Orságová Jana
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DOBRÁCI
35. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | TRAKEŘI | 159 | 160 | 215 | 173 | 159 | 174 | 6 | 215 | 159 | 173,33 | 4 |
| 3. HD | 07.09. | PERMONÍCI | 178 | 121 | 165 | 189 | 176 | 140 | 6 | 189 | 121 | 161,50 | 4 |
| 5. HD | 21.09. | DRACI | 181 | 156 | 224 | 175 | 192 | 192 | 6 | 224 | 156 | 186,67 | 7 |
| Celkem | 3 utkání | 3129 celkem | 18 | 224 | 121 | 173,83 | 15 | ||||||
Duelových bodů 15 z 36 možných (42 %). Bez handicapu je průměr 165,83.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 DOBRÁCI
26. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | SMOG | 199 | 220 | 154 | 176 | 159 | 212 | 6 | 220 | 154 | 186,67 | 10 |
| 2. HD | 23.02. | URNA | 208 | 140 | 139 | 184 | 165 | 176 | 6 | 208 | 139 | 168,67 | 2 |
| 3. HD | 16.02. | PERMONÍCI | 210 | 237 | 175 | 169 | 122 | 223 | 6 | 237 | 122 | 189,33 | 8 |
| 5. HD | 16.03. | STATOVAR | 163 | 142 | 130 | 193 | 144 | 212 | 6 | 212 | 130 | 164,00 | 4 |
| 6. HD | 31.03. | HUJAŘI | 140 | 209 | 157 | 158 | 199 | 125 | 6 | 209 | 125 | 164,67 | 4 |
| 10. HD | 18.05. | JMJ TEAM | 176 | 149 | 179 | 174 | 158 | 192 | 6 | 192 | 149 | 171,33 | 6 |
| 11. HD | 01.06. | LAMPIÓNI | 188 | 198 | 188 | 165 | 223 | 210 | 6 | 223 | 165 | 195,33 | 4 |
| Celkem | 7 utkání | 7440 celkem | 42 | 237 | 122 | 177,14 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 84 možných (45 %). Bez handicapu je průměr 169,14.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 DOBRÁCI
29. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | HUJAŘI | 156 | 156 | 178 | 190 | 159 | 182 | 6 | 190 | 156 | 170,17 | 6 |
| 2. HD | 09.09. | BABINEC | 159 | 131 | 165 | 221 | 145 | 161 | 6 | 221 | 131 | 163,67 | 6 |
| 3. HD | 15.09. | URNA | 153 | 164 | 208 | 3 | 208 | 153 | 175,00 | 2 | |||
| 4. HD | 22.09. | TRAKEŘI | 179 | 183 | 157 | 169 | 226 | 217 | 6 | 226 | 157 | 188,50 | 8 |
| 5. HD | 29.09. | JEŠTĚŘI | 172 | 158 | 171 | 168 | 161 | 147 | 6 | 172 | 147 | 162,83 | 6 |
| 7. HD | 27.10. | STATOVAR | 154 | 186 | 155 | 3 | 186 | 154 | 165,00 | 2 | |||
| 9. HD | 18.11. | SMOG | 200 | 179 | 150 | 191 | 187 | 180 | 6 | 200 | 150 | 181,17 | 10 |
| 11. HD | 15.12. | JMJ TEAM | 167 | 169 | 167 | 170 | 143 | 188 | 6 | 188 | 143 | 167,33 | 6 |
| Celkem | 8 utkání | 7222 celkem | 42 | 226 | 131 | 171,95 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 84 možných (55 %). Bez handicapu je průměr 163,95.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 BABINEC
21. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | URNA | 180 | 165 | 197 | 201 | 169 | 221 | 6 | 221 | 165 | 188,83 | 6 |
