Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 195,17 | 224 | 158 | 7 | 58 % |
| 2. | Šatný Kristián | BABINEC | 6 | 193,00 | 231 | 158 | 10 | 83 % |
| 3. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 192,67 | 234 | 168 | 8 | 67 % |
| 4. | Schindler Radek | GAMA | 6 | 187,33 | 234 | 129 | 8 | 67 % |
| 5. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 187,17 | 258 | 158 | 8 | 67 % |
| 6. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 187,00 | 211 | 126 | 8 | 67 % |
| 7. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 186,83 | 214 | 156 | 6 | 50 % |
| 8. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 186,00 | 224 | 141 | 10 | 83 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 184,67 | 257 | 140 | 6 | 50 % |
| 10. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 184,33 | 190 | 167 | 4 | 67 % |
| 11. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 184,17 | 211 | 145 | 4 | 33 % |
| 12. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 184,00 | 243 | 145 | 8 | 67 % |
| 13. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 183,67 | 234 | 141 | 8 | 67 % |
| 14. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 180,17 | 213 | 157 | 8 | 67 % |
| 15. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 177,00 | 195 | 159 | 6 | 50 % |
| 16. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 175,83 | 183 | 149 | 8 | 67 % |
| 17. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 174,17 | 223 | 136 | 8 | 67 % |
| 18. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 174,17 | 179 | 164 | 2 | 17 % |
| 19. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 173,83 | 216 | 144 | 10 | 83 % |
| 20. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 172,33 | 168 | 159 | 4 | 67 % |
| 21. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 168,50 | 210 | 135 | 6 | 50 % |
| 22. | Horák Ladislav+8 | DOBRÁCI | 6 | 168,33 | 177 | 137 | 8 | 67 % |
| 23. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 167,83 | 191 | 147 | 4 | 33 % |
| 24. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 165,67 | 185 | 150 | 4 | 33 % |
| 25. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 165,67 | 189 | 138 | 4 | 67 % |
| 26. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 6 | 164,67 | 189 | 106 | 7 | 58 % |
| 27. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 3 | 164,67 | 182 | 129 | 2 | 33 % |
| 28. | Vítek Miroslav | BABINEC | 3 | 163,00 | 192 | 140 | 2 | 33 % |
| 29. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 5 | 161,80 | 171 | 139 | 4 | 40 % |
| 30. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 159,17 | 182 | 126 | 0 | 0 % |
| 31. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 159,00 | 184 | 137 | 4 | 33 % |
| 32. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 157,67 | 159 | 131 | 3 | 25 % |
| 33. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 157,50 | 201 | 135 | 6 | 50 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 155,67 | 172 | 130 | 3 | 25 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 151,17 | 182 | 119 | 4 | 33 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 150,00 | 161 | 134 | 4 | 67 % |
| 37. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 149,33 | 190 | 121 | 4 | 33 % |
| 38. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 148,67 | 151 | 132 | 2 | 33 % |
| Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 1 | 140,00 | 140 | 140 | 0 | 0 % | |
| 39. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 137,00 | 174 | 118 | 2 | 17 % |
| 40. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 130,33 | 143 | 105 | 2 | 33 % |