Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 220,17 | 279 | 191 | 10 | 83 % |
| 2. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 198,50 | 244 | 177 | 10 | 83 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 196,00 | 241 | 168 | 8 | 67 % |
| 4. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 195,00 | 242 | 170 | 6 | 50 % |
| 5. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 192,67 | 225 | 168 | 12 | 100 % |
| 6. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 192,67 | 234 | 158 | 6 | 50 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,00 | 211 | 138 | 8 | 67 % |
| 8. | Krusberský Ladislav | JEŠTĚŘI | 6 | 190,17 | 217 | 152 | 2 | 17 % |
| 9. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 189,00 | 227 | 148 | 6 | 100 % |
| 10. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 186,33 | 203 | 164 | 8 | 67 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 186,33 | 201 | 162 | 6 | 50 % |
| 12. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 183,67 | 198 | 157 | 6 | 50 % |
| 13. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 183,33 | 193 | 177 | 4 | 67 % |
| 14. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 181,67 | 215 | 144 | 8 | 67 % |
| 15. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 179,33 | 194 | 154 | 10 | 83 % |
| 16. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 177,50 | 206 | 151 | 10 | 83 % |
| 17. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 176,67 | 205 | 139 | 10 | 83 % |
| 18. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 175,00 | 214 | 126 | 8 | 67 % |
| 19. | Bucha Radovan | SMOG | 3 | 175,00 | 203 | 141 | 4 | 67 % |
| 20. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 174,33 | 182 | 161 | 10 | 83 % |
| 21. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 173,67 | 192 | 158 | 4 | 67 % |
| 22. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 173,33 | 172 | 158 | 0 | 0 % |
| 23. | Nerad František | TRAFO | 6 | 172,83 | 200 | 139 | 6 | 50 % |
| 24. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 170,33 | 200 | 138 | 10 | 83 % |
| 25. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 170,17 | 225 | 114 | 8 | 67 % |
| 26. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 168,17 | 193 | 148 | 2 | 17 % |
| 27. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 163,33 | 170 | 151 | 2 | 33 % |
| 28. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 162,50 | 179 | 125 | 6 | 50 % |
| 29. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 162,17 | 205 | 113 | 4 | 33 % |
| 30. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 159,67 | 168 | 132 | 0 | 0 % |
| 31. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 159,17 | 193 | 111 | 2 | 17 % |
| 32. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 157,33 | 185 | 138 | 2 | 33 % |
| 33. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 157,00 | 172 | 135 | 2 | 17 % |
| 34. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 150,33 | 174 | 136 | 0 | 0 % |
| 35. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 147,00 | 155 | 124 | 2 | 33 % |
| 36. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 146,33 | 156 | 129 | 4 | 67 % |
| 37. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 145,67 | 167 | 136 | 6 | 50 % |
| 38. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 144,00 | 165 | 110 | 2 | 17 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 136,67 | 148 | 125 | 0 | 0 % |
| 40. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 131,83 | 167 | 118 | 2 | 17 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 129,00 | 134 | 122 | 0 | 0 % |
| 42. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 120,67 | 141 | 106 | 0 | 0 % |