Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 207,00 | 256 | 162 | 8 | 67 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 205,00 | 256 | 180 | 12 | 100 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 198,33 | 204 | 178 | 12 | 100 % |
| 4. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 197,33 | 253 | 152 | 6 | 50 % |
| 5. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 195,50 | 233 | 162 | 0 | 0 % |
| 6. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 190,67 | 220 | 146 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 185,33 | 201 | 159 | 8 | 67 % |
| 8. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 182,83 | 201 | 167 | 8 | 67 % |
| 9. | Nerad František | TRAFO | 6 | 182,67 | 222 | 148 | 8 | 67 % |
| 10. | Bucha Radovan | SMOG | 6 | 179,67 | 244 | 147 | 8 | 67 % |
| 11. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 179,33 | 216 | 150 | 6 | 50 % |
| 12. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 178,83 | 212 | 148 | 6 | 50 % |
| 13. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 177,83 | 187 | 170 | 10 | 83 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 177,50 | 215 | 157 | 6 | 50 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 175,67 | 209 | 161 | 4 | 33 % |
| 16. | Poprocký Michal | TRAFO | 6 | 175,50 | 194 | 156 | 6 | 50 % |
| 17. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 172,50 | 182 | 145 | 12 | 100 % |
| 18. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 170,83 | 212 | 129 | 6 | 50 % |
| 19. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 170,83 | 203 | 145 | 6 | 50 % |
| 20. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 170,00 | 178 | 158 | 4 | 67 % |
| 21. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 169,50 | 227 | 135 | 6 | 50 % |
| 22. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 169,50 | 214 | 139 | 8 | 67 % |
| 23. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 168,83 | 191 | 145 | 0 | 0 % |
| 24. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 168,17 | 191 | 135 | 6 | 50 % |
| 25. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 168,00 | 202 | 147 | 4 | 33 % |
| 26. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 168,00 | 191 | 123 | 4 | 33 % |
| 27. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 164,33 | 202 | 129 | 6 | 50 % |
| 28. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 162,67 | 169 | 157 | 2 | 33 % |
| 29. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 161,17 | 191 | 145 | 2 | 17 % |
| 30. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 160,50 | 183 | 142 | 6 | 50 % |
| 31. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 157,17 | 188 | 115 | 6 | 50 % |
| 32. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 153,83 | 172 | 125 | 6 | 50 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 152,33 | 175 | 127 | 2 | 33 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 150,67 | 159 | 113 | 2 | 33 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 147,67 | 160 | 135 | 0 | 0 % |
| 36. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 147,50 | 174 | 103 | 4 | 33 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 146,83 | 164 | 132 | 6 | 50 % |
| 38. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 130,00 | 150 | 101 | 0 | 0 % |
| 39. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 122,67 | 140 | 89 | 2 | 33 % |