Klus František
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | URNA | 153 | 148 | 221 | 179 | 166 | 189 | 6 | 221 | 148 | 176,00 | 0 |
| 2. HD | 31.08. | DOBRÁCI | 249 | 170 | 115 | 3 | 249 | 115 | 178,00 | 4 | |||
| 5. HD | 21.09. | DALLAS | 192 | 202 | 150 | 3 | 202 | 150 | 181,33 | 4 | |||
| 7. HD | 05.10. | TRAKEŘI | 155 | 151 | 155 | 140 | 201 | 167 | 6 | 201 | 140 | 161,50 | 2 |
| Celkem | 4 utkání | 3103 celkem | 18 | 249 | 115 | 172,39 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 36 možných (28 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 173 | 178 | 171 | 202 | 183 | 200 | 6 | 202 | 171 | 184,50 | 6 |
| 2. HD | 17.02. | PERMONÍCI | 222 | 190 | 178 | 183 | 154 | 175 | 6 | 222 | 154 | 183,67 | 6 |
| 3. HD | 24.02. | JMJ TEAM | 171 | 175 | 145 | 151 | 189 | 156 | 6 | 189 | 145 | 164,50 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | STATOVAR | 205 | 180 | 167 | 202 | 227 | 207 | 6 | 227 | 167 | 198,00 | 8 |
| 5. HD | 16.03. | DALLAS | 159 | 174 | 148 | 215 | 196 | 224 | 6 | 224 | 148 | 186,00 | 10 |
| 6. HD | 31.03. | DOBRÁCI | 157 | 149 | 229 | 168 | 159 | 167 | 6 | 229 | 149 | 171,50 | 8 |
| 7. HD | 14.04. | BABINEC | 187 | 171 | 204 | 186 | 157 | 145 | 6 | 204 | 145 | 175,00 | 8 |
| 8. HD | 28.04. | GAMA | 177 | 170 | 140 | 124 | 181 | 167 | 6 | 181 | 124 | 159,83 | 6 |
| 9. HD | 11.05. | SMOG | 194 | 188 | 195 | 181 | 174 | 203 | 6 | 203 | 174 | 189,17 | 10 |
| 10. HD | 18.05. | TRAKEŘI | 180 | 150 | 146 | 159 | 213 | 175 | 6 | 213 | 146 | 170,50 | 4 |
| 11. HD | 02.06. | URNA | 202 | 168 | 159 | 159 | 189 | 210 | 6 | 210 | 159 | 181,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11783 celkem | 66 | 229 | 124 | 178,53 | 78 | ||||||
Duelových bodů 78 z 132 možných (59 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | DOBRÁCI | 174 | 187 | 189 | 166 | 203 | 159 | 6 | 203 | 159 | 179,67 | 10 |
| 2. HD | 08.09. | TRAKEŘI | 162 | 207 | 165 | 150 | 168 | 192 | 6 | 207 | 150 | 174,00 | 8 |
| 3. HD | 15.09. | PERMONÍCI | 188 | 220 | 138 | 3 | 220 | 138 | 182,00 | 2 | |||
| 4. HD | 23.09. | JEŠTĚŘI | 159 | 167 | 180 | 3 | 180 | 159 | 168,67 | 2 | |||
| 5. HD | 29.09. | LAMPIÓNI | 171 | 167 | 158 | 180 | 190 | 193 | 6 | 193 | 158 | 176,50 | 6 |
| 6. HD | 14.10. | URNA | 181 | 181 | 176 | 160 | 167 | 214 | 6 | 214 | 160 | 179,83 | 6 |
| 7. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 161 | 140 | 149 | 3 | 161 | 140 | 150,00 | 4 | |||
| 8. HD | 03.11. | STATOVAR | 189 | 179 | 160 | 197 | 202 | 193 | 6 | 202 | 160 | 186,67 | 10 |
| 9. HD | 18.11. | GAMA | 178 | 178 | 192 | 3 | 192 | 178 | 182,67 | 4 | |||
| 10. HD | 08.12. | BABINEC | 181 | 233 | 208 | 3 | 233 | 181 | 207,33 | 4 | |||
