Počet her
45
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
168,27
Max
Nejlepší hra kariéry: 233 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 233.
233
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
95
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
jaro 2020
průměr kariéry 168,27
podzim 2024
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 BABINEC
8. v žebříčku sezóny z 61
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 27.08. | TRAKEŘI | 159 | 222 | 191 | 231 | 197 | 158 | 6 | 231 | 158 | 193,00 | 10 |
| 3. HD | 02.09. | STATOVAR | 154 | 233 | 225 | 153 | 208 | 196 | 6 | 233 | 153 | 194,83 | 10 |
| 7. HD | 15.10. | PERMONÍCI | 190 | 134 | 166 | 194 | 137 | 195 | 6 | 195 | 134 | 169,33 | 4 |
| Celkem | 3 utkání | 3343 celkem | 18 | 233 | 134 | 185,72 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 36 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 18.08. | SMOG | 191 | 201 | 169 | 162 | 171 | 120 | 6 | 201 | 120 | 169,00 | 8 |
| 4. HD | 20.09. | TRAKEŘI | 196 | 167 | 185 | 170 | 172 | 159 | 6 | 196 | 159 | 174,83 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 2063 celkem | 12 | 201 | 120 | 171,92 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 17.02. | SMOG | 193 | 171 | 191 | 124 | 149 | 140 | 6 | 193 | 124 | 161,33 | 8 |
| 6. HD | 29.06. | GAMA | 95 | 109 | 105 | 3 | 109 | 95 | 103,00 | 0 | |||
| 11. HD | 29.09. | BABINEC | 125 | 181 | 152 | 156 | 127 | 148 | 6 | 181 | 125 | 148,17 | 10 |
| Celkem | 3 utkání | 2166 celkem | 15 | 193 | 95 | 144,40 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 30 možných (60 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.