Stašová Eva
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 STATOVAR
43. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | DALLAS | 136 | 144 | 164 | 119 | 165 | 135 | 6 | 165 | 119 | 143,83 | 2 |
| 2. HD | 31.08. | LAMPIÓNI | 165 | 209 | 164 | 160 | 170 | 170 | 6 | 209 | 160 | 173,00 | 6 |
| 4. HD | 14.09. | SMOG | 191 | 150 | 158 | 186 | 167 | 201 | 6 | 201 | 150 | 175,50 | 2 |
| 5. HD | 22.09. | GAMA | 151 | 176 | 176 | 168 | 169 | 154 | 6 | 176 | 151 | 165,67 | 3 |
| 6. HD | 29.09. | DOBRÁCI | 147 | 139 | 161 | 170 | 181 | 202 | 6 | 202 | 139 | 166,67 | 5 |
| 7. HD | 06.10. | DRACI | 175 | 179 | 157 | 171 | 168 | 168 | 6 | 179 | 157 | 169,67 | 6 |
| Celkem | 6 utkání | 5966 celkem | 36 | 209 | 119 | 165,72 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 72 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 157,72.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 STATOVAR
38. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 24.02. | URNA | 166 | 224 | 160 | 147 | 183 | 206 | 6 | 224 | 147 | 181,00 | 8 |
| 4. HD | 10.03. | HUJAŘI | 160 | 165 | 149 | 175 | 195 | 167 | 6 | 195 | 149 | 168,50 | 5 |
| 5. HD | 16.03. | DOBRÁCI | 124 | 176 | 166 | 166 | 168 | 207 | 6 | 207 | 124 | 167,83 | 8 |
| 6. HD | 30.03. | PERMONÍCI | 154 | 161 | 2 | 161 | 154 | 157,50 | 0 | ||||
| 9. HD | 12.05. | JMJ TEAM | 143 | 154 | 185 | 196 | 187 | 134 | 6 | 196 | 134 | 166,50 | 4 |
| 11. HD | 01.06. | DALLAS | 163 | 158 | 195 | 3 | 195 | 158 | 172,00 | 4 | |||
| Celkem | 6 utkání | 4934 celkem | 29 | 224 | 124 | 170,14 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 58 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 162,14.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 STATOVAR
35. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 09.09. | PERMONÍCI | 129 | 187 | 150 | 145 | 161 | 146 | 6 | 187 | 129 | 153,00 | 2 |
| 3. HD | 15.09. | BABINEC | 174 | 121 | 174 | 166 | 168 | 127 | 6 | 174 | 121 | 155,00 | 4 |
| 4. HD | 23.09. | JMJ TEAM | 182 | 174 | 208 | 210 | 198 | 190 | 6 | 210 | 174 | 193,67 | 8 |
| 5. HD | 29.09. | SMOG | 164 | 160 | 199 | 168 | 138 | 183 | 6 | 199 | 138 | 168,67 | 10 |
| 7. HD | 27.10. | DOBRÁCI | 185 | 193 | 211 | 3 | 211 | 185 | 196,33 | 6 | |||
| 9. HD | 17.11. | LAMPIÓNI | 163 | 166 | 168 | 3 | 168 | 163 | 165,67 | 0 | |||
| 11. HD | 15.12. | JEŠTĚŘI | 156 | 129 | 146 | 3 | 156 | 129 | 143,67 | 0 | |||
| Celkem | 7 utkání | 5539 celkem | 33 | 211 | 121 | 167,85 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 66 možných (45 %). Bez handicapu je průměr 159,85.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 STATOVAR
34. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | JMJ TEAM | 152 | 191 | 187 | 148 | 206 | 168 | 6 | 206 | 148 | 175,33 | 6 |
| 2. HD | 10.02. | DOBRÁCI | 136 | 149 | 165 | 175 | 193 | 5 | 193 | 136 | 163,60 | 4 | |
| 4. HD | 11.03. | HUJAŘI | 151 | 179 | 144 | 183 | 190 | 233 | 6 | 233 | 144 | 180,00 | 8 |
| 6. HD | 31.03. | PERMONÍCI | 152 | 184 | 177 | 181 | 179 | 163 | 6 | 184 | 152 | 172,67 | 2 |
