Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 198,50 | 225 | 180 | 8 | 67 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 195,33 | 227 | 151 | 10 | 83 % |
| 3. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 193,17 | 220 | 166 | 8 | 67 % |
| 4. | Krusberský Ladislav | JEŠTĚŘI | 6 | 191,83 | 249 | 146 | 6 | 50 % |
| 5. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,50 | 202 | 168 | 6 | 50 % |
| 6. | Ivan Ivo | TRAFO | 6 | 185,33 | 231 | 150 | 6 | 50 % |
| 7. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 184,50 | 210 | 161 | 6 | 50 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,50 | 192 | 155 | 10 | 83 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 180,33 | 206 | 159 | 6 | 50 % |
| 10. | Bucha Radovan | SMOG | 3 | 178,67 | 206 | 150 | 4 | 67 % |
| 11. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 178,00 | 196 | 146 | 10 | 83 % |
| 12. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 178,00 | 226 | 141 | 10 | 83 % |
| 13. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 177,83 | 193 | 158 | 6 | 50 % |
| 14. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 174,67 | 212 | 155 | 10 | 83 % |
| 15. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 174,17 | 206 | 139 | 7 | 58 % |
| 16. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 172,67 | 181 | 150 | 8 | 67 % |
| 17. | Kičmer Vojtěch | KAMPERETAMPERE | 6 | 172,17 | 208 | 148 | 8 | 67 % |
| 18. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 169,00 | 202 | 135 | 8 | 67 % |
| 19. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 168,33 | 165 | 152 | 2 | 33 % |
| 20. | Chovančík Petr | JEŠTĚŘI | 6 | 167,67 | 193 | 134 | 4 | 33 % |
| 21. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 167,50 | 211 | 117 | 4 | 33 % |
| 22. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 167,33 | 189 | 150 | 2 | 33 % |
| 23. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 167,00 | 213 | 122 | 2 | 33 % |
| 24. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 166,50 | 189 | 157 | 6 | 50 % |
| 25. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 165,50 | 210 | 135 | 4 | 33 % |
| 26. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 159,67 | 173 | 136 | 5 | 83 % |
| 27. | Vala Zdeněk | HUJAŘI | 6 | 159,17 | 179 | 142 | 8 | 67 % |
| 28. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 158,33 | 175 | 131 | 4 | 67 % |
| 29. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 157,67 | 193 | 131 | 4 | 33 % |
| 30. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 157,00 | 177 | 125 | 6 | 50 % |
| 31. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 156,67 | 170 | 138 | 2 | 17 % |
| 32. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 151,33 | 166 | 125 | 4 | 67 % |
| 33. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 3 | 150,00 | 150 | 126 | 4 | 67 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 146,50 | 172 | 107 | 6 | 50 % |
| 35. | Hrubý Josef | JMJ TEAM | 6 | 144,67 | 196 | 105 | 2 | 17 % |
| 36. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 144,33 | 167 | 123 | 2 | 17 % |
| 37. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 141,50 | 159 | 126 | 0 | 0 % |
| 38. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 140,00 | 163 | 118 | 6 | 50 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 139,67 | 153 | 131 | 0 | 0 % |
| 40. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 137,83 | 159 | 97 | 2 | 17 % |
| 41. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 108,33 | 126 | 94 | 0 | 0 % |