Lipka Miloslav
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 GAMA
58. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | LAMPIÓNI | 136 | 146 | 148 | 3 | 148 | 136 | 143,33 | 0 | |||
| 2. HD | 27.10. | JEŠTĚŘI | 151 | 131 | 133 | 3 | 151 | 131 | 138,33 | 0 | |||
| 3. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 108 | 138 | 132 | 3 | 138 | 108 | 126,00 | 0 | |||
| 4. HD | 22.09. | URNA | 126 | 97 | 152 | 3 | 152 | 97 | 125,00 | 0 | |||
| 5. HD | 06.10. | PERMONÍCI | 127 | 123 | 142 | 3 | 142 | 123 | 130,67 | 0 | |||
| 6. HD | 13.10. | STATOVAR | 135 | 168 | 165 | 3 | 168 | 135 | 156,00 | 2 | |||
| 8. HD | 10.11. | SMOG | 156 | 141 | 152 | 3 | 156 | 141 | 149,67 | 2 | |||
| 9. HD | 18.11. | HUJAŘI | 150 | 124 | 131 | 3 | 150 | 124 | 135,00 | 2 | |||
| 10. HD | 08.12. | DOBRÁCI | 107 | 130 | 109 | 3 | 130 | 107 | 115,33 | 0 | |||
| 11. HD | 15.12. | BABINEC | 174 | 103 | 122 | 3 | 174 | 103 | 133,00 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 4057 celkem | 30 | 174 | 97 | 135,23 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 60 možných (13 %). Bez handicapu je průměr 131,23.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 GAMA
54. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 131 | 141 | 136 | 3 | 141 | 131 | 136,00 | 0 | |||
| 2. HD | 10.02. | JEŠTĚŘI | 137 | 150 | 129 | 3 | 150 | 129 | 138,67 | 2 | |||
| 3. HD | 27.02. | PERMONÍCI | 113 | 158 | 140 | 3 | 158 | 113 | 137,00 | 0 | |||
| 6. HD | 08.04. | BABINEC | 160 | 196 | 179 | 3 | 196 | 160 | 178,33 | 2 | |||
| 7. HD | 24.04. | JMJ TEAM | 136 | 115 | 128 | 139 | 113 | 136 | 6 | 139 | 113 | 127,83 | 2 |
| 9. HD | 05.05. | DOBRÁCI | 108 | 151 | 149 | 3 | 151 | 108 | 136,00 | 2 | |||
| 10. HD | 20.05. | STATOVAR | 164 | 120 | 143 | 161 | 120 | 169 | 6 | 169 | 120 | 146,17 | 0 |
| 11. HD | 27.05. | SMOG | 134 | 102 | 135 | 3 | 135 | 102 | 123,67 | 0 | |||
| Celkem | 8 utkání | 4193 celkem | 30 | 196 | 102 | 139,77 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 60 možných (13 %). Bez handicapu je průměr 135,77.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 GAMA
60. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | JEŠTĚŘI | 157 | 153 | 105 | 3 | 157 | 105 | 138,33 | 0 | |||
| 4. HD | 09.09. | HUJAŘI | 136 | 111 | 146 | 3 | 146 | 111 | 131,00 | 2 | |||
| 5. HD | 17.09. | TRAKEŘI | 145 | 121 | 161 | 3 | 161 | 121 | 142,33 | 0 | |||
| 7. HD | 14.10. | DOBRÁCI | 138 | 121 | 124 | 3 | 138 | 121 | 127,67 | 0 | |||
| 8. HD | 28.10. | LAMPIÓNI | 148 | 164 | 141 | 3 | 164 | 141 | 151,00 | 0 | |||
| Celkem | 5 utkání | 2071 celkem | 15 | 164 | 105 | 138,07 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 30 možných (7 %). Bez handicapu je průměr 134,07.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 GAMA
55. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | DOBRÁCI | 126 | 147 | 123 | 127 | 119 | 147 | 6 | 147 | 119 | 131,50 | 0 |
| 3. HD | 19.02. | PERMONÍCI | 173 | 132 | 131 | 3 | 173 | 131 | 145,33 | 2 | |||
| 4. HD | 26.02. | LAMPIÓNI | 137 | 144 | 116 | 3 | 144 | 116 | 132,33 | 0 | |||
| 5. HD | 11.03. | JEŠTĚŘI | 150 | 144 | 136 | 138 | 162 | 132 | 6 | 162 | 132 | 143,67 | 2 |
| 6. HD | 19.03. | URNA | 110 | 140 | 140 | 3 | 140 | 110 | 130,00 | 0 | |||
| 7. HD | 02.04. | JMJ TEAM | 131 | 142 | 113 | 122 | 93 | 149 | 6 | 149 | 93 | 125,00 | 0 |
| 8. HD | 16.04. | HUJAŘI | 125 | 110 | 132 | 3 | 132 | 110 | 122,33 | 0 | |||
| Celkem | 7 utkání | 3991 celkem | 30 | 173 | 93 | 133,03 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 60 možných (7 %). Bez handicapu je průměr 129,03.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 GAMA
57. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | JEŠTĚŘI | 172 | 144 | 120 | 159 | 118 | 151 | 6 | 172 | 118 | 144,00 | 4 |
| 2. HD | 29.08. | PERMONÍCI | 104 | 174 | 140 | 3 | 174 | 104 | 139,33 | 0 | |||
| 4. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 109 | 162 | 166 | 155 | 163 | 135 | 6 | 166 | 109 | 148,33 | 2 |
| 5. HD | 18.09. | URNA | 138 | 101 | 130 | 137 | 165 | 131 | 6 | 165 | 101 | 133,67 | 0 |
| 6. HD | 04.09. | STATOVAR | 112 | 116 | 116 | 124 | 185 | 125 | 6 | 185 | 112 | 129,67 | 0 |
| 7. HD | 09.10. | TRAFO | 177 | 140 | 135 | 125 | 117 | 142 | 6 | 177 | 117 | 139,33 | 0 |
| 8. HD | 23.10. | LAMPIÓNI | 114 | 156 | 174 | 3 | 174 | 114 | 148,00 | 2 | |||
| 9. HD | 07.11. | SMOG | 129 | 132 | 127 | 3 | 132 | 127 | 129,33 | 0 | |||
| 10. HD | 19.09. | JMJ TEAM | 110 | 163 | 118 | 3 | 163 | 110 | 130,33 | 0 | |||
| 11. HD | 04.12. | BABINEC | 116 | 193 | 131 | 3 | 193 | 116 | 146,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 6251 celkem | 45 | 193 | 101 | 138,91 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 90 možných (11 %). Bez handicapu je průměr 134,91.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 GAMA
56. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | SMOG | 94 | 161 | 158 | 3 | 161 | 94 | 137,67 | 2 | |||
| 2. HD | 14.02. | JMJ TEAM | 130 | 184 | 159 | 144 | 165 | 138 | 6 | 184 | 130 | 153,33 | 4 |
| 3. HD | 13.03. | HUJAŘI | 130 | 119 | 146 | 3 | 146 | 119 | 131,67 | 2 | |||
| 4. HD | 03.04. | TRAKEŘI | 119 | 171 | 105 | 3 | 171 | 105 | 131,67 | 0 | |||
| 5. HD | 12.04. | JEŠTĚŘI | 156 | 130 | 137 | 3 | 156 | 130 | 141,00 | 0 | |||
| 6. HD | 17.04. | URNA | 127 | 163 | 163 | 128 | 143 | 152 | 6 | 163 | 127 | 146,00 | 2 |
| 7. HD | 24.04. | LAMPIÓNI | 115 | 165 | 183 | 121 | 142 | 140 | 6 | 183 | 115 | 144,33 | 2 |
