Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 220,67 | 228 | 210 | 6 | 100 % |
| 2. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 191,33 | 236 | 153 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 190,67 | 203 | 151 | 10 | 83 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 185,00 | 201 | 154 | 10 | 83 % |
| 5. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 185,00 | 217 | 137 | 6 | 50 % |
| 6. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 184,67 | 209 | 131 | 8 | 67 % |
| 7. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 182,00 | 235 | 146 | 8 | 67 % |
| 8. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 180,83 | 195 | 147 | 11 | 92 % |
| 9. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 180,67 | 203 | 166 | 10 | 83 % |
| 10. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 178,00 | 219 | 147 | 8 | 67 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 177,00 | 200 | 159 | 8 | 67 % |
| 12. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 176,33 | 217 | 153 | 10 | 83 % |
| 13. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 175,33 | 188 | 156 | 2 | 33 % |
| 14. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 175,17 | 196 | 158 | 4 | 33 % |
| 15. | Bucha Radovan | SMOG | 3 | 173,00 | 187 | 162 | 4 | 67 % |
| 16. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 5 | 172,20 | 178 | 168 | 4 | 40 % |
| 17. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 172,17 | 177 | 151 | 5 | 42 % |
| 18. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 171,17 | 191 | 135 | 8 | 67 % |
| 19. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 171,17 | 187 | 150 | 6 | 50 % |
| 20. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 169,67 | 211 | 138 | 10 | 83 % |
| 21. | Nerad František | TRAFO | 6 | 169,67 | 192 | 144 | 6 | 50 % |
| 22. | Ivan Ivo | TRAFO | 6 | 169,33 | 236 | 140 | 6 | 50 % |
| 23. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 169,17 | 191 | 139 | 5 | 42 % |
| 24. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 167,33 | 219 | 134 | 4 | 33 % |
| 25. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 166,00 | 195 | 122 | 6 | 50 % |
| 26. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 164,83 | 223 | 135 | 2 | 17 % |
| 27. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 164,00 | 193 | 135 | 6 | 50 % |
| 28. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 163,50 | 183 | 149 | 7 | 58 % |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 162,50 | 198 | 133 | 8 | 67 % |
| 30. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 157,00 | 172 | 147 | 0 | 0 % |
| 31. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 153,50 | 172 | 123 | 8 | 67 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 153,00 | 172 | 135 | 4 | 33 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 152,67 | 188 | 130 | 0 | 0 % |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 152,33 | 177 | 113 | 2 | 17 % |
| 35. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 151,67 | 175 | 126 | 2 | 17 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 150,67 | 160 | 142 | 2 | 33 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 149,33 | 171 | 126 | 0 | 0 % |
| 38. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 141,67 | 144 | 123 | 0 | 0 % |
| Malurek Václav | STATOVAR | 1 | 136,00 | 136 | 136 | 0 | 0 % | |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 126,00 | 141 | 116 | 0 | 0 % |
| 40. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 124,67 | 139 | 103 | 2 | 33 % |