Mazurová Eva
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 BABINEC
50. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | JEŠTĚŘI | 148 | 142 | 161 | 167 | 171 | 168 | 6 | 171 | 142 | 159,50 | 2 |
| 2. HD | 09.09. | DOBRÁCI | 167 | 161 | 163 | 147 | 164 | 169 | 6 | 169 | 147 | 161,83 | 2 |
| 3. HD | 15.09. | STATOVAR | 126 | 181 | 179 | 126 | 126 | 141 | 6 | 181 | 126 | 146,50 | 4 |
| 4. HD | 22.09. | LAMPIÓNI | 163 | 164 | 168 | 170 | 171 | 171 | 6 | 171 | 163 | 167,83 | 6 |
| 5. HD | 06.10. | URNA | 167 | 135 | 135 | 158 | 126 | 170 | 6 | 170 | 126 | 148,50 | 2 |
| 6. HD | 13.10. | PERMONÍCI | 145 | 166 | 169 | 141 | 168 | 131 | 6 | 169 | 131 | 153,33 | 2 |
| 7. HD | 27.10. | SMOG | 173 | 179 | 176 | 163 | 163 | 157 | 6 | 179 | 157 | 168,50 | 4 |
| 8. HD | 03.11. | JMJ TEAM | 151 | 160 | 193 | 157 | 131 | 168 | 6 | 193 | 131 | 160,00 | 6 |
| 9. HD | 17.11. | TRAKEŘI | 154 | 136 | 178 | 139 | 131 | 159 | 6 | 178 | 131 | 149,50 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 8493 celkem | 54 | 193 | 126 | 157,28 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 108 možných (28 %). Bez handicapu je průměr 145,28.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 BABINEC
37. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 27.08. | TRAKEŘI | 199 | 171 | 223 | 177 | 214 | 138 | 6 | 223 | 138 | 187,00 | 8 |
| 3. HD | 02.09. | STATOVAR | 153 | 187 | 148 | 171 | 183 | 121 | 6 | 187 | 121 | 160,50 | 5 |
| 4. HD | 09.09. | LAMPIÓNI | 189 | 199 | 191 | 171 | 200 | 160 | 6 | 200 | 160 | 185,00 | 10 |
| 5. HD | 16.09. | JEŠTĚŘI | 169 | 147 | 150 | 3 | 169 | 147 | 155,33 | 0 | |||
| 6. HD | 30.09. | URNA | 128 | 170 | 146 | 131 | 150 | 175 | 6 | 175 | 128 | 150,00 | 0 |
| 7. HD | 15.10. | PERMONÍCI | 145 | 155 | 171 | 181 | 160 | 166 | 6 | 181 | 145 | 163,00 | 6 |
| 9. HD | 12.11. | JMJ TEAM | 173 | 137 | 181 | 162 | 157 | 158 | 6 | 181 | 137 | 161,33 | 8 |
| 10. HD | 25.11. | GAMA | 188 | 158 | 162 | 138 | 131 | 147 | 6 | 188 | 131 | 154,00 | 6 |
| 11. HD | 09.12. | DOBRÁCI | 192 | 194 | 172 | 156 | 156 | 147 | 6 | 194 | 147 | 169,50 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 8448 celkem | 51 | 223 | 121 | 165,65 | 51 | ||||||
Duelových bodů 51 z 102 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 153,65.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 BABINEC
38. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 11.03. | URNA | 169 | 170 | 173 | 148 | 149 | 191 | 6 | 191 | 148 | 166,67 | 4 |
| 2. HD | 05.02. | STATOVAR | 127 | 150 | 136 | 119 | 191 | 156 | 6 | 191 | 119 | 146,50 | 4 |
| 3. HD | 19.02. | LAMPIÓNI | 184 | 221 | 171 | 172 | 175 | 170 | 6 | 221 | 170 | 182,17 | 6 |