| 8. HD | 28.04. | LAMPIÓNI | 156 | 166 | 186 | 148 | 144 | 137 | 6 | 186 | 137 | 156,17 | 4 |
| 9. HD | 22.04. | BABINEC | 168 | 135 | 167 | 210 | 171 | 205 | 6 | 210 | 135 | 176,00 | 8 |
| 10. HD | 20.05. | GAMA | 168 | 169 | 176 | 166 | 195 | 177 | 6 | 195 | 166 | 175,17 | 10 |
| 11. HD | 26.05. | JEŠTĚŘI | 136 | 127 | 121 | 146 | 154 | 159 | 6 | 159 | 121 | 140,50 | 0 |
| Celkem | 8 utkání | 7873 celkem | 47 | 233 | 121 | 167,51 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 94 možných (45 %). Bez handicapu je průměr 159,51.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 STATOVAR
47. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | PERMONÍCI | 160 | 124 | 144 | 163 | 158 | 225 | 6 | 225 | 124 | 162,33 | 6 |
| 2. HD | 28.08. | SMOG | 144 | 167 | 166 | 166 | 139 | 164 | 6 | 167 | 139 | 157,67 | 3 |
| 3. HD | 02.09. | BABINEC | 153 | 151 | 146 | 171 | 159 | 159 | 6 | 171 | 146 | 156,50 | 1 |
| 4. HD | 10.09. | JMJ TEAM | 176 | 172 | 184 | 186 | 217 | 142 | 6 | 217 | 142 | 179,50 | 8 |
| 5. HD | 16.09. | DOBRÁCI | 128 | 134 | 159 | 145 | 153 | 124 | 6 | 159 | 124 | 140,50 | 2 |
| 6. HD | 23.09. | GAMA | 151 | 140 | 164 | 173 | 140 | 169 | 6 | 173 | 140 | 156,17 | 2 |
| 7. HD | 14.10. | JEŠTĚŘI | 146 | 146 | 167 | 167 | 169 | 185 | 6 | 185 | 146 | 163,33 | 6 |
| 8. HD | 28.10. | URNA | 187 | 144 | 190 | 143 | 161 | 185 | 6 | 190 | 143 | 168,33 | 4 |
| 9. HD | 11.11. | HUJAŘI | 190 | 180 | 141 | 200 | 196 | 198 | 6 | 200 | 141 | 184,17 | 8 |
| 11. HD | 10.12. | TRAKEŘI | 141 | 199 | 139 | 3 | 199 | 139 | 159,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9290 celkem | 57 | 225 | 124 | 162,98 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 114 možných (37 %). Bez handicapu je průměr 154,98.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 STATOVAR
36. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | LAMPIÓNI | 152 | 148 | 143 | 140 | 198 | 187 | 6 | 198 | 140 | 161,33 | 0 |
| 2. HD | 05.02. | BABINEC | 137 | 180 | 173 | 167 | 157 | 136 | 6 | 180 | 136 | 158,33 | 6 |
| 3. HD | 20.02. | SMOG | 164 | 145 | 194 | 202 | 168 | 198 | 6 | 202 | 145 | 178,50 | 8 |
| 4. HD | 27.02. | PERMONÍCI | 140 | 155 | 186 | 140 | 134 | 168 | 6 | 186 | 134 | 153,83 | 4 |
| 5. HD | 11.03. | JMJ TEAM | 161 | 182 | 147 | 190 | 170 | 167 | 6 | 190 | 147 | 169,50 | 5 |
| 7. HD | 08.04. | DOBRÁCI | 153 | 190 | 188 | 128 | 161 | 177 | 6 | 190 | 128 | 166,17 | 6 |
| 8. HD | 22.04. | TRAKEŘI | 165 | 153 | 150 | 167 | 176 | 176 | 6 | 176 | 150 | 164,50 | 2 |
| 9. HD | 29.04. | URNA | 153 | 139 | 177 | 178 | 204 | 188 | 6 | 204 | 139 | 173,17 | 4 |
| 11. HD | 20.05. | JEŠTĚŘI | 137 | 156 | 2 | 156 | 137 | 146,50 | 0 | ||||
| Celkem | 9 utkání | 8245 celkem | 50 | 204 | 128 | 164,90 | 35 | ||||||
Duelových bodů 35 z 100 možných (35 %). Bez handicapu je průměr 156,90.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 STATOVAR
22. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 11.09. | SMOG | 150 | 157 | 170 | 153 | 184 | 177 | 6 | 184 | 150 | 165,17 | 8 |
