Novák Miroslav
URNA · KAMPERETAMPERE · ONDRÁŠ
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 URNA
57. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 14.09. | TRAKEŘI | 162 | 149 | 120 | 107 | 145 | 143 | 6 | 162 | 107 | 137,67 | 2 |
| 6. HD | 29.09. | LAMPIÓNI | 131 | 122 | 184 | 166 | 165 | 151 | 6 | 184 | 122 | 153,17 | 4 |
| Celkem | 2 utkání | 1745 celkem | 12 | 184 | 107 | 145,42 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 24 možných (25 %). Bez handicapu je průměr 141,42.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 URNA
46. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 24.02. | STATOVAR | 162 | 186 | 154 | 191 | 130 | 183 | 6 | 191 | 130 | 167,67 | 1 |
| 4. HD | 09.03. | BABINEC | 125 | 186 | 211 | 128 | 159 | 179 | 6 | 211 | 125 | 164,67 | 8 |
| 5. HD | 17.03. | SMOG | 171 | 166 | 183 | 151 | 163 | 153 | 6 | 183 | 151 | 164,50 | 4 |
| 6. HD | 31.03. | GAMA | 140 | 154 | 168 | 168 | 179 | 175 | 6 | 179 | 140 | 164,00 | 6 |
| 11. HD | 02.06. | HUJAŘI | 125 | 180 | 170 | 207 | 162 | 160 | 6 | 207 | 125 | 167,33 | 8 |
| Celkem | 5 utkání | 4969 celkem | 30 | 211 | 125 | 165,63 | 27 | ||||||
Duelových bodů 27 z 60 možných (45 %). Bez handicapu je průměr 161,63.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 URNA
39. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | SMOG | 181 | 172 | 154 | 140 | 150 | 133 | 6 | 181 | 133 | 155,00 | 5 |
| 2. HD | 08.09. | JMJ TEAM | 157 | 174 | 183 | 172 | 206 | 172 | 6 | 206 | 157 | 177,33 | 4 |
| 4. HD | 22.09. | GAMA | 193 | 151 | 151 | 168 | 168 | 159 | 6 | 193 | 151 | 165,00 | 10 |
| 5. HD | 06.10. | BABINEC | 202 | 134 | 159 | 172 | 188 | 206 | 6 | 206 | 134 | 176,83 | 8 |
| 7. HD | 27.10. | LAMPIÓNI | 136 | 149 | 140 | 227 | 140 | 160 | 6 | 227 | 136 | 158,67 | 2 |
| 8. HD | 03.11. | JEŠTĚŘI | 183 | 209 | 143 | 166 | 132 | 164 | 6 | 209 | 132 | 166,17 | 6 |
| 11. HD | 16.12. | TRAKEŘI | 194 | 160 | 181 | 123 | 134 | 169 | 6 | 194 | 123 | 160,17 | 5 |
| Celkem | 7 utkání | 6955 celkem | 42 | 227 | 123 | 165,60 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 84 možných (48 %). Bez handicapu je průměr 161,60.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 URNA
39. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | BABINEC | 151 | 154 | 196 | 165 | 160 | 169 | 6 | 196 | 151 | 165,83 | 4 |
| 2. HD | 17.02. | HUJAŘI | 170 | 164 | 185 | 180 | 194 | 138 | 6 | 194 | 138 | 171,83 | 12 |
| 3. HD | 25.02. | SMOG | 209 | 183 | 182 | 133 | 161 | 192 | 6 | 209 | 133 | 176,67 | 4 |
| 4. HD | 10.03. | JEŠTĚŘI | 161 | 159 | 131 | 151 | 157 | 183 | 6 | 183 | 131 | 157,00 | 4 |
| 6. HD | 31.03. | JMJ TEAM | 168 | 131 | 185 | 150 | 127 | 180 | 6 | 185 | 127 | 156,83 | 0 |