| 4. HD | 26.02. | TRAKEŘI | 160 | 171 | 158 | 174 | 188 | 170 | 6 | 188 | 158 | 170,17 | 6 |
| 5. HD | 29.01. | PERMONÍCI | 179 | 139 | 164 | 182 | 164 | 185 | 6 | 185 | 139 | 168,83 | 4 |
| 6. HD | 18.03. | JMJ TEAM | 133 | 180 | 182 | 172 | 178 | 151 | 6 | 182 | 133 | 166,00 | 6 |
| 7. HD | 08.04. | SMOG | 119 | 160 | 180 | 145 | 193 | 168 | 6 | 193 | 119 | 160,83 | 4 |
| 8. HD | 16.04. | DOBRÁCI | 151 | 150 | 148 | 140 | 161 | 151 | 6 | 161 | 140 | 150,17 | 2 |
| 9. HD | 29.04. | JEŠTĚŘI | 159 | 159 | 161 | 149 | 146 | 184 | 6 | 184 | 146 | 159,67 | 4 |
| 10. HD | 14.05. | HUJAŘI | 105 | 181 | 131 | 191 | 141 | 170 | 6 | 191 | 105 | 153,17 | 6 |
| 11. HD | 20.05. | GAMA | 203 | 124 | 161 | 173 | 216 | 172 | 6 | 216 | 124 | 174,83 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10794 celkem | 66 | 221 | 105 | 163,55 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 132 možných (41 %). Bez handicapu je průměr 151,55.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 BABINEC
39. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | URNA | 189 | 156 | 174 | 165 | 147 | 188 | 6 | 189 | 147 | 169,83 | 2 |
| 2. HD | 29.08. | STATOVAR | 201 | 182 | 157 | 158 | 148 | 171 | 6 | 201 | 148 | 169,50 | 7 |
| 3. HD | 04.09. | JEŠTĚŘI | 172 | 127 | 184 | 200 | 175 | 159 | 6 | 200 | 127 | 169,50 | 6 |
| 4. HD | 11.09. | JMJ TEAM | 176 | 130 | 182 | 179 | 149 | 153 | 6 | 182 | 130 | 161,50 | 8 |
| 5. HD | 18.09. | PERMONÍCI | 178 | 188 | 169 | 185 | 171 | 163 | 6 | 188 | 163 | 175,67 | 2 |
| 6. HD | 02.10. | TRAKEŘI | 133 | 137 | 159 | 181 | 171 | 125 | 6 | 181 | 125 | 151,00 | 2 |
| 7. HD | 09.10. | LAMPIÓNI | 208 | 162 | 141 | 213 | 168 | 143 | 6 | 213 | 141 | 172,50 | 6 |
| 8. HD | 30.10. | SMOG | 152 | 148 | 158 | 175 | 179 | 171 | 6 | 179 | 148 | 163,83 | 6 |
| 9. HD | 06.11. | HUJAŘI | 180 | 161 | 138 | 132 | 178 | 161 | 6 | 180 | 132 | 158,33 | 10 |
| 10. HD | 27.11. | TRAFO | 147 | 124 | 205 | 149 | 172 | 171 | 6 | 205 | 124 | 161,33 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9918 celkem | 60 | 213 | 124 | 165,30 | 55 | ||||||
Duelových bodů 55 z 120 možných (46 %). Bez handicapu je průměr 153,30.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 BABINEC
35. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +12
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | TRAFO | 136 | 139 | 125 | 149 | 142 | 158 | 6 | 158 | 125 | 141,50 | 0 |
| 2. HD | 01.03. | PERMONÍCI | 201 | 190 | 130 | 158 | 171 | 185 | 6 | 201 | 130 | 172,50 | 6 |
| 3. HD | 14.03. | LAMPIÓNI | 172 | 202 | 195 | 205 | 158 | 144 | 6 | 205 | 144 | 179,33 | 4 |
| 4. HD | 21.03. | JMJ TEAM | 137 | 165 | 186 | 3 | 186 | 137 | 162,67 | 0 | |||
