Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 196,17 | 265 | 168 | 10 | 83 % |
| 2. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 193,17 | 237 | 151 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 191,17 | 223 | 155 | 8 | 67 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 190,83 | 246 | 128 | 6 | 50 % |
| 5. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 190,67 | 221 | 151 | 6 | 50 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 186,00 | 202 | 156 | 10 | 83 % |
| 7. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 185,83 | 211 | 154 | 9 | 75 % |
| 8. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 185,00 | 194 | 150 | 4 | 33 % |
| 9. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 184,50 | 205 | 167 | 9 | 75 % |
| 10. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 184,17 | 192 | 133 | 8 | 67 % |
| 11. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 4 | 182,75 | 221 | 147 | 4 | 50 % |
| 12. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 182,67 | 253 | 144 | 6 | 50 % |
| 13. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 182,17 | 217 | 146 | 9 | 75 % |
| 14. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 181,50 | 243 | 152 | 12 | 100 % |
| 15. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 180,83 | 210 | 156 | 6 | 50 % |
| 16. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 177,17 | 186 | 144 | 6 | 50 % |
| 17. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 175,50 | 197 | 168 | 7 | 58 % |
| 18. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 174,17 | 211 | 120 | 8 | 67 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 173,83 | 192 | 139 | 4 | 33 % |
| 20. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 173,00 | 194 | 148 | 4 | 33 % |
| 21. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 172,83 | 213 | 133 | 4 | 33 % |
| 22. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 171,83 | 191 | 144 | 10 | 83 % |
| 23. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 171,33 | 181 | 151 | 5 | 42 % |
| 24. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 169,33 | 185 | 160 | 6 | 50 % |
| 25. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 168,50 | 188 | 148 | 2 | 17 % |
| 26. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 167,33 | 176 | 135 | 2 | 33 % |
| 27. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 166,50 | 193 | 145 | 4 | 33 % |
| 28. | Indra Martin | URNA | 6 | 166,17 | 196 | 133 | 6 | 50 % |
| Varhaníček Pavel | STATOVAR | 2 | 165,00 | 194 | 136 | 2 | 50 % | |
| 29. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 164,67 | 181 | 134 | 4 | 67 % |
| 30. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 162,83 | 172 | 142 | 2 | 17 % |
| 31. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 161,33 | 169 | 125 | 8 | 67 % |
| 32. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 160,17 | 174 | 145 | 5 | 42 % |
| 33. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 160,00 | 174 | 141 | 4 | 33 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 159,67 | 177 | 135 | 2 | 17 % |
| 35. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 158,67 | 180 | 131 | 2 | 17 % |
| 36. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 3 | 158,00 | 172 | 138 | 2 | 33 % |
| 37. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 153,00 | 158 | 116 | 0 | 0 % |
| 38. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 143,33 | 138 | 131 | 2 | 33 % |