Frýdecká liga družstev, podzim 2024 SMOG
27. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | TRAKEŘI | 179 | 186 | 191 | 3 | 191 | 179 | 185,33 | 6 | |||
| 2. HD | 28.08. | STATOVAR | 180 | 175 | 198 | 3 | 198 | 175 | 184,33 | 4 | |||
| 3. HD | 03.09. | PERMONÍCI | 182 | 157 | 155 | 3 | 182 | 155 | 164,67 | 0 | |||
| 4. HD | 09.09. | JEŠTĚŘI | 188 | 173 | 175 | 3 | 188 | 173 | 178,67 | 4 | |||
| 5. HD | 16.09. | URNA | 170 | 134 | 136 | 3 | 170 | 134 | 146,67 | 0 | |||
| Celkem | 5 utkání | 2579 celkem | 15 | 198 | 134 | 171,93 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 30 možných (47 %). Bez handicapu je průměr 163,93.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 SMOG
35. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | JEŠTĚŘI | 200 | 163 | 185 | 3 | 200 | 163 | 182,67 | 4 | |||
| 2. HD | 14.02. | URNA | 166 | 165 | 149 | 3 | 166 | 149 | 160,00 | 2 | |||
| 3. HD | 20.02. | STATOVAR | 155 | 159 | 174 | 3 | 174 | 155 | 162,67 | 0 | |||
| 4. HD | 26.02. | DOBRÁCI | 168 | 160 | 167 | 3 | 168 | 160 | 165,00 | 2 | |||
| 5. HD | 11.03. | TRAKEŘI | 141 | 181 | 189 | 3 | 189 | 141 | 170,33 | 2 | |||
| 6. HD | 18.03. | PERMONÍCI | 161 | 182 | 155 | 3 | 182 | 155 | 166,00 | 4 | |||
| 7. HD | 08.04. | BABINEC | 153 | 168 | 170 | 3 | 170 | 153 | 163,67 | 6 | |||
| 8. HD | 22.04. | LAMPIÓNI | 184 | 188 | 177 | 3 | 188 | 177 | 183,00 | 0 | |||
| 9. HD | 30.04. | GAMA | 163 | 232 | 157 | 3 | 232 | 157 | 184,00 | 4 | |||
| 10. HD | 13.05. | JMJ TEAM | 127 | 135 | 157 | 3 | 157 | 127 | 139,67 | 2 | |||
| 11. HD | 21.05. | HUJAŘI | 165 | 152 | 148 | 3 | 165 | 148 | 155,00 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 5496 celkem | 33 | 232 | 127 | 166,55 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 66 možných (39 %). Bez handicapu je průměr 158,55.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 SMOG
30. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | HUJAŘI | 152 | 189 | 157 | 3 | 189 | 152 | 166,00 | 2 | |||
| 2. HD | 30.08. | URNA | 174 | 173 | 132 | 174 | 4 | 174 | 132 | 163,25 | 0 | ||
| 3. HD | 04.09. | LAMPIÓNI | 161 | 164 | 175 | 3 | 175 | 161 | 166,67 | 2 | |||
| 4. HD | 11.09. | STATOVAR | 186 | 183 | 196 | 3 | 196 | 183 | 188,33 | 6 | |||
| 5. HD | 18.09. | JEŠTĚŘI | 200 | 181 | 177 | 3 | 200 | 177 | 186,00 | 4 | |||
| 6. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 169 | 159 | 175 | 3 | 175 | 159 | 167,67 | 0 | |||
| 7. HD | 09.10. | JMJ TEAM | 160 | 156 | 179 | 3 | 179 | 156 | 165,00 | 4 | |||
| 8. HD | 30.10. | BABINEC | 188 | 154 | 178 | 3 | 188 | 154 | 173,33 | 4 | |||
| 9. HD | 07.11. | GAMA | 143 | 209 | 138 | 3 | 209 | 138 | 163,33 | 6 | |||
| 10. HD | 27.11. | TRAKEŘI | 168 | 170 | 188 | 3 | 188 | 168 | 175,33 | 2 | |||