| 5. HD | 11.04. | TRAKEŘI | 175 | 181 | 158 | 170 | 168 | 196 | 6 | 196 | 158 | 174,67 | 4 |
| 6. HD | 17.04. | JEŠTĚŘI | 158 | 172 | 187 | 3 | 187 | 158 | 172,33 | 6 | |||
| 7. HD | 24.04. | SMOG | 171 | 168 | 185 | 146 | 192 | 172 | 6 | 192 | 146 | 172,33 | 8 |
| 8. HD | 08.05. | URNA | 175 | 158 | 182 | 144 | 4 | 182 | 144 | 164,75 | 0 | ||
| 9. HD | 23.05. | HUJAŘI | 152 | 183 | 152 | 165 | 135 | 179 | 6 | 183 | 135 | 161,00 | 2 |
| 10. HD | 30.05. | GAMA | 176 | 171 | 170 | 170 | 169 | 128 | 6 | 176 | 128 | 164,00 | 8 |
| 11. HD | 05.06. | STATOVAR | 148 | 150 | 149 | 161 | 173 | 149 | 6 | 173 | 148 | 155,00 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 9586 celkem | 58 | 205 | 125 | 165,28 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 116 možných (34 %). Bez handicapu je průměr 153,28.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 BABINEC
32. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.11. | LAMPIÓNI | 147 | 173 | 186 | 196 | 229 | 154 | 6 | 229 | 147 | 180,83 | 6 |
| 2. HD | 25.08. | TRAKEŘI | 139 | 136 | 153 | 184 | 182 | 137 | 6 | 184 | 136 | 155,17 | 2 |
| 3. HD | 31.08. | JMJ TEAM | 161 | 166 | 138 | 148 | 145 | 180 | 6 | 180 | 138 | 156,33 | 7 |
| 5. HD | 19.09. | STATOVAR | 167 | 176 | 172 | 189 | 158 | 174 | 6 | 189 | 158 | 172,67 | 8 |
| 6. HD | 03.10. | KAMPERETAMPERE | 179 | 192 | 242 | 176 | 201 | 166 | 6 | 242 | 166 | 192,67 | 6 |
| 7. HD | 10.10. | JEŠTĚŘI | 192 | 199 | 133 | 166 | 133 | 158 | 6 | 199 | 133 | 163,50 | 8 |
| 8. HD | 24.10. | HUJAŘI | 180 | 149 | 199 | 199 | 143 | 157 | 6 | 199 | 143 | 171,17 | 8 |
| 9. HD | 14.11. | SMOG | 130 | 143 | 190 | 223 | 159 | 160 | 6 | 223 | 130 | 167,50 | 8 |
| 10. HD | 21.11. | GAMA | 182 | 153 | 190 | 167 | 178 | 165 | 6 | 190 | 153 | 172,50 | 12 |
| 11. HD | 05.12. | TRAFO | 184 | 166 | 166 | 162 | 141 | 156 | 6 | 184 | 141 | 162,50 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 10169 celkem | 60 | 242 | 130 | 169,48 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 120 možných (59 %). Bez handicapu je průměr 161,48.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 BABINEC
30. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | FAJNO PARTA | 170 | 165 | 187 | 184 | 160 | 175 | 6 | 187 | 160 | 173,50 | 8 |
| 2. HD | 08.03. | JMJ TEAM | 112 | 188 | 171 | 3 | 188 | 112 | 157,00 | 4 | |||
| 3. HD | 14.02. | TRAKEŘI | 139 | 134 | 212 | 3 | 212 | 134 | 161,67 | 2 | |||
| 4. HD | 12.04. | KAMPERETAMPERE | 165 | 175 | 145 | 144 | 163 | 161 | 6 | 175 | 144 | 158,83 | 4 |
| 5. HD | 21.02. | LAMPIÓNI | 188 | 170 | 165 | 3 | 188 | 165 | 174,33 | 4 | |||
| 6. HD | 19.04. | SMOG | 190 | 194 | 212 | 3 | 212 | 190 | 198,67 | 6 | |||
