Frýdecká liga družstev, podzim 2026 GAMA
45. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | LAMPIÓNI | 129 | 129 | 152 | 180 | 139 | 119 | 6 | 180 | 119 | 141,33 | 2 |
| 2. HD | 01.09. | JMJ TEAM | 179 | 122 | 148 | 184 | 139 | 173 | 6 | 184 | 122 | 157,50 | 4 |
| 2. HD | 31.08. | TRAKEŘI | 154 | 209 | 187 | 142 | 165 | 163 | 6 | 209 | 142 | 170,00 | 4 |
| 4. HD | 14.09. | DRACI | 183 | 190 | 130 | 156 | 141 | 148 | 6 | 190 | 130 | 158,00 | 4 |
| 5. HD | 22.09. | STATOVAR | 146 | 215 | 154 | 162 | 162 | 153 | 6 | 215 | 146 | 165,33 | 4 |
| 6. HD | 28.09. | PERMONÍCI | 161 | 185 | 141 | 227 | 160 | 181 | 6 | 227 | 141 | 175,83 | 8 |
| 7. HD | 05.10. | DALLAS | 157 | 217 | 171 | 193 | 173 | 160 | 6 | 217 | 157 | 178,50 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 6879 celkem | 42 | 227 | 119 | 163,79 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 84 možných (40 %). Bez handicapu je průměr 159,79.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 GAMA
31. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | STATOVAR | 135 | 161 | 171 | 176 | 180 | 151 | 6 | 180 | 135 | 162,33 | 0 |
| 2. HD | 16.02. | LAMPIÓNI | 159 | 175 | 175 | 203 | 162 | 198 | 6 | 203 | 159 | 178,67 | 8 |
| 3. HD | 23.02. | TRAKEŘI | 112 | 197 | 162 | 158 | 201 | 150 | 6 | 201 | 112 | 163,33 | 2 |
| 4. HD | 09.03. | DOBRÁCI | 179 | 197 | 171 | 197 | 193 | 164 | 6 | 197 | 164 | 183,50 | 8 |
| 5. HD | 16.03. | PERMONÍCI | 217 | 234 | 150 | 120 | 146 | 219 | 6 | 234 | 120 | 181,00 | 6 |
| 6. HD | 31.03. | URNA | 172 | 167 | 186 | 173 | 184 | 218 | 6 | 218 | 167 | 183,33 | 4 |
| 7. HD | 13.04. | DALLAS | 205 | 140 | 191 | 141 | 173 | 152 | 6 | 205 | 140 | 167,00 | 4 |
| 8. HD | 28.04. | HUJAŘI | 155 | 135 | 177 | 138 | 185 | 185 | 6 | 185 | 135 | 162,50 | 6 |
| 9. HD | 11.05. | BABINEC | 147 | 162 | 170 | 224 | 198 | 151 | 6 | 224 | 147 | 175,33 | 6 |
| 10. HD | 19.05. | SMOG | 196 | 215 | 210 | 185 | 128 | 197 | 6 | 215 | 128 | 188,50 | 10 |
| 11. HD | 01.06. | JMJ TEAM | 191 | 147 | 185 | 158 | 152 | 173 | 6 | 191 | 147 | 167,67 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11479 celkem | 66 | 234 | 112 | 173,92 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 132 možných (44 %). Bez handicapu je průměr 169,92.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | LAMPIÓNI | 129 | 154 | 202 | 3 | 202 | 129 | 161,67 | 2 | |||
| 2. HD | 27.10. | JEŠTĚŘI | 147 | 141 | 141 | 147 | 156 | 188 | 6 | 188 | 141 | 153,33 | 6 |
| 3. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 161 | 157 | 157 | 161 | 137 | 206 | 6 | 206 | 137 | 163,17 | 4 |
