Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 212,00 | 249 | 176 | 8 | 67 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 205,00 | 237 | 147 | 8 | 67 % |
| 3. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 201,67 | 222 | 158 | 10 | 83 % |
| 4. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 200,33 | 221 | 187 | 4 | 67 % |
| 5. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 194,00 | 210 | 175 | 10 | 83 % |
| 6. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 191,17 | 208 | 179 | 10 | 83 % |
| 7. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 190,67 | 221 | 161 | 12 | 100 % |
| 8. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 190,67 | 241 | 155 | 8 | 67 % |
| 9. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 190,00 | 202 | 179 | 6 | 50 % |
| 10. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 187,17 | 239 | 137 | 8 | 67 % |
| 11. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 186,50 | 214 | 129 | 4 | 33 % |
| 12. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 185,67 | 205 | 164 | 4 | 33 % |
| 13. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 184,50 | 204 | 135 | 8 | 67 % |
| 14. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 180,83 | 211 | 134 | 10 | 83 % |
| 15. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 180,83 | 205 | 151 | 4 | 33 % |
| 16. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 178,67 | 186 | 156 | 0 | 0 % |
| 17. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 178,33 | 216 | 143 | 6 | 50 % |
| 18. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 177,33 | 203 | 148 | 4 | 33 % |
| 19. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 176,50 | 204 | 158 | 10 | 83 % |
| 20. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 176,00 | 187 | 154 | 6 | 50 % |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 175,33 | 203 | 142 | 4 | 33 % |
| 22. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 173,33 | 174 | 147 | 2 | 33 % |
| 23. | Morys Angelina+8 | SMOG | 6 | 171,67 | 185 | 128 | 6 | 50 % |
| 24. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 171,33 | 207 | 143 | 4 | 33 % |
| 25. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 170,67 | 216 | 137 | 6 | 50 % |
| 26. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 170,67 | 182 | 133 | 8 | 67 % |
| 27. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 169,33 | 196 | 135 | 6 | 50 % |
| 28. | Šatný Kristián | BABINEC | 6 | 169,33 | 195 | 134 | 4 | 33 % |
| 29. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 163,33 | 177 | 138 | 6 | 50 % |
| 30. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 163,00 | 169 | 133 | 6 | 50 % |
| 31. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 6 | 159,83 | 177 | 130 | 4 | 33 % |
| 32. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 158,83 | 179 | 122 | 0 | 0 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 157,67 | 170 | 138 | 6 | 50 % |
| 34. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 156,00 | 190 | 129 | 6 | 50 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 153,67 | 162 | 148 | 4 | 67 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 153,00 | 178 | 125 | 2 | 33 % |
| 37. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 151,00 | 188 | 126 | 2 | 17 % |
| 38. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 144,67 | 165 | 119 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 127,67 | 134 | 117 | 0 | 0 % |
| 40. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 127,00 | 147 | 110 | 0 | 0 % |