| 7. HD | 04.04. | PERMONÍCI | 179 | 161 | 152 | 179 | 158 | 179 | 6 | 179 | 152 | 168,00 | 2 |
| 8. HD | 28.03. | STATOVAR | 154 | 175 | 169 | 157 | 162 | 150 | 6 | 175 | 150 | 161,17 | 8 |
| 9. HD | 14.03. | JEŠTĚŘI | 190 | 180 | 153 | 184 | 180 | 184 | 6 | 190 | 153 | 178,50 | 5 |
| 11. HD | 30.05. | GAMA | 168 | 148 | 171 | 133 | 155 | 189 | 6 | 189 | 133 | 160,67 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 8079 celkem | 48 | 212 | 112 | 168,31 | 51 | ||||||
Duelových bodů 51 z 96 možných (53 %). Bez handicapu je průměr 160,31.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 BABINEC
42. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.09. | HUJAŘI | 155 | 132 | 165 | 158 | 144 | 177 | 6 | 177 | 132 | 155,17 | 2 |
| 2. HD | 20.09. | STATOVAR | 136 | 159 | 156 | 150 | 155 | 158 | 6 | 159 | 136 | 152,33 | 4 |
| 3. HD | 28.09. | SMOG | 143 | 112 | 168 | 168 | 177 | 141 | 6 | 177 | 112 | 151,50 | 10 |
| 4. HD | 12.10. | PERMONÍCI | 134 | 144 | 153 | 147 | 132 | 145 | 6 | 153 | 132 | 142,50 | 0 |
| 5. HD | 19.10. | KAMPERETAMPERE | 108 | 173 | 159 | 178 | 140 | 123 | 6 | 178 | 108 | 146,83 | 2 |
| 6. HD | 08.11. | JMJ TEAM | 151 | 169 | 149 | 170 | 136 | 180 | 6 | 180 | 136 | 159,17 | 6 |
| 7. HD | 09.11. | JEŠTĚŘI | 148 | 150 | 156 | 143 | 144 | 174 | 6 | 174 | 143 | 152,50 | 1 |
| 8. HD | 17.11. | LAMPIÓNI | 144 | 152 | 174 | 132 | 135 | 143 | 6 | 174 | 132 | 146,67 | 2 |
| 9. HD | 23.11. | GAMA | 143 | 134 | 155 | 160 | 132 | 176 | 6 | 176 | 132 | 150,00 | 6 |
| 10. HD | 13.12. | TRAKEŘI | 186 | 140 | 179 | 166 | 154 | 143 | 6 | 186 | 140 | 161,33 | 4 |
| 11. HD | 14.12. | MEXICO | 203 | 152 | 156 | 200 | 193 | 141 | 6 | 203 | 141 | 174,17 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10153 celkem | 66 | 203 | 108 | 153,83 | 45 | ||||||
Duelových bodů 45 z 132 možných (34 %). Bez handicapu je průměr 145,83.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 BABINEC
47. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | PERMONÍCI | 180 | 167 | 147 | 3 | 180 | 147 | 164,67 | 2 | |||
| 2. HD | 08.09. | STATOVAR | 153 | 119 | 149 | 105 | 144 | 116 | 6 | 153 | 105 | 131,00 | 0 |
| 3. HD | 11.02. | TRAKEŘI | 143 | 151 | 186 | 133 | 174 | 155 | 6 | 186 | 133 | 157,00 | 4 |
| 4. HD | 10.02. | MEXICO | 143 | 159 | 139 | 3 | 159 | 139 | 147,00 | 6 | |||
| 5. HD | 05.10. | HUJAŘI | 211 | 136 | 140 | 121 | 170 | 201 | 6 | 211 | 121 | 163,17 | 5 |
| 6. HD | 03.03. | JMJ TEAM | 137 | 151 | 184 | 3 | 184 | 137 | 157,33 | 2 | |||
| 7. HD | 16.06. | JEŠTĚŘI | 189 | 153 | 146 | 197 | 165 | 139 | 6 | 197 | 139 | 164,83 | 2 |
| 8. HD | 02.03. | KAMPERETAMPERE | 136 | 162 | 208 | 3 | 208 | 136 | 168,67 | 2 | |||