| 8. HD | 08.05. | STATOVAR | 151 | 161 | 146 | 164 | 140 | 141 | 6 | 164 | 140 | 150,50 | 2 |
| 9. HD | 24.05. | PERMONÍCI | 144 | 146 | 154 | 3 | 154 | 144 | 148,00 | 0 | |||
| 10. HD | 30.05. | BABINEC | 144 | 129 | 247 | 3 | 247 | 129 | 173,33 | 4 | |||
| 11. HD | 05.06. | TRAFO | 140 | 127 | 135 | 134 | 170 | 133 | 6 | 170 | 127 | 139,83 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 6994 celkem | 48 | 247 | 94 | 145,71 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 96 možných (21 %). Bez handicapu je průměr 141,71.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 31.08. | JEŠTĚŘI | 147 | 135 | 173 | 3 | 173 | 135 | 151,67 | 2 | |||
| 4. HD | 05.09. | JMJ TEAM | 158 | 112 | 193 | 148 | 121 | 153 | 6 | 193 | 112 | 147,50 | 6 |
| 5. HD | 19.09. | HUJAŘI | 153 | 148 | 181 | 193 | 131 | 140 | 6 | 193 | 131 | 157,67 | 4 |
| 6. HD | 10.10. | TRAKEŘI | 137 | 125 | 148 | 3 | 148 | 125 | 136,67 | 0 | |||
| 7. HD | 27.09. | LAMPIÓNI | 125 | 125 | 117 | 3 | 125 | 117 | 122,33 | 0 | |||
| 8. HD | 18.10. | PERMONÍCI | 130 | 126 | 135 | 164 | 170 | 171 | 6 | 171 | 126 | 149,33 | 0 |
| 9. HD | 25.10. | STATOVAR | 143 | 117 | 162 | 3 | 162 | 117 | 140,67 | 0 | |||
| 10. HD | 21.11. | BABINEC | 155 | 127 | 175 | 3 | 175 | 127 | 152,33 | 2 | |||
| 11. HD | 05.12. | SMOG | 139 | 168 | 118 | 135 | 158 | 121 | 6 | 168 | 118 | 139,83 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 5677 celkem | 39 | 193 | 112 | 145,56 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 78 možných (23 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | TRAKEŘI | 150 | 157 | 147 | 3 | 157 | 147 | 151,33 | 0 | |||
| 2. HD | 08.03. | SMOG | 163 | 113 | 148 | 3 | 163 | 113 | 141,33 | 2 | |||
| 3. HD | 14.02. | JMJ TEAM | 165 | 146 | 170 | 133 | 134 | 120 | 6 | 170 | 120 | 144,67 | 4 |
| 4. HD | 25.04. | LAMPIÓNI | 101 | 170 | 118 | 3 | 170 | 101 | 129,67 | 0 | |||
| 5. HD | 29.03. | KAMPERETAMPERE | 149 | 107 | 156 | 3 | 156 | 107 | 137,33 | 0 | |||
| 6. HD | 04.04. | FAJNO PARTA | 161 | 115 | 136 | 3 | 161 | 115 | 137,33 | 2 | |||
| 7. HD | 11.04. | HUJAŘI | 103 | 145 | 131 | 3 | 145 | 103 | 126,33 | 0 | |||
| 8. HD | 15.03. | PERMONÍCI | 141 | 166 | 136 | 3 | 166 | 136 | 147,67 | 0 | |||
| 9. HD | 17.05. | STATOVAR | 178 | 114 | 134 | 147 | 129 | 142 | 6 | 178 | 114 | 140,67 | 4 |
| 10. HD | 09.05. | JEŠTĚŘI | 146 | 126 | 200 | 3 | 200 | 126 | 157,33 | 2 | |||
| 11. HD | 30.05. | BABINEC | 158 | 130 | 140 | 163 | 149 | 140 | 6 | 163 | 130 | 146,67 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 5977 celkem | 42 | 200 | 101 | 142,31 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 84 možných (19 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | PERMONÍCI | 119 | 159 | 122 | 130 | 144 | 156 | 6 | 159 | 119 | 138,33 | 0 |
