Macko Dalibor
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | PERMONÍCI | 148 | 139 | 188 | 148 | 205 | 203 | 6 | 205 | 139 | 171,83 | 2 |
| 4. HD | 05.09. | GAMA | 192 | 181 | 166 | 175 | 177 | 147 | 6 | 192 | 147 | 173,00 | 10 |
| 6. HD | 27.09. | STATOVAR | 136 | 145 | 174 | 158 | 143 | 146 | 6 | 174 | 136 | 150,33 | 0 |
| 8. HD | 12.09. | KAMPERETAMPERE | 180 | 158 | 163 | 196 | 180 | 174 | 6 | 196 | 158 | 175,17 | 4 |
| 10. HD | 19.09. | SMOG | 183 | 156 | 178 | 143 | 161 | 142 | 6 | 183 | 142 | 160,50 | 6 |
| Celkem | 5 utkání | 4985 celkem | 30 | 205 | 136 | 166,17 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 60 možných (37 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 31.05. | SMOG | 155 | 141 | 174 | 137 | 177 | 161 | 6 | 177 | 137 | 157,50 | 4 |
| 2. HD | 08.03. | BABINEC | 165 | 179 | 163 | 176 | 221 | 169 | 6 | 221 | 163 | 178,83 | 6 |
| 3. HD | 14.02. | GAMA | 145 | 135 | 228 | 170 | 179 | 135 | 6 | 228 | 135 | 165,33 | 6 |
| 4. HD | 28.03. | FAJNO PARTA | 137 | 148 | 181 | 192 | 186 | 152 | 6 | 192 | 137 | 166,00 | 2 |
| 5. HD | 17.05. | PERMONÍCI | 180 | 201 | 210 | 169 | 202 | 157 | 6 | 210 | 157 | 186,50 | 6 |
| 6. HD | 15.03. | STATOVAR | 180 | 169 | 152 | 164 | 4 | 180 | 152 | 166,25 | 6 | ||
| 8. HD | 05.04. | JEŠTĚŘI | 171 | 166 | 145 | 172 | 157 | 165 | 6 | 172 | 145 | 162,67 | 5 |
| 9. HD | 10.05. | TRAKEŘI | 152 | 173 | 147 | 144 | 159 | 138 | 6 | 173 | 138 | 152,17 | 2 |
| 10. HD | 11.04. | LAMPIÓNI | 168 | 146 | 136 | 139 | 191 | 178 | 6 | 191 | 136 | 159,67 | 2 |
| 11. HD | 25.04. | HUJAŘI | 157 | 183 | 159 | 134 | 138 | 183 | 6 | 183 | 134 | 159,00 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 9591 celkem | 58 | 228 | 134 | 165,36 | 43 | ||||||
Duelových bodů 43 z 116 možných (37 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | MEXICO | 180 | 172 | 157 | 158 | 189 | 176 | 6 | 189 | 157 | 172,00 | 10 |
| 2. HD | 20.09. | TRAKEŘI | 182 | 145 | 165 | 126 | 174 | 183 | 6 | 183 | 126 | 162,50 | 6 |
| 3. HD | 28.09. | JEŠTĚŘI | 174 | 178 | 203 | 179 | 204 | 175 | 6 | 204 | 174 | 185,50 | 6 |
| 4. HD | 11.10. | STATOVAR | 159 | 181 | 143 | 146 | 214 | 110 | 6 | 214 | 110 | 158,83 | 4 |
| 5. HD | 18.10. | HUJAŘI | 174 | 134 | 168 | 192 | 117 | 182 | 6 | 192 | 117 | 161,17 | 2 |
| 6. HD | 08.11. | BABINEC | 175 | 168 | 183 | 168 | 145 | 179 | 6 | 183 | 145 | 169,67 | 6 |
| 8. HD | 15.11. | KAMPERETAMPERE | 161 | 155 | 225 | 142 | 157 | 186 | 6 | 225 | 142 | 171,00 | 2 |
| 10. HD | 07.12. | SMOG | 160 | 170 | 192 | 193 | 141 | 177 | 6 | 193 | 141 | 172,17 | 12 |
| 11. HD | 13.12. | GAMA | 147 | 193 | 142 | 145 | 175 | 188 | 6 | 193 | 142 | 165,00 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 9107 celkem | 54 | 225 | 110 | 168,65 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 108 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | JEŠTĚŘI | 138 | 170 | 177 | 177 | 157 | 124 | 6 | 177 | 124 | 157,17 | 6 |
| 2. HD | 03.02. | PERMONÍCI | 200 | 186 | 180 | 157 | 208 | 158 | 6 | 208 | 157 | 181,50 | 10 |
| 3. HD | 29.06. | MEXICO | 169 | 121 | 143 | 148 | 201 | 193 | 6 | 201 | 121 | 162,50 | 6 |