| 2. HD | 17.02. | PERMONÍCI | 166 | 184 | 170 | 167 | 179 | 172 | 6 | 184 | 166 | 173,00 | 8 |
| 3. HD | 25.02. | HUJAŘI | 148 | 174 | 196 | 189 | 200 | 177 | 6 | 200 | 148 | 180,67 | 12 |
| 4. HD | 10.03. | LAMPIÓNI | 184 | 189 | 155 | 179 | 175 | 129 | 6 | 189 | 129 | 168,50 | 6 |
| 5. HD | 17.03. | JEŠTĚŘI | 167 | 153 | 170 | 180 | 149 | 5 | 180 | 149 | 163,80 | 9 | |
| 6. HD | 08.04. | GAMA | 174 | 184 | 162 | 150 | 178 | 160 | 6 | 184 | 150 | 168,00 | 8 |
| 7. HD | 24.04. | SMOG | 196 | 178 | 198 | 157 | 207 | 164 | 6 | 207 | 157 | 183,33 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | JMJ TEAM | 142 | 153 | 166 | 3 | 166 | 142 | 153,67 | 0 | |||
| 9. HD | 22.04. | STATOVAR | 180 | 158 | 222 | 194 | 155 | 178 | 6 | 222 | 155 | 181,17 | 6 |
| 10. HD | 19.05. | TRAKEŘI | 212 | 176 | 212 | 158 | 174 | 178 | 6 | 212 | 158 | 185,00 | 6 |
| 11. HD | 26.05. | DOBRÁCI | 167 | 162 | 196 | 167 | 180 | 135 | 6 | 196 | 135 | 167,83 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 10858 celkem | 62 | 222 | 129 | 175,13 | 69 | ||||||
Duelových bodů 69 z 124 možných (56 %). Bez handicapu je průměr 167,13.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 BABINEC
16. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | HUJAŘI | 141 | 199 | 198 | 164 | 160 | 148 | 6 | 199 | 141 | 168,33 | 8 |
| 2. HD | 27.08. | TRAKEŘI | 190 | 167 | 137 | 3 | 190 | 137 | 164,67 | 2 | |||
| 3. HD | 02.09. | STATOVAR | 179 | 156 | 173 | 178 | 145 | 180 | 6 | 180 | 145 | 168,50 | 6 |
| 4. HD | 09.09. | LAMPIÓNI | 157 | 155 | 196 | 208 | 173 | 199 | 6 | 208 | 155 | 181,33 | 8 |
| 5. HD | 16.09. | JEŠTĚŘI | 164 | 180 | 176 | 178 | 151 | 166 | 6 | 180 | 151 | 169,17 | 5 |
| 6. HD | 30.09. | URNA | 177 | 190 | 168 | 233 | 204 | 186 | 6 | 233 | 168 | 193,00 | 8 |
| 7. HD | 15.10. | PERMONÍCI | 161 | 145 | 165 | 224 | 155 | 174 | 6 | 224 | 145 | 170,67 | 6 |
| 8. HD | 05.11. | SMOG | 165 | 179 | 198 | 244 | 231 | 167 | 6 | 244 | 165 | 197,33 | 10 |
| 9. HD | 12.11. | JMJ TEAM | 128 | 187 | 170 | 143 | 219 | 198 | 6 | 219 | 128 | 174,17 | 8 |
| 10. HD | 25.11. | GAMA | 200 | 230 | 178 | 187 | 203 | 183 | 6 | 230 | 178 | 196,83 | 12 |
| 11. HD | 09.12. | DOBRÁCI | 222 | 186 | 159 | 181 | 119 | 200 | 6 | 222 | 119 | 177,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11277 celkem | 63 | 244 | 119 | 179,00 | 79 | ||||||
Duelových bodů 79 z 126 možných (63 %). Bez handicapu je průměr 171,00.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 BABINEC
14. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 11.03. | URNA | 209 | 230 | 187 | 196 | 129 | 173 | 6 | 230 | 129 | 187,33 | 10 |
| 2. HD | 05.02. | STATOVAR | 178 | 177 | 178 | 220 | 187 | 274 | 6 | 274 | 177 | 202,33 | 10 |
