Adamec Petr
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 JMJ TEAM
40. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | PERMONÍCI | 139 | 173 | 154 | 175 | 208 | 162 | 6 | 208 | 139 | 168,50 | 4 |
| 3. HD | 07.09. | SMOG | 151 | 188 | 182 | 225 | 142 | 211 | 6 | 225 | 142 | 183,17 | 8 |
| 4. HD | 15.09. | HUJAŘI | 174 | 149 | 172 | 179 | 163 | 171 | 6 | 179 | 149 | 168,00 | 2 |
| 5. HD | 22.09. | URNA | 176 | 153 | 157 | 190 | 178 | 180 | 6 | 190 | 153 | 172,33 | 0 |
| 6. HD | 28.09. | DALLAS | 149 | 205 | 131 | 162 | 154 | 184 | 6 | 205 | 131 | 164,17 | 4 |
| 7. HD | 05.10. | DOBRÁCI | 141 | 209 | 171 | 171 | 143 | 169 | 6 | 209 | 141 | 167,33 | 6 |
| Celkem | 6 utkání | 6141 celkem | 36 | 225 | 131 | 170,58 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 72 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 166,58.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 JMJ TEAM
41. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | URNA | 178 | 193 | 169 | 181 | 165 | 147 | 6 | 193 | 147 | 172,17 | 4 |
| 2. HD | 16.02. | BABINEC | 133 | 177 | 134 | 139 | 184 | 188 | 6 | 188 | 133 | 159,17 | 6 |
| 3. HD | 24.02. | HUJAŘI | 150 | 174 | 172 | 198 | 142 | 163 | 6 | 198 | 142 | 166,50 | 8 |
| 4. HD | 10.03. | TRAKEŘI | 173 | 194 | 163 | 175 | 133 | 185 | 6 | 194 | 133 | 170,50 | 7 |
| 5. HD | 16.03. | LAMPIÓNI | 191 | 176 | 167 | 125 | 186 | 137 | 6 | 191 | 125 | 163,67 | 4 |
| 6. HD | 30.03. | DALLAS | 168 | 195 | 161 | 175 | 160 | 159 | 6 | 195 | 159 | 169,67 | 6 |
| 7. HD | 13.04. | SMOG | 156 | 156 | 146 | 156 | 203 | 159 | 6 | 203 | 146 | 162,67 | 5 |
| 8. HD | 28.04. | PERMONÍCI | 178 | 178 | 181 | 147 | 153 | 186 | 6 | 186 | 147 | 170,50 | 4 |
| 9. HD | 12.05. | STATOVAR | 168 | 189 | 237 | 129 | 143 | 174 | 6 | 237 | 129 | 173,33 | 6 |
| 10. HD | 18.05. | DOBRÁCI | 203 | 162 | 155 | 225 | 163 | 185 | 6 | 225 | 155 | 182,17 | 4 |
| 11. HD | 01.06. | GAMA | 129 | 150 | 137 | 152 | 162 | 205 | 6 | 205 | 129 | 155,83 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11077 celkem | 66 | 237 | 125 | 167,83 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 132 možných (48 %). Bez handicapu je průměr 163,83.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | PERMONÍCI | 192 | 159 | 125 | 167 | 155 | 166 | 6 | 192 | 125 | 160,67 | 4 |
| 2. HD | 08.09. | URNA | 153 | 142 | 175 | 238 | 177 | 157 | 6 | 238 | 142 | 173,67 | 0 |
| 3. HD | 16.09. | GAMA | 126 | 169 | 161 | 181 | 174 | 179 | 6 | 181 | 126 | 165,00 | 6 |
| 4. HD | 23.09. | STATOVAR | 153 | 158 | 210 | 126 | 144 | 116 | 6 | 210 | 116 | 151,17 | 2 |
| 7. HD | 28.10. | HUJAŘI | 185 | 137 | 183 | 160 | 172 | 179 | 6 | 185 | 137 | 169,33 | 6 |
| 8. HD | 03.11. | BABINEC | 192 | 136 | 161 | 159 | 178 | 146 | 6 | 192 | 136 | 162,00 | 6 |
| 9. HD | 17.11. | JEŠTĚŘI | 131 | 148 | 141 | 167 | 185 | 216 | 6 | 216 | 131 | 164,67 | 4 |
| 10. HD | 01.12. | LAMPIÓNI | 145 | 178 | 139 | 164 | 199 | 214 | 6 | 214 | 139 | 173,17 | 8 |
| 11. HD | 15.12. | DOBRÁCI | 114 | 194 | 177 | 161 | 168 | 169 | 6 | 194 | 114 | 163,83 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 8901 celkem | 54 | 238 | 114 | 164,83 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 108 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 17.02. | LAMPIÓNI | 169 | 193 | 200 | 168 | 149 | 165 | 6 | 200 | 149 | 174,00 | 2 |
| 3. HD | 27.02. | JEŠTĚŘI | 189 | 182 | 164 | 187 | 163 | 159 | 6 | 189 | 159 | 174,00 | 6 |
| 5. HD | 18.03. | TRAKEŘI | 214 | 148 | 192 | 150 | 175 | 163 | 6 | 214 | 148 | 173,67 | 8 |
| 6. HD | 31.03. | URNA | 150 | 178 | 198 | 178 | 169 | 185 | 6 | 198 | 150 | 176,33 | 6 |
| 7. HD | 24.04. | GAMA | 149 | 170 | 135 | 163 | 145 | 171 | 6 | 171 | 135 | 155,50 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | BABINEC | 184 | 162 | 178 | 138 | 211 | 160 | 6 | 211 | 138 | 172,17 | 10 |
| 9. HD | 05.05. | PERMONÍCI | 211 | 156 | 143 | 189 | 162 | 197 | 6 | 211 | 143 | 176,33 | 2 |
| 10. HD | 20.05. | SMOG | 194 | 153 | 211 | 169 | 139 | 152 | 6 | 211 | 139 | 169,67 | 9 |
| 11. HD | 26.05. | HUJAŘI | 199 | 166 | 166 | 162 | 181 | 168 | 6 | 199 | 162 | 173,67 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9272 celkem | 54 | 214 | 135 | 171,70 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 108 možných (49 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 16.09. | PERMONÍCI | 148 | 176 | 178 | 177 | 150 | 160 | 6 | 178 | 148 | 164,83 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 989 celkem | 6 | 178 | 148 | 164,83 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.