| 11. HD | 04.12. | TRAFO | 157 | 168 | 180 | 3 | 180 | 157 | 168,33 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 5813 celkem | 34 | 209 | 132 | 170,97 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 68 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 162,97.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 SMOG
22. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | GAMA | 202 | 190 | 153 | 167 | 159 | 167 | 6 | 202 | 153 | 173,00 | 8 |
| 2. HD | 14.02. | HUJAŘI | 158 | 190 | 145 | 3 | 190 | 145 | 164,33 | 2 | |||
| 3. HD | 14.03. | STATOVAR | 182 | 172 | 193 | 3 | 193 | 172 | 182,33 | 0 | |||
| 4. HD | 03.04. | PERMONÍCI | 146 | 151 | 213 | 3 | 213 | 146 | 170,00 | 4 | |||
| 5. HD | 12.04. | TRAFO | 166 | 147 | 184 | 3 | 184 | 147 | 165,67 | 2 | |||
| 6. HD | 18.04. | TRAKEŘI | 199 | 154 | 207 | 3 | 207 | 154 | 186,67 | 4 | |||
| 7. HD | 24.04. | BABINEC | 176 | 188 | 190 | 164 | 165 | 5 | 190 | 164 | 176,60 | 10 | |
| 8. HD | 08.05. | LAMPIÓNI | 143 | 186 | 180 | 3 | 186 | 143 | 169,67 | 4 | |||
| 9. HD | 24.05. | URNA | 151 | 143 | 162 | 171 | 4 | 171 | 143 | 156,75 | 2 | ||
| 10. HD | 29.05. | JEŠTĚŘI | 189 | 223 | 181 | 174 | 165 | 222 | 6 | 223 | 165 | 192,33 | 8 |
| 11. HD | 05.06. | JMJ TEAM | 207 | 172 | 159 | 3 | 207 | 159 | 179,33 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 7356 celkem | 42 | 223 | 143 | 175,14 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 84 možných (57 %). Bez handicapu je průměr 167,14.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | STATOVAR | 190 | 127 | 212 | 3 | 212 | 127 | 176,33 | 4 | |||
| 2. HD | 24.08. | KAMPERETAMPERE | 207 | 212 | 220 | 3 | 220 | 207 | 213,00 | 6 | |||
| 3. HD | 18.08. | LAMPIÓNI | 162 | 139 | 168 | 3 | 168 | 139 | 156,33 | 0 | |||
| 4. HD | 27.09. | JEŠTĚŘI | 143 | 200 | 177 | 3 | 200 | 143 | 173,33 | 6 | |||
| 5. HD | 07.11. | TRAFO | 175 | 131 | 169 | 3 | 175 | 131 | 158,33 | 4 | |||
| 6. HD | 18.10. | HUJAŘI | 227 | 148 | 192 | 3 | 227 | 148 | 189,00 | 6 | |||
| 7. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 184 | 118 | 159 | 3 | 184 | 118 | 153,67 | 0 | |||
| 8. HD | 24.10. | TRAKEŘI | 156 | 188 | 182 | 3 | 188 | 156 | 175,33 | 2 | |||
| 10. HD | 19.09. | JMJ TEAM | 157 | 162 | 169 | 3 | 169 | 157 | 162,67 | 2 | |||
| 11. HD | 05.12. | GAMA | 132 | 168 | 152 | 3 | 168 | 132 | 150,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 5126 celkem | 30 | 227 | 118 | 170,87 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 60 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 31.05. | JMJ TEAM | 138 | 126 | 143 | 3 | 143 | 126 | 135,67 | 0 | |||
| 2. HD | 08.03. | GAMA | 165 | 173 | 170 | 3 | 173 | 165 | 169,33 | 6 | |||
| 3. HD | 21.02. | FAJNO PARTA | 194 | 149 | 158 | 3 | 194 | 149 | 167,00 | 4 | |||
| 4. HD | 05.04. | TRAKEŘI | 152 | 169 | 178 | 3 | 178 | 152 | 166,33 | 0 | |||
| 5. HD | 28.03. | HUJAŘI | 203 | 154 | 197 | 3 | 203 | 154 | 184,67 | 4 | |||
| 6. HD | 19.04. | BABINEC | 162 | 127 | 171 | 3 | 171 | 127 | 153,33 | 4 | |||
