Morys Angelina
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 SMOG
58. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 28.09. | HUJAŘI | 171 | 110 | 168 | 138 | 117 | 136 | 6 | 171 | 110 | 140,00 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 840 celkem | 6 | 171 | 110 | 140,00 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 132,00.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 SMOG
29. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. HD | 01.06. | BABINEC | 192 | 144 | 177 | 188 | 163 | 186 | 6 | 192 | 144 | 175,00 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 1050 celkem | 6 | 192 | 144 | 175,00 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 167,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 SMOG
53. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | URNA | 131 | 165 | 125 | 3 | 165 | 125 | 140,33 | 0 | |||
| 6. HD | 14.10. | JMJ TEAM | 131 | 158 | 192 | 3 | 192 | 131 | 160,33 | 0 | |||
| 9. HD | 18.11. | DOBRÁCI | 147 | 168 | 143 | 3 | 168 | 143 | 152,67 | 0 | |||
| Celkem | 3 utkání | 1360 celkem | 9 | 192 | 125 | 151,11 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 18 možných (0 %). Bez handicapu je průměr 143,11.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 SMOG
48. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 09.09. | JEŠTĚŘI | 167 | 153 | 131 | 3 | 167 | 131 | 150,33 | 3 | |||
| 5. HD | 16.09. | URNA | 200 | 187 | 188 | 3 | 200 | 187 | 191,67 | 2 | |||
| 7. HD | 14.10. | LAMPIÓNI | 178 | 190 | 193 | 143 | 190 | 136 | 6 | 193 | 136 | 171,67 | 6 |
| 8. HD | 05.11. | BABINEC | 129 | 175 | 166 | 151 | 142 | 128 | 6 | 175 | 128 | 148,50 | 2 |
| 9. HD | 11.11. | DOBRÁCI | 143 | 175 | 184 | 3 | 184 | 143 | 167,33 | 2 | |||
| 11. HD | 10.12. | GAMA | 121 | 134 | 171 | 3 | 171 | 121 | 142,00 | 2 | |||
| Celkem | 6 utkání | 3875 celkem | 24 | 200 | 121 | 161,46 | 17 | ||||||
Duelových bodů 17 z 48 možných (35 %). Bez handicapu je průměr 153,46.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 SMOG
31. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | JEŠTĚŘI | 188 | 209 | 158 | 3 | 209 | 158 | 185,00 | 6 | |||
| 2. HD | 14.02. | URNA | 203 | 178 | 158 | 3 | 203 | 158 | 179,67 | 2 | |||
| 3. HD | 20.02. | STATOVAR | 175 | 168 | 242 | 3 | 242 | 168 | 195,00 | 2 | |||
| 4. HD | 26.02. | DOBRÁCI | 180 | 187 | 154 | 138 | 179 | 184 | 6 | 187 | 138 | 170,33 | 8 |
| 5. HD | 11.03. | TRAKEŘI | 162 | 146 | 143 | 3 | 162 | 143 | 150,33 | 0 | |||
| 6. HD | 18.03. | PERMONÍCI | 183 | 154 | 160 | 154 | 185 | 177 | 6 | 185 | 154 | 168,83 | 4 |
| 7. HD | 08.04. | BABINEC | 163 | 148 | 179 | 3 | 179 | 148 | 163,33 | 4 | |||
| 8. HD | 22.04. | LAMPIÓNI | 160 | 185 | 151 | 3 | 185 | 151 | 165,33 | 0 | |||
| 9. HD | 30.04. | GAMA | 157 | 143 | 136 | 3 | 157 | 136 | 145,33 | 0 | |||
| 10. HD | 13.05. | JMJ TEAM | 150 | 173 | 166 | 135 | 153 | 194 | 6 | 194 | 135 | 161,83 | 6 |
| 11. HD | 21.05. | HUJAŘI | 178 | 167 | 220 | 175 | 165 | 168 | 6 | 220 | 165 | 178,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 7631 celkem | 45 | 242 | 135 | 169,58 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 90 možných (42 %). Bez handicapu je průměr 161,58.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.