| 4. HD | 22.09. | URNA | 165 | 161 | 147 | 3 | 165 | 147 | 157,67 | 2 | |||
| 5. HD | 06.10. | PERMONÍCI | 158 | 167 | 175 | 160 | 213 | 161 | 6 | 213 | 158 | 172,33 | 6 |
| 6. HD | 13.10. | STATOVAR | 171 | 154 | 175 | 3 | 175 | 154 | 166,67 | 3 | |||
| 7. HD | 28.10. | TRAKEŘI | 180 | 197 | 150 | 3 | 197 | 150 | 175,67 | 4 | |||
| 8. HD | 10.11. | SMOG | 157 | 170 | 159 | 3 | 170 | 157 | 162,00 | 4 | |||
| 9. HD | 18.11. | HUJAŘI | 159 | 162 | 149 | 3 | 162 | 149 | 156,67 | 0 | |||
| 10. HD | 08.12. | DOBRÁCI | 160 | 163 | 201 | 3 | 201 | 160 | 174,67 | 4 | |||
| 11. HD | 15.12. | BABINEC | 176 | 166 | 138 | 144 | 211 | 159 | 6 | 211 | 138 | 165,67 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 7392 celkem | 45 | 213 | 129 | 164,27 | 41 | ||||||
Duelových bodů 41 z 90 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 157 | 134 | 140 | 165 | 178 | 151 | 6 | 178 | 134 | 154,17 | 2 |
| 2. HD | 10.02. | JEŠTĚŘI | 144 | 147 | 150 | 150 | 178 | 141 | 6 | 178 | 141 | 151,67 | 2 |
| 3. HD | 27.02. | PERMONÍCI | 154 | 165 | 137 | 158 | 157 | 236 | 6 | 236 | 137 | 167,83 | 4 |
| 5. HD | 17.03. | URNA | 180 | 178 | 155 | 116 | 159 | 163 | 6 | 180 | 116 | 158,50 | 2 |
| 6. HD | 08.04. | BABINEC | 146 | 169 | 157 | 3 | 169 | 146 | 157,33 | 2 | |||
| 7. HD | 24.04. | JMJ TEAM | 174 | 135 | 126 | 3 | 174 | 126 | 145,00 | 2 | |||
| 8. HD | 29.04. | HUJAŘI | 140 | 131 | 178 | 3 | 178 | 131 | 149,67 | 2 | |||
| 9. HD | 05.05. | DOBRÁCI | 186 | 167 | 148 | 171 | 146 | 141 | 6 | 186 | 141 | 159,83 | 6 |
| 11. HD | 27.05. | SMOG | 152 | 174 | 145 | 3 | 174 | 145 | 157,00 | 2 | |||
| Celkem | 9 utkání | 6579 celkem | 42 | 236 | 116 | 156,64 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 84 možných (29 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | JEŠTĚŘI | 178 | 128 | 152 | 145 | 132 | 202 | 6 | 202 | 128 | 156,17 | 2 |
| 2. HD | 28.08. | URNA | 119 | 163 | 182 | 148 | 149 | 146 | 6 | 182 | 119 | 151,17 | 4 |
| 3. HD | 03.09. | JMJ TEAM | 140 | 156 | 154 | 128 | 161 | 192 | 6 | 192 | 128 | 155,17 | 8 |
| 5. HD | 17.09. | TRAKEŘI | 123 | 196 | 158 | 172 | 132 | 143 | 6 | 196 | 123 | 154,00 | 4 |
| 6. HD | 23.09. | STATOVAR | 184 | 161 | 204 | 3 | 204 | 161 | 183,00 | 6 | |||
| 7. HD | 14.10. | DOBRÁCI | 148 | 151 | 162 | 3 | 162 | 148 | 153,67 | 4 | |||
| 8. HD | 28.10. | LAMPIÓNI | 182 | 155 | 163 | 207 | 149 | 149 | 6 | 207 | 149 | 167,50 | 8 |
| 9. HD | 11.11. | PERMONÍCI | 172 | 193 | 181 | 149 | 159 | 145 | 6 | 193 | 145 | 166,50 | 4 |
| 10. HD | 25.11. | BABINEC | 169 | 191 | 113 | 197 | 125 | 155 | 6 | 197 | 113 | 158,33 | 4 |
