Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 221,83 | 241 | 211 | 10 | 83 % |
| 2. | Bucha Radovan | SMOG | 3 | 205,00 | 224 | 171 | 4 | 67 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 202,17 | 243 | 153 | 10 | 83 % |
| 4. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 193,50 | 216 | 171 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,17 | 191 | 176 | 10 | 83 % |
| 6. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 191,83 | 203 | 182 | 8 | 67 % |
| 7. | Orságová Jana+8 | KAMPERETAMPERE | 6 | 184,83 | 215 | 147 | 7 | 58 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 183,50 | 204 | 171 | 6 | 50 % |
| 9. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 180,83 | 221 | 151 | 4 | 33 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 179,50 | 198 | 158 | 6 | 50 % |
| 11. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 179,33 | 205 | 155 | 10 | 83 % |
| 12. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 176,67 | 213 | 147 | 4 | 33 % |
| 13. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 176,00 | 185 | 159 | 10 | 83 % |
| 14. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,67 | 192 | 150 | 6 | 50 % |
| 15. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 171,00 | 213 | 117 | 8 | 67 % |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 170,50 | 204 | 147 | 8 | 67 % |
| 17. | Šatný Kristián | LAMPIÓNI | 6 | 169,00 | 201 | 120 | 8 | 67 % |
| 18. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 167,67 | 175 | 150 | 9 | 75 % |
| 19. | Ivan Ivo | TRAFO | 6 | 166,83 | 188 | 156 | 5 | 42 % |
| 20. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 165,17 | 181 | 144 | 6 | 50 % |
| 21. | Nerad František | TRAFO | 6 | 164,17 | 187 | 131 | 4 | 33 % |
| 22. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 164,00 | 200 | 123 | 2 | 33 % |
| 23. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 163,67 | 192 | 149 | 2 | 33 % |
| 24. | Chovančík Petr | JEŠTĚŘI | 6 | 161,17 | 182 | 135 | 8 | 67 % |
| 25. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 160,50 | 191 | 128 | 6 | 50 % |
| 26. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 157,83 | 191 | 124 | 4 | 33 % |
| 27. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 156,33 | 172 | 130 | 7 | 58 % |
| 28. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 156,33 | 168 | 139 | 0 | 0 % |
| 29. | Malurek Václav | STATOVAR | 6 | 155,67 | 203 | 117 | 4 | 33 % |
| 30. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 153,50 | 195 | 110 | 5 | 42 % |
| 31. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 151,67 | 190 | 133 | 4 | 33 % |
| 32. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 151,67 | 173 | 135 | 2 | 33 % |
| 33. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 147,67 | 159 | 104 | 4 | 33 % |
| 34. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 147,33 | 170 | 120 | 7 | 58 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 146,00 | 159 | 131 | 2 | 33 % |
| 36. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 144,17 | 175 | 119 | 2 | 17 % |
| 37. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 140,50 | 164 | 116 | 2 | 17 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 134,83 | 169 | 112 | 2 | 17 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 125,00 | 140 | 100 | 0 | 0 % |
| 40. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 114,33 | 119 | 109 | 0 | 0 % |