| 5. HD | 19.09. | TRAFO | 220 | 167 | 162 | 230 | 161 | 179 | 6 | 230 | 161 | 186,50 | 6 |
| 7. HD | 09.10. | JEŠTĚŘI | 150 | 199 | 162 | 140 | 173 | 165 | 6 | 199 | 140 | 164,83 | 1 |
| 8. HD | 23.10. | PERMONÍCI | 178 | 146 | 154 | 144 | 242 | 189 | 6 | 242 | 144 | 175,50 | 4 |
| 9. HD | 06.11. | LAMPIÓNI | 144 | 173 | 176 | 172 | 168 | 182 | 6 | 182 | 144 | 169,17 | 2 |
| 10. HD | 20.11. | HUJAŘI | 154 | 183 | 163 | 167 | 195 | 174 | 6 | 195 | 154 | 172,67 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | URNA | 147 | 209 | 175 | 211 | 180 | 194 | 6 | 211 | 147 | 186,00 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7319 celkem | 42 | 242 | 140 | 174,26 | 35 | ||||||
Duelových bodů 35 z 84 možných (42 %). Bez handicapu je průměr 166,26.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 STATOVAR
11. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | HUJAŘI | 158 | 148 | 206 | 185 | 167 | 173 | 6 | 206 | 148 | 172,83 | 4 |
| 2. HD | 01.03. | LAMPIÓNI | 220 | 198 | 152 | 231 | 196 | 169 | 6 | 231 | 152 | 194,33 | 8 |
| 3. HD | 14.03. | SMOG | 188 | 170 | 192 | 171 | 175 | 212 | 6 | 212 | 170 | 184,67 | 12 |
| 4. HD | 21.03. | URNA | 150 | 184 | 185 | 168 | 201 | 169 | 6 | 201 | 150 | 176,17 | 5 |
| 6. HD | 18.04. | TRAFO | 151 | 156 | 180 | 163 | 180 | 175 | 6 | 180 | 151 | 167,50 | 8 |
| 7. HD | 24.05. | JEŠTĚŘI | 146 | 167 | 163 | 172 | 167 | 5 | 172 | 146 | 163,00 | 4 | |
| 8. HD | 08.05. | GAMA | 137 | 166 | 189 | 225 | 212 | 156 | 6 | 225 | 137 | 180,83 | 10 |
| 9. HD | 24.05. | TRAKEŘI | 184 | 191 | 210 | 219 | 4 | 219 | 184 | 201,00 | 8 | ||
| 10. HD | 29.05. | JMJ TEAM | 173 | 171 | 233 | 146 | 203 | 171 | 6 | 233 | 146 | 182,83 | 12 |
| 11. HD | 05.06. | BABINEC | 157 | 170 | 191 | 203 | 164 | 183 | 6 | 203 | 157 | 178,00 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10242 celkem | 57 | 233 | 137 | 179,68 | 81 | ||||||
Duelových bodů 81 z 114 možných (71 %). Bez handicapu je průměr 171,68.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 STATOVAR
14. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | SMOG | 182 | 162 | 188 | 183 | 209 | 187 | 6 | 209 | 162 | 185,17 | 10 |
| 2. HD | 25.08. | HUJAŘI | 182 | 174 | 182 | 191 | 166 | 165 | 6 | 191 | 165 | 176,67 | 6 |
| 3. HD | 05.09. | TRAKEŘI | 177 | 170 | 183 | 200 | 166 | 158 | 6 | 200 | 158 | 175,67 | 6 |
| 4. HD | 12.09. | TRAFO | 167 | 173 | 178 | 155 | 192 | 178 | 6 | 192 | 155 | 173,83 | 10 |
| 5. HD | 19.09. | BABINEC | 185 | 174 | 148 | 210 | 154 | 143 | 6 | 210 | 143 | 169,00 | 8 |
| 6. HD | 27.09. | JMJ TEAM | 164 | 166 | 202 | 191 | 162 | 191 | 6 | 202 | 162 | 179,33 | 10 |
| 7. HD | 10.10. | KAMPERETAMPERE | 201 | 215 | 182 | 213 | 185 | 171 | 6 | 215 | 171 | 194,50 | 8 |
| 8. HD | 07.11. | JEŠTĚŘI | 139 | 179 | 160 | 213 | 217 | 200 | 6 | 217 | 139 | 184,67 | 8 |
| 10. HD | 21.11. | PERMONÍCI | 131 | 134 | 162 | 197 | 185 | 199 | 6 | 199 | 131 | 168,00 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9641 celkem | 54 | 217 | 131 | 178,54 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 108 možných (65 %). Bez handicapu je průměr 170,54.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 STATOVAR
9. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | PERMONÍCI | 140 | 181 | 187 | 198 | 161 | 188 | 6 | 198 | 140 | 175,83 | 6 |
| 3. HD | 07.03. | LAMPIÓNI | 225 | 209 | 167 | 188 | 212 | 164 | 6 | 225 | 164 | 194,17 | 8 |
| 4. HD | 04.04. | HUJAŘI | 176 | 170 | 173 | 167 | 169 | 196 | 6 | 196 | 167 | 175,17 | 8 |
| 5. HD | 30.05. | JEŠTĚŘI | 128 | 185 | 180 | 168 | 151 | 180 | 6 | 185 | 128 | 165,33 | 6 |
| 8. HD | 28.03. | BABINEC | 203 | 212 | 183 | 176 | 209 | 201 | 6 | 212 | 176 | 197,33 | 10 |
| 9. HD | 17.05. | GAMA | 200 | 185 | 186 | 208 | 204 | 206 | 6 | 208 | 185 | 198,17 | 12 |
| 10. HD | 01.03. | SMOG | 223 | 215 | 201 | 156 | 233 | 154 | 6 | 233 | 154 | 197,00 | 10 |
| 11. HD | 19.04. | FAJNO PARTA | 134 | 171 | 186 | 188 | 221 | 191 | 6 | 221 | 134 | 181,83 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 8909 celkem | 48 | 233 | 128 | 185,60 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 96 možných (73 %). Bez handicapu je průměr 177,60.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 STATOVAR
14. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 20.09. | BABINEC | 172 | 159 | 153 | 145 | 150 | 147 | 6 | 172 | 145 | 154,33 | 4 |
| 3. HD | 28.09. | LAMPIÓNI | 180 | 164 | 164 | 147 | 201 | 185 | 6 | 201 | 147 | 173,50 | 6 |
| 4. HD | 11.10. | JMJ TEAM | 165 | 125 | 197 | 209 | 191 | 179 | 6 | 209 | 125 | 177,67 | 8 |
| 5. HD | 13.09. | GAMA | 127 | 162 | 173 | 182 | 4 | 182 | 127 | 161,00 | 4 | ||
| 6. HD | 25.10. | KAMPERETAMPERE | 178 | 129 | 162 | 172 | 166 | 169 | 6 | 178 | 129 | 162,67 | 6 |
| 7. HD | 08.11. | MEXICO | 175 | 189 | 222 | 212 | 175 | 197 | 6 | 222 | 175 | 195,00 | 11 |
| 8. HD | 14.09. | JEŠTĚŘI | 144 | 201 | 181 | 213 | 175 | 144 | 6 | 213 | 144 | 176,33 | 8 |
| 9. HD | 22.11. | SMOG | 207 | 176 | 141 | 242 | 158 | 192 | 6 | 242 | 141 | 186,00 | 10 |
| 10. HD | 06.12. | HUJAŘI | 197 | 191 | 165 | 183 | 183 | 193 | 6 | 197 | 165 | 185,33 | 6 |
| 11. HD | 14.12. | PERMONÍCI | 213 | 178 | 184 | 180 | 158 | 242 | 6 | 242 | 158 | 192,50 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10264 celkem | 58 | 242 | 125 | 176,97 | 73 | ||||||
Duelových bodů 73 z 116 možných (63 %). Bez handicapu je průměr 168,97.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 STATOVAR
3. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.03. | GAMA | 189 | 189 | 187 | 201 | 196 | 247 | 6 | 247 | 187 | 201,50 | 12 |
| 2. HD | 08.09. | BABINEC | 199 | 198 | 173 | 170 | 199 | 186 | 6 | 199 | 170 | 187,50 | 10 |
| 3. HD | 04.02. | LAMPIÓNI | 164 | 173 | 165 | 157 | 201 | 220 | 6 | 220 | 157 | 180,00 | 8 |
| 4. HD | 17.02. | KAMPERETAMPERE | 171 | 167 | 196 | 175 | 171 | 174 | 6 | 196 | 167 | 175,67 | 6 |
| 5. HD | 09.06. | PERMONÍCI | 197 | 184 | 153 | 202 | 211 | 164 | 6 | 211 | 153 | 185,17 | 8 |
| 6. HD | 11.02. | JEŠTĚŘI | 157 | 135 | 194 | 165 | 186 | 168 | 6 | 194 | 135 | 167,50 | 6 |