| 3. HD | 06.12. | TRAKEŘI | 123 | 123 | 148 | 3 | 148 | 123 | 131,33 | 0 | |||
| 4. HD | 11.10. | KAMPERETAMPERE | 115 | 102 | 177 | 3 | 177 | 102 | 131,33 | 0 | |||
| 5. HD | 13.09. | STATOVAR | 126 | 136 | 109 | 3 | 136 | 109 | 123,67 | 0 | |||
| 6. HD | 26.10. | LAMPIÓNI | 119 | 130 | 158 | 3 | 158 | 119 | 135,67 | 0 | |||
| 7. HD | 09.11. | HUJAŘI | 190 | 139 | 178 | 135 | 163 | 142 | 6 | 190 | 135 | 157,83 | 6 |
| 8. HD | 15.11. | MEXICO | 159 | 159 | 139 | 108 | 123 | 139 | 6 | 159 | 108 | 137,83 | 1 |
| 9. HD | 23.11. | BABINEC | 135 | 109 | 120 | 3 | 135 | 109 | 121,33 | 0 | |||
| 10. HD | 07.12. | JEŠTĚŘI | 115 | 132 | 157 | 3 | 157 | 115 | 134,67 | 0 | |||
| 11. HD | 13.12. | JMJ TEAM | 140 | 130 | 144 | 3 | 144 | 130 | 138,00 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 5352 celkem | 39 | 190 | 102 | 137,23 | 9 | ||||||
Duelových bodů 9 z 78 možných (12 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.03. | STATOVAR | 117 | 140 | 198 | 3 | 198 | 117 | 151,67 | 2 | |||
| 2. HD | 22.06. | SMOG | 166 | 144 | 152 | 3 | 166 | 144 | 154,00 | 2 | |||
| 3. HD | 17.02. | JEŠTĚŘI | 130 | 176 | 143 | 3 | 176 | 130 | 149,67 | 3 | |||
| 4. HD | 24.02. | TRAKEŘI | 123 | 106 | 113 | 3 | 123 | 106 | 114,00 | 0 | |||
| 5. HD | 10.02. | JMJ TEAM | 153 | 148 | 213 | 3 | 213 | 148 | 171,33 | 3 | |||
| 8. HD | 03.02. | MEXICO | 127 | 140 | 143 | 3 | 143 | 127 | 136,67 | 0 | |||
| 9. HD | 09.03. | BABINEC | 175 | 139 | 135 | 3 | 175 | 135 | 149,67 | 2 | |||
| 10. HD | 17.06. | HUJAŘI | 196 | 153 | 119 | 155 | 142 | 112 | 6 | 196 | 112 | 146,17 | 4 |
| Celkem | 8 utkání | 3958 celkem | 27 | 213 | 106 | 146,59 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 54 možných (30 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | TRAKEŘI | 152 | 122 | 124 | 179 | 120 | 140 | 6 | 179 | 120 | 139,50 | 2 |
| 2. HD | 22.10. | JMJ TEAM | 190 | 135 | 149 | 154 | 146 | 154 | 6 | 190 | 135 | 154,67 | 8 |
| 3. HD | 23.10. | STATOVAR | 126 | 125 | 144 | 3 | 144 | 125 | 131,67 | 0 | |||
| 4. HD | 16.09. | MEXICO | 121 | 121 | 119 | 3 | 121 | 119 | 120,33 | 0 | |||
| 5. HD | 30.09. | KAMPERETAMPERE | 146 | 110 | 127 | 3 | 146 | 110 | 127,67 | 0 | |||
| 6. HD | 12.11. | SMOG | 156 | 158 | 130 | 3 | 158 | 130 | 148,00 | 4 | |||
| 7. HD | 23.09. | LAMPIÓNI | 136 | 121 | 170 | 140 | 140 | 171 | 6 | 171 | 121 | 146,33 | 2 |
| 8. HD | 28.10. | PERMONÍCI | 138 | 143 | 139 | 3 | 143 | 138 | 140,00 | 0 | |||
| 9. HD | 02.12. | HUJAŘI | 118 | 122 | 111 | 3 | 122 | 111 | 117,00 | 0 | |||
| 10. HD | 18.11. | BABINEC | 133 | 126 | 166 | 3 | 166 | 126 | 141,67 | 0 | |||