| 11. HD | 15.12. | SMOG | 188 | 165 | 164 | 181 | 221 | 160 | 6 | 221 | 160 | 179,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 9131 celkem | 51 | 233 | 138 | 179,04 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 102 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | TRAKEŘI | 211 | 169 | 166 | 183 | 171 | 158 | 6 | 211 | 158 | 176,33 | 6 |
| 3. HD | 25.02. | BABINEC | 150 | 150 | 170 | 3 | 170 | 150 | 156,67 | 2 | |||
| 4. HD | 11.03. | STATOVAR | 170 | 151 | 189 | 190 | 165 | 220 | 6 | 220 | 151 | 180,83 | 5 |
| 5. HD | 17.03. | LAMPIÓNI | 162 | 180 | 191 | 166 | 156 | 178 | 6 | 191 | 156 | 172,17 | 2 |
| 6. HD | 31.03. | JEŠTĚŘI | 173 | 185 | 184 | 173 | 150 | 168 | 6 | 185 | 150 | 172,17 | 4 |
| 7. HD | 15.04. | PERMONÍCI | 209 | 188 | 164 | 199 | 161 | 249 | 6 | 249 | 161 | 195,00 | 8 |
| 8. HD | 29.04. | GAMA | 151 | 170 | 191 | 3 | 191 | 151 | 170,67 | 2 | |||
| 9. HD | 22.04. | SMOG | 216 | 188 | 161 | 167 | 150 | 196 | 6 | 216 | 150 | 179,67 | 6 |
| 10. HD | 19.05. | DOBRÁCI | 209 | 150 | 171 | 216 | 214 | 144 | 6 | 216 | 144 | 184,00 | 6 |
| 11. HD | 26.05. | JMJ TEAM | 168 | 186 | 223 | 189 | 173 | 204 | 6 | 223 | 168 | 190,50 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9686 celkem | 54 | 249 | 144 | 179,37 | 47 | ||||||
Duelových bodů 47 z 108 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | BABINEC | 202 | 134 | 215 | 206 | 211 | 168 | 6 | 215 | 134 | 189,33 | 10 |
| 2. HD | 28.08. | JEŠTĚŘI | 186 | 171 | 162 | 150 | 147 | 191 | 6 | 191 | 147 | 167,83 | 4 |
| 4. HD | 09.09. | GAMA | 146 | 180 | 181 | 203 | 156 | 199 | 6 | 203 | 146 | 177,50 | 10 |
| 5. HD | 17.09. | LAMPIÓNI | 131 | 123 | 161 | 3 | 161 | 123 | 138,33 | 2 | |||
| 6. HD | 30.09. | TRAKEŘI | 171 | 159 | 166 | 168 | 154 | 184 | 6 | 184 | 154 | 167,00 | 3 |
| 7. HD | 15.10. | JMJ TEAM | 241 | 223 | 155 | 158 | 202 | 165 | 6 | 241 | 155 | 190,67 | 8 |
| 8. HD | 05.11. | DOBRÁCI | 199 | 136 | 199 | 192 | 166 | 151 | 6 | 199 | 136 | 173,83 | 8 |
| 9. HD | 11.11. | STATOVAR | 170 | 154 | 193 | 211 | 199 | 188 | 6 | 211 | 154 | 185,83 | 9 |
| 10. HD | 25.11. | SMOG | 148 | 161 | 160 | 154 | 165 | 168 | 6 | 168 | 148 | 159,33 | 4 |
| 11. HD | 09.12. | PERMONÍCI | 252 | 156 | 190 | 190 | 183 | 167 | 6 | 252 | 156 | 189,67 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 10021 celkem | 57 | 252 | 123 | 175,81 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 114 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | TRAKEŘI | 190 | 179 | 173 | 183 | 190 | 185 | 6 | 190 | 173 | 183,33 | 7 |
| 2. HD | 14.02. | PERMONÍCI | 188 | 162 | 155 | 169 | 211 | 245 | 6 | 245 | 155 | 188,33 | 6 |
| 3. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 177 | 228 | 186 | 193 | 181 | 198 | 6 | 228 | 177 | 193,83 | 6 |
| 5. HD | 05.03. | URNA | 165 | 191 | 108 | 159 | 170 | 211 | 6 | 211 | 108 | 167,33 | 4 |
| 6. HD | 19.03. | STATOVAR | 149 | 181 | 169 | 154 | 190 | 217 | 6 | 217 | 149 | 176,67 | 4 |
| 7. HD | 08.04. | LAMPIÓNI | 143 | 198 | 148 | 167 | 4 | 198 | 143 | 164,00 | 2 | ||