| 11. HD | 10.12. | SMOG | 146 | 165 | 155 | 191 | 218 | 135 | 6 | 218 | 135 | 168,33 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 8673 celkem | 54 | 218 | 113 | 160,61 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 108 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | DOBRÁCI | 195 | 172 | 159 | 146 | 158 | 218 | 6 | 218 | 146 | 174,67 | 6 |
| 2. HD | 05.02. | TRAKEŘI | 159 | 146 | 178 | 157 | 170 | 186 | 6 | 186 | 146 | 166,00 | 4 |
| 3. HD | 19.02. | PERMONÍCI | 176 | 174 | 170 | 154 | 211 | 141 | 6 | 211 | 141 | 171,00 | 4 |
| 4. HD | 26.02. | LAMPIÓNI | 147 | 112 | 139 | 3 | 147 | 112 | 132,67 | 2 | |||
| 5. HD | 11.03. | JEŠTĚŘI | 184 | 144 | 131 | 151 | 201 | 167 | 6 | 201 | 131 | 163,00 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | URNA | 151 | 160 | 159 | 3 | 160 | 151 | 156,67 | 0 | |||
| 7. HD | 02.04. | JMJ TEAM | 148 | 173 | 172 | 159 | 157 | 154 | 6 | 173 | 148 | 160,50 | 4 |
| 8. HD | 16.04. | HUJAŘI | 130 | 144 | 150 | 3 | 150 | 130 | 141,33 | 2 | |||
| 9. HD | 30.04. | SMOG | 150 | 127 | 135 | 133 | 161 | 191 | 6 | 191 | 127 | 149,50 | 6 |
| 10. HD | 13.05. | STATOVAR | 119 | 135 | 161 | 160 | 192 | 120 | 6 | 192 | 119 | 147,83 | 2 |
| Celkem | 10 utkání | 8087 celkem | 51 | 218 | 112 | 158,57 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 102 možných (35 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | JEŠTĚŘI | 161 | 167 | 138 | 3 | 167 | 138 | 155,33 | 6 | |||
| 2. HD | 29.08. | PERMONÍCI | 118 | 187 | 168 | 179 | 197 | 179 | 6 | 197 | 118 | 171,33 | 6 |
| 3. HD | 25.09. | HUJAŘI | 191 | 135 | 174 | 172 | 172 | 176 | 6 | 191 | 135 | 170,00 | 8 |
| 5. HD | 18.09. | URNA | 134 | 151 | 159 | 137 | 143 | 160 | 6 | 160 | 134 | 147,33 | 0 |
| 7. HD | 09.10. | TRAFO | 143 | 126 | 167 | 160 | 161 | 142 | 6 | 167 | 126 | 149,83 | 2 |
| 8. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 158 | 170 | 130 | 3 | 170 | 130 | 152,67 | 0 | |||
| 9. HD | 07.11. | SMOG | 138 | 161 | 132 | 150 | 143 | 210 | 6 | 210 | 132 | 155,67 | 9 |
| 10. HD | 19.09. | JMJ TEAM | 166 | 152 | 158 | 3 | 166 | 152 | 158,67 | 0 | |||
| 11. HD | 04.12. | BABINEC | 192 | 133 | 135 | 3 | 192 | 133 | 153,33 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 6625 celkem | 42 | 210 | 118 | 157,74 | 31 | ||||||
Duelových bodů 31 z 84 možných (37 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | SMOG | 144 | 152 | 149 | 3 | 152 | 144 | 148,33 | 2 | |||
| 2. HD | 14.02. | JMJ TEAM | 171 | 171 | 152 | 175 | 218 | 175 | 6 | 218 | 152 | 177,00 | 6 |
| 3. HD | 13.03. | HUJAŘI | 172 | 157 | 135 | 3 | 172 | 135 | 154,67 | 4 | |||
