Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 221,17 | 257 | 196 | 12 | 100 % |
| 2. | Bucha Radovan | SMOG | 3 | 205,67 | 226 | 191 | 6 | 100 % |
| 3. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 204,50 | 238 | 160 | 8 | 67 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 196,17 | 213 | 185 | 10 | 83 % |
| 5. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 192,17 | 209 | 159 | 6 | 50 % |
| 6. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 192,00 | 265 | 156 | 6 | 50 % |
| 7. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 190,17 | 222 | 175 | 4 | 33 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 189,17 | 216 | 146 | 8 | 67 % |
| 9. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 183,17 | 222 | 155 | 8 | 67 % |
| 10. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 181,67 | 202 | 171 | 4 | 33 % |
| 11. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 181,67 | 194 | 171 | 2 | 33 % |
| 12. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 180,00 | 208 | 169 | 8 | 67 % |
| 13. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 179,83 | 198 | 136 | 8 | 67 % |
| 14. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 3 | 179,00 | 182 | 152 | 4 | 67 % |
| 15. | Vala Zdeněk | HUJAŘI | 6 | 178,67 | 195 | 171 | 6 | 50 % |
| 16. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 178,00 | 204 | 153 | 6 | 50 % |
| 17. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 5 | 171,00 | 186 | 145 | 0 | 0 % |
| 18. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 5 | 170,60 | 200 | 143 | 6 | 60 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 169,83 | 189 | 147 | 6 | 50 % |
| 20. | Ivan Ivo | TRAFO | 6 | 169,00 | 193 | 141 | 12 | 100 % |
| 21. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 169,00 | 204 | 148 | 4 | 33 % |
| 22. | Hrubý Josef | JMJ TEAM | 6 | 167,33 | 186 | 147 | 6 | 50 % |
| 23. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 167,17 | 193 | 147 | 4 | 33 % |
| 24. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 164,83 | 202 | 134 | 6 | 50 % |
| 25. | Malurek Václav | STATOVAR | 4 | 164,25 | 210 | 116 | 2 | 25 % |
| 26. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 164,00 | 185 | 123 | 4 | 33 % |
| 27. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 164,00 | 179 | 137 | 6 | 100 % |
| 28. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 163,33 | 191 | 140 | 8 | 67 % |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 163,17 | 188 | 115 | 6 | 50 % |
| 30. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 163,00 | 196 | 132 | 8 | 67 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 162,50 | 176 | 133 | 6 | 50 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 160,67 | 190 | 128 | 4 | 67 % |
| 33. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 157,67 | 178 | 139 | 2 | 33 % |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 156,83 | 177 | 122 | 4 | 33 % |
| Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 1 | 155,00 | 155 | 155 | 0 | 0 % | |
| 35. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 150,67 | 168 | 132 | 2 | 33 % |
| 36. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 147,17 | 158 | 134 | 4 | 33 % |
| 37. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 147,00 | 184 | 118 | 4 | 33 % |
| 38. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 139,83 | 168 | 118 | 4 | 33 % |
| 39. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 137,33 | 154 | 105 | 2 | 33 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 127,00 | 137 | 118 | 0 | 0 % |
| 41. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 111,67 | 116 | 94 | 0 | 0 % |
| 42. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 105,00 | 123 | 90 | 0 | 0 % |