SMOG náhradník0
Počet her
69
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
155,48
Max
Nejlepší hra kariéry: 254 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 254.
254
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
89
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
1
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
podzim 2021
průměr kariéry 155,48
podzim 2022
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | STATOVAR | 131 | 113 | 104 | 3 | 131 | 104 | 116,00 | 0 | |||
| 3. HD | 18.08. | LAMPIÓNI | 115 | 109 | 119 | 3 | 119 | 109 | 114,33 | 0 | |||
| 5. HD | 07.11. | TRAFO | 105 | 94 | 126 | 3 | 126 | 94 | 108,33 | 0 | |||
| 6. HD | 18.10. | HUJAŘI | 141 | 115 | 106 | 3 | 141 | 106 | 120,67 | 0 | |||
| 7. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 139 | 128 | 102 | 3 | 139 | 102 | 123,00 | 0 | |||
| 8. HD | 24.10. | TRAKEŘI | 103 | 132 | 139 | 3 | 139 | 103 | 124,67 | 2 | |||
| 9. HD | 14.11. | BABINEC | 111 | 139 | 154 | 3 | 154 | 111 | 134,67 | 2 | |||
| 10. HD | 19.09. | JMJ TEAM | 89 | 139 | 140 | 3 | 140 | 89 | 122,67 | 2 | |||
| 11. HD | 05.12. | GAMA | 90 | 123 | 102 | 3 | 123 | 90 | 105,00 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 3208 celkem | 27 | 154 | 89 | 118,81 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 54 možných (11 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 31.05. | JMJ TEAM | 254 | 212 | 185 | 3 | 254 | 185 | 217,00 | 6 | |||
| 2. HD | 08.03. | GAMA | 179 | 179 | 177 | 3 | 179 | 177 | 178,33 | 6 | |||
| 3. HD | 21.02. | FAJNO PARTA | 114 | 158 | 119 | 3 | 158 | 114 | 130,33 | 2 | |||
| 4. HD | 05.04. | TRAKEŘI | 156 | 212 | 170 | 3 | 212 | 156 | 179,33 | 2 | |||
| 5. HD | 28.03. | HUJAŘI | 189 | 209 | 154 | 3 | 209 | 154 | 184,00 | 6 | |||
| 6. HD | 19.04. | BABINEC | 135 | 221 | 202 | 3 | 221 | 135 | 186,00 | 4 | |||
| 7. HD | 16.05. | LAMPIÓNI | 195 | 191 | 228 | 181 | 186 | 159 | 6 | 228 | 159 | 190,00 | 6 |
| 8. HD | 14.03. | KAMPERETAMPERE | 167 | 153 | 158 | 3 | 167 | 153 | 159,33 | 0 | |||
| 9. HD | 10.05. | PERMONÍCI | 169 | 150 | 209 | 3 | 209 | 150 | 176,00 | 4 | |||
| 10. HD | 01.03. | STATOVAR | 161 | 173 | 178 | 3 | 178 | 161 | 170,67 | 4 | |||
| 11. HD | 11.04. | JEŠTĚŘI | 203 | 237 | 173 | 234 | 200 | 212 | 6 | 237 | 173 | 209,83 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 7142 celkem | 39 | 254 | 114 | 183,13 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 78 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 15.11. | PERMONÍCI | 132 | 137 | 109 | 3 | 137 | 109 | 126,00 | 0 | |||
| Celkem | 1 utkání | 378 celkem | 3 | 137 | 109 | 126,00 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 6 možných (0 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.