Fajkus Patrik
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 LAMPIÓNI
20. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 31.08. | STATOVAR | 182 | 173 | 182 | 170 | 215 | 152 | 6 | 215 | 152 | 179,00 | 6 |
| 3. HD | 07.09. | DRACI | 125 | 179 | 158 | 174 | 181 | 173 | 6 | 181 | 125 | 165,00 | 6 |
| 4. HD | 15.09. | DOBRÁCI | 200 | 187 | 180 | 175 | 211 | 155 | 6 | 211 | 155 | 184,67 | 10 |
| 5. HD | 21.09. | TRAKEŘI | 154 | 185 | 171 | 128 | 157 | 217 | 6 | 217 | 128 | 168,67 | 7 |
| 6. HD | 29.09. | URNA | 228 | 179 | 171 | 213 | 152 | 143 | 6 | 228 | 143 | 181,00 | 6 |
| 7. HD | 05.10. | PERMONÍCI | 246 | 180 | 241 | 190 | 206 | 192 | 6 | 246 | 180 | 209,17 | 12 |
| Celkem | 6 utkání | 6525 celkem | 36 | 246 | 125 | 181,25 | 47 | ||||||
Duelových bodů 47 z 72 možných (65 %). Bez handicapu je průměr 177,25.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 LAMPIÓNI
12. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | HUJAŘI | 192 | 176 | 149 | 161 | 167 | 205 | 6 | 205 | 149 | 175,00 | 6 |
| 2. HD | 16.02. | GAMA | 235 | 177 | 174 | 260 | 220 | 153 | 6 | 260 | 153 | 203,17 | 6 |
| 3. HD | 23.02. | SMOG | 196 | 179 | 169 | 174 | 195 | 161 | 6 | 196 | 161 | 179,00 | 6 |
| 5. HD | 16.03. | JMJ TEAM | 218 | 218 | 187 | 149 | 179 | 154 | 6 | 218 | 149 | 184,17 | 8 |
| 6. HD | 30.03. | BABINEC | 190 | 181 | 185 | 159 | 204 | 164 | 6 | 204 | 159 | 180,50 | 6 |
| 7. HD | 13.04. | STATOVAR | 155 | 178 | 196 | 164 | 189 | 145 | 6 | 196 | 145 | 171,17 | 4 |
| 8. HD | 02.06. | TRAKEŘI | 139 | 163 | 205 | 197 | 161 | 189 | 6 | 205 | 139 | 175,67 | 8 |
| 9. HD | 11.05. | PERMONÍCI | 173 | 220 | 229 | 218 | 184 | 160 | 6 | 229 | 160 | 197,33 | 8 |
| 10. HD | 18.05. | URNA | 281 | 170 | 136 | 168 | 206 | 150 | 6 | 281 | 136 | 185,17 | 4 |
| 11. HD | 01.06. | DOBRÁCI | 183 | 204 | 182 | 198 | 215 | 164 | 6 | 215 | 164 | 191,00 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 11053 celkem | 60 | 281 | 136 | 184,22 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 120 možných (53 %). Bez handicapu je průměr 180,22.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 LAMPIÓNI
38. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | GAMA | 219 | 229 | 153 | 188 | 196 | 178 | 6 | 229 | 153 | 193,83 | 10 |
| 2. HD | 08.09. | SMOG | 161 | 159 | 163 | 166 | 128 | 115 | 6 | 166 | 115 | 148,67 | 8 |
| 3. HD | 15.09. | JEŠTĚŘI | 187 | 186 | 170 | 125 | 158 | 173 | 6 | 187 | 125 | 166,50 | 4 |
| 4. HD | 22.09. | BABINEC | 165 | 142 | 149 | 160 | 192 | 142 | 6 | 192 | 142 | 158,33 | 8 |
| 5. HD | 29.09. | HUJAŘI | 163 | 153 | 164 | 187 | 208 | 129 | 6 | 208 | 129 | 167,33 | 6 |
| Celkem | 5 utkání | 5008 celkem | 30 | 229 | 115 | 166,93 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 60 možných (60 %). Bez handicapu je průměr 162,93.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 LAMPIÓNI
40. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | GAMA | 173 | 152 | 142 | 181 | 138 | 120 | 6 | 181 | 120 | 151,00 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | BABINEC | 161 | 152 | 151 | 178 | 171 | 223 | 6 | 223 | 151 | 172,67 | 8 |
| 6. HD | 08.04. | SMOG | 221 | 203 | 163 | 185 | 159 | 180 | 6 | 221 | 159 | 185,17 | 12 |
| 8. HD | 28.04. | STATOVAR | 177 | 186 | 174 | 162 | 145 | 168 | 6 | 186 | 145 | 168,67 | 6 |
| 9. HD | 05.05. | URNA | 142 | 166 | 139 | 132 | 148 | 154 | 6 | 166 | 132 | 146,83 | 0 |
| 10. HD | 19.05. | JEŠTĚŘI | 174 | 112 | 219 | 3 | 219 | 112 | 168,33 | 6 | |||
| 11. HD | 26.05. | PERMONÍCI | 147 | 179 | 166 | 177 | 169 | 156 | 6 | 179 | 147 | 165,67 | 4 |
| Celkem | 7 utkání | 6445 celkem | 39 | 223 | 112 | 165,26 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 78 možných (54 %). Bez handicapu je průměr 161,26.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 LAMPIÓNI
38. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | JMJ TEAM | 188 | 187 | 173 | 196 | 159 | 163 | 6 | 196 | 159 | 177,67 | 12 |
| 2. HD | 27.08. | PERMONÍCI | 176 | 114 | 155 | 167 | 179 | 197 | 6 | 197 | 114 | 164,67 | 7 |
| 3. HD | 02.09. | DOBRÁCI | 130 | 160 | 175 | 177 | 148 | 136 | 6 | 177 | 130 | 154,33 | 6 |
| 4. HD | 09.09. | BABINEC | 174 | 129 | 218 | 164 | 164 | 177 | 6 | 218 | 129 | 171,00 | 4 |
| 5. HD | 17.09. | HUJAŘI | 168 | 150 | 159 | 159 | 178 | 144 | 6 | 178 | 144 | 159,67 | 8 |
| 6. HD | 30.09. | JEŠTĚŘI | 163 | 163 | 187 | 199 | 155 | 154 | 6 | 199 | 154 | 170,17 | 8 |
| 7. HD | 14.10. | SMOG | 138 | 150 | 166 | 167 | 185 | 153 | 6 | 185 | 138 | 159,83 | 4 |
| 8. HD | 28.10. | GAMA | 178 | 198 | 160 | 170 | 167 | 161 | 6 | 198 | 160 | 172,33 | 8 |
| 9. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 146 | 180 | 148 | 3 | 180 | 146 | 158,00 | 2 | |||
| 10. HD | 18.11. | STATOVAR | 164 | 122 | 177 | 192 | 233 | 156 | 6 | 233 | 122 | 174,00 | 8 |
| 11. HD | 09.12. | URNA | 151 | 145 | 144 | 3 | 151 | 144 | 146,67 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 9936 celkem | 60 | 233 | 114 | 165,60 | 67 | ||||||
Duelových bodů 67 z 120 možných (56 %). Bez handicapu je průměr 157,60.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.