Počet her
45
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
147,51
Max
Nejlepší hra kariéry: 208 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 208.
208
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
95
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
jaro 2020
průměr kariéry 147,51
podzim 2025
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 22.09. | BABINEC | 163 | 172 | 164 | 125 | 174 | 5 | 174 | 125 | 159,60 | 4 | |
| 6. HD | 13.10. | DOBRÁCI | 139 | 139 | 188 | 146 | 175 | 108 | 6 | 188 | 108 | 149,17 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 1693 celkem | 11 | 188 | 108 | 153,91 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 22 možných (45 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 BABINEC
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 27.08. | TRAKEŘI | 157 | 140 | 192 | 3 | 192 | 140 | 163,00 | 2 | |||
| Celkem | 1 utkání | 489 celkem | 3 | 192 | 140 | 163,00 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 6 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 BABINEC
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | URNA | 130 | 138 | 142 | 149 | 196 | 119 | 6 | 196 | 119 | 145,67 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 874 celkem | 6 | 196 | 119 | 145,67 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 31.08. | PERMONÍCI | 171 | 1 | 171 | 171 | 171,00 | 0 | |||||
| Celkem | 1 utkání | 171 celkem | 1 | 171 | 171 | 171,00 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 2 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 15.11. | HUJAŘI | 142 | 109 | 172 | 107 | 138 | 149 | 6 | 172 | 107 | 136,17 | 2 |
| 9. HD | 22.11. | KAMPERETAMPERE | 167 | 111 | 119 | 138 | 114 | 208 | 6 | 208 | 111 | 142,83 | 2 |
| 10. HD | 13.12. | BABINEC | 161 | 150 | 195 | 163 | 124 | 162 | 6 | 195 | 124 | 159,17 | 6 |
| Celkem | 3 utkání | 2629 celkem | 18 | 208 | 107 | 146,06 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 36 možných (28 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. HD | 15.06. | JEŠTĚŘI | 120 | 129 | 159 | 95 | 138 | 141 | 6 | 159 | 95 | 130,33 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 782 celkem | 6 | 159 | 95 | 130,33 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.