| 4. HD | 03.04. | TRAKEŘI | 127 | 183 | 141 | 140 | 178 | 160 | 6 | 183 | 127 | 154,83 | 0 |
| 5. HD | 12.04. | JEŠTĚŘI | 135 | 154 | 161 | 3 | 161 | 135 | 150,00 | 2 | |||
| 6. HD | 17.04. | URNA | 151 | 158 | 129 | 194 | 171 | 193 | 6 | 194 | 129 | 166,00 | 4 |
| 8. HD | 08.05. | STATOVAR | 154 | 149 | 159 | 160 | 124 | 138 | 6 | 160 | 124 | 147,33 | 2 |
| 9. HD | 24.05. | PERMONÍCI | 173 | 147 | 133 | 3 | 173 | 133 | 151,00 | 0 | |||
| 10. HD | 30.05. | BABINEC | 176 | 169 | 151 | 3 | 176 | 151 | 165,33 | 2 | |||
| Celkem | 9 utkání | 6179 celkem | 39 | 218 | 124 | 158,44 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 78 možných (28 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | KAMPERETAMPERE | 149 | 135 | 184 | 136 | 205 | 170 | 6 | 205 | 135 | 163,17 | 2 |
| 2. HD | 25.08. | TRAFO | 141 | 122 | 139 | 131 | 159 | 165 | 6 | 165 | 122 | 142,83 | 4 |
| 3. HD | 31.08. | JEŠTĚŘI | 148 | 159 | 131 | 3 | 159 | 131 | 146,00 | 2 | |||
| 5. HD | 19.09. | HUJAŘI | 170 | 173 | 136 | 3 | 173 | 136 | 159,67 | 5 | |||
| 6. HD | 10.10. | TRAKEŘI | 180 | 193 | 177 | 3 | 193 | 177 | 183,33 | 4 | |||
| 7. HD | 27.09. | LAMPIÓNI | 120 | 181 | 210 | 147 | 201 | 162 | 6 | 210 | 120 | 170,17 | 4 |
| 8. HD | 18.10. | PERMONÍCI | 150 | 130 | 146 | 161 | 188 | 141 | 6 | 188 | 130 | 152,67 | 0 |
| 9. HD | 25.10. | STATOVAR | 161 | 151 | 136 | 3 | 161 | 136 | 149,33 | 0 | |||
| 10. HD | 21.11. | BABINEC | 160 | 148 | 135 | 3 | 160 | 135 | 147,67 | 0 | |||
| 11. HD | 05.12. | SMOG | 155 | 150 | 189 | 156 | 196 | 132 | 6 | 196 | 132 | 163,00 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 7109 celkem | 45 | 210 | 120 | 157,98 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 90 možných (32 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | TRAKEŘI | 182 | 154 | 144 | 3 | 182 | 144 | 160,00 | 2 | |||
| 2. HD | 08.03. | SMOG | 205 | 168 | 166 | 150 | 114 | 146 | 6 | 205 | 114 | 158,17 | 6 |
| 3. HD | 14.02. | JMJ TEAM | 174 | 214 | 179 | 3 | 214 | 174 | 189,00 | 6 | |||
| 4. HD | 25.04. | LAMPIÓNI | 171 | 136 | 113 | 3 | 171 | 113 | 140,00 | 2 | |||
| 5. HD | 29.03. | KAMPERETAMPERE | 147 | 135 | 137 | 157 | 4 | 157 | 135 | 144,00 | 0 | ||
| 6. HD | 04.04. | FAJNO PARTA | 205 | 153 | 149 | 166 | 173 | 170 | 6 | 205 | 149 | 169,33 | 4 |
| 7. HD | 11.04. | HUJAŘI | 161 | 146 | 136 | 161 | 164 | 158 | 6 | 164 | 136 | 154,33 | 6 |
| 8. HD | 15.03. | PERMONÍCI | 147 | 104 | 162 | 3 | 162 | 104 | 137,67 | 0 | |||
| 9. HD | 17.05. | STATOVAR | 122 | 182 | 138 | 149 | 163 | 188 | 6 | 188 | 122 | 157,00 | 0 |