| 4. HD | 09.06. | HUJAŘI | 143 | 215 | 170 | 167 | 139 | 176 | 6 | 215 | 139 | 168,33 | 6 |
| 6. HD | 03.03. | BABINEC | 217 | 169 | 134 | 212 | 177 | 221 | 6 | 221 | 134 | 188,33 | 10 |
| 7. HD | 18.02. | STATOVAR | 123 | 159 | 137 | 147 | 156 | 143 | 6 | 159 | 123 | 144,17 | 0 |
| 8. HD | 24.02. | SMOG | 180 | 137 | 149 | 172 | 161 | 132 | 6 | 180 | 132 | 155,17 | 8 |
| 9. HD | 08.09. | LAMPIÓNI | 190 | 189 | 162 | 196 | 165 | 141 | 6 | 196 | 141 | 173,83 | 10 |
| 10. HD | 17.06. | KAMPERETAMPERE | 162 | 218 | 179 | 154 | 192 | 170 | 6 | 218 | 154 | 179,17 | 6 |
| 11. HD | 16.06. | TRAKEŘI | 139 | 191 | 185 | 178 | 165 | 150 | 6 | 191 | 139 | 168,00 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 10069 celkem | 60 | 221 | 121 | 167,82 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 120 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | MEXICO | 183 | 161 | 176 | 152 | 141 | 137 | 6 | 183 | 137 | 158,33 | 4 |
| 2. HD | 22.10. | GAMA | 172 | 193 | 204 | 160 | 149 | 214 | 6 | 214 | 149 | 182,00 | 10 |
| 3. HD | 16.09. | BABINEC | 180 | 145 | 160 | 154 | 214 | 125 | 6 | 214 | 125 | 163,00 | 10 |
| 4. HD | 02.12. | STATOVAR | 151 | 176 | 155 | 213 | 195 | 139 | 6 | 213 | 139 | 171,50 | 2 |
| 5. HD | 24.09. | PERMONÍCI | 168 | 148 | 172 | 157 | 198 | 189 | 6 | 198 | 148 | 172,00 | 8 |
| 6. HD | 14.10. | JEŠTĚŘI | 124 | 170 | 177 | 174 | 180 | 163 | 6 | 180 | 124 | 164,67 | 8 |
| 7. HD | 15.10. | TRAKEŘI | 148 | 207 | 167 | 211 | 170 | 158 | 6 | 211 | 148 | 176,83 | 8 |
| 8. HD | 28.10. | KAMPERETAMPERE | 148 | 170 | 181 | 146 | 168 | 162 | 6 | 181 | 146 | 162,50 | 4 |
| 9. HD | 02.09. | SMOG | 191 | 119 | 187 | 168 | 142 | 160 | 6 | 191 | 119 | 161,17 | 6 |
| 10. HD | 12.11. | HUJAŘI | 148 | 169 | 123 | 153 | 143 | 170 | 6 | 170 | 123 | 151,00 | 2 |
| 11. HD | 09.09. | LAMPIÓNI | 158 | 145 | 169 | 3 | 169 | 145 | 157,33 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 10450 celkem | 63 | 214 | 119 | 165,87 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 126 možných (49 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | LAMPIÓNI | 173 | 127 | 174 | 169 | 179 | 117 | 6 | 179 | 117 | 156,50 | 2 |
| 2. HD | 12.02. | STATOVAR | 181 | 174 | 167 | 149 | 167 | 197 | 6 | 197 | 149 | 172,50 | 2 |
| 3. HD | 25.02. | BABINEC | 175 | 134 | 188 | 169 | 135 | 200 | 6 | 200 | 134 | 166,83 | 8 |
| 4. HD | 05.03. | TRAKEŘI | 167 | 146 | 179 | 180 | 159 | 181 | 6 | 181 | 146 | 168,67 | 3 |
| 5. HD | 07.05. | SMOG | 191 | 131 | 193 | 153 | 172 | 184 | 6 | 193 | 131 | 170,67 | 10 |
| 6. HD | 19.03. | PERMONÍCI | 170 | 180 | 129 | 174 | 163 | 166 | 6 | 180 | 129 | 163,67 | 4 |
| 7. HD | 26.03. | ONDRÁŠ | 179 | 138 | 142 | 182 | 148 | 166 | 6 | 182 | 138 | 159,17 | 2 |
| 8. HD | 01.04. | GAMA | 165 | 172 | 147 | 149 | 187 | 155 | 6 | 187 | 147 | 162,50 | 8 |
| 9. HD | 23.04. | JEŠTĚŘI | 183 | 203 | 155 | 204 | 147 | 162 | 6 | 204 | 147 | 175,67 | 6 |
| 10. HD | 13.05. | HUJAŘI | 174 | 174 | 148 | 144 | 189 | 152 | 6 | 189 | 144 | 163,50 | 4 |
