Soutěž
Frýdecká liga družstev
Jadranská devítka
Půlmaratón
Amatérská bowlingová liga
Letní devítková liga
Vše
Počet her
222
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
181,02
Max
Nejlepší hra kariéry: 255 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 255.
255
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
113
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
1
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
podzim 2024
průměr kariéry 181,02
podzim 2026
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | URNA | 196 | 191 | 145 | 212 | 155 | 165 | 6 | 212 | 145 | 177,33 | 2 |
| 2. HD | 31.08. | DOBRÁCI | 217 | 158 | 159 | 170 | 178 | 170 | 6 | 217 | 158 | 175,33 | 12 |
| 3. HD | 08.09. | PERMONÍCI | 138 | 201 | 165 | 199 | 198 | 171 | 6 | 201 | 138 | 178,67 | 8 |
| 4. HD | 15.09. | JMJ TEAM | 201 | 160 | 211 | 202 | 186 | 185 | 6 | 211 | 160 | 190,83 | 10 |
| 5. HD | 21.09. | DALLAS | 152 | 157 | 208 | 192 | 163 | 159 | 6 | 208 | 152 | 171,83 | 6 |
| 6. HD | 28.09. | SMOG | 179 | 170 | 181 | 173 | 213 | 211 | 6 | 213 | 170 | 187,83 | 8 |
| 7. HD | 05.10. | TRAKEŘI | 226 | 210 | 223 | 186 | 169 | 180 | 6 | 226 | 169 | 199,00 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7685 celkem | 42 | 226 | 138 | 182,98 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 84 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 173 | 249 | 150 | 179 | 148 | 213 | 6 | 249 | 148 | 185,33 | 6 |
| 2. HD | 17.02. | PERMONÍCI | 206 | 167 | 133 | 123 | 180 | 201 | 6 | 206 | 123 | 168,33 | 6 |
| 3. HD | 24.02. | JMJ TEAM | 150 | 173 | 213 | 150 | 178 | 216 | 6 | 216 | 150 | 180,00 | 5 |
| 4. HD | 10.03. | STATOVAR | 160 | 140 | 156 | 113 | 202 | 212 | 6 | 212 | 113 | 163,83 | 5 |
| 5. HD | 16.03. | DALLAS | 168 | 168 | 255 | 246 | 231 | 171 | 6 | 255 | 168 | 206,50 | 10 |
| 6. HD | 31.03. | DOBRÁCI | 236 | 190 | 235 | 247 | 191 | 182 | 6 | 247 | 182 | 213,50 | 8 |
| 7. HD | 14.04. | BABINEC | 163 | 166 | 210 | 163 | 183 | 192 | 6 | 210 | 163 | 179,50 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | GAMA | 213 | 198 | 200 | 124 | 199 | 201 | 6 | 213 | 124 | 189,17 | 10 |
| 9. HD | 11.05. | SMOG | 200 | 178 | 172 | 143 | 204 | 204 | 6 | 204 | 143 | 183,50 | 6 |
| 10. HD | 18.05. | TRAKEŘI | 161 | 171 | 205 | 197 | 179 | 232 | 6 | 232 | 161 | 190,83 | 8 |
| 11. HD | 02.06. | URNA | 130 | 171 | 247 | 179 | 193 | 184 | 6 | 247 | 130 | 184,00 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 12267 celkem | 66 | 255 | 113 | 185,86 | 78 | ||||||
Duelových bodů 78 z 132 možných (59 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 BABINEC
4. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | JEŠTĚŘI | 199 | 141 | 168 | 189 | 215 | 203 | 6 | 215 | 141 | 185,83 | 8 |
| 2. HD | 09.09. | DOBRÁCI | 169 | 160 | 234 | 167 | 144 | 190 | 6 | 234 | 144 | 177,33 | 8 |
| 3. HD | 15.09. | STATOVAR | 197 | 197 | 195 | 219 | 154 | 192 | 6 | 219 | 154 | 192,33 | 10 |
| 10. HD | 08.12. | HUJAŘI | 220 | 208 | 159 | 201 | 159 | 238 | 6 | 238 | 159 | 197,50 | 4 |
| 11. HD | 15.12. | GAMA | 134 | 222 | 196 | 205 | 199 | 229 | 6 | 229 | 134 | 197,50 | 8 |
| Celkem | 5 utkání | 5703 celkem | 30 | 238 | 134 | 190,10 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 60 možných (63 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 BABINEC
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | URNA | 205 | 147 | 151 | 226 | 171 | 180 | 6 | 226 | 147 | 180,00 | 4 |
| 2. HD | 17.02. | PERMONÍCI | 145 | 191 | 166 | 182 | 142 | 190 | 6 | 191 | 142 | 169,33 | 6 |
| 3. HD | 25.02. | HUJAŘI | 145 | 164 | 156 | 139 | 202 | 198 | 6 | 202 | 139 | 167,33 | 4 |
| 4. HD | 10.03. | LAMPIÓNI | 128 | 182 | 173 | 184 | 161 | 211 | 6 | 211 | 128 | 173,17 | 4 |
| 5. HD | 17.03. | JEŠTĚŘI | 127 | 188 | 169 | 200 | 162 | 150 | 6 | 200 | 127 | 166,00 | 4 |
| 6. HD | 08.04. | GAMA | 181 | 160 | 189 | 225 | 205 | 159 | 6 | 225 | 159 | 186,50 | 6 |
| 7. HD | 24.04. | SMOG | 130 | 168 | 148 | 139 | 192 | 191 | 6 | 192 | 130 | 161,33 | 4 |
| 8. HD | 28.04. | JMJ TEAM | 170 | 155 | 148 | 164 | 245 | 169 | 6 | 245 | 148 | 175,17 | 4 |
| 9. HD | 22.04. | STATOVAR | 134 | 160 | 199 | 159 | 135 | 156 | 6 | 199 | 134 | 157,17 | 2 |
| 10. HD | 19.05. | TRAKEŘI | 176 | 175 | 190 | 216 | 178 | 234 | 6 | 234 | 175 | 194,83 | 6 |
| 11. HD | 26.05. | DOBRÁCI | 223 | 201 | 189 | 158 | 182 | 186 | 6 | 223 | 158 | 189,83 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11524 celkem | 66 | 245 | 127 | 174,61 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 132 možných (39 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 BABINEC
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 30.09. | URNA | 205 | 120 | 144 | 199 | 137 | 184 | 6 | 205 | 120 | 164,83 | 2 |
| 8. HD | 05.11. | SMOG | 144 | 169 | 160 | 154 | 181 | 180 | 6 | 181 | 144 | 164,67 | 8 |
| 9. HD | 12.11. | JMJ TEAM | 191 | 144 | 188 | 163 | 167 | 178 | 6 | 191 | 144 | 171,83 | 10 |
| Celkem | 3 utkání | 3008 celkem | 18 | 205 | 120 | 167,11 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 36 možných (56 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.