Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 231,50 | 263 | 161 | 12 | 100 % |
| 2. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 213,00 | 220 | 207 | 6 | 100 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 211,17 | 242 | 170 | 12 | 100 % |
| 4. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 5 | 197,00 | 206 | 179 | 8 | 80 % |
| 5. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 192,50 | 214 | 168 | 8 | 67 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 191,17 | 236 | 155 | 4 | 33 % |
| 7. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 190,00 | 226 | 164 | 10 | 83 % |
| 8. | Bucha Radovan | SMOG | 6 | 187,67 | 222 | 141 | 4 | 33 % |
| 9. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 186,83 | 238 | 169 | 10 | 83 % |
| 10. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 185,83 | 216 | 158 | 10 | 83 % |
| 11. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 182,67 | 205 | 127 | 0 | 0 % |
| 12. | Hrubý Josef | JMJ TEAM | 6 | 181,33 | 222 | 131 | 10 | 83 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 178,67 | 199 | 157 | 10 | 83 % |
| 14. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 176,67 | 183 | 157 | 6 | 50 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 176,17 | 209 | 160 | 8 | 67 % |
| 16. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 176,17 | 198 | 138 | 6 | 50 % |
| 17. | Ivan Ivo | TRAFO | 6 | 176,00 | 202 | 125 | 10 | 83 % |
| 18. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 175,83 | 210 | 152 | 4 | 33 % |
| 19. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 173,67 | 209 | 128 | 4 | 33 % |
| 20. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 173,67 | 183 | 162 | 0 | 0 % |
| 21. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 172,67 | 186 | 163 | 4 | 33 % |
| Vítek Miroslav | LAMPIÓNI | 1 | 171,00 | 171 | 171 | 0 | 0 % | |
| 22. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 169,33 | 197 | 147 | 6 | 50 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 166,83 | 206 | 131 | 2 | 17 % |
| 24. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 166,50 | 203 | 139 | 4 | 33 % |
| 25. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 166,33 | 190 | 137 | 0 | 0 % |
| 26. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 163,50 | 183 | 146 | 10 | 83 % |
| 27. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 163,00 | 181 | 120 | 6 | 50 % |
| 28. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 162,83 | 200 | 127 | 4 | 33 % |
| 29. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 162,83 | 187 | 140 | 8 | 67 % |
| 30. | Chovančík Petr | JEŠTĚŘI | 6 | 155,50 | 173 | 137 | 4 | 33 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 155,17 | 176 | 128 | 2 | 17 % |
| 32. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 154,00 | 212 | 113 | 6 | 50 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 150,50 | 182 | 109 | 4 | 33 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 150,17 | 177 | 116 | 6 | 50 % |
| 35. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 146,00 | 157 | 116 | 2 | 33 % |
| 36. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 142,83 | 165 | 122 | 4 | 33 % |
| 37. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 141,67 | 159 | 116 | 0 | 0 % |
| 38. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 140,67 | 160 | 112 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 132,00 | 153 | 108 | 2 | 33 % |