| Celkem | 5 utkání | 4969 celkem | 30 | 209 | 127 | 165,63 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 60 možných (40 %). Bez handicapu je průměr 161,63.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 URNA
29. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | DOBRÁCI | 139 | 176 | 161 | 135 | 184 | 172 | 6 | 184 | 135 | 161,17 | 2 |
| 2. HD | 28.08. | GAMA | 180 | 169 | 163 | 182 | 169 | 199 | 6 | 199 | 163 | 177,00 | 6 |
| 3. HD | 02.09. | HUJAŘI | 206 | 196 | 157 | 170 | 171 | 149 | 6 | 206 | 149 | 174,83 | 10 |
| 4. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 187 | 159 | 167 | 204 | 162 | 185 | 6 | 204 | 159 | 177,33 | 6 |
| 5. HD | 16.09. | SMOG | 177 | 164 | 153 | 139 | 186 | 139 | 6 | 186 | 139 | 159,67 | 6 |
| 6. HD | 30.09. | BABINEC | 159 | 127 | 152 | 157 | 179 | 185 | 6 | 185 | 127 | 159,83 | 8 |
| 7. HD | 14.10. | TRAKEŘI | 187 | 193 | 191 | 218 | 133 | 197 | 6 | 218 | 133 | 186,50 | 4 |
| 9. HD | 11.11. | JEŠTĚŘI | 155 | 170 | 182 | 180 | 156 | 185 | 6 | 185 | 155 | 171,33 | 5 |
| 11. HD | 09.12. | LAMPIÓNI | 187 | 156 | 144 | 177 | 169 | 133 | 6 | 187 | 133 | 161,00 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9172 celkem | 54 | 218 | 127 | 169,85 | 51 | ||||||
Duelových bodů 51 z 108 možných (47 %). Bez handicapu je průměr 165,85.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 URNA
40. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 11.03. | BABINEC | 174 | 174 | 161 | 184 | 177 | 151 | 6 | 184 | 151 | 170,17 | 6 |
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 171 | 143 | 196 | 196 | 166 | 189 | 6 | 196 | 143 | 176,83 | 6 |
| 4. HD | 27.02. | JMJ TEAM | 152 | 184 | 154 | 169 | 128 | 184 | 6 | 184 | 128 | 161,83 | 10 |
| 5. HD | 05.03. | HUJAŘI | 87 | 164 | 138 | 164 | 177 | 190 | 6 | 190 | 87 | 153,33 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | GAMA | 172 | 169 | 156 | 3 | 172 | 156 | 165,67 | 6 | |||
| 10. HD | 13.05. | JEŠTĚŘI | 119 | 148 | 153 | 165 | 141 | 182 | 6 | 182 | 119 | 151,33 | 4 |
| 11. HD | 20.05. | LAMPIÓNI | 163 | 158 | 119 | 181 | 160 | 141 | 6 | 181 | 119 | 153,67 | 2 |
| Celkem | 7 utkání | 6300 celkem | 39 | 196 | 87 | 161,54 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 78 možných (51 %). Bez handicapu je průměr 157,54.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 URNA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | BABINEC | 186 | 214 | 191 | 193 | 171 | 150 | 6 | 214 | 150 | 184,17 | 6 |
| 2. HD | 30.08. | SMOG | 152 | 175 | 182 | 188 | 169 | 191 | 6 | 191 | 152 | 176,17 | 10 |
| 3. HD | 04.09. | TRAFO | 156 | 188 | 140 | 189 | 162 | 178 | 6 | 189 | 140 | 168,83 | 4 |
| 4. HD | 11.09. | JEŠTĚŘI | 174 | 134 | 178 | 3 | 178 | 134 | 162,00 | 4 | |||
| 5. HD | 18.09. | GAMA | 190 | 136 | 210 | 144 | 169 | 176 | 6 | 210 | 136 | 170,83 | 10 |