| 7. HD | 16.05. | LAMPIÓNI | 151 | 180 | 155 | 3 | 180 | 151 | 162,00 | 2 | |||
| 8. HD | 14.03. | KAMPERETAMPERE | 170 | 157 | 185 | 3 | 185 | 157 | 170,67 | 2 | |||
| 9. HD | 10.05. | PERMONÍCI | 181 | 138 | 156 | 3 | 181 | 138 | 158,33 | 0 | |||
| 10. HD | 01.03. | STATOVAR | 209 | 224 | 194 | 3 | 224 | 194 | 209,00 | 4 | |||
| 11. HD | 11.04. | JEŠTĚŘI | 166 | 148 | 178 | 3 | 178 | 148 | 164,00 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 5521 celkem | 33 | 224 | 126 | 167,30 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 66 možných (45 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | JMJ TEAM | 123 | 117 | 182 | 121 | 125 | 169 | 6 | 182 | 117 | 139,50 | 4 |
| 2. HD | 21.09. | JEŠTĚŘI | 141 | 121 | 159 | 3 | 159 | 121 | 140,33 | 2 | |||
| 3. HD | 28.09. | KAMPERETAMPERE | 105 | 146 | 182 | 3 | 182 | 105 | 144,33 | 0 | |||
| 4. HD | 11.10. | TRAKEŘI | 166 | 1 | 166 | 166 | 166,00 | 0 | |||||
| 5. HD | 19.10. | SMOG | 159 | 1 | 159 | 159 | 159,00 | 2 | |||||
| 8. HD | 15.11. | GAMA | 182 | 166 | 193 | 143 | 185 | 165 | 6 | 193 | 143 | 172,33 | 12 |
| 9. HD | 23.11. | LAMPIÓNI | 163 | 120 | 161 | 159 | 175 | 153 | 6 | 175 | 120 | 155,17 | 4 |
| 10. HD | 07.12. | PERMONÍCI | 167 | 158 | 144 | 180 | 183 | 162 | 6 | 183 | 144 | 165,67 | 3 |
| 11. HD | 14.12. | BABINEC | 182 | 167 | 148 | 176 | 168 | 159 | 6 | 182 | 148 | 166,67 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 5975 celkem | 38 | 193 | 105 | 157,24 | 31 | ||||||
Duelových bodů 31 z 76 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.02. | HUJAŘI | 201 | 172 | 155 | 140 | 132 | 168 | 6 | 201 | 132 | 161,33 | 6 |
| 2. HD | 24.02. | JEŠTĚŘI | 146 | 159 | 168 | 190 | 206 | 138 | 6 | 206 | 138 | 167,83 | 8 |
| 3. HD | 29.06. | JMJ TEAM | 136 | 160 | 149 | 3 | 160 | 136 | 148,33 | 0 | |||
| 4. HD | 10.02. | BABINEC | 141 | 192 | 147 | 3 | 192 | 141 | 160,00 | 2 | |||
| 5. HD | 09.03. | LAMPIÓNI | 182 | 139 | 178 | 3 | 182 | 139 | 166,33 | 2 | |||
| 9. HD | 21.09. | TRAKEŘI | 151 | 185 | 174 | 143 | 121 | 154 | 6 | 185 | 121 | 154,67 | 4 |
| 10. HD | 15.06. | STATOVAR | 109 | 160 | 134 | 3 | 160 | 109 | 134,33 | 0 | |||
| 11. HD | 22.06. | KAMPERETAMPERE | 226 | 177 | 177 | 150 | 186 | 162 | 6 | 226 | 150 | 179,67 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 5808 celkem | 36 | 226 | 109 | 161,33 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 72 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | JMJ TEAM | 165 | 159 | 177 | 3 | 177 | 159 | 167,00 | 6 | |||
| 2. HD | 23.09. | SMOG | 190 | 168 | 220 | 179 | 127 | 154 | 6 | 220 | 127 | 173,00 | 8 |
| 3. HD | 10.09. | LAMPIÓNI | 168 | 161 | 152 | 151 | 156 | 145 | 6 | 168 | 145 | 155,50 | 2 |
| 4. HD | 16.09. | GAMA | 167 | 190 | 203 | 205 | 180 | 194 | 6 | 205 | 167 | 189,83 | 12 |
| 5. HD | 01.10. | STATOVAR | 124 | 180 | 225 | 168 | 192 | 166 | 6 | 225 | 124 | 175,83 | 8 |
| 6. HD | 08.10. | PERMONÍCI | 171 | 171 | 222 | 3 | 222 | 171 | 188,00 | 2 | |||