| 8. HD | 16.04. | GAMA | 152 | 158 | 151 | 183 | 179 | 147 | 6 | 183 | 147 | 161,67 | 8 |
| 9. HD | 29.04. | DOBRÁCI | 159 | 141 | 173 | 192 | 188 | 162 | 6 | 192 | 141 | 169,17 | 6 |
| 10. HD | 14.05. | BABINEC | 165 | 191 | 155 | 185 | 174 | 175 | 6 | 191 | 155 | 174,17 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 9143 celkem | 52 | 245 | 108 | 175,83 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 104 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | SMOG | 160 | 141 | 177 | 177 | 174 | 187 | 6 | 187 | 141 | 169,33 | 8 |
| 2. HD | 30.08. | JEŠTĚŘI | 179 | 165 | 186 | 174 | 170 | 204 | 6 | 204 | 165 | 179,67 | 10 |
| 3. HD | 25.09. | GAMA | 192 | 164 | 151 | 164 | 153 | 161 | 6 | 192 | 151 | 164,17 | 4 |
| 4. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 147 | 179 | 152 | 169 | 168 | 181 | 6 | 181 | 147 | 166,00 | 4 |
| 5. HD | 18.09. | LAMPIÓNI | 180 | 143 | 166 | 185 | 137 | 193 | 6 | 193 | 137 | 167,33 | 2 |
| 6. HD | 25.09. | URNA | 211 | 158 | 202 | 133 | 194 | 185 | 6 | 211 | 133 | 180,50 | 6 |
| 8. HD | 30.10. | TRAFO | 162 | 185 | 179 | 180 | 162 | 200 | 6 | 200 | 162 | 178,00 | 11 |
| 9. HD | 06.11. | BABINEC | 170 | 173 | 165 | 3 | 173 | 165 | 169,33 | 4 | |||
| 10. HD | 20.11. | STATOVAR | 197 | 175 | 180 | 3 | 197 | 175 | 184,00 | 2 | |||
| 11. HD | 04.12. | JMJ TEAM | 183 | 178 | 236 | 199 | 192 | 211 | 6 | 236 | 178 | 199,83 | 12 |
| Celkem | 10 utkání | 9489 celkem | 54 | 236 | 133 | 175,72 | 63 | ||||||
Duelových bodů 63 z 108 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | STATOVAR | 195 | 187 | 202 | 168 | 172 | 158 | 6 | 202 | 158 | 180,33 | 8 |
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 186 | 193 | 179 | 168 | 190 | 199 | 6 | 199 | 168 | 185,83 | 10 |
| 3. HD | 13.03. | GAMA | 179 | 182 | 167 | 166 | 168 | 160 | 6 | 182 | 160 | 170,33 | 6 |
| 4. HD | 03.04. | LAMPIÓNI | 165 | 153 | 210 | 148 | 152 | 139 | 6 | 210 | 139 | 161,17 | 2 |
| 6. HD | 17.04. | PERMONÍCI | 188 | 182 | 165 | 147 | 194 | 170 | 6 | 194 | 147 | 174,33 | 10 |
| 7. HD | 01.05. | URNA | 215 | 237 | 163 | 167 | 134 | 186 | 6 | 237 | 134 | 183,67 | 8 |
| 8. HD | 08.05. | TRAFO | 162 | 164 | 182 | 196 | 4 | 196 | 162 | 176,00 | 6 | ||
| 9. HD | 23.05. | BABINEC | 189 | 131 | 178 | 201 | 200 | 188 | 6 | 201 | 131 | 181,17 | 8 |
| 10. HD | 29.05. | TRAKEŘI | 170 | 181 | 141 | 178 | 148 | 147 | 6 | 181 | 141 | 160,83 | 6 |
| 11. HD | 06.06. | JEŠTĚŘI | 153 | 169 | 200 | 209 | 186 | 180 | 6 | 209 | 153 | 182,83 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10187 celkem | 58 | 237 | 131 | 175,64 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 116 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.11. | TRAFO | 165 | 159 | 162 | 162 | 204 | 167 | 6 | 204 | 159 | 169,83 | 6 |
| 2. HD | 25.08. | STATOVAR | 169 | 238 | 183 | 171 | 190 | 170 | 6 | 238 | 169 | 186,83 | 10 |