| 9. HD | 07.11. | JMJ TEAM | 155 | 181 | 197 | 156 | 184 | 166 | 6 | 197 | 155 | 173,17 | 6 |
| 10. HD | 20.11. | LAMPIÓNI | 162 | 178 | 173 | 3 | 178 | 162 | 171,00 | 0 | |||
| 11. HD | 05.12. | STATOVAR | 167 | 1 | 167 | 167 | 167,00 | 0 | |||||
| Celkem | 8 utkání | 6405 celkem | 37 | 214 | 134 | 173,11 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 74 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 URNA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 151 | 206 | 171 | 125 | 148 | 5 | 206 | 125 | 160,20 | 2 | |
| 2. HD | 01.03. | TRAFO | 193 | 144 | 155 | 183 | 176 | 136 | 6 | 193 | 136 | 164,50 | 5 |
| 3. HD | 13.03. | JEŠTĚŘI | 152 | 137 | 190 | 225 | 163 | 202 | 6 | 225 | 137 | 178,17 | 7 |
| 4. HD | 21.03. | STATOVAR | 132 | 167 | 209 | 175 | 191 | 169 | 6 | 209 | 132 | 173,83 | 6 |
| 5. HD | 12.04. | LAMPIÓNI | 180 | 180 | 190 | 188 | 168 | 153 | 6 | 190 | 153 | 176,50 | 6 |
| 6. HD | 17.04. | GAMA | 136 | 149 | 186 | 213 | 191 | 184 | 6 | 213 | 136 | 176,50 | 8 |
| 7. HD | 01.05. | HUJAŘI | 168 | 159 | 160 | 182 | 173 | 183 | 6 | 183 | 159 | 170,83 | 7 |
| 8. HD | 08.05. | BABINEC | 136 | 188 | 195 | 165 | 169 | 156 | 6 | 195 | 136 | 168,17 | 10 |
| 9. HD | 24.05. | SMOG | 134 | 187 | 162 | 179 | 190 | 173 | 6 | 190 | 134 | 170,83 | 8 |
| 10. HD | 30.05. | PERMONÍCI | 191 | 202 | 166 | 3 | 202 | 166 | 186,33 | 2 | |||
| 11. HD | 06.06. | TRAKEŘI | 121 | 180 | 154 | 3 | 180 | 121 | 151,67 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 10091 celkem | 59 | 225 | 121 | 171,03 | 61 | ||||||
Duelových bodů 61 z 118 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | GAMA | 172 | 175 | 189 | 204 | 173 | 138 | 6 | 204 | 138 | 175,17 | 12 |
| 2. HD | 24.08. | SMOG | 186 | 209 | 148 | 128 | 192 | 179 | 6 | 209 | 128 | 173,67 | 4 |
| 3. HD | 05.09. | TRAFO | 151 | 221 | 205 | 155 | 167 | 186 | 6 | 221 | 151 | 180,83 | 4 |
| 4. HD | 19.09. | HUJAŘI | 182 | 191 | 168 | 177 | 155 | 171 | 6 | 191 | 155 | 174,00 | 6 |
| 6. HD | 03.10. | BABINEC | 189 | 186 | 144 | 156 | 215 | 200 | 6 | 215 | 144 | 181,67 | 8 |
| 7. HD | 10.10. | STATOVAR | 171 | 168 | 138 | 149 | 172 | 161 | 6 | 172 | 138 | 159,83 | 4 |
| 8. HD | 12.09. | JMJ TEAM | 139 | 179 | 167 | 191 | 169 | 170 | 6 | 191 | 139 | 169,17 | 5 |
| 9. HD | 24.10. | JEŠTĚŘI | 170 | 159 | 127 | 183 | 181 | 157 | 6 | 183 | 127 | 162,83 | 4 |
| 10. HD | 21.11. | LAMPIÓNI | 168 | 177 | 202 | 158 | 147 | 156 | 6 | 202 | 147 | 168,00 | 4 |
| 11. HD | 05.12. | PERMONÍCI | 159 | 204 | 168 | 195 | 153 | 189 | 6 | 204 | 153 | 178,00 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 10339 celkem | 60 | 221 | 127 | 172,32 | 57 | ||||||
Duelových bodů 57 z 120 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | LAMPIÓNI | 180 | 187 | 151 | 201 | 224 | 180 | 6 | 224 | 151 | 187,17 | 8 |
