Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 203,33 | 235 | 188 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 191,83 | 202 | 148 | 8 | 67 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 189,83 | 212 | 158 | 10 | 83 % |
| 4. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 187,00 | 211 | 170 | 9 | 75 % |
| 5. | Bucha Radovan | SMOG | 6 | 185,50 | 223 | 151 | 9 | 75 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,83 | 207 | 148 | 6 | 50 % |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 183,33 | 217 | 161 | 8 | 67 % |
| 8. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 182,00 | 206 | 146 | 8 | 67 % |
| 9. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 178,17 | 213 | 144 | 8 | 67 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 177,33 | 202 | 151 | 10 | 83 % |
| 11. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 172,00 | 215 | 128 | 10 | 83 % |
| 12. | Nerad František | TRAFO | 6 | 168,50 | 198 | 145 | 6 | 50 % |
| 13. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 167,50 | 215 | 122 | 8 | 67 % |
| 14. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 167,00 | 192 | 152 | 8 | 67 % |
| 15. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 166,67 | 183 | 136 | 6 | 50 % |
| 16. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 166,17 | 211 | 120 | 8 | 67 % |
| 17. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 165,00 | 206 | 144 | 4 | 33 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 164,67 | 194 | 124 | 8 | 67 % |
| 19. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 162,83 | 183 | 127 | 4 | 33 % |
| 20. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 159,50 | 168 | 140 | 2 | 17 % |
| 21. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 159,33 | 177 | 129 | 4 | 33 % |
| 22. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 159,33 | 193 | 142 | 1 | 8 % |
| 23. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 159,17 | 180 | 136 | 6 | 50 % |
| 24. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 158,83 | 192 | 140 | 4 | 33 % |
| 25. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 157,17 | 180 | 134 | 4 | 33 % |
| 26. | Hrubý Josef | JMJ TEAM | 6 | 157,00 | 187 | 105 | 8 | 67 % |
| 27. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 155,50 | 177 | 113 | 7 | 58 % |
| 28. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 155,33 | 178 | 140 | 6 | 50 % |
| 29. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 155,33 | 169 | 140 | 4 | 33 % |
| 30. | Vala Zdeněk | HUJAŘI | 6 | 153,67 | 182 | 135 | 6 | 50 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 152,83 | 176 | 136 | 4 | 33 % |
| 32. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 152,67 | 155 | 137 | 4 | 33 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 149,33 | 161 | 136 | 0 | 0 % |
| 34. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 143,00 | 158 | 127 | 0 | 0 % |
| 35. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 140,67 | 162 | 117 | 0 | 0 % |
| 36. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 138,17 | 143 | 111 | 2 | 17 % |
| 37. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 134,67 | 154 | 111 | 2 | 33 % |
| 38. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 126,67 | 127 | 126 | 2 | 33 % |