| 11. HD | 07.10. | JEŠTĚŘI | 141 | 147 | 2 | 147 | 141 | 144,00 | 2 | ||||
| Celkem | 11 utkání | 5710 celkem | 41 | 190 | 110 | 139,27 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 82 možných (22 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.02. | TRAKEŘI | 117 | 138 | 167 | 147 | 136 | 146 | 6 | 167 | 117 | 141,83 | 4 |
| 2. HD | 12.02. | MEXICO | 152 | 122 | 169 | 3 | 169 | 122 | 147,67 | 2 | |||
| 4. HD | 05.03. | HUJAŘI | 129 | 138 | 173 | 3 | 173 | 129 | 146,67 | 0 | |||
| 5. HD | 11.03. | JEŠTĚŘI | 129 | 131 | 149 | 147 | 166 | 189 | 6 | 189 | 129 | 151,83 | 0 |
| 7. HD | 25.03. | SMOG | 148 | 131 | 118 | 168 | 125 | 130 | 6 | 168 | 118 | 136,67 | 8 |
| 8. HD | 01.04. | JMJ TEAM | 213 | 127 | 136 | 147 | 146 | 131 | 6 | 213 | 127 | 150,00 | 2 |
| 9. HD | 23.04. | ONDRÁŠ | 120 | 148 | 159 | 153 | 181 | 159 | 6 | 181 | 120 | 153,33 | 0 |
| 10. HD | 08.05. | STATOVAR | 156 | 141 | 156 | 124 | 137 | 131 | 6 | 156 | 124 | 140,83 | 2 |
| 11. HD | 19.02. | PERMONÍCI | 162 | 176 | 157 | 152 | 170 | 122 | 6 | 176 | 122 | 156,50 | 0 |
| Celkem | 9 utkání | 7069 celkem | 48 | 213 | 117 | 147,27 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 96 možných (19 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 03.09. | JEŠTĚŘI | 157 | 154 | 115 | 131 | 115 | 156 | 6 | 157 | 115 | 138,00 | 4 |
| 3. HD | 25.09. | STATOVAR | 108 | 114 | 159 | 3 | 159 | 108 | 127,00 | 0 | |||
| 4. HD | 22.10. | PERMONÍCI | 131 | 147 | 136 | 3 | 147 | 131 | 138,00 | 0 | |||
| 5. HD | 01.10. | BABINEC | 141 | 136 | 148 | 161 | 128 | 155 | 6 | 161 | 128 | 144,83 | 4 |
| 6. HD | 15.10. | MEXICO | 162 | 147 | 116 | 3 | 162 | 116 | 141,67 | 4 | |||
| 7. HD | 12.11. | HUJAŘI | 136 | 134 | 149 | 3 | 149 | 134 | 139,67 | 0 | |||
| 8. HD | 05.11. | JMJ TEAM | 157 | 139 | 132 | 3 | 157 | 132 | 142,67 | 0 | |||
| 9. HD | 08.10. | SMOG | 143 | 131 | 136 | 3 | 143 | 131 | 136,67 | 2 | |||
| 10. HD | 20.11. | ONDRÁŠ | 160 | 177 | 145 | 189 | 141 | 192 | 6 | 192 | 141 | 167,33 | 4 |
| 11. HD | 04.12. | TRAKEŘI | 93 | 132 | 123 | 3 | 132 | 93 | 116,00 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 5526 celkem | 39 | 192 | 93 | 141,69 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 78 možných (23 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | JADRAN | 147 | 157 | 117 | 3 | 157 | 117 | 140,33 | 1 | |||
| 2. HD | 12.02. | TRAKEŘI | 175 | 153 | 161 | 142 | 132 | 102 | 6 | 175 | 102 | 144,17 | 2 |
| 3. HD | 10.04. | SMOG | 164 | 156 | 129 | 127 | 165 | 157 | 6 | 165 | 127 | 149,67 | 8 |
| 4. HD | 07.05. | STATOVAR | 115 | 134 | 146 | 138 | 144 | 130 | 6 | 146 | 115 | 134,50 | 0 |
| 5. HD | 12.03. | JMJ TEAM | 182 | 103 | 106 | 119 | 186 | 178 | 6 | 186 | 103 | 145,67 | 2 |