| 3. HD | 18.08. | PERMONÍCI | 184 | 160 | 130 | 191 | 128 | 170 | 6 | 191 | 128 | 160,50 | 6 |
| 4. HD | 19.09. | KAMPERETAMPERE | 191 | 152 | 161 | 152 | 169 | 164 | 6 | 191 | 152 | 164,83 | 0 |
| 6. HD | 18.10. | SMOG | 154 | 156 | 129 | 3 | 156 | 129 | 146,33 | 4 | |||
| 7. HD | 21.11. | JMJ TEAM | 169 | 135 | 167 | 206 | 171 | 190 | 6 | 206 | 135 | 173,00 | 6 |
| 10. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 178 | 212 | 129 | 156 | 171 | 179 | 6 | 212 | 129 | 170,83 | 6 |
| 11. HD | 06.12. | JEŠTĚŘI | 190 | 196 | 198 | 171 | 136 | 188 | 6 | 198 | 136 | 179,83 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 7673 celkem | 45 | 238 | 128 | 170,51 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 90 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | JEŠTĚŘI | 165 | 138 | 174 | 179 | 147 | 211 | 6 | 211 | 138 | 169,00 | 1 |
| 2. HD | 01.03. | FAJNO PARTA | 181 | 178 | 174 | 186 | 4 | 186 | 174 | 179,75 | 7 | ||
| 3. HD | 07.03. | PERMONÍCI | 191 | 169 | 170 | 129 | 181 | 177 | 6 | 191 | 129 | 169,50 | 4 |
| 4. HD | 04.04. | STATOVAR | 173 | 191 | 172 | 181 | 136 | 161 | 6 | 191 | 136 | 169,00 | 2 |
| 5. HD | 28.03. | SMOG | 170 | 203 | 128 | 3 | 203 | 128 | 167,00 | 4 | |||
| 7. HD | 11.04. | GAMA | 157 | 170 | 169 | 150 | 180 | 191 | 6 | 191 | 150 | 169,50 | 6 |
| 8. HD | 12.04. | TRAKEŘI | 191 | 176 | 217 | 163 | 163 | 199 | 6 | 217 | 163 | 184,83 | 8 |
| 9. HD | 09.05. | LAMPIÓNI | 226 | 174 | 169 | 3 | 226 | 169 | 189,67 | 6 | |||
| 10. HD | 16.05. | BABINEC | 191 | 180 | 202 | 169 | 167 | 169 | 6 | 202 | 167 | 179,67 | 10 |
| 11. HD | 25.04. | JMJ TEAM | 192 | 193 | 187 | 184 | 120 | 155 | 6 | 193 | 120 | 171,83 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 9069 celkem | 52 | 226 | 120 | 174,40 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 104 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.09. | BABINEC | 163 | 181 | 182 | 181 | 181 | 158 | 6 | 182 | 158 | 174,33 | 12 |
| 2. HD | 14.09. | LAMPIÓNI | 179 | 164 | 170 | 161 | 184 | 145 | 6 | 184 | 145 | 167,17 | 6 |
| 3. HD | 27.09. | PERMONÍCI | 181 | 162 | 153 | 150 | 125 | 166 | 6 | 181 | 125 | 156,17 | 4 |
| 4. HD | 11.10. | SMOG | 176 | 175 | 154 | 172 | 168 | 173 | 6 | 176 | 154 | 169,67 | 9 |
| 5. HD | 18.10. | JMJ TEAM | 183 | 189 | 160 | 193 | 180 | 176 | 6 | 193 | 160 | 180,17 | 10 |
| 6. HD | 26.10. | MEXICO | 155 | 155 | 181 | 197 | 199 | 216 | 6 | 216 | 155 | 183,83 | 6 |
| 7. HD | 09.11. | GAMA | 146 | 172 | 158 | 3 | 172 | 146 | 158,67 | 4 | |||
| 8. HD | 15.11. | TRAKEŘI | 196 | 196 | 136 | 187 | 155 | 202 | 6 | 202 | 136 | 178,67 | 8 |
| 9. HD | 22.11. | JEŠTĚŘI | 176 | 194 | 145 | 3 | 194 | 145 | 171,67 | 4 | |||
| 10. HD | 06.12. | STATOVAR | 194 | 232 | 177 | 225 | 213 | 175 | 6 | 232 | 175 | 202,67 | 8 |
