Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | GAMA | 3 | 222,33 | 231 | 210 | 4 | 67 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 209,83 | 245 | 160 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 199,67 | 205 | 153 | 8 | 67 % |
| 4. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 198,67 | 225 | 175 | 10 | 83 % |
| 5. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 197,33 | 236 | 157 | 10 | 83 % |
| 6. | Indra Martin | URNA | 6 | 197,17 | 230 | 161 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,67 | 222 | 156 | 8 | 67 % |
| 8. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 187,33 | 202 | 156 | 2 | 17 % |
| 9. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 183,50 | 215 | 157 | 6 | 50 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 182,00 | 211 | 149 | 12 | 100 % |
| 11. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 177,33 | 225 | 129 | 6 | 50 % |
| 12. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 175,50 | 219 | 148 | 12 | 100 % |
| 13. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 174,83 | 200 | 134 | 4 | 33 % |
| 14. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 173,83 | 199 | 136 | 8 | 67 % |
| 15. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 172,83 | 184 | 147 | 4 | 33 % |
| 16. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 6 | 172,33 | 190 | 152 | 8 | 67 % |
| 17. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 171,33 | 200 | 141 | 4 | 33 % |
| 18. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 169,83 | 173 | 149 | 6 | 50 % |
| 19. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 169,33 | 209 | 136 | 6 | 50 % |
| 20. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 169,33 | 190 | 157 | 12 | 100 % |
| 21. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 168,83 | 191 | 159 | 8 | 67 % |
| 22. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 168,33 | 182 | 135 | 4 | 33 % |
| 23. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 167,50 | 207 | 149 | 8 | 67 % |
| 24. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 167,50 | 201 | 151 | 6 | 50 % |
| 25. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 164,67 | 181 | 144 | 8 | 67 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 162,00 | 182 | 147 | 0 | 0 % |
| 27. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 160,33 | 169 | 151 | 4 | 33 % |
| 28. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 160,00 | 171 | 124 | 2 | 17 % |
| 29. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 160,00 | 171 | 152 | 6 | 50 % |
| 30. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 158,17 | 165 | 112 | 4 | 33 % |
| 31. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 157,00 | 184 | 110 | 6 | 50 % |
| 32. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 152,83 | 168 | 134 | 4 | 33 % |
| 33. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 152,00 | 171 | 137 | 2 | 33 % |
| 34. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 151,00 | 160 | 137 | 0 | 0 % |
| 35. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 148,67 | 172 | 137 | 2 | 33 % |
| 36. | Morys Angelina+8 | SMOG | 6 | 148,50 | 167 | 120 | 2 | 17 % |
| 37. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 147,83 | 168 | 127 | 2 | 17 % |
| 38. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 142,67 | 139 | 130 | 2 | 33 % |
| 39. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 141,67 | 145 | 122 | 0 | 0 % |