| 6. HD | 03.04. | MEXICO | 99 | 162 | 187 | 133 | 140 | 164 | 6 | 187 | 99 | 147,50 | 2 |
| 8. HD | 16.04. | LAMPIÓNI | 122 | 116 | 166 | 155 | 145 | 134 | 6 | 166 | 116 | 139,67 | 0 |
| 9. HD | 06.03. | PERMONÍCI | 128 | 137 | 124 | 165 | 109 | 120 | 6 | 165 | 109 | 130,50 | 0 |
| 10. HD | 30.04. | HUJAŘI | 109 | 109 | 155 | 145 | 113 | 125 | 6 | 155 | 109 | 126,00 | 0 |
| 11. HD | 08.05. | BABINEC | 127 | 155 | 139 | 152 | 186 | 147 | 6 | 186 | 127 | 151,00 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 8033 celkem | 57 | 187 | 99 | 140,93 | 19 | ||||||
Duelových bodů 19 z 114 možných (17 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | BABINEC | 110 | 130 | 133 | 125 | 161 | 176 | 6 | 176 | 110 | 139,17 | 0 |
| 2. HD | 24.10. | ONDRÁŠ | 145 | 123 | 131 | 3 | 145 | 123 | 133,00 | 2 | |||
| 3. HD | 18.09. | HUJAŘI | 151 | 189 | 136 | 186 | 168 | 102 | 6 | 189 | 102 | 155,33 | 8 |
| 4. HD | 12.09. | MEXICO | 146 | 146 | 181 | 163 | 161 | 150 | 6 | 181 | 146 | 157,83 | 8 |
| 5. HD | 05.09. | STATOVAR | 142 | 157 | 156 | 118 | 144 | 117 | 6 | 157 | 117 | 139,00 | 0 |
| 6. HD | 16.10. | JMJ TEAM | 129 | 148 | 209 | 107 | 167 | 120 | 6 | 209 | 107 | 146,67 | 2 |
| 7. HD | 17.10. | TRAKEŘI | 119 | 122 | 141 | 144 | 123 | 148 | 6 | 148 | 119 | 132,83 | 2 |
| 8. HD | 31.10. | PERMONÍCI | 111 | 117 | 167 | 132 | 152 | 127 | 6 | 167 | 111 | 134,33 | 2 |
| 9. HD | 25.09. | LAMPIÓNI | 156 | 133 | 118 | 165 | 100 | 123 | 6 | 165 | 100 | 132,50 | 2 |
| 10. HD | 14.11. | SMOG | 137 | 148 | 127 | 123 | 154 | 153 | 6 | 154 | 123 | 140,33 | 4 |
| 11. HD | 21.11. | JADRAN | 141 | 126 | 167 | 3 | 167 | 126 | 144,67 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 8501 celkem | 60 | 209 | 100 | 141,68 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 120 možných (25 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | JMJ TEAM | 151 | 163 | 155 | 126 | 151 | 105 | 6 | 163 | 105 | 141,83 | 0 |
| 2. HD | 21.02. | JADRAN | 137 | 154 | 125 | 3 | 154 | 125 | 138,67 | 2 | |||
| 3. HD | 06.03. | LAMPIÓNI | 157 | 140 | 154 | 158 | 175 | 131 | 6 | 175 | 131 | 152,50 | 5 |
| 4. HD | 28.02. | 3+1 | 150 | 132 | 142 | 3 | 150 | 132 | 141,33 | 2 | |||
| 6. HD | 21.03. | ONDRÁŠ | 154 | 164 | 138 | 143 | 118 | 140 | 6 | 164 | 118 | 142,83 | 0 |
| 8. HD | 27.02. | SMOG | 111 | 105 | 144 | 3 | 144 | 105 | 120,00 | 0 | |||
| 9. HD | 18.04. | TRAKEŘI | 127 | 144 | 120 | 143 | 139 | 157 | 6 | 157 | 120 | 138,33 | 2 |
| 10. HD | 10.04. | HUJAŘI | 116 | 161 | 138 | 163 | 115 | 139 | 6 | 163 | 115 | 138,67 | 3 |
| Celkem | 8 utkání | 5485 celkem | 39 | 175 | 105 | 140,64 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 78 možných (18 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 19.09. | JADRAN | 116 | 189 | 106 | 3 | 189 | 106 | 137,00 | 2 | |||
