Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 189,33 | 215 | 134 | 10 | 83 % |
| 2. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 188,17 | 210 | 157 | 8 | 67 % |
| 3. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 187,50 | 227 | 157 | 8 | 67 % |
| 4. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 185,33 | 183 | 171 | 6 | 100 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,17 | 201 | 147 | 8 | 67 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 180,83 | 208 | 167 | 9 | 75 % |
| 7. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 180,50 | 225 | 140 | 10 | 83 % |
| 8. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 179,33 | 229 | 136 | 8 | 67 % |
| 9. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 178,33 | 200 | 155 | 8 | 67 % |
| 10. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 6 | 177,67 | 188 | 151 | 12 | 100 % |
| 11. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 175,00 | 177 | 158 | 6 | 100 % |
| 12. | Indra Martin | URNA | 6 | 174,00 | 204 | 125 | 10 | 83 % |
| 13. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 173,17 | 212 | 142 | 6 | 50 % |
| 14. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 172,67 | 186 | 151 | 6 | 50 % |
| 15. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 170,83 | 202 | 138 | 6 | 50 % |
| 16. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 168,50 | 181 | 144 | 6 | 50 % |
| 17. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 168,33 | 191 | 133 | 8 | 67 % |
| 18. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 167,50 | 197 | 142 | 4 | 33 % |
| 19. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 166,83 | 193 | 140 | 1 | 8 % |
| 20. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 166,67 | 177 | 139 | 10 | 83 % |
| 21. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 166,33 | 184 | 154 | 0 | 0 % |
| 22. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 165,83 | 188 | 128 | 4 | 33 % |
| 23. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 163,83 | 178 | 150 | 8 | 67 % |
| 24. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 163,67 | 181 | 125 | 8 | 67 % |
| 25. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 162,33 | 217 | 116 | 6 | 50 % |
| 26. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 161,83 | 199 | 124 | 8 | 67 % |
| 27. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 161,17 | 180 | 131 | 2 | 17 % |
| 28. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 160,00 | 171 | 147 | 2 | 17 % |
| 29. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 158,00 | 177 | 135 | 8 | 67 % |
| 30. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 158,00 | 169 | 143 | 2 | 17 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 6 | 157,00 | 154 | 138 | 4 | 33 % |
| 32. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 156,83 | 188 | 121 | 6 | 50 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 156,17 | 202 | 128 | 2 | 17 % |
| 34. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 154,33 | 182 | 140 | 2 | 33 % |
| 35. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 150,33 | 169 | 129 | 2 | 17 % |
| 36. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 146,50 | 169 | 114 | 2 | 17 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 141,33 | 176 | 109 | 0 | 0 % |
| 38. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 139,67 | 158 | 109 | 0 | 0 % |
| Kaláb Petr+4 | SMOG | 2 | 139,50 | 167 | 104 | 0 | 0 % | |
| 39. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 138,33 | 153 | 101 | 0 | 0 % |
| Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 1 | 121,00 | 113 | 113 | 0 | 0 % |