| 7. HD | 14.10. | HUJAŘI | 180 | 169 | 160 | 3 | 180 | 160 | 169,67 | 0 | |||
| 8. HD | 28.10. | BABINEC | 177 | 166 | 165 | 3 | 177 | 165 | 169,33 | 4 | |||
| 9. HD | 22.10. | TRAKEŘI | 166 | 181 | 129 | 3 | 181 | 129 | 158,67 | 0 | |||
| 10. HD | 25.11. | JEŠTĚŘI | 139 | 153 | 154 | 3 | 154 | 139 | 148,67 | 4 | |||
| 11. HD | 02.12. | KAMPERETAMPERE | 187 | 180 | 168 | 3 | 187 | 168 | 178,33 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 7704 celkem | 45 | 225 | 124 | 171,20 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 90 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | JEŠTĚŘI | 173 | 182 | 170 | 165 | 137 | 114 | 6 | 182 | 114 | 156,83 | 8 |
| 2. HD | 12.02. | GAMA | 150 | 159 | 154 | 157 | 162 | 181 | 6 | 181 | 150 | 160,50 | 6 |
| 5. HD | 11.03. | BABINEC | 176 | 176 | 180 | 168 | 147 | 178 | 6 | 180 | 147 | 170,83 | 10 |
| 7. HD | 01.04. | LAMPIÓNI | 166 | 139 | 148 | 3 | 166 | 139 | 151,00 | 2 | |||
| 9. HD | 23.04. | SMOG | 150 | 158 | 153 | 167 | 171 | 160 | 6 | 171 | 150 | 159,83 | 8 |
| 10. HD | 13.05. | TRAKEŘI | 181 | 158 | 198 | 3 | 198 | 158 | 179,00 | 4 | |||
| 11. HD | 21.05. | JMJ TEAM | 155 | 137 | 155 | 3 | 155 | 137 | 149,00 | 2 | |||
| Celkem | 7 utkání | 5325 celkem | 33 | 198 | 114 | 161,36 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 66 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | ONDRÁŠ | 149 | 187 | 150 | 3 | 187 | 149 | 162,00 | 2 | |||
| 2. HD | 03.09. | JMJ TEAM | 165 | 139 | 120 | 3 | 165 | 120 | 141,33 | 0 | |||
| 3. HD | 11.09. | LAMPIÓNI | 164 | 191 | 139 | 3 | 191 | 139 | 164,67 | 4 | |||
| 4. HD | 18.09. | SMOG | 136 | 175 | 159 | 148 | 143 | 159 | 6 | 175 | 136 | 153,33 | 6 |
| 5. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 191 | 153 | 171 | 182 | 187 | 182 | 6 | 191 | 153 | 177,67 | 6 |
| 6. HD | 15.10. | GAMA | 161 | 159 | 171 | 3 | 171 | 159 | 163,67 | 4 | |||
| 7. HD | 23.10. | JEŠTĚŘI | 171 | 202 | 154 | 3 | 202 | 154 | 175,67 | 4 | |||
| 8. HD | 25.09. | HUJAŘI | 165 | 150 | 2 | 165 | 150 | 157,50 | 2 | ||||
| 9. HD | 13.11. | TRAKEŘI | 145 | 164 | 138 | 3 | 164 | 138 | 149,00 | 2 | |||
| 10. HD | 20.11. | STATOVAR | 165 | 151 | 170 | 175 | 184 | 158 | 6 | 184 | 151 | 167,17 | 6 |
| 11. HD | 27.11. | BABINEC | 176 | 167 | 188 | 175 | 176 | 157 | 6 | 188 | 157 | 173,17 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 7212 celkem | 44 | 202 | 120 | 163,91 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 88 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 19.03. | LAMPIÓNI | 166 | 180 | 167 | 138 | 189 | 136 | 6 | 189 | 136 | 162,67 | 4 |
| 4. HD | 19.02. | HUJAŘI | 200 | 140 | 179 | 166 | 145 | 145 | 6 | 200 | 140 | 162,50 | 10 |
| 5. HD | 13.03. | STATOVAR | 126 | 133 | 2 | 133 | 126 | 129,50 | 0 | ||||
| 6. HD | 03.04. | GAMA | 155 | 161 | 147 | 3 | 161 | 147 | 154,33 | 4 | |||