| 5. HD | 10.10. | MEXICO | 139 | 163 | 131 | 131 | 159 | 113 | 6 | 163 | 113 | 139,33 | 4 |
| 6. HD | 24.10. | PERMONÍCI | 130 | 164 | 132 | 149 | 133 | 121 | 6 | 164 | 121 | 138,17 | 2 |
| 7. HD | 31.10. | BISTRO | 140 | 122 | 171 | 157 | 155 | 144 | 6 | 171 | 122 | 148,17 | 4 |
| 8. HD | 18.10. | LAMPIÓNI | 133 | 146 | 149 | 108 | 177 | 191 | 6 | 191 | 108 | 150,67 | 2 |
| 9. HD | 14.11. | 3+1 | 162 | 146 | 130 | 130 | 159 | 158 | 6 | 162 | 130 | 147,50 | 8 |
| 10. HD | 22.11. | ONDRÁŠ | 132 | 172 | 195 | 155 | 194 | 148 | 6 | 195 | 132 | 166,00 | 4 |
| 11. HD | 28.11. | BABINEC | 121 | 123 | 154 | 152 | 117 | 149 | 6 | 154 | 117 | 136,00 | 6 |
| Celkem | 8 utkání | 6566 celkem | 45 | 195 | 106 | 145,91 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 90 možných (36 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 GAMA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | PERMONÍCI | 140 | 140 | 148 | 182 | 178 | 138 | 6 | 182 | 138 | 154,33 | 2 |
| 2. HD | 18.04. | LAMPIÓNI | 110 | 135 | 132 | 155 | 122 | 132 | 6 | 155 | 110 | 131,00 | 2 |
| 6. HD | 11.04. | BISTRO | 122 | 112 | 117 | 133 | 128 | 96 | 6 | 133 | 96 | 118,00 | 2 |
| 7. HD | 23.02. | MEXICO | 122 | 117 | 145 | 127 | 4 | 145 | 117 | 127,75 | 0 | ||
| 8. HD | 25.04. | TRAKEŘI | 127 | 146 | 145 | 123 | 124 | 166 | 6 | 166 | 123 | 138,50 | 4 |
| 9. HD | 02.05. | BABINEC | 139 | 145 | 141 | 136 | 127 | 121 | 6 | 145 | 121 | 134,83 | 0 |
| Celkem | 6 utkání | 4571 celkem | 34 | 182 | 96 | 134,44 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 68 možných (15 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 GAMA
33. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +20
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 02.11. | PERMONÍCI | 166 | 115 | 159 | 149 | 184 | 154 | 6 | 184 | 115 | 154,50 | 2 |
| 3. HD | 28.09. | 3+1 | 131 | 127 | 164 | 3 | 164 | 127 | 140,67 | 0 | |||
| 4. HD | 05.10. | LAMPIÓNI | 155 | 156 | 140 | 3 | 156 | 140 | 150,33 | 2 | |||
| 5. HD | 13.10. | MEXICO | 114 | 129 | 167 | 3 | 167 | 114 | 136,67 | 0 | |||
| 6. HD | 20.10. | VOLEJBAL | 144 | 140 | 152 | 3 | 152 | 140 | 145,33 | 2 | |||
| 7. HD | 27.10. | ONDRÁŠ | 136 | 146 | 171 | 3 | 171 | 136 | 151,00 | 0 | |||
| 8. HD | 09.11. | DŮCHODCI | 188 | 141 | 144 | 3 | 188 | 141 | 157,67 | 2 | |||
| 9. HD | 17.11. | ŠOT | 173 | 188 | 193 | 193 | 140 | 152 | 6 | 193 | 140 | 173,17 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 4611 celkem | 30 | 193 | 114 | 153,70 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 60 možných (27 %). Bez handicapu je průměr 133,70.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.