| 9. HD | 09.03. | GAMA | 143 | 155 | 154 | 136 | 170 | 151 | 6 | 170 | 136 | 151,50 | 10 |
| 10. HD | 17.06. | SMOG | 147 | 133 | 137 | 149 | 132 | 145 | 6 | 149 | 132 | 140,50 | 6 |
| 11. HD | 29.09. | LAMPIÓNI | 113 | 150 | 126 | 159 | 133 | 142 | 6 | 159 | 113 | 137,17 | 0 |
| Celkem | 11 utkání | 8184 celkem | 54 | 211 | 105 | 151,56 | 39 | ||||||
Duelových bodů 39 z 108 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 143,56.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 BABINEC
41. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | PERMONÍCI | 131 | 162 | 157 | 153 | 155 | 185 | 6 | 185 | 131 | 157,17 | 0 |
| 2. HD | 23.09. | HUJAŘI | 107 | 157 | 183 | 187 | 171 | 141 | 6 | 187 | 107 | 157,67 | 6 |
| 3. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 154 | 174 | 161 | 3 | 174 | 154 | 163,00 | 6 | |||
| 4. HD | 02.09. | JEŠTĚŘI | 131 | 144 | 125 | 3 | 144 | 125 | 133,33 | 0 | |||
| 5. HD | 25.11. | SMOG | 162 | 122 | 179 | 3 | 179 | 122 | 154,33 | 2 | |||
| 9. HD | 04.11. | LAMPIÓNI | 152 | 189 | 181 | 3 | 189 | 152 | 174,00 | 4 | |||
| 10. HD | 18.11. | GAMA | 143 | 156 | 177 | 3 | 177 | 143 | 158,67 | 2 | |||
| 11. HD | 29.10. | TRAKEŘI | 163 | 151 | 143 | 3 | 163 | 143 | 152,33 | 2 | |||
| Celkem | 8 utkání | 4696 celkem | 30 | 189 | 107 | 156,53 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 60 možných (37 %). Bez handicapu je průměr 148,53.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 BABINEC
41. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | PERMONÍCI | 169 | 155 | 135 | 3 | 169 | 135 | 153,00 | 0 | |||
| 2. HD | 18.02. | JEŠTĚŘI | 166 | 137 | 146 | 119 | 172 | 166 | 6 | 172 | 119 | 151,00 | 6 |
| 3. HD | 25.02. | JMJ TEAM | 155 | 129 | 148 | 3 | 155 | 129 | 144,00 | 0 | |||
| 4. HD | 12.03. | SMOG | 188 | 139 | 180 | 178 | 152 | 147 | 6 | 188 | 139 | 164,00 | 6 |
| 5. HD | 11.03. | MEXICO | 187 | 142 | 174 | 3 | 187 | 142 | 167,67 | 2 | |||
| 6. HD | 18.03. | GAMA | 198 | 155 | 147 | 142 | 179 | 163 | 6 | 198 | 142 | 164,00 | 4 |
| 7. HD | 01.04. | HUJAŘI | 128 | 126 | 143 | 157 | 165 | 156 | 6 | 165 | 126 | 145,83 | 0 |
| 8. HD | 14.05. | ONDRÁŠ | 167 | 179 | 149 | 3 | 179 | 149 | 165,00 | 0 | |||
| 9. HD | 01.05. | STATOVAR | 167 | 137 | 144 | 3 | 167 | 137 | 149,33 | 2 | |||
| 10. HD | 09.04. | LAMPIÓNI | 165 | 152 | 159 | 171 | 212 | 139 | 6 | 212 | 139 | 166,33 | 6 |
| 11. HD | 21.05. | TRAKEŘI | 168 | 185 | 171 | 153 | 218 | 155 | 6 | 218 | 153 | 175,00 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 8134 celkem | 51 | 218 | 119 | 159,49 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 102 možných (29 %). Bez handicapu je průměr 151,49.