| 8. HD | 26.03. | TRAKEŘI | 165 | 171 | 200 | 191 | 181 | 160 | 6 | 200 | 160 | 178,00 | 10 |
| 10. HD | 30.04. | BABINEC | 204 | 192 | 154 | 3 | 204 | 154 | 183,33 | 6 | |||
| 11. HD | 07.05. | JMJ TEAM | 133 | 175 | 179 | 3 | 179 | 133 | 162,33 | 2 | |||
| Celkem | 7 utkání | 4778 celkem | 29 | 204 | 126 | 164,76 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 58 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | LAMPIÓNI | 179 | 171 | 137 | 170 | 151 | 177 | 6 | 179 | 137 | 164,17 | 2 |
| 2. HD | 18.09. | JADRAN | 128 | 163 | 212 | 136 | 170 | 181 | 6 | 212 | 128 | 165,00 | 6 |
| 3. HD | 26.09. | STATOVAR | 147 | 148 | 185 | 139 | 196 | 159 | 6 | 196 | 139 | 162,33 | 8 |
| 4. HD | 12.09. | GAMA | 168 | 179 | 145 | 164 | 148 | 174 | 6 | 179 | 145 | 163,00 | 8 |
| 5. HD | 31.10. | SMOG | 197 | 144 | 156 | 3 | 197 | 144 | 165,67 | 4 | |||
| 6. HD | 29.08. | BABINEC | 168 | 182 | 190 | 3 | 190 | 168 | 180,00 | 4 | |||
| 7. HD | 23.10. | ONDRÁŠ | 135 | 148 | 167 | 3 | 167 | 135 | 150,00 | 0 | |||
| 8. HD | 13.11. | HUJAŘI | 181 | 158 | 162 | 3 | 181 | 158 | 167,00 | 4 | |||
| 9. HD | 04.09. | JMJ TEAM | 161 | 155 | 148 | 149 | 167 | 146 | 6 | 167 | 146 | 154,33 | 6 |
| 10. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 200 | 146 | 130 | 3 | 200 | 130 | 158,67 | 2 | |||
| 11. HD | 21.11. | PERMONÍCI | 146 | 126 | 161 | 3 | 161 | 126 | 144,33 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 7750 celkem | 48 | 212 | 126 | 161,46 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 96 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | BABINEC | 200 | 189 | 187 | 192 | 196 | 154 | 6 | 200 | 154 | 186,33 | 10 |
| 2. HD | 02.05. | 3+1 | 178 | 156 | 166 | 213 | 189 | 178 | 6 | 213 | 156 | 180,00 | 10 |
| 3. HD | 27.02. | HUJAŘI | 164 | 153 | 165 | 3 | 165 | 153 | 160,67 | 2 | |||
| 4. HD | 13.02. | PERMONÍCI | 144 | 168 | 192 | 3 | 192 | 144 | 168,00 | 4 | |||
| 5. HD | 14.03. | GAMA | 145 | 153 | 203 | 167 | 157 | 199 | 6 | 203 | 145 | 170,67 | 8 |
| 6. HD | 20.03. | JMJ TEAM | 162 | 162 | 165 | 3 | 165 | 162 | 163,00 | 0 | |||
| 7. HD | 21.03. | SMOG | 181 | 146 | 187 | 3 | 187 | 146 | 171,33 | 6 | |||
| 8. HD | 07.03. | LAMPIÓNI | 179 | 179 | 181 | 173 | 183 | 168 | 6 | 183 | 168 | 177,17 | 6 |
| 9. HD | 24.04. | ONDRÁŠ | 173 | 159 | 147 | 3 | 173 | 147 | 159,67 | 2 | |||
| 10. HD | 25.04. | JADRAN | 180 | 164 | 147 | 166 | 178 | 147 | 6 | 180 | 147 | 163,67 | 4 |
| 11. HD | 09.05. | TRAKEŘI | 166 | 170 | 154 | 3 | 170 | 154 | 163,33 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 8225 celkem | 48 | 213 | 144 | 171,35 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 96 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.09. | ONDRÁŠ | 159 | 204 | 173 | 184 | 190 | 137 | 6 | 204 | 137 | 174,50 | 7 |
| 2. HD | 13.09. | BISTRO | 143 | 154 | 169 | 219 | 182 | 163 | 6 | 219 | 143 | 171,67 | 8 |