| 7. HD | 18.02. | JMJ TEAM | 173 | 173 | 205 | 139 | 198 | 173 | 6 | 205 | 139 | 176,83 | 8 |
| 9. HD | 16.06. | HUJAŘI | 200 | 184 | 202 | 206 | 148 | 176 | 6 | 206 | 148 | 186,00 | 10 |
| 11. HD | 05.10. | SMOG | 146 | 197 | 182 | 198 | 215 | 221 | 6 | 221 | 146 | 193,17 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 9920 celkem | 54 | 247 | 135 | 183,70 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 108 možných (74 %). Bez handicapu je průměr 175,70.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 STATOVAR
10. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.09. | JEŠTĚŘI | 179 | 183 | 166 | 139 | 204 | 201 | 6 | 204 | 139 | 178,67 | 10 |
| 2. HD | 05.09. | KAMPERETAMPERE | 175 | 145 | 123 | 183 | 183 | 134 | 6 | 183 | 123 | 157,17 | 4 |
| 3. HD | 23.10. | GAMA | 162 | 196 | 167 | 188 | 183 | 161 | 6 | 196 | 161 | 176,17 | 10 |
| 4. HD | 02.12. | JMJ TEAM | 191 | 228 | 154 | 168 | 191 | 202 | 6 | 228 | 154 | 189,00 | 10 |
| 6. HD | 17.09. | LAMPIÓNI | 197 | 160 | 187 | 155 | 232 | 194 | 6 | 232 | 155 | 187,50 | 4 |
| 7. HD | 15.10. | BABINEC | 175 | 226 | 175 | 170 | 161 | 176 | 6 | 226 | 161 | 180,50 | 12 |
| 8. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 203 | 218 | 146 | 212 | 195 | 176 | 6 | 218 | 146 | 191,67 | 8 |
| 9. HD | 29.10. | PERMONÍCI | 188 | 163 | 159 | 206 | 190 | 170 | 6 | 206 | 159 | 179,33 | 2 |
| 10. HD | 21.10. | SMOG | 181 | 161 | 210 | 198 | 198 | 201 | 6 | 210 | 161 | 191,50 | 10 |
| 11. HD | 26.11. | HUJAŘI | 157 | 201 | 207 | 182 | 168 | 142 | 6 | 207 | 142 | 176,17 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 10846 celkem | 60 | 232 | 123 | 180,77 | 76 | ||||||
Duelových bodů 76 z 120 možných (63 %). Bez handicapu je průměr 172,77.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 STATOVAR
15. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 12.02. | JMJ TEAM | 242 | 178 | 198 | 188 | 165 | 168 | 6 | 242 | 165 | 189,83 | 8 |
| 3. HD | 02.04. | ONDRÁŠ | 187 | 199 | 209 | 138 | 145 | 181 | 6 | 209 | 138 | 176,50 | 6 |
| 4. HD | 26.02. | JEŠTĚŘI | 183 | 177 | 188 | 178 | 174 | 187 | 6 | 188 | 174 | 181,17 | 10 |
| 5. HD | 04.03. | LAMPIÓNI | 195 | 195 | 189 | 201 | 168 | 171 | 6 | 201 | 168 | 186,50 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | MEXICO | 185 | 156 | 167 | 187 | 168 | 159 | 6 | 187 | 156 | 170,33 | 2 |
| 7. HD | 26.03. | TRAKEŘI | 178 | 144 | 177 | 193 | 181 | 180 | 6 | 193 | 144 | 175,50 | 6 |
| 8. HD | 14.05. | PERMONÍCI | 149 | 219 | 157 | 172 | 155 | 192 | 6 | 219 | 149 | 174,00 | 2 |
| 9. HD | 01.05. | BABINEC | 181 | 176 | 213 | 177 | 164 | 189 | 6 | 213 | 164 | 183,33 | 12 |
| 10. HD | 08.05. | GAMA | 172 | 184 | 200 | 136 | 165 | 161 | 6 | 200 | 136 | 169,67 | 12 |
| 11. HD | 27.05. | SMOG | 170 | 173 | 176 | 183 | 169 | 163 | 6 | 183 | 163 | 172,33 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 10675 celkem | 60 | 242 | 136 | 177,92 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 120 možných (58 %). Bez handicapu je průměr 169,92.
