Horák Ladislav
URNA · DOBRÁCI · TRAFO · FAJNO PARTA
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 URNA
35. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 28.04. | DOBRÁCI | 191 | 155 | 152 | 176 | 148 | 180 | 6 | 191 | 148 | 167,00 | 5 |
| Celkem | 1 utkání | 1002 celkem | 6 | 191 | 148 | 167,00 | 5 | ||||||
Duelových bodů 5 z 12 možných (42 %). Bez handicapu je průměr 159,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 DOBRÁCI
19. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 28.08. | JMJ TEAM | 180 | 167 | 150 | 183 | 185 | 145 | 6 | 185 | 145 | 168,33 | 8 |
| 4. HD | 09.09. | TRAKEŘI | 231 | 142 | 195 | 150 | 200 | 198 | 6 | 231 | 142 | 186,00 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 2126 celkem | 12 | 231 | 142 | 177,17 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %). Bez handicapu je průměr 169,17.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 TRAFO
12. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | PERMONÍCI | 184 | 160 | 189 | 169 | 181 | 138 | 6 | 189 | 138 | 170,17 | 6 |
| 2. HD | 29.08. | TRAKEŘI | 178 | 185 | 151 | 182 | 164 | 198 | 6 | 198 | 151 | 176,33 | 8 |
| 4. HD | 11.09. | LAMPIÓNI | 165 | 180 | 186 | 156 | 187 | 173 | 6 | 187 | 156 | 174,50 | 6 |
| 5. HD | 19.09. | STATOVAR | 192 | 148 | 178 | 176 | 169 | 182 | 6 | 192 | 148 | 174,17 | 8 |
| 6. HD | 25.09. | JMJ TEAM | 182 | 176 | 202 | 173 | 157 | 166 | 6 | 202 | 157 | 176,00 | 6 |
| 8. HD | 30.10. | HUJAŘI | 134 | 196 | 206 | 209 | 137 | 238 | 6 | 238 | 134 | 186,67 | 8 |
| 9. HD | 06.11. | JEŠTĚŘI | 182 | 173 | 155 | 237 | 197 | 226 | 6 | 237 | 155 | 195,00 | 6 |
| 10. HD | 27.11. | BABINEC | 192 | 220 | 183 | 180 | 186 | 151 | 6 | 220 | 151 | 185,33 | 6 |
| 11. HD | 04.12. | SMOG | 180 | 168 | 198 | 187 | 234 | 167 | 6 | 234 | 167 | 189,00 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 9763 celkem | 54 | 238 | 134 | 180,80 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 108 možných (59 %). Bez handicapu je průměr 172,80.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 TRAFO
7. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 03.04. | JEŠTĚŘI | 167 | 172 | 167 | 202 | 231 | 188 | 6 | 231 | 167 | 187,83 | 10 |
| 7. HD | 01.05. | PERMONÍCI | 209 | 214 | 195 | 157 | 186 | 152 | 6 | 214 | 152 | 185,50 | 7 |
| 8. HD | 08.05. | HUJAŘI | 176 | 178 | 155 | 234 | 163 | 182 | 6 | 234 | 155 | 181,33 | 8 |
| 9. HD | 23.05. | JMJ TEAM | 142 | 191 | 187 | 215 | 143 | 176 | 6 | 215 | 142 | 175,67 | 6 |
| 10. HD | 29.05. | LAMPIÓNI | 209 | 163 | 201 | 163 | 195 | 202 | 6 | 209 | 163 | 188,83 | 6 |
| 11. HD | 05.06. | GAMA | 171 | 163 | 199 | 201 | 213 | 209 | 6 | 213 | 163 | 192,67 | 10 |
| Celkem | 6 utkání | 6671 celkem | 36 | 234 | 142 | 185,31 | 47 | ||||||
Duelových bodů 47 z 72 možných (65 %). Bez handicapu je průměr 177,31.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 FAJNO PARTA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 01.03. | HUJAŘI | 184 | 178 | 149 | 186 | 163 | 179 | 6 | 186 | 149 | 173,17 | 9 |
| 3. HD | 21.02. | SMOG | 125 | 155 | 196 | 161 | 214 | 179 | 6 | 214 | 125 | 171,67 | 8 |
| 4. HD | 28.03. | JMJ TEAM | 199 | 132 | 114 | 209 | 190 | 160 | 6 | 209 | 114 | 167,33 | 4 |
| 5. HD | 30.05. | TRAKEŘI | 152 | 154 | 151 | 155 | 144 | 171 | 6 | 171 | 144 | 154,50 | 0 |
| 6. HD | 04.04. | GAMA | 195 | 179 | 157 | 148 | 186 | 194 | 6 | 195 | 148 | 176,50 | 10 |
| 7. HD | 07.03. | JEŠTĚŘI | 172 | 176 | 168 | 183 | 137 | 213 | 6 | 213 | 137 | 174,83 | 6 |
| 9. HD | 16.05. | KAMPERETAMPERE | 170 | 201 | 163 | 174 | 202 | 206 | 6 | 206 | 163 | 186,00 | 6 |
| 10. HD | 11.04. | PERMONÍCI | 167 | 222 | 170 | 182 | 174 | 190 | 6 | 222 | 167 | 184,17 | 6 |
| Celkem | 8 utkání | 8329 celkem | 48 | 222 | 114 | 173,52 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 96 možných (51 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.