| 2. HD | 09.05. | STATOVAR | 171 | 177 | 164 | 167 | 173 | 181 | 6 | 181 | 164 | 172,17 | 4 |
| 3. HD | 25.04. | JEŠTĚŘI | 185 | 167 | 170 | 146 | 189 | 177 | 6 | 189 | 146 | 172,33 | 10 |
| 4. HD | 12.04. | BABINEC | 180 | 202 | 152 | 187 | 162 | 170 | 6 | 202 | 152 | 175,50 | 10 |
| 5. HD | 29.03. | GAMA | 200 | 171 | 171 | 173 | 181 | 169 | 6 | 200 | 169 | 177,50 | 8 |
| 6. HD | 30.05. | HUJAŘI | 170 | 185 | 191 | 147 | 168 | 192 | 6 | 192 | 147 | 175,50 | 6 |
| 7. HD | 22.02. | JMJ TEAM | 203 | 106 | 177 | 224 | 203 | 200 | 6 | 224 | 106 | 185,50 | 8 |
| 8. HD | 14.03. | SMOG | 177 | 237 | 221 | 194 | 194 | 195 | 6 | 237 | 177 | 203,00 | 12 |
| 9. HD | 16.05. | FAJNO PARTA | 207 | 127 | 136 | 146 | 191 | 163 | 6 | 207 | 127 | 161,67 | 2 |
| 10. HD | 07.03. | TRAKEŘI | 181 | 144 | 170 | 230 | 189 | 201 | 6 | 230 | 144 | 185,83 | 5 |
| 11. HD | 14.02. | PERMONÍCI | 141 | 205 | 194 | 197 | 180 | 194 | 6 | 205 | 141 | 185,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11888 celkem | 66 | 237 | 106 | 180,12 | 79 | ||||||
Duelových bodů 79 z 132 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.11. | JEŠTĚŘI | 182 | 148 | 195 | 167 | 134 | 218 | 6 | 218 | 134 | 174,00 | 8 |
| 2. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 182 | 151 | 201 | 153 | 178 | 160 | 6 | 201 | 151 | 170,83 | 4 |
| 3. HD | 28.09. | MEXICO | 170 | 198 | 181 | 182 | 148 | 163 | 6 | 198 | 148 | 173,67 | 5 |
| 4. HD | 11.10. | GAMA | 259 | 188 | 189 | 162 | 168 | 176 | 6 | 259 | 162 | 190,33 | 10 |
| 5. HD | 19.10. | BABINEC | 224 | 129 | 189 | 170 | 162 | 166 | 6 | 224 | 129 | 173,33 | 6 |
| 6. HD | 25.10. | STATOVAR | 135 | 166 | 172 | 223 | 152 | 161 | 6 | 223 | 135 | 168,17 | 2 |
| 7. HD | 09.11. | SMOG | 198 | 192 | 158 | 149 | 152 | 169 | 6 | 198 | 149 | 169,67 | 6 |
| 8. HD | 15.11. | JMJ TEAM | 194 | 175 | 216 | 194 | 204 | 167 | 6 | 216 | 167 | 191,67 | 6 |
| 9. HD | 22.11. | TRAKEŘI | 204 | 173 | 201 | 183 | 152 | 178 | 6 | 204 | 152 | 181,83 | 6 |
| 10. HD | 07.12. | LAMPIÓNI | 164 | 172 | 164 | 181 | 168 | 136 | 6 | 181 | 136 | 164,17 | 6 |
| 11. HD | 14.12. | HUJAŘI | 191 | 171 | 193 | 174 | 188 | 204 | 6 | 204 | 171 | 186,83 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11667 celkem | 66 | 259 | 129 | 176,77 | 69 | ||||||
Duelových bodů 69 z 132 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | LAMPIÓNI | 183 | 151 | 161 | 179 | 182 | 172 | 6 | 183 | 151 | 171,33 | 6 |
| 2. HD | 03.02. | HUJAŘI | 183 | 179 | 177 | 185 | 152 | 171 | 6 | 185 | 152 | 174,50 | 10 |
| 3. HD | 10.02. | PERMONÍCI | 165 | 170 | 177 | 178 | 204 | 189 | 6 | 204 | 165 | 180,50 | 6 |
| 4. HD | 17.02. | STATOVAR | 169 | 182 | 203 | 168 | 192 | 164 | 6 | 203 | 164 | 179,67 | 6 |