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 STATOVAR
13. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 25.09. | GAMA | 181 | 169 | 190 | 206 | 187 | 180 | 6 | 206 | 169 | 185,50 | 12 |
| 4. HD | 15.10. | ONDRÁŠ | 182 | 151 | 183 | 193 | 148 | 166 | 6 | 193 | 148 | 170,50 | 6 |
| 5. HD | 03.09. | TRAKEŘI | 144 | 123 | 154 | 165 | 163 | 155 | 6 | 165 | 123 | 150,67 | 4 |
| 6. HD | 17.09. | HUJAŘI | 164 | 168 | 192 | 159 | 143 | 221 | 6 | 221 | 143 | 174,50 | 8 |
| 8. HD | 11.09. | BABINEC | 173 | 164 | 197 | 163 | 191 | 176 | 6 | 197 | 163 | 177,33 | 12 |
| 10. HD | 20.11. | MEXICO | 167 | 166 | 166 | 189 | 179 | 219 | 6 | 219 | 166 | 181,00 | 8 |
| 11. HD | 03.12. | PERMONÍCI | 220 | 188 | 194 | 198 | 195 | 171 | 6 | 220 | 171 | 194,33 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 7403 celkem | 42 | 221 | 123 | 176,26 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 84 možných (67 %). Bez handicapu je průměr 168,26.
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 STATOVAR
21. v žebříčku sezóny z 51 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | SMOG | 133 | 176 | 162 | 155 | 155 | 139 | 6 | 176 | 133 | 153,33 | 6 |
| 2. HD | 19.02. | JADRAN | 201 | 135 | 159 | 140 | 197 | 156 | 6 | 201 | 135 | 164,67 | 6 |
| 4. HD | 07.05. | GAMA | 200 | 176 | 160 | 173 | 207 | 211 | 6 | 211 | 160 | 187,83 | 12 |
| 5. HD | 13.03. | MEXICO | 212 | 159 | 139 | 140 | 234 | 167 | 6 | 234 | 139 | 175,17 | 8 |
| 7. HD | 27.03. | JMJ TEAM | 172 | 154 | 180 | 185 | 199 | 177 | 6 | 199 | 154 | 177,83 | 6 |
| 8. HD | 17.04. | PERMONÍCI | 167 | 200 | 183 | 190 | 153 | 196 | 6 | 200 | 153 | 181,50 | 4 |
| 9. HD | 03.04. | HUJAŘI | 177 | 177 | 183 | 163 | 191 | 176 | 6 | 191 | 163 | 177,83 | 12 |
| 10. HD | 01.05. | TRAKEŘI | 162 | 167 | 179 | 188 | 167 | 170 | 6 | 188 | 162 | 172,17 | 8 |
| 11. HD | 20.03. | ONDRÁŠ | 160 | 148 | 188 | 164 | 160 | 144 | 6 | 188 | 144 | 160,67 | 0 |
| Celkem | 9 utkání | 9306 celkem | 54 | 234 | 133 | 172,33 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 108 možných (57 %). Bez handicapu je průměr 164,33.
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 STATOVAR
8. v žebříčku sezóny z 53 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | TRAKEŘI | 159 | 214 | 158 | 238 | 233 | 143 | 6 | 238 | 143 | 190,83 | 10 |
| 2. HD | 11.09. | BABINEC | 132 | 177 | 162 | 158 | 146 | 145 | 6 | 177 | 132 | 153,33 | 2 |
| 3. HD | 26.09. | MEXICO | 164 | 155 | 152 | 211 | 185 | 164 | 6 | 211 | 152 | 171,83 | 4 |
| 4. HD | 19.09. | ONDRÁŠ | 198 | 183 | 198 | 135 | 172 | 189 | 6 | 198 | 135 | 179,17 | 8 |
| 5. HD | 05.09. | GAMA | 207 | 186 | 196 | 182 | 163 | 149 | 6 | 207 | 149 | 180,50 | 12 |
| 6. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 199 | 198 | 210 | 189 | 193 | 165 | 6 | 210 | 165 | 192,33 | 10 |
| 7. HD | 24.10. | PERMONÍCI | 200 | 175 | 212 | 221 | 172 | 178 | 6 | 221 | 172 | 193,00 | 6 |
| 8. HD | 07.11. | JMJ TEAM | 167 | 195 | 140 | 185 | 198 | 174 | 6 | 198 | 140 | 176,50 | 10 |
| 9. HD | 06.11. | HUJAŘI | 187 | 189 | 149 | 155 | 199 | 170 | 6 | 199 | 149 | 174,83 | 8 |
| 11. HD | 20.11. | SMOG | 162 | 187 | 224 | 195 | 170 | 138 | 6 | 224 | 138 | 179,33 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10750 celkem | 60 | 238 | 132 | 179,17 | 78 | ||||||
Duelových bodů 78 z 120 možných (65 %). Bez handicapu je průměr 171,17.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.