 |
| 5. HD | 16.09. | BABINEC | 177 | 156 | 159 | 196 | 202 | 185 | 6 | 202 | 156 | 179,17 | 8 |
| 6. HD | 30.09. | LAMPIÓNI | 240 | 158 | 199 | 188 | 166 | 187 | 6 | 240 | 158 | 189,67 | 8 |
| 7. HD | 14.10. | STATOVAR | 202 | 198 | 176 | 203 | 210 | 175 | 6 | 210 | 175 | 194,00 | 10 |
| 8. HD | 25.11. | PERMONÍCI | 178 | 158 | 141 | 156 | 200 | 195 | 6 | 200 | 141 | 171,33 | 4 |
| 9. HD | 11.11. | URNA | 188 | 196 | 190 | 146 | 156 | 217 | 6 | 217 | 146 | 182,17 | 9 |
| 11. HD | 09.12. | JMJ TEAM | 236 | 171 | 146 | 178 | 200 | 214 | 6 | 236 | 146 | 190,83 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 11021 celkem | 60 | 240 | 136 | 183,68 | 83 | ||||||
Duelových bodů 83 z 120 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | SMOG | 182 | 243 | 132 | 188 | 174 | 191 | 6 | 243 | 132 | 185,00 | 10 |
| 2. HD | 05.02. | DOBRÁCI | 148 | 172 | 201 | 180 | 197 | 158 | 6 | 201 | 148 | 176,00 | 6 |
| 3. HD | 19.02. | TRAKEŘI | 186 | 199 | 223 | 184 | 165 | 169 | 6 | 223 | 165 | 187,67 | 6 |
| 4. HD | 22.04. | HUJAŘI | 211 | 160 | 179 | 166 | 143 | 215 | 6 | 215 | 143 | 179,00 | 10 |
| 5. HD | 11.03. | GAMA | 178 | 202 | 192 | 157 | 146 | 159 | 6 | 202 | 146 | 172,33 | 6 |
| 6. HD | 18.03. | LAMPIÓNI | 183 | 178 | 167 | 144 | 163 | 181 | 6 | 183 | 144 | 169,33 | 0 |
| 7. HD | 08.04. | PERMONÍCI | 202 | 166 | 140 | 146 | 137 | 189 | 6 | 202 | 137 | 163,33 | 6 |
| 8. HD | 26.02. | JMJ TEAM | 182 | 173 | 184 | 200 | 190 | 150 | 6 | 200 | 150 | 179,83 | 10 |
| 9. HD | 29.04. | BABINEC | 159 | 211 | 150 | 171 | 185 | 173 | 6 | 211 | 150 | 174,83 | 8 |
| 10. HD | 13.05. | URNA | 184 | 134 | 175 | 220 | 162 | 193 | 6 | 220 | 134 | 178,00 | 8 |
| 11. HD | 20.05. | STATOVAR | 140 | 144 | 201 | 213 | 180 | 160 | 6 | 213 | 140 | 173,00 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11630 celkem | 66 | 243 | 132 | 176,21 | 76 | ||||||
Duelových bodů 76 z 132 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | GAMA | 123 | 182 | 166 | 211 | 4 | 211 | 123 | 170,50 | 6 | ||
| 2. HD | 30.08. | HUJAŘI | 154 | 159 | 135 | 142 | 142 | 168 | 6 | 168 | 135 | 150,00 | 4 |
| 3. HD | 04.09. | BABINEC | 158 | 190 | 196 | 187 | 148 | 169 | 6 | 196 | 148 | 174,67 | 10 |
| 4. HD | 11.09. | URNA | 167 | 161 | 191 | 166 | 137 | 209 | 6 | 209 | 137 | 171,83 | 8 |
| 6. HD | 25.09. | LAMPIÓNI | 200 | 162 | 187 | 167 | 188 | 168 | 6 | 200 | 162 | 178,67 | 0 |
| 8. HD | 23.10. | JMJ TEAM | 202 | 235 | 160 | 181 | 167 | 170 | 6 | 235 | 160 | 185,83 | 6 |
| 9. HD | 06.11. | TRAFO | 186 | 184 | 162 | 143 | 162 | 156 | 6 | 186 | 143 | 165,50 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | PERMONÍCI | 177 | 178 | 199 | 193 | 179 | 213 | 6 | 213 | 177 | 189,83 | 10 |
| 11. HD | 04.12. | TRAKEŘI | 183 | 201 | 208 | 180 | 205 | 225 | 6 | 225 | 180 | 200,33 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 9182 celkem | 52 | 235 | 123 | 176,58 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 104 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 03.04. | TRAFO | 155 | 155 | 220 | 188 | 192 | 145 | 6 | 220 | 145 | 175,83 | 6 |
