Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Foťko Matěj | PERMONÍCI | 6 | 212,17 | 267 | 174 | 10 | 83 % |
| 2. | Šatný Kristián | BABINEC | 6 | 194,83 | 233 | 153 | 10 | 83 % |
| 3. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 194,00 | 205 | 181 | 10 | 83 % |
| 4. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 190,33 | 211 | 152 | 8 | 67 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 189,17 | 228 | 156 | 8 | 67 % |
| 6. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 186,33 | 220 | 158 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 185,50 | 200 | 167 | 12 | 100 % |
| 8. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 185,50 | 225 | 146 | 10 | 83 % |
| 9. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 185,50 | 204 | 155 | 10 | 83 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 185,17 | 215 | 157 | 10 | 83 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 184,00 | 222 | 145 | 10 | 83 % |
| 12. | Bucha Radovan | URNA | 3 | 182,33 | 204 | 151 | 6 | 100 % |
| 13. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 178,67 | 234 | 153 | 4 | 33 % |
| 14. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 178,00 | 224 | 145 | 6 | 50 % |
| 15. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 174,83 | 202 | 145 | 10 | 83 % |
| 16. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 174,67 | 189 | 149 | 8 | 67 % |
| 17. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 172,67 | 202 | 115 | 8 | 67 % |
| 18. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 168,67 | 160 | 153 | 2 | 33 % |
| 19. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 168,50 | 192 | 147 | 4 | 33 % |
| 20. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 168,50 | 172 | 137 | 6 | 50 % |
| 21. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 168,33 | 189 | 137 | 4 | 33 % |
| 22. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 164,67 | 174 | 147 | 0 | 0 % |
| 23. | Indra Martin | URNA | 3 | 163,67 | 188 | 144 | 6 | 100 % |
| 24. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 163,00 | 200 | 144 | 4 | 33 % |
| 25. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 162,67 | 180 | 116 | 6 | 50 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 162,50 | 203 | 112 | 6 | 50 % |
| 27. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 162,17 | 193 | 106 | 2 | 17 % |
| 28. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 160,50 | 175 | 109 | 5 | 42 % |
| 29. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 4 | 160,50 | 178 | 120 | 2 | 25 % |
| 30. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 156,50 | 163 | 138 | 1 | 8 % |
| 31. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 155,17 | 192 | 128 | 8 | 67 % |
| Liberda Radek | TRAKEŘI | 2 | 154,50 | 155 | 154 | 0 | 0 % | |
| 32. | Fajkus Patrik+8 | LAMPIÓNI | 6 | 154,33 | 169 | 122 | 6 | 50 % |
| 33. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 152,67 | 173 | 134 | 2 | 17 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 152,33 | 153 | 134 | 0 | 0 % |
| 35. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 148,67 | 185 | 123 | 2 | 17 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 148,67 | 171 | 127 | 0 | 0 % |
| 37. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 147,17 | 160 | 114 | 2 | 17 % |
| 38. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 140,00 | 143 | 124 | 0 | 0 % |
| 39. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 126,67 | 135 | 115 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 121,00 | 126 | 106 | 0 | 0 % |