| 5. HD | 18.02. | TRAKEŘI | 167 | 184 | 224 | 202 | 215 | 235 | 6 | 235 | 167 | 204,50 | 12 |
| 6. HD | 09.06. | SMOG | 181 | 168 | 157 | 171 | 190 | 160 | 6 | 190 | 157 | 171,17 | 10 |
| 7. HD | 29.09. | GAMA | 150 | 178 | 148 | 184 | 151 | 181 | 6 | 184 | 148 | 165,33 | 8 |
| 8. HD | 02.03. | BABINEC | 177 | 192 | 202 | 191 | 192 | 195 | 6 | 202 | 177 | 191,50 | 12 |
| 9. HD | 08.09. | JEŠTĚŘI | 156 | 189 | 150 | 191 | 178 | 194 | 6 | 194 | 150 | 176,33 | 8 |
| 11. HD | 22.06. | MEXICO | 146 | 172 | 186 | 152 | 202 | 180 | 6 | 202 | 146 | 173,00 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10727 celkem | 60 | 235 | 146 | 178,78 | 88 | ||||||
Duelových bodů 88 z 120 možných (73 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 16.09. | SMOG | 154 | 201 | 203 | 152 | 170 | 181 | 6 | 203 | 152 | 176,83 | 8 |
| 2. HD | 05.09. | STATOVAR | 149 | 181 | 148 | 149 | 212 | 233 | 6 | 233 | 148 | 178,67 | 6 |
| 3. HD | 03.09. | HUJAŘI | 176 | 173 | 169 | 174 | 171 | 144 | 6 | 176 | 144 | 167,83 | 9 |
| 4. HD | 24.09. | TRAKEŘI | 180 | 193 | 197 | 198 | 172 | 183 | 6 | 198 | 172 | 187,17 | 6 |
| 5. HD | 30.09. | GAMA | 193 | 181 | 213 | 165 | 213 | 178 | 6 | 213 | 165 | 190,50 | 8 |
| 6. HD | 08.10. | BABINEC | 144 | 126 | 159 | 161 | 211 | 214 | 6 | 214 | 126 | 169,17 | 10 |
| 7. HD | 21.10. | PERMONÍCI | 198 | 157 | 202 | 202 | 172 | 158 | 6 | 202 | 157 | 181,50 | 8 |
| 8. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 201 | 204 | 150 | 136 | 172 | 231 | 6 | 231 | 136 | 182,33 | 8 |
| 9. HD | 10.09. | JEŠTĚŘI | 161 | 189 | 177 | 167 | 151 | 171 | 6 | 189 | 151 | 169,33 | 10 |
| 10. HD | 26.11. | LAMPIÓNI | 178 | 212 | 156 | 206 | 191 | 182 | 6 | 212 | 156 | 187,50 | 6 |
| 11. HD | 02.12. | MEXICO | 105 | 180 | 168 | 205 | 221 | 204 | 6 | 221 | 105 | 180,50 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11828 celkem | 66 | 233 | 105 | 179,21 | 89 | ||||||
Duelových bodů 89 z 132 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | SMOG | 187 | 198 | 169 | 159 | 165 | 179 | 6 | 198 | 159 | 176,17 | 6 |
| 2. HD | 25.02. | LAMPIÓNI | 150 | 151 | 156 | 181 | 182 | 192 | 6 | 192 | 150 | 168,67 | 4 |
| 3. HD | 02.04. | STATOVAR | 148 | 155 | 170 | 213 | 171 | 174 | 6 | 213 | 148 | 171,83 | 4 |
| 4. HD | 19.02. | MEXICO | 151 | 181 | 211 | 180 | 156 | 182 | 6 | 211 | 151 | 176,83 | 7 |
| 5. HD | 18.03. | HUJAŘI | 164 | 148 | 166 | 171 | 183 | 189 | 6 | 189 | 148 | 170,17 | 6 |
| 6. HD | 07.05. | TRAKEŘI | 170 | 158 | 160 | 213 | 196 | 168 | 6 | 213 | 158 | 177,50 | 10 |
| 7. HD | 26.03. | JMJ TEAM | 170 | 158 | 204 | 160 | 180 | 180 | 6 | 204 | 158 | 175,33 | 6 |
| 8. HD | 14.05. | BABINEC | 149 | 194 | 166 | 188 | 188 | 173 | 6 | 194 | 149 | 176,33 | 8 |
