Vala Zdeněk
Počet her
48
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
162,23
Max
Nejlepší hra kariéry: 212 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 212.
212
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
112
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
jaro 2022
průměr kariéry 162,23
podzim 2023
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 18.09. | LAMPIÓNI | 138 | 144 | 178 | 174 | 168 | 193 | 6 | 193 | 138 | 165,83 | 2 |
| 7. HD | 10.10. | TRAKEŘI | 145 | 140 | 184 | 194 | 133 | 151 | 6 | 194 | 133 | 157,83 | 0 |
| Celkem | 2 utkání | 1942 celkem | 12 | 194 | 133 | 161,83 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 24 možných (8 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 17.04. | PERMONÍCI | 143 | 120 | 145 | 174 | 178 | 143 | 6 | 178 | 120 | 150,50 | 0 |
| Celkem | 1 utkání | 903 celkem | 6 | 178 | 120 | 150,50 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 12 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 19.09. | GAMA | 142 | 179 | 166 | 168 | 154 | 146 | 6 | 179 | 142 | 159,17 | 8 |
| 9. HD | 04.10. | LAMPIÓNI | 177 | 148 | 139 | 135 | 141 | 182 | 6 | 182 | 135 | 153,67 | 6 |
| 11. HD | 06.12. | JEŠTĚŘI | 174 | 175 | 179 | 195 | 171 | 178 | 6 | 195 | 171 | 178,67 | 6 |
| Celkem | 3 utkání | 2949 celkem | 18 | 195 | 135 | 163,83 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 36 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | JEŠTĚŘI | 144 | 212 | 163 | 174 | 112 | 166 | 6 | 212 | 112 | 161,83 | 4 |
| 11. HD | 25.04. | JMJ TEAM | 193 | 144 | 182 | 136 | 166 | 201 | 6 | 201 | 136 | 170,33 | 8 |
| Celkem | 2 utkání | 1993 celkem | 12 | 212 | 112 | 166,08 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 24 možných (50 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.