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 BABINEC
42. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.09. | PERMONÍCI | 145 | 156 | 151 | 200 | 150 | 166 | 6 | 200 | 145 | 161,33 | 2 |
| 2. HD | 05.11. | ONDRÁŠ | 147 | 157 | 155 | 124 | 142 | 149 | 6 | 157 | 124 | 145,67 | 0 |
| 3. HD | 10.09. | JEŠTĚŘI | 145 | 179 | 153 | 3 | 179 | 145 | 159,00 | 2 | |||
| 4. HD | 24.09. | HUJAŘI | 187 | 143 | 164 | 207 | 159 | 181 | 6 | 207 | 143 | 173,50 | 8 |
| 5. HD | 01.10. | GAMA | 157 | 136 | 150 | 3 | 157 | 136 | 147,67 | 4 | |||
| 6. HD | 15.10. | LAMPIÓNI | 164 | 181 | 165 | 3 | 181 | 164 | 170,00 | 4 | |||
| 8. HD | 11.09. | STATOVAR | 123 | 156 | 160 | 144 | 152 | 144 | 6 | 160 | 123 | 146,50 | 2 |
| 9. HD | 13.11. | JMJ TEAM | 154 | 139 | 149 | 3 | 154 | 139 | 147,33 | 4 | |||
| 10. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 151 | 148 | 152 | 144 | 152 | 146 | 6 | 152 | 144 | 148,83 | 2 |
| 11. HD | 27.11. | MEXICO | 161 | 169 | 149 | 132 | 155 | 147 | 6 | 169 | 132 | 152,17 | 2 |
| Celkem | 10 utkání | 7440 celkem | 48 | 207 | 123 | 155,00 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 96 možných (31 %). Bez handicapu je průměr 147,00.
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 BABINEC
37. v žebříčku sezóny z 51 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.02. | PERMONÍCI | 139 | 182 | 150 | 3 | 182 | 139 | 157,00 | 2 | |||
| 2. HD | 05.03. | LAMPIÓNI | 152 | 133 | 164 | 147 | 218 | 120 | 6 | 218 | 120 | 155,67 | 1 |
| 3. HD | 26.02. | STATOVAR | 167 | 152 | 131 | 3 | 167 | 131 | 150,00 | 0 | |||
| 4. HD | 26.03. | SMOG | 155 | 181 | 163 | 127 | 155 | 177 | 6 | 181 | 127 | 159,67 | 4 |
| 5. HD | 20.03. | HUJAŘI | 168 | 177 | 134 | 3 | 177 | 134 | 159,67 | 0 | |||
| 6. HD | 19.03. | ONDRÁŠ | 163 | 125 | 148 | 3 | 163 | 125 | 145,33 | 0 | |||
| 7. HD | 27.03. | JADRAN | 165 | 153 | 155 | 3 | 165 | 153 | 157,67 | 2 | |||
| 8. HD | 16.04. | JMJ TEAM | 162 | 199 | 170 | 157 | 172 | 211 | 6 | 211 | 157 | 178,50 | 8 |
| 9. HD | 17.04. | TRAKEŘI | 159 | 170 | 130 | 3 | 170 | 130 | 153,00 | 0 | |||
| 10. HD | 30.04. | MEXICO | 162 | 140 | 190 | 162 | 168 | 176 | 6 | 190 | 140 | 166,33 | 2 |
| 11. HD | 08.05. | GAMA | 213 | 131 | 161 | 3 | 213 | 131 | 168,33 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 7234 celkem | 45 | 218 | 120 | 160,76 | 21 | ||||||
Duelových bodů 21 z 90 možných (23 %). Bez handicapu je průměr 152,76.
