Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 223,67 | 258 | 181 | 6 | 100 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 203,33 | 242 | 147 | 10 | 83 % |
| 3. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 197,17 | 216 | 174 | 12 | 100 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 194,00 | 221 | 159 | 12 | 100 % |
| 5. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 191,17 | 225 | 160 | 10 | 83 % |
| 6. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 190,83 | 212 | 163 | 6 | 50 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 187,83 | 216 | 151 | 6 | 50 % |
| 8. | Bucha Radovan | SMOG | 6 | 181,50 | 196 | 169 | 8 | 67 % |
| 9. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 180,83 | 215 | 157 | 4 | 33 % |
| 10. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 179,17 | 223 | 138 | 6 | 50 % |
| 11. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 179,17 | 216 | 155 | 8 | 67 % |
| 12. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 176,00 | 178 | 153 | 4 | 67 % |
| 13. | Šatný Kristián | LAMPIÓNI | 6 | 174,83 | 196 | 159 | 6 | 50 % |
| 14. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 174,00 | 191 | 155 | 6 | 50 % |
| 15. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 173,83 | 184 | 147 | 10 | 83 % |
| 16. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 173,33 | 200 | 143 | 6 | 100 % |
| 17. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 173,00 | 192 | 147 | 10 | 83 % |
| 18. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 173,00 | 229 | 129 | 6 | 50 % |
| 19. | Nerad František | TRAFO | 6 | 171,83 | 210 | 150 | 6 | 50 % |
| 20. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 171,17 | 192 | 159 | 10 | 83 % |
| 21. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 170,67 | 211 | 154 | 8 | 67 % |
| 22. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 169,50 | 178 | 119 | 4 | 33 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 168,00 | 196 | 114 | 6 | 50 % |
| 24. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 167,17 | 180 | 143 | 8 | 67 % |
| 25. | Ivan Ivo | TRAFO | 6 | 166,00 | 184 | 138 | 2 | 17 % |
| 26. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 164,83 | 191 | 152 | 0 | 0 % |
| 27. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 161,33 | 180 | 138 | 6 | 100 % |
| 28. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 160,33 | 188 | 147 | 7 | 58 % |
| 29. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 158,33 | 168 | 133 | 4 | 33 % |
| 30. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 155,00 | 177 | 135 | 0 | 0 % |
| 31. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 154,00 | 191 | 113 | 4 | 33 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 153,00 | 170 | 135 | 1 | 8 % |
| 33. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 153,00 | 176 | 115 | 4 | 33 % |
| 34. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 147,50 | 178 | 118 | 2 | 17 % |
| 35. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 147,50 | 193 | 112 | 6 | 50 % |
| 36. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 146,17 | 155 | 108 | 0 | 0 % |
| 37. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 146,00 | 161 | 133 | 2 | 17 % |
| 38. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 137,67 | 164 | 100 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 127,00 | 137 | 120 | 0 | 0 % |