| 10. HD | 09.05. | JEŠTĚŘI | 161 | 150 | 175 | 3 | 175 | 150 | 162,00 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 6775 celkem | 43 | 214 | 104 | 157,56 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 86 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | PERMONÍCI | 141 | 153 | 143 | 3 | 153 | 141 | 145,67 | 0 | |||
| 2. HD | 21.09. | SMOG | 120 | 152 | 190 | 202 | 133 | 144 | 6 | 202 | 120 | 156,83 | 6 |
| 3. HD | 06.12. | TRAKEŘI | 137 | 212 | 182 | 149 | 171 | 176 | 6 | 212 | 137 | 171,17 | 8 |
| 4. HD | 11.10. | KAMPERETAMPERE | 142 | 180 | 176 | 3 | 180 | 142 | 166,00 | 0 | |||
| 5. HD | 13.09. | STATOVAR | 134 | 169 | 157 | 148 | 165 | 133 | 6 | 169 | 133 | 151,00 | 4 |
| 6. HD | 26.10. | LAMPIÓNI | 141 | 166 | 155 | 3 | 166 | 141 | 154,00 | 2 | |||
| 7. HD | 09.11. | HUJAŘI | 124 | 176 | 158 | 3 | 176 | 124 | 152,67 | 4 | |||
| 8. HD | 15.11. | MEXICO | 163 | 152 | 173 | 192 | 177 | 134 | 6 | 192 | 134 | 165,17 | 2 |
| 9. HD | 23.11. | BABINEC | 181 | 132 | 190 | 3 | 190 | 132 | 167,67 | 2 | |||
| 10. HD | 07.12. | JEŠTĚŘI | 201 | 167 | 137 | 3 | 201 | 137 | 168,33 | 4 | |||
| 11. HD | 13.12. | JMJ TEAM | 150 | 137 | 162 | 191 | 203 | 186 | 6 | 203 | 137 | 171,50 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 7757 celkem | 48 | 212 | 120 | 161,60 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 96 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.03. | STATOVAR | 146 | 138 | 232 | 3 | 232 | 138 | 172,00 | 4 | |||
| 2. HD | 22.06. | SMOG | 141 | 201 | 164 | 3 | 201 | 141 | 168,67 | 4 | |||
| 3. HD | 17.02. | JEŠTĚŘI | 168 | 161 | 130 | 3 | 168 | 130 | 153,00 | 2 | |||
| 4. HD | 24.02. | TRAKEŘI | 169 | 158 | 159 | 3 | 169 | 158 | 162,00 | 2 | |||
| 5. HD | 10.02. | JMJ TEAM | 129 | 179 | 178 | 3 | 179 | 129 | 162,00 | 4 | |||
| 6. HD | 29.06. | LAMPIÓNI | 137 | 146 | 151 | 178 | 154 | 129 | 6 | 178 | 129 | 149,17 | 4 |
| 7. HD | 29.09. | KAMPERETAMPERE | 153 | 144 | 145 | 183 | 180 | 213 | 6 | 213 | 144 | 169,67 | 4 |
| 8. HD | 03.02. | MEXICO | 172 | 179 | 199 | 3 | 199 | 172 | 183,33 | 2 | |||
| 9. HD | 09.03. | BABINEC | 141 | 166 | 182 | 3 | 182 | 141 | 163,00 | 6 | |||
| 10. HD | 17.06. | HUJAŘI | 193 | 181 | 184 | 3 | 193 | 181 | 186,00 | 6 | |||
| 11. HD | 22.06. | PERMONÍCI | 143 | 126 | 155 | 156 | 129 | 194 | 6 | 194 | 126 | 150,50 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 6866 celkem | 42 | 232 | 126 | 163,48 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 84 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | TRAKEŘI | 148 | 178 | 172 | 157 | 186 | 178 | 6 | 186 | 148 | 169,83 | 8 |
| 2. HD | 22.10. | JMJ TEAM | 136 | 159 | 148 | 3 | 159 | 136 | 147,67 | 0 | |||