| 5. HD | 12.04. | GAMA | 169 | 181 | 199 | 206 | 161 | 156 | 6 | 206 | 156 | 178,67 | 8 |
| 6. HD | 17.04. | BABINEC | 162 | 160 | 137 | 169 | 205 | 169 | 6 | 205 | 137 | 167,00 | 6 |
| 7. HD | 24.05. | STATOVAR | 170 | 223 | 158 | 138 | 182 | 176 | 6 | 223 | 138 | 174,50 | 6 |
| 8. HD | 09.05. | JMJ TEAM | 179 | 113 | 201 | 181 | 143 | 149 | 6 | 201 | 113 | 161,00 | 6 |
| 9. HD | 01.05. | LAMPIÓNI | 189 | 130 | 172 | 168 | 193 | 202 | 6 | 202 | 130 | 175,67 | 4 |
| 10. HD | 29.05. | SMOG | 169 | 226 | 166 | 204 | 191 | 167 | 6 | 226 | 166 | 187,17 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7319 celkem | 42 | 226 | 113 | 174,26 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 84 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 JEŠTĚŘI
9. v žebříčku sezóny z 60
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | TRAKEŘI | 147 | 221 | 200 | 221 | 244 | 196 | 6 | 244 | 147 | 204,83 | 8 |
| 2. HD | 18.10. | JMJ TEAM | 183 | 193 | 138 | 167 | 198 | 178 | 6 | 198 | 138 | 176,17 | 6 |
| 4. HD | 27.09. | SMOG | 172 | 184 | 155 | 175 | 216 | 173 | 6 | 216 | 155 | 179,17 | 8 |
| 6. HD | 25.08. | LAMPIÓNI | 181 | 242 | 193 | 170 | 196 | 188 | 6 | 242 | 170 | 195,00 | 6 |
| 7. HD | 10.10. | BABINEC | 210 | 140 | 157 | 164 | 180 | 200 | 6 | 210 | 140 | 175,17 | 10 |
| 9. HD | 24.10. | KAMPERETAMPERE | 167 | 161 | 217 | 173 | 216 | 166 | 6 | 217 | 161 | 183,33 | 8 |
| 10. HD | 01.11. | TRAFO | 162 | 145 | 155 | 203 | 190 | 170 | 6 | 203 | 145 | 170,83 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 7707 celkem | 42 | 244 | 138 | 183,50 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 84 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 JEŠTĚŘI
6. v žebříčku sezóny z 57
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | HUJAŘI | 180 | 228 | 181 | 190 | 196 | 211 | 6 | 228 | 180 | 197,67 | 11 |
| 2. HD | 16.05. | TRAKEŘI | 212 | 193 | 200 | 193 | 167 | 189 | 6 | 212 | 167 | 192,33 | 6 |
| 3. HD | 25.04. | KAMPERETAMPERE | 120 | 151 | 163 | 195 | 138 | 173 | 6 | 195 | 120 | 156,67 | 0 |
| 4. HD | 28.03. | PERMONÍCI | 204 | 186 | 182 | 160 | 203 | 189 | 6 | 204 | 160 | 187,33 | 6 |
| 5. HD | 30.05. | STATOVAR | 233 | 130 | 201 | 3 | 233 | 130 | 188,00 | 2 | |||
| 6. HD | 14.02. | LAMPIÓNI | 220 | 157 | 227 | 233 | 188 | 200 | 6 | 233 | 157 | 204,17 | 6 |
| 7. HD | 07.03. | FAJNO PARTA | 196 | 189 | 216 | 196 | 202 | 185 | 6 | 216 | 185 | 197,33 | 10 |
| 8. HD | 05.04. | JMJ TEAM | 171 | 215 | 204 | 201 | 244 | 155 | 6 | 244 | 155 | 198,33 | 9 |
| 9. HD | 14.03. | BABINEC | 198 | 180 | 168 | 168 | 180 | 175 | 6 | 198 | 168 | 178,17 | 8 |
| 10. HD | 09.05. | GAMA | 178 | 168 | 193 | 171 | 179 | 149 | 6 | 193 | 149 | 173,00 | 11 |
| 11. HD | 11.04. | SMOG | 172 | 185 | 178 | 160 | 182 | 218 | 6 | 218 | 160 | 182,50 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11769 celkem | 63 | 244 | 120 | 186,81 | 77 | ||||||
Duelových bodů 77 z 126 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 JEŠTĚŘI
1. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.11. | KAMPERETAMPERE | 184 | 177 | 154 | 156 | 215 | 191 | 6 | 215 | 154 | 179,50 | 6 |
| 2. HD | 21.09. | MEXICO | 168 | 197 | 176 | 193 | 201 | 160 | 6 | 201 | 160 | 182,50 | 10 |
| 3. HD | 28.09. | JMJ TEAM | 193 | 203 | 209 | 234 | 213 | 179 | 6 | 234 | 179 | 205,17 | 10 |
| 4. HD | 12.10. | LAMPIÓNI | 197 | 180 | 213 | 170 | 150 | 180 | 6 | 213 | 150 | 181,67 | 10 |
| 5. HD | 19.10. | TRAKEŘI | 226 | 192 | 175 | 190 | 153 | 171 | 6 | 226 | 153 | 184,50 | 8 |
| 6. HD | 26.10. | PERMONÍCI | 133 | 212 | 158 | 187 | 173 | 212 | 6 | 212 | 133 | 179,17 | 8 |
| 7. HD | 09.11. | BABINEC | 204 | 167 | 189 | 187 | 198 | 267 | 6 | 267 | 167 | 202,00 | 12 |
| 8. HD | 14.09. | STATOVAR | 204 | 192 | 160 | 186 | 163 | 162 | 6 | 204 | 160 | 177,83 | 6 |
| 9. HD | 22.11. | HUJAŘI | 173 | 180 | 202 | 205 | 180 | 242 | 6 | 242 | 173 | 197,00 | 12 |
| 10. HD | 07.12. | GAMA | 191 | 226 | 212 | 212 | 194 | 199 | 6 | 226 | 191 | 205,67 | 12 |
| 11. HD | 14.12. | SMOG | 202 | 171 | 228 | 212 | 202 | 176 | 6 | 228 | 171 | 198,50 | 12 |
| Celkem | 11 utkání | 12561 celkem | 66 | 267 | 133 | 190,32 | 106 | ||||||
Duelových bodů 106 z 132 možných (80 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 JEŠTĚŘI
2. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | JMJ TEAM | 181 | 194 | 212 | 202 | 183 | 204 | 6 | 212 | 181 | 196,00 | 12 |
| 3. HD | 17.02. | GAMA | 201 | 154 | 144 | 204 | 173 | 143 | 6 | 204 | 143 | 169,83 | 8 |
| 4. HD | 02.03. | PERMONÍCI | 173 | 131 | 198 | 211 | 193 | 190 | 6 | 211 | 131 | 182,67 | 8 |
| 6. HD | 11.02. | STATOVAR | 166 | 179 | 159 | 154 | 225 | 198 | 6 | 225 | 154 | 180,17 | 10 |
| 7. HD | 16.06. | BABINEC | 221 | 190 | 205 | 3 | 221 | 190 | 205,33 | 6 | |||
| 8. HD | 09.06. | LAMPIÓNI | 155 | 212 | 205 | 158 | 189 | 256 | 6 | 256 | 155 | 195,83 | 6 |
| 9. HD | 08.09. | KAMPERETAMPERE | 224 | 201 | 162 | 178 | 226 | 133 | 6 | 226 | 133 | 187,33 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 7287 celkem | 39 | 256 | 131 | 186,85 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 78 možných (72 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.09. | STATOVAR | 161 | 171 | 154 | 190 | 180 | 151 | 6 | 190 | 151 | 167,83 | 4 |
| 7. HD | 01.10. | SMOG | 142 | 147 | 158 | 166 | 183 | 135 | 6 | 183 | 135 | 155,17 | 7 |
| Celkem | 2 utkání | 1938 celkem | 12 | 190 | 135 | 161,50 | 11 | ||||||
Duelových bodů 11 z 24 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 01.05. | TRAKEŘI | 180 | 178 | 211 | 193 | 212 | 193 | 6 | 212 | 178 | 194,50 | 9 |
| 6. HD | 25.03. | HUJAŘI | 224 | 146 | 191 | 143 | 190 | 150 | 6 | 224 | 143 | 174,00 | 6 |
| 7. HD | 01.04. | PERMONÍCI | 169 | 178 | 205 | 144 | 194 | 209 | 6 | 209 | 144 | 183,17 | 2 |
| 9. HD | 23.04. | JMJ TEAM | 141 | 176 | 155 | 160 | 172 | 172 | 6 | 176 | 141 | 162,67 | 8 |
| 11. HD | 15.04. | ONDRÁŠ | 171 | 158 | 178 | 146 | 182 | 189 | 6 | 189 | 146 | 170,67 | 8 |
| Celkem | 5 utkání | 5310 celkem | 30 | 224 | 141 | 177,00 | 33 | ||||||
Duelových bodů 33 z 60 možných (55 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.