Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 204,83 | 244 | 147 | 8 | 67 % |
| 2. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 201,17 | 235 | 176 | 8 | 67 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 195,83 | 228 | 169 | 10 | 83 % |
| 4. | Bucha Radovan | SMOG | 3 | 195,33 | 200 | 188 | 6 | 100 % |
| 5. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,67 | 201 | 173 | 9 | 75 % |
| 6. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 185,17 | 201 | 154 | 10 | 83 % |
| 7. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 185,00 | 211 | 160 | 8 | 67 % |
| 8. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 183,33 | 198 | 145 | 7 | 58 % |
| 9. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 180,83 | 221 | 139 | 6 | 50 % |
| 10. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 180,50 | 214 | 157 | 10 | 83 % |
| 11. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 180,17 | 216 | 152 | 4 | 33 % |
| 12. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 180,00 | 192 | 168 | 6 | 50 % |
| 13. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 176,83 | 192 | 147 | 8 | 67 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 176,67 | 200 | 146 | 8 | 67 % |
| 15. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 176,33 | 212 | 127 | 4 | 67 % |
| 16. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 175,50 | 220 | 151 | 4 | 33 % |
| 17. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 175,17 | 204 | 138 | 12 | 100 % |
| 18. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 174,83 | 208 | 152 | 6 | 50 % |
| 19. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 174,83 | 211 | 145 | 8 | 67 % |
| 20. | Nerad František | TRAFO | 6 | 173,67 | 217 | 147 | 8 | 67 % |
| 21. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 171,83 | 205 | 139 | 2 | 17 % |
| 22. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 171,50 | 190 | 160 | 8 | 67 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 171,33 | 198 | 133 | 5 | 42 % |
| 24. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 169,83 | 204 | 159 | 6 | 50 % |
| 25. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 169,67 | 199 | 142 | 6 | 50 % |
| 26. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 167,67 | 187 | 116 | 4 | 33 % |
| 27. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 166,17 | 182 | 135 | 8 | 67 % |
| 28. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 163,17 | 205 | 135 | 2 | 17 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 162,67 | 189 | 140 | 2 | 33 % |
| 30. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 161,67 | 192 | 133 | 3 | 25 % |
| 31. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 161,33 | 180 | 141 | 0 | 0 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 160,17 | 173 | 147 | 10 | 83 % |
| 33. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 157,67 | 174 | 119 | 2 | 17 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 157,00 | 182 | 138 | 2 | 17 % |
| 35. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 153,17 | 159 | 147 | 4 | 33 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 139,17 | 164 | 106 | 0 | 0 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 135,00 | 157 | 114 | 2 | 33 % |
| 38. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 126,33 | 129 | 110 | 0 | 0 % |
| 39. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 116,00 | 131 | 104 | 0 | 0 % |