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 BABINEC
32. v žebříčku sezóny z 53 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | GAMA | 149 | 162 | 223 | 3 | 223 | 149 | 178,00 | 4 | |||
| 2. HD | 11.09. | STATOVAR | 188 | 144 | 134 | 154 | 168 | 148 | 6 | 188 | 134 | 156,00 | 6 |
| 3. HD | 18.09. | SMOG | 128 | 185 | 145 | 167 | 168 | 135 | 6 | 185 | 128 | 154,67 | 8 |
| 4. HD | 03.10. | PERMONÍCI | 149 | 152 | 141 | 3 | 152 | 141 | 147,33 | 0 | |||
| 5. HD | 13.11. | JMJ TEAM | 142 | 187 | 158 | 155 | 154 | 153 | 6 | 187 | 142 | 158,17 | 4 |
| 6. HD | 29.08. | MEXICO | 152 | 179 | 148 | 3 | 179 | 148 | 159,67 | 2 | |||
| 7. HD | 24.10. | LAMPIÓNI | 222 | 147 | 157 | 138 | 120 | 164 | 6 | 222 | 120 | 158,00 | 2 |
| 8. HD | 30.10. | JADRAN | 172 | 164 | 149 | 172 | 189 | 142 | 6 | 189 | 142 | 164,67 | 4 |
| 9. HD | 12.09. | ONDRÁŠ | 175 | 186 | 129 | 3 | 186 | 129 | 163,33 | 0 | |||
| 10. HD | 14.11. | HUJAŘI | 162 | 151 | 140 | 3 | 162 | 140 | 151,00 | 2 | |||
| 11. HD | 21.11. | TRAKEŘI | 194 | 165 | 166 | 3 | 194 | 165 | 175,00 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 7672 celkem | 48 | 223 | 120 | 159,83 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 96 možných (35 %). Bez handicapu je průměr 151,83.
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 BABINEC
37. v žebříčku sezóny z 48 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | MEXICO | 138 | 134 | 122 | 134 | 157 | 152 | 6 | 157 | 122 | 139,50 | 0 |
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 136 | 166 | 181 | 149 | 184 | 112 | 6 | 184 | 112 | 154,67 | 10 |
| 3. HD | 13.03. | ONDRÁŠ | 177 | 161 | 165 | 3 | 177 | 161 | 167,67 | 4 | |||
| 4. HD | 28.03. | TRAKEŘI | 191 | 196 | 158 | 3 | 196 | 158 | 181,67 | 3 | |||
| 5. HD | 07.03. | JMJ TEAM | 120 | 128 | 146 | 3 | 146 | 120 | 131,33 | 0 | |||
| 6. HD | 20.02. | 3+1 | 160 | 187 | 159 | 162 | 169 | 173 | 6 | 187 | 159 | 168,33 | 8 |
| 7. HD | 21.02. | LAMPIÓNI | 137 | 162 | 192 | 163 | 176 | 149 | 6 | 192 | 137 | 163,17 | 6 |
| 8. HD | 27.03. | HUJAŘI | 153 | 133 | 154 | 3 | 154 | 133 | 146,67 | 2 | |||
| 9. HD | 18.04. | JADRAN | 141 | 176 | 153 | 3 | 176 | 141 | 156,67 | 0 | |||
| 10. HD | 24.04. | PERMONÍCI | 140 | 146 | 146 | 123 | 154 | 167 | 6 | 167 | 123 | 146,00 | 0 |
| 11. HD | 03.04. | GAMA | 143 | 118 | 136 | 3 | 143 | 118 | 132,33 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 7379 celkem | 48 | 196 | 112 | 153,73 | 35 | ||||||
Duelových bodů 35 z 96 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 145,73.