| 9. HD | 23.04. | GAMA | 169 | 234 | 185 | 177 | 192 | 205 | 6 | 234 | 169 | 193,67 | 10 |
| 10. HD | 09.04. | PERMONÍCI | 184 | 181 | 154 | 149 | 184 | 199 | 6 | 199 | 149 | 175,17 | 2 |
| 11. HD | 15.04. | JEŠTĚŘI | 165 | 168 | 176 | 170 | 158 | 168 | 6 | 176 | 158 | 167,50 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11575 celkem | 66 | 234 | 148 | 175,38 | 69 | ||||||
Duelových bodů 69 z 132 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | MEXICO | 177 | 139 | 194 | 197 | 224 | 182 | 6 | 224 | 139 | 185,50 | 6 |
| 2. HD | 05.11. | BABINEC | 179 | 155 | 179 | 140 | 156 | 191 | 6 | 191 | 140 | 166,67 | 12 |
| 4. HD | 15.10. | STATOVAR | 168 | 168 | 192 | 162 | 181 | 172 | 6 | 192 | 162 | 173,83 | 6 |
| 5. HD | 01.10. | LAMPIÓNI | 133 | 192 | 156 | 180 | 161 | 204 | 6 | 204 | 133 | 171,00 | 4 |
| 7. HD | 17.09. | TRAKEŘI | 163 | 154 | 202 | 177 | 170 | 177 | 6 | 202 | 154 | 173,83 | 10 |
| 8. HD | 08.10. | JEŠTĚŘI | 169 | 193 | 208 | 170 | 158 | 177 | 6 | 208 | 158 | 179,17 | 8 |
| 9. HD | 24.09. | PERMONÍCI | 147 | 199 | 136 | 181 | 174 | 204 | 6 | 204 | 136 | 173,50 | 6 |
| 10. HD | 20.11. | GAMA | 170 | 185 | 172 | 182 | 148 | 180 | 6 | 185 | 148 | 172,83 | 6 |
| 11. HD | 29.10. | HUJAŘI | 191 | 170 | 199 | 142 | 193 | 173 | 6 | 199 | 142 | 178,00 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 9446 celkem | 54 | 224 | 133 | 174,93 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 108 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | JMJ TEAM | 208 | 187 | 169 | 165 | 118 | 213 | 6 | 213 | 118 | 176,67 | 10 |
| 2. HD | 12.02. | MEXICO | 161 | 177 | 189 | 150 | 164 | 169 | 6 | 189 | 150 | 168,33 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | JADRAN | 134 | 181 | 157 | 176 | 172 | 174 | 6 | 181 | 134 | 165,67 | 3 |
| 4. HD | 05.03. | PERMONÍCI | 138 | 203 | 180 | 150 | 157 | 197 | 6 | 203 | 138 | 170,83 | 6 |
| 5. HD | 13.03. | TRAKEŘI | 161 | 162 | 179 | 137 | 170 | 155 | 6 | 179 | 137 | 160,67 | 10 |
| 6. HD | 19.03. | BABINEC | 178 | 170 | 162 | 188 | 162 | 178 | 6 | 188 | 162 | 173,00 | 8 |
| 7. HD | 27.03. | GAMA | 155 | 186 | 192 | 162 | 161 | 153 | 6 | 192 | 153 | 168,17 | 6 |
| 8. HD | 16.04. | HUJAŘI | 177 | 173 | 162 | 181 | 225 | 178 | 6 | 225 | 162 | 182,67 | 9 |
| 9. HD | 17.04. | LAMPIÓNI | 179 | 171 | 199 | 177 | 178 | 212 | 6 | 212 | 171 | 186,00 | 4 |
| 10. HD | 19.02. | SMOG | 204 | 140 | 179 | 175 | 156 | 147 | 6 | 204 | 140 | 166,83 | 10 |
| 11. HD | 20.03. | STATOVAR | 183 | 166 | 217 | 195 | 173 | 197 | 6 | 217 | 166 | 188,50 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11444 celkem | 66 | 225 | 118 | 173,39 | 84 | ||||||
Duelových bodů 84 z 132 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 10.10. | SMOG | 147 | 179 | 170 | 3 | 179 | 147 | 165,33 | 4 | |||