| 3. HD | 20.09. | LAMPIÓNI | 148 | 156 | 146 | 173 | 180 | 186 | 6 | 186 | 146 | 164,83 | 0 |
| 4. HD | 05.12. | TRAKEŘI | 157 | 189 | 164 | 170 | 138 | 190 | 6 | 190 | 138 | 168,00 | 8 |
| 5. HD | 10.10. | GAMA | 157 | 146 | 169 | 171 | 149 | 175 | 6 | 175 | 146 | 161,17 | 8 |
| 6. HD | 17.10. | BABINEC | 153 | 140 | 162 | 221 | 169 | 151 | 6 | 221 | 140 | 166,00 | 8 |
| 8. HD | 31.10. | JADRAN | 175 | 194 | 125 | 152 | 165 | 161 | 6 | 194 | 125 | 162,00 | 2 |
| 9. HD | 28.11. | HUJAŘI | 143 | 172 | 147 | 114 | 170 | 150 | 6 | 172 | 114 | 149,33 | 4 |
| 10. HD | 15.11. | 3+1 | 151 | 179 | 132 | 159 | 169 | 147 | 6 | 179 | 132 | 156,17 | 8 |
| 11. HD | 21.11. | PERMONÍCI | 161 | 181 | 164 | 168 | 198 | 162 | 6 | 198 | 161 | 172,33 | 0 |
| Celkem | 10 utkání | 9876 celkem | 60 | 221 | 114 | 164,60 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 120 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.03. | DŮCHODCI | 198 | 170 | 103 | 3 | 198 | 103 | 157,00 | 4 | |||
| 2. HD | 29.02. | 3+1 | 124 | 172 | 163 | 138 | 131 | 112 | 6 | 172 | 112 | 140,00 | 6 |
| 3. HD | 02.05. | BISTRO | 149 | 162 | 130 | 3 | 162 | 130 | 147,00 | 2 | |||
| 4. HD | 21.03. | ONDRÁŠ | 192 | 221 | 136 | 3 | 221 | 136 | 183,00 | 4 | |||
| 5. HD | 04.04. | BABINEC | 165 | 190 | 144 | 3 | 190 | 144 | 166,33 | 2 | |||
| 6. HD | 11.04. | TRAKEŘI | 177 | 154 | 160 | 3 | 177 | 154 | 163,67 | 4 | |||
| 7. HD | 23.02. | GAMA | 140 | 138 | 124 | 3 | 140 | 124 | 134,00 | 4 | |||
| 8. HD | 03.05. | PERMONÍCI | 155 | 181 | 170 | 3 | 181 | 155 | 168,67 | 4 | |||
| 9. HD | 19.04. | LAMPIÓNI | 157 | 142 | 157 | 3 | 157 | 142 | 152,00 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 4655 celkem | 30 | 221 | 103 | 155,17 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 60 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 MEXICO
2. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +10
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.09. | ONDRÁŠ | 134 | 167 | 155 | 3 | 167 | 134 | 152,00 | 0 | |||
| 2. HD | 03.11. | ŠOT | 201 | 195 | 185 | 3 | 201 | 185 | 193,67 | 6 | |||
| 3. HD | 19.10. | BABINEC | 169 | 157 | 209 | 3 | 209 | 157 | 178,33 | 4 | |||
| 4. HD | 05.10. | PERMONÍCI | 186 | 198 | 180 | 3 | 198 | 180 | 188,00 | 6 | |||
| 5. HD | 13.10. | GAMA | 158 | 179 | 159 | 3 | 179 | 158 | 165,33 | 6 | |||
| 6. HD | 08.09. | DŮCHODCI | 169 | 137 | 196 | 3 | 196 | 137 | 167,33 | 2 | |||
| 7. HD | 10.11. | VOLEJBAL | 186 | 174 | 177 | 168 | 181 | 246 | 6 | 246 | 168 | 188,67 | 12 |
| 8. HD | 16.11. | LAMPIÓNI | 182 | 215 | 214 | 149 | 201 | 168 | 6 | 215 | 149 | 188,17 | 8 |
| 9. HD | 15.09. | 3+1 | 210 | 189 | 199 | 187 | 169 | 177 | 6 | 210 | 169 | 188,50 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 6526 celkem | 36 | 246 | 134 | 181,28 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 72 možných (72 %). Bez handicapu je průměr 171,28.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.