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 BABINEC
32. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.11. | BISTRO | 157 | 194 | 122 | 148 | 133 | 157 | 6 | 194 | 122 | 151,83 | 12 |
| 3. HD | 21.11. | HUJAŘI | 153 | 145 | 145 | 176 | 122 | 135 | 6 | 176 | 122 | 146,00 | 4 |
| 7. HD | 01.11. | 3+1 | 163 | 150 | 161 | 216 | 126 | 157 | 6 | 216 | 126 | 162,17 | 10 |
| 9. HD | 29.11. | LAMPIÓNI | 132 | 136 | 148 | 151 | 153 | 119 | 6 | 153 | 119 | 139,83 | 4 |
| 10. HD | 08.11. | PERMONÍCI | 140 | 142 | 142 | 162 | 163 | 177 | 6 | 177 | 140 | 154,33 | 0 |
| 11. HD | 28.11. | GAMA | 170 | 131 | 159 | 136 | 144 | 136 | 6 | 170 | 131 | 146,00 | 4 |
| Celkem | 6 utkání | 5401 celkem | 36 | 216 | 119 | 150,03 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 72 možných (47 %). Bez handicapu je průměr 142,03.
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 BABINEC
24. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | BISTRO | 140 | 177 | 124 | 3 | 177 | 124 | 147,00 | 2 | |||
| 2. HD | 29.02. | DŮCHODCI | 174 | 154 | 136 | 190 | 176 | 105 | 6 | 190 | 105 | 155,83 | 6 |
| 3. HD | 15.03. | ONDRÁŠ | 108 | 168 | 140 | 3 | 168 | 108 | 138,67 | 0 | |||
| 4. HD | 26.04. | TRAKEŘI | 201 | 169 | 156 | 152 | 153 | 182 | 6 | 201 | 152 | 168,83 | 10 |
| 5. HD | 04.04. | MEXICO | 168 | 157 | 189 | 165 | 132 | 156 | 6 | 189 | 132 | 161,17 | 8 |
| 6. HD | 12.04. | LAMPIÓNI | 187 | 165 | 179 | 174 | 171 | 150 | 6 | 187 | 150 | 171,00 | 8 |
| 7. HD | 25.04. | PERMONÍCI | 147 | 167 | 178 | 3 | 178 | 147 | 164,00 | 4 | |||
| 8. HD | 22.03. | 3+1 | 169 | 157 | 112 | 3 | 169 | 112 | 146,00 | 4 | |||
| Celkem | 8 utkání | 5728 celkem | 36 | 201 | 105 | 159,11 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 72 možných (58 %). Bez handicapu je průměr 151,11.
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 BABINEC
16. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +23
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.09. | GAMA | 193 | 147 | 169 | 3 | 193 | 147 | 169,67 | 4 | |||
| 3. HD | 19.10. | MEXICO | 162 | 147 | 166 | 146 | 169 | 185 | 6 | 185 | 146 | 162,50 | 2 |
| 4. HD | 10.11. | 3+1 | 177 | 171 | 211 | 162 | 166 | 125 | 6 | 211 | 125 | 168,67 | 6 |
| 5. HD | 06.10. | ONDRÁŠ | 183 | 139 | 170 | 3 | 183 | 139 | 164,00 | 4 | |||
| 6. HD | 20.10. | ŠOT | 147 | 191 | 181 | 3 | 191 | 147 | 173,00 | 4 | |||
| 7. HD | 29.09. | DŮCHODCI | 133 | 165 | 178 | 3 | 178 | 133 | 158,67 | 2 | |||
| 8. HD | 26.10. | PERMONÍCI | 172 | 116 | 156 | 140 | 210 | 210 | 6 | 210 | 116 | 167,33 | 4 |
| 9. HD | 16.11. | VOLEJBAL | 171 | 198 | 168 | 186 | 166 | 5 | 198 | 166 | 177,80 | 10 | |
| Celkem | 8 utkání | 5876 celkem | 35 | 211 | 116 | 167,89 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 70 možných (51 %). Bez handicapu je průměr 144,89.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.