| 2. HD | 24.10. | GAMA | 126 | 177 | 174 | 146 | 153 | 156 | 6 | 177 | 126 | 155,33 | 6 |
| 3. HD | 25.09. | TRAKEŘI | 151 | 176 | 170 | 173 | 156 | 164 | 6 | 176 | 151 | 165,00 | 10 |
| 4. HD | 19.09. | STATOVAR | 166 | 172 | 197 | 184 | 202 | 149 | 6 | 202 | 149 | 178,33 | 6 |
| 5. HD | 02.10. | HUJAŘI | 176 | 182 | 170 | 207 | 188 | 183 | 6 | 207 | 170 | 184,33 | 12 |
| 6. HD | 29.08. | JADRAN | 147 | 159 | 184 | 202 | 198 | 153 | 6 | 202 | 147 | 173,83 | 4 |
| 7. HD | 23.10. | MEXICO | 156 | 146 | 181 | 223 | 169 | 161 | 6 | 223 | 146 | 172,67 | 10 |
| 8. HD | 17.10. | LAMPIÓNI | 190 | 160 | 162 | 148 | 166 | 211 | 6 | 211 | 148 | 172,83 | 6 |
| 9. HD | 12.09. | BABINEC | 158 | 157 | 159 | 170 | 179 | 174 | 6 | 179 | 157 | 166,17 | 10 |
| 10. HD | 14.11. | PERMONÍCI | 164 | 153 | 183 | 190 | 190 | 152 | 6 | 190 | 152 | 172,00 | 6 |
| 11. HD | 21.11. | JMJ TEAM | 178 | 179 | 161 | 160 | 203 | 193 | 6 | 203 | 160 | 179,00 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10813 celkem | 63 | 223 | 126 | 171,63 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 126 možných (63 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.02. | PERMONÍCI | 189 | 228 | 150 | 235 | 192 | 162 | 6 | 235 | 150 | 192,67 | 8 |
| 2. HD | 20.02. | LAMPIÓNI | 170 | 193 | 170 | 153 | 182 | 179 | 6 | 193 | 153 | 174,50 | 8 |
| 3. HD | 13.03. | BABINEC | 148 | 178 | 205 | 147 | 178 | 159 | 6 | 205 | 147 | 169,17 | 6 |
| 4. HD | 04.04. | SMOG | 193 | 156 | 168 | 149 | 201 | 182 | 6 | 201 | 149 | 174,83 | 9 |
| 5. HD | 20.03. | HUJAŘI | 150 | 215 | 166 | 190 | 153 | 158 | 6 | 215 | 150 | 172,00 | 8 |
| 6. HD | 21.03. | GAMA | 166 | 192 | 160 | 157 | 191 | 170 | 6 | 192 | 157 | 172,67 | 12 |
| 7. HD | 27.03. | JMJ TEAM | 165 | 192 | 171 | 197 | 226 | 213 | 6 | 226 | 165 | 194,00 | 12 |
| 8. HD | 10.04. | JADRAN | 164 | 153 | 167 | 214 | 191 | 169 | 6 | 214 | 153 | 176,33 | 8 |
| 9. HD | 24.04. | MEXICO | 171 | 180 | 198 | 156 | 183 | 181 | 6 | 198 | 156 | 178,17 | 10 |
| 10. HD | 02.05. | TRAKEŘI | 167 | 128 | 170 | 139 | 140 | 178 | 6 | 178 | 128 | 153,67 | 6 |
| 11. HD | 27.02. | 3+1 | 167 | 185 | 129 | 212 | 189 | 214 | 6 | 214 | 129 | 182,67 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 11644 celkem | 66 | 235 | 128 | 176,42 | 97 | ||||||
Duelových bodů 97 z 132 možných (73 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.09. | MEXICO | 170 | 146 | 178 | 190 | 153 | 152 | 6 | 190 | 146 | 164,83 | 8 |
| 2. HD | 20.09. | 3+1 | 203 | 155 | 180 | 154 | 190 | 167 | 6 | 203 | 154 | 174,83 | 10 |
| 4. HD | 04.10. | LAMPIÓNI | 143 | 158 | 191 | 196 | 178 | 162 | 6 | 196 | 143 | 171,33 | 6 |
| 5. HD | 11.10. | BABINEC | 194 | 159 | 184 | 165 | 135 | 126 | 6 | 194 | 126 | 160,50 | 6 |