| 11. HD | 14.12. | KAMPERETAMPERE | 172 | 190 | 155 | 3 | 190 | 155 | 172,33 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 9984 celkem | 57 | 232 | 125 | 175,16 | 73 | ||||||
Duelových bodů 73 z 114 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.02. | MEXICO | 138 | 181 | 157 | 169 | 182 | 185 | 6 | 185 | 138 | 168,67 | 6 |
| 2. HD | 03.02. | KAMPERETAMPERE | 157 | 143 | 178 | 177 | 209 | 190 | 6 | 209 | 143 | 175,67 | 6 |
| 3. HD | 10.02. | SMOG | 172 | 188 | 191 | 3 | 191 | 172 | 183,67 | 6 | |||
| 4. HD | 09.06. | JMJ TEAM | 183 | 162 | 136 | 189 | 215 | 191 | 6 | 215 | 136 | 179,33 | 10 |
| 5. HD | 05.10. | BABINEC | 159 | 203 | 168 | 3 | 203 | 159 | 176,67 | 4 | |||
| 6. HD | 02.03. | TRAKEŘI | 210 | 159 | 235 | 212 | 171 | 227 | 6 | 235 | 159 | 202,33 | 10 |
| 7. HD | 24.02. | LAMPIÓNI | 160 | 189 | 210 | 190 | 159 | 144 | 6 | 210 | 144 | 175,33 | 4 |
| 8. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 134 | 127 | 174 | 159 | 158 | 175 | 6 | 175 | 127 | 154,50 | 6 |
| 9. HD | 16.06. | STATOVAR | 247 | 172 | 188 | 142 | 143 | 208 | 6 | 247 | 142 | 183,33 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 8516 celkem | 48 | 247 | 127 | 177,42 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 96 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | LAMPIÓNI | 164 | 165 | 181 | 154 | 158 | 221 | 6 | 221 | 154 | 173,83 | 6 |
| 2. HD | 23.09. | BABINEC | 213 | 203 | 138 | 127 | 177 | 186 | 6 | 213 | 127 | 174,00 | 8 |
| 3. HD | 03.09. | KAMPERETAMPERE | 200 | 141 | 166 | 174 | 151 | 181 | 6 | 200 | 141 | 168,83 | 4 |
| 4. HD | 17.09. | PERMONÍCI | 169 | 146 | 167 | 176 | 191 | 149 | 6 | 191 | 146 | 166,33 | 4 |
| 5. HD | 30.09. | JEŠTĚŘI | 162 | 189 | 154 | 3 | 189 | 154 | 168,33 | 2 | |||
| 7. HD | 14.10. | MEXICO | 172 | 182 | 185 | 185 | 196 | 176 | 6 | 196 | 172 | 182,67 | 8 |
| 8. HD | 28.10. | SMOG | 169 | 151 | 158 | 3 | 169 | 151 | 159,33 | 4 | |||
| 9. HD | 02.12. | GAMA | 169 | 212 | 202 | 3 | 212 | 169 | 194,33 | 6 | |||
| 10. HD | 12.11. | JMJ TEAM | 231 | 167 | 125 | 194 | 168 | 211 | 6 | 231 | 125 | 182,67 | 10 |
| 11. HD | 26.11. | STATOVAR | 181 | 141 | 185 | 170 | 161 | 173 | 6 | 185 | 141 | 168,50 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 8867 celkem | 51 | 231 | 125 | 173,86 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 102 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | STATOVAR | 157 | 162 | 182 | 3 | 182 | 157 | 167,00 | 1 | |||
| 3. HD | 26.02. | SMOG | 157 | 155 | 158 | 3 | 158 | 155 | 156,67 | 4 | |||
| 4. HD | 05.03. | GAMA | 184 | 179 | 168 | 180 | 176 | 156 | 6 | 184 | 156 | 173,83 | 10 |
| 5. HD | 18.03. | ONDRÁŠ | 150 | 169 | 178 | 190 | 171 | 180 | 6 | 190 | 150 | 173,00 | 8 |
| 6. HD | 25.03. | JEŠTĚŘI | 145 | 193 | 171 | 167 | 206 | 160 | 6 | 206 | 145 | 173,67 | 6 |
| 7. HD | 01.04. | BABINEC | 173 | 193 | 169 | 167 | 176 | 138 | 6 | 193 | 138 | 169,33 | 10 |