| 3. HD | 23.10. | STATOVAR | 157 | 189 | 150 | 3 | 189 | 150 | 165,33 | 2 | |||
| 4. HD | 16.09. | MEXICO | 146 | 112 | 142 | 3 | 146 | 112 | 133,33 | 0 | |||
| 5. HD | 30.09. | KAMPERETAMPERE | 128 | 139 | 177 | 176 | 142 | 169 | 6 | 177 | 128 | 155,17 | 2 |
| 6. HD | 12.11. | SMOG | 182 | 230 | 147 | 3 | 230 | 147 | 186,33 | 6 | |||
| 8. HD | 28.10. | PERMONÍCI | 155 | 149 | 160 | 3 | 160 | 149 | 154,67 | 0 | |||
| 9. HD | 02.12. | HUJAŘI | 144 | 177 | 180 | 3 | 180 | 144 | 167,00 | 2 | |||
| 10. HD | 18.11. | BABINEC | 131 | 181 | 187 | 3 | 187 | 131 | 166,33 | 4 | |||
| 11. HD | 07.10. | JEŠTĚŘI | 159 | 169 | 162 | 162 | 4 | 169 | 159 | 163,00 | 4 | ||
| Celkem | 10 utkání | 5964 celkem | 37 | 230 | 112 | 161,19 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 74 možných (38 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | LAMPIÓNI | 142 | 156 | 133 | 143 | 134 | 190 | 6 | 190 | 133 | 149,67 | 2 |
| 2. HD | 18.09. | JADRAN | 144 | 151 | 110 | 159 | 125 | 122 | 6 | 159 | 110 | 135,17 | 1 |
| 5. HD | 31.10. | SMOG | 115 | 193 | 188 | 3 | 193 | 115 | 165,33 | 4 | |||
| 6. HD | 29.08. | BABINEC | 158 | 153 | 184 | 3 | 184 | 153 | 165,00 | 4 | |||
| 7. HD | 23.10. | ONDRÁŠ | 147 | 169 | 163 | 3 | 169 | 147 | 159,67 | 4 | |||
| 8. HD | 13.11. | HUJAŘI | 178 | 194 | 146 | 3 | 194 | 146 | 172,67 | 4 | |||
| 10. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 158 | 142 | 158 | 3 | 158 | 142 | 152,67 | 2 | |||
| 11. HD | 21.11. | PERMONÍCI | 156 | 189 | 173 | 3 | 189 | 156 | 172,67 | 2 | |||
| Celkem | 8 utkání | 4673 celkem | 30 | 194 | 110 | 155,77 | 23 | ||||||
Duelových bodů 23 z 60 možných (38 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | BABINEC | 148 | 160 | 145 | 152 | 128 | 164 | 6 | 164 | 128 | 149,50 | 6 |
| 2. HD | 02.05. | 3+1 | 188 | 191 | 136 | 3 | 191 | 136 | 171,67 | 4 | |||
| 3. HD | 27.02. | HUJAŘI | 161 | 117 | 162 | 3 | 162 | 117 | 146,67 | 4 | |||
| 4. HD | 13.02. | PERMONÍCI | 96 | 158 | 170 | 3 | 170 | 96 | 141,33 | 0 | |||
| 6. HD | 20.03. | JMJ TEAM | 125 | 147 | 150 | 3 | 150 | 125 | 140,67 | 2 | |||
| 7. HD | 21.03. | SMOG | 174 | 191 | 139 | 3 | 191 | 139 | 168,00 | 6 | |||
| 9. HD | 24.04. | ONDRÁŠ | 142 | 148 | 175 | 3 | 175 | 142 | 155,00 | 2 | |||
| 10. HD | 25.04. | JADRAN | 157 | 145 | 157 | 3 | 157 | 145 | 153,00 | 0 | |||
| 11. HD | 09.05. | TRAKEŘI | 145 | 151 | 178 | 3 | 178 | 145 | 158,00 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 4600 celkem | 30 | 191 | 96 | 153,33 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 60 možných (40 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.