| 6. HD | 25.10. | HUJAŘI | 141 | 200 | 184 | 181 | 173 | 186 | 6 | 200 | 141 | 177,50 | 8 |
| 7. HD | 05.12. | JADRAN | 172 | 194 | 148 | 159 | 151 | 187 | 6 | 194 | 148 | 168,50 | 4 |
| 8. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 156 | 160 | 156 | 129 | 166 | 165 | 6 | 166 | 129 | 155,33 | 4 |
| 9. HD | 14.11. | BISTRO | 132 | 170 | 136 | 151 | 155 | 166 | 6 | 170 | 132 | 151,67 | 8 |
| 10. HD | 22.11. | GAMA | 192 | 190 | 200 | 174 | 161 | 166 | 6 | 200 | 161 | 180,50 | 12 |
| 11. HD | 06.12. | TRAKEŘI | 170 | 161 | 166 | 209 | 171 | 158 | 6 | 209 | 158 | 172,50 | 12 |
| Celkem | 10 utkání | 10065 celkem | 60 | 209 | 126 | 167,75 | 78 | ||||||
Duelových bodů 78 z 120 možných (65 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | TRAKEŘI | 221 | 197 | 158 | 160 | 209 | 159 | 6 | 221 | 158 | 184,00 | 10 |
| 2. HD | 01.03. | PERMONÍCI | 183 | 185 | 189 | 137 | 133 | 127 | 6 | 189 | 127 | 159,00 | 2 |
| 3. HD | 15.03. | BABINEC | 178 | 184 | 203 | 188 | 190 | 167 | 6 | 203 | 167 | 185,00 | 12 |
| 4. HD | 21.03. | MEXICO | 177 | 253 | 158 | 174 | 166 | 183 | 6 | 253 | 158 | 185,17 | 10 |
| 5. HD | 05.04. | GAMA | 191 | 184 | 188 | 149 | 177 | 177 | 6 | 191 | 149 | 177,67 | 10 |
| 6. HD | 08.03. | 3+1 | 168 | 181 | 180 | 172 | 161 | 176 | 6 | 181 | 161 | 173,00 | 10 |
| 7. HD | 19.04. | DŮCHODCI | 165 | 157 | 145 | 158 | 152 | 150 | 6 | 165 | 145 | 154,50 | 0 |
| 8. HD | 07.03. | LAMPIÓNI | 207 | 155 | 149 | 177 | 173 | 165 | 6 | 207 | 149 | 171,00 | 6 |
| 9. HD | 10.05. | BISTRO | 168 | 180 | 158 | 201 | 170 | 170 | 6 | 201 | 158 | 174,50 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 9383 celkem | 54 | 253 | 127 | 173,76 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 108 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.09. | MEXICO | 148 | 175 | 153 | 143 | 176 | 192 | 6 | 192 | 143 | 164,50 | 4 |
| 2. HD | 14.09. | DŮCHODCI | 191 | 177 | 187 | 178 | 247 | 183 | 6 | 247 | 177 | 193,83 | 8 |
| 3. HD | 07.09. | LAMPIÓNI | 132 | 143 | 155 | 185 | 154 | 163 | 6 | 185 | 132 | 155,33 | 6 |
| 4. HD | 13.10. | ŠOT | 177 | 137 | 165 | 203 | 163 | 158 | 6 | 203 | 137 | 167,17 | 9 |
| 5. HD | 06.10. | BABINEC | 141 | 118 | 179 | 166 | 149 | 166 | 6 | 179 | 118 | 153,17 | 6 |
| 6. HD | 22.09. | 3+1 | 150 | 174 | 172 | 175 | 188 | 214 | 6 | 214 | 150 | 178,83 | 10 |
| 7. HD | 27.10. | GAMA | 196 | 192 | 192 | 165 | 156 | 156 | 6 | 196 | 156 | 176,17 | 10 |
| 8. HD | 03.11. | VOLEJBAL | 165 | 157 | 169 | 150 | 160 | 165 | 6 | 169 | 150 | 161,00 | 4 |
| 9. HD | 09.11. | PERMONÍCI | 171 | 155 | 159 | 193 | 165 | 213 | 6 | 213 | 155 | 176,00 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9156 celkem | 54 | 247 | 118 | 169,56 | 61 | ||||||
Duelových bodů 61 z 108 možných (56 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.