| 8. HD | 08.05. | MEXICO | 158 | 203 | 221 | 3 | 221 | 158 | 194,00 | 6 | |||
| 9. HD | 23.04. | PERMONÍCI | 157 | 156 | 170 | 203 | 183 | 155 | 6 | 203 | 155 | 170,67 | 2 |
| 10. HD | 13.05. | JMJ TEAM | 149 | 184 | 168 | 245 | 168 | 145 | 6 | 245 | 145 | 176,50 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 7775 celkem | 45 | 245 | 138 | 172,78 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 90 možných (59 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.12. | JEŠTĚŘI | 182 | 179 | 158 | 193 | 160 | 169 | 6 | 193 | 158 | 173,50 | 10 |
| 2. HD | 04.09. | PERMONÍCI | 132 | 224 | 201 | 185 | 156 | 161 | 6 | 224 | 132 | 176,50 | 4 |
| 3. HD | 27.08. | TRAKEŘI | 188 | 178 | 181 | 155 | 4 | 188 | 155 | 175,50 | 6 | ||
| 4. HD | 24.09. | BABINEC | 174 | 163 | 181 | 157 | 4 | 181 | 157 | 168,75 | 4 | ||
| 5. HD | 06.11. | JMJ TEAM | 189 | 139 | 181 | 156 | 153 | 153 | 6 | 189 | 139 | 161,83 | 4 |
| 6. HD | 17.09. | STATOVAR | 145 | 167 | 169 | 214 | 178 | 159 | 6 | 214 | 145 | 172,00 | 4 |
| 7. HD | 12.11. | GAMA | 184 | 173 | 177 | 139 | 168 | 172 | 6 | 184 | 139 | 168,83 | 10 |
| 8. HD | 25.09. | MEXICO | 158 | 151 | 161 | 144 | 190 | 193 | 6 | 193 | 144 | 166,17 | 4 |
| 9. HD | 16.10. | LAMPIÓNI | 202 | 127 | 188 | 212 | 174 | 210 | 6 | 212 | 127 | 185,50 | 9 |
| 10. HD | 26.11. | SMOG | 181 | 167 | 193 | 186 | 190 | 212 | 6 | 212 | 167 | 188,17 | 12 |
| 11. HD | 29.10. | ONDRÁŠ | 204 | 158 | 210 | 173 | 167 | 184 | 6 | 210 | 158 | 182,67 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10828 celkem | 62 | 224 | 127 | 174,65 | 73 | ||||||
Duelových bodů 73 z 124 možných (59 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 12.03. | LAMPIÓNI | 171 | 163 | 181 | 214 | 172 | 180 | 6 | 214 | 163 | 180,17 | 2 |
| 4. HD | 19.02. | MEXICO | 149 | 227 | 132 | 150 | 180 | 183 | 6 | 227 | 132 | 170,17 | 4 |
| 5. HD | 20.03. | BABINEC | 171 | 186 | 172 | 194 | 180 | 189 | 6 | 194 | 171 | 182,00 | 12 |
| 6. HD | 26.02. | SMOG | 157 | 223 | 132 | 162 | 177 | 157 | 6 | 223 | 132 | 168,00 | 8 |
| 11. HD | 07.05. | JADRAN | 173 | 178 | 194 | 139 | 150 | 145 | 6 | 194 | 139 | 163,17 | 6 |
| Celkem | 5 utkání | 5181 celkem | 30 | 227 | 132 | 172,70 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 60 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 HUJAŘI
4. v žebříčku sezóny z 53
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 18.09. | GAMA | 155 | 175 | 176 | 184 | 188 | 226 | 6 | 226 | 155 | 184,00 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 1104 celkem | 6 | 226 | 155 | 184,00 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 21.11. | BABINEC | 189 | 180 | 150 | 146 | 142 | 138 | 6 | 189 | 138 | 157,50 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 945 celkem | 6 | 189 | 138 | 157,50 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.