Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 237,50 | 279 | 204 | 10 | 83 % |
| 2. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 208,33 | 266 | 149 | 8 | 67 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 199,17 | 248 | 156 | 12 | 100 % |
| 4. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 194,50 | 207 | 163 | 8 | 67 % |
| 5. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 194,00 | 204 | 171 | 6 | 50 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 193,50 | 212 | 163 | 12 | 100 % |
| 7. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 193,17 | 223 | 167 | 10 | 83 % |
| 8. | Ivan Ivo | TRAFO | 6 | 191,17 | 210 | 175 | 10 | 83 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 186,83 | 209 | 173 | 12 | 100 % |
| 10. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 186,17 | 219 | 144 | 6 | 50 % |
| 11. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 182,33 | 221 | 133 | 8 | 67 % |
| 12. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 181,67 | 227 | 150 | 4 | 33 % |
| 13. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 178,83 | 215 | 159 | 8 | 67 % |
| 14. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 178,50 | 222 | 155 | 10 | 83 % |
| 15. | Bucha Radovan | SMOG | 3 | 177,00 | 196 | 147 | 2 | 33 % |
| 16. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 175,33 | 210 | 132 | 8 | 67 % |
| 17. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 175,17 | 226 | 143 | 4 | 33 % |
| 18. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 175,17 | 210 | 140 | 10 | 83 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 173,00 | 206 | 135 | 6 | 50 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 172,67 | 202 | 150 | 6 | 50 % |
| 21. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 170,17 | 210 | 120 | 4 | 33 % |
| 22. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 169,00 | 176 | 143 | 2 | 17 % |
| 23. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 166,67 | 202 | 148 | 2 | 17 % |
| 24. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 166,00 | 201 | 126 | 6 | 50 % |
| 25. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 163,50 | 191 | 125 | 8 | 67 % |
| 26. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 161,83 | 180 | 134 | 5 | 42 % |
| 27. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 160,00 | 170 | 134 | 0 | 0 % |
| 28. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 159,83 | 172 | 138 | 4 | 33 % |
| 29. | Hrubý Josef | JMJ TEAM | 6 | 158,67 | 197 | 134 | 10 | 83 % |
| 30. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 153,83 | 201 | 137 | 6 | 50 % |
| 31. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 153,67 | 184 | 118 | 0 | 0 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 150,00 | 184 | 122 | 0 | 0 % |
| 33. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 145,33 | 166 | 131 | 0 | 0 % |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 144,67 | 157 | 114 | 4 | 33 % |
| 35. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 141,17 | 150 | 103 | 2 | 17 % |
| 36. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 140,17 | 162 | 105 | 3 | 25 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 136,00 | 157 | 110 | 0 | 0 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 128,67 | 138 | 122 | 0 | 0 % |
| 39. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 123,00 | 139 | 102 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 122,33 | 125 | 117 | 0 | 0 % |