| 3. HD | 19.02. | LAMPIÓNI | 178 | 177 | 198 | 195 | 153 | 191 | 6 | 198 | 153 | 182,00 | 8 |
| 4. HD | 26.02. | TRAKEŘI | 181 | 262 | 177 | 168 | 205 | 142 | 6 | 262 | 142 | 189,17 | 8 |
| 5. HD | 29.01. | PERMONÍCI | 152 | 149 | 186 | 162 | 203 | 144 | 6 | 203 | 144 | 166,00 | 4 |
| 6. HD | 18.03. | JMJ TEAM | 209 | 195 | 165 | 181 | 154 | 132 | 6 | 209 | 132 | 172,67 | 6 |
| 8. HD | 16.04. | DOBRÁCI | 148 | 200 | 128 | 181 | 167 | 166 | 6 | 200 | 128 | 165,00 | 4 |
| 9. HD | 29.04. | JEŠTĚŘI | 166 | 152 | 164 | 153 | 182 | 169 | 6 | 182 | 152 | 164,33 | 6 |
| 10. HD | 14.05. | HUJAŘI | 141 | 209 | 218 | 3 | 218 | 141 | 189,33 | 2 | |||
| 11. HD | 20.05. | GAMA | 196 | 170 | 200 | 146 | 221 | 148 | 6 | 221 | 146 | 180,17 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10222 celkem | 57 | 274 | 128 | 179,33 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 114 možných (58 %). Bez handicapu je průměr 171,33.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 BABINEC
21. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 29.08. | STATOVAR | 187 | 148 | 181 | 188 | 180 | 170 | 6 | 188 | 148 | 175,67 | 6 |
| 3. HD | 04.09. | JEŠTĚŘI | 202 | 148 | 184 | 156 | 154 | 179 | 6 | 202 | 148 | 170,50 | 6 |
| 4. HD | 11.09. | JMJ TEAM | 172 | 195 | 187 | 199 | 137 | 177 | 6 | 199 | 137 | 177,83 | 6 |
| 5. HD | 18.09. | PERMONÍCI | 168 | 144 | 168 | 211 | 167 | 169 | 6 | 211 | 144 | 171,17 | 2 |
| 6. HD | 02.10. | TRAKEŘI | 182 | 207 | 142 | 180 | 210 | 178 | 6 | 210 | 142 | 183,17 | 9 |
| 7. HD | 09.10. | LAMPIÓNI | 170 | 178 | 147 | 228 | 159 | 149 | 6 | 228 | 147 | 171,83 | 6 |
| 8. HD | 30.10. | SMOG | 212 | 175 | 157 | 161 | 185 | 162 | 6 | 212 | 157 | 175,33 | 10 |
| 10. HD | 27.11. | TRAFO | 183 | 171 | 125 | 190 | 165 | 180 | 6 | 190 | 125 | 169,00 | 6 |
| Celkem | 8 utkání | 8367 celkem | 48 | 228 | 125 | 174,31 | 51 | ||||||
Duelových bodů 51 z 96 možných (53 %). Bez handicapu je průměr 166,31.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 BABINEC
49. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. HD | 05.06. | STATOVAR | 144 | 156 | 147 | 174 | 148 | 142 | 6 | 174 | 142 | 151,83 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 911 celkem | 6 | 174 | 142 | 151,83 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 143,83.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 KAMPERETAMPERE
8. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 05.09. | TRAFO | 208 | 223 | 155 | 173 | 159 | 191 | 6 | 223 | 155 | 184,83 | 7 |
| Celkem | 1 utkání | 1109 celkem | 6 | 223 | 155 | 184,83 | 7 | ||||||
Duelových bodů 7 z 12 možných (58 %). Bez handicapu je průměr 176,83.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.