Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 215,00 | 233 | 187 | 12 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 195,50 | 240 | 165 | 12 | 100 % |
| 3. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 191,67 | 192 | 179 | 2 | 33 % |
| 4. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 188,50 | 215 | 165 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 187,17 | 247 | 134 | 10 | 83 % |
| 6. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 187,00 | 190 | 166 | 3 | 50 % |
| 7. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 186,83 | 228 | 154 | 10 | 83 % |
| 8. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 181,00 | 191 | 158 | 3 | 50 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 179,83 | 226 | 137 | 8 | 67 % |
| 10. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 179,17 | 202 | 156 | 8 | 67 % |
| 11. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 177,67 | 199 | 143 | 8 | 67 % |
| 12. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 176,83 | 192 | 134 | 6 | 50 % |
| 13. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 173,67 | 207 | 147 | 4 | 67 % |
| 14. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 172,83 | 210 | 134 | 8 | 67 % |
| 15. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 172,33 | 211 | 127 | 8 | 67 % |
| 16. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 171,50 | 190 | 135 | 8 | 67 % |
| 17. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 170,83 | 200 | 143 | 8 | 67 % |
| 18. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 170,67 | 191 | 138 | 6 | 50 % |
| 19. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 169,83 | 197 | 132 | 6 | 50 % |
| 20. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 169,67 | 193 | 134 | 6 | 50 % |
| 21. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 169,17 | 172 | 143 | 5 | 42 % |
| 22. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 167,00 | 236 | 138 | 6 | 50 % |
| 23. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 164,83 | 178 | 148 | 2 | 17 % |
| 24. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 164,50 | 198 | 125 | 4 | 33 % |
| 25. | Šatný Radim | TRAKEŘI | 6 | 163,83 | 201 | 136 | 6 | 50 % |
| 26. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 163,17 | 176 | 151 | 7 | 58 % |
| 27. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 162,00 | 167 | 154 | 6 | 100 % |
| 28. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 6 | 159,67 | 170 | 136 | 8 | 67 % |
| 29. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 159,67 | 182 | 135 | 6 | 50 % |
| 30. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 3 | 155,33 | 157 | 135 | 0 | 0 % |
| 31. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 154,00 | 196 | 123 | 4 | 33 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 153,33 | 171 | 127 | 6 | 50 % |
| 33. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 151,67 | 169 | 125 | 4 | 33 % |
| 34. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 149,00 | 174 | 136 | 0 | 0 % |
| 35. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 148,33 | 159 | 134 | 0 | 0 % |
| 36. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 146,67 | 162 | 126 | 0 | 0 % |
| 37. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 144,83 | 157 | 124 | 2 | 17 % |
| 38. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 142,33 | 157 | 117 | 0 | 0 % |
| 39. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 140,50 | 151 | 116 | 2 | 17 % |
| 40. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 140,00 | 137 | 128 | 0 | 0 % |
| 41. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 138,33 | 161 | 123 | 2 | 33 % |
| 42. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 117,33 | 113 | 102 | 0 | 0 % |