| 11. HD | 21.05. | MEXICO | 203 | 171 | 225 | 153 | 124 | 145 | 6 | 225 | 124 | 170,17 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10979 celkem | 66 | 225 | 117 | 166,35 | 57 | ||||||
Duelových bodů 57 z 132 možných (43 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 27.08. | STATOVAR | 150 | 121 | 133 | 128 | 140 | 112 | 6 | 150 | 112 | 130,67 | 2 |
| 2. HD | 03.09. | MEXICO | 199 | 157 | 139 | 145 | 175 | 165 | 6 | 199 | 139 | 163,33 | 6 |
| 3. HD | 10.09. | ONDRÁŠ | 203 | 202 | 190 | 155 | 141 | 143 | 6 | 203 | 141 | 172,33 | 6 |
| 4. HD | 25.09. | LAMPIÓNI | 172 | 153 | 109 | 190 | 140 | 179 | 6 | 190 | 109 | 157,17 | 2 |
| 5. HD | 06.11. | HUJAŘI | 192 | 154 | 183 | 168 | 154 | 188 | 6 | 192 | 154 | 173,17 | 8 |
| 6. HD | 15.10. | TRAKEŘI | 158 | 155 | 191 | 170 | 191 | 189 | 6 | 191 | 155 | 175,67 | 8 |
| 7. HD | 16.10. | PERMONÍCI | 216 | 167 | 161 | 145 | 142 | 179 | 6 | 216 | 142 | 168,33 | 2 |
| 8. HD | 05.11. | GAMA | 167 | 149 | 139 | 209 | 179 | 172 | 6 | 209 | 139 | 169,17 | 6 |
| 9. HD | 13.11. | BABINEC | 168 | 150 | 205 | 159 | 185 | 159 | 6 | 205 | 150 | 171,00 | 12 |
| 10. HD | 20.11. | JEŠTĚŘI | 162 | 175 | 156 | 132 | 170 | 137 | 6 | 175 | 132 | 155,33 | 8 |
| 11. HD | 04.12. | SMOG | 182 | 170 | 160 | 167 | 176 | 166 | 6 | 182 | 160 | 170,17 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10838 celkem | 66 | 216 | 109 | 164,21 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 132 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | ONDRÁŠ | 137 | 103 | 168 | 133 | 183 | 118 | 6 | 183 | 103 | 140,33 | 2 |
| 3. HD | 19.02. | TRAKEŘI | 165 | 145 | 140 | 144 | 140 | 168 | 6 | 168 | 140 | 150,33 | 2 |
| 5. HD | 12.03. | GAMA | 180 | 170 | 184 | 159 | 189 | 204 | 6 | 204 | 159 | 181,00 | 12 |
| 6. HD | 19.03. | JADRAN | 200 | 151 | 169 | 181 | 135 | 180 | 6 | 200 | 135 | 169,33 | 6 |
| 7. HD | 27.03. | STATOVAR | 178 | 155 | 160 | 166 | 164 | 191 | 6 | 191 | 155 | 169,00 | 6 |
| 8. HD | 16.04. | BABINEC | 167 | 176 | 156 | 132 | 145 | 167 | 6 | 176 | 132 | 157,17 | 8 |
| 9. HD | 19.04. | SMOG | 202 | 118 | 155 | 154 | 183 | 191 | 6 | 202 | 118 | 167,17 | 8 |
| 10. HD | 30.04. | PERMONÍCI | 177 | 188 | 185 | 189 | 167 | 157 | 6 | 189 | 157 | 177,17 | 6 |
| 11. HD | 07.05. | MEXICO | 158 | 180 | 146 | 182 | 189 | 180 | 6 | 189 | 146 | 172,50 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 8904 celkem | 54 | 204 | 103 | 164,89 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 108 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | HUJAŘI | 169 | 143 | 184 | 144 | 191 | 145 | 6 | 191 | 143 | 162,67 | 8 |
| 2. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 213 | 136 | 181 | 201 | 152 | 163 | 6 | 213 | 136 | 174,33 | 8 |
| 3. HD | 18.09. | PERMONÍCI | 165 | 153 | 201 | 157 | 167 | 191 | 6 | 201 | 153 | 172,33 | 7 |
| 4. HD | 25.09. | JADRAN | 159 | 161 | 165 | 190 | 168 | 169 | 6 | 190 | 159 | 168,67 | 6 |
| 5. HD | 13.11. | BABINEC | 187 | 145 | 174 | 222 | 140 | 138 | 6 | 222 | 138 | 167,67 | 6 |
| 6. HD | 16.10. | GAMA | 194 | 144 | 177 | 182 | 171 | 137 | 6 | 194 | 137 | 167,50 | 8 |
| 7. HD | 24.10. | SMOG | 172 | 169 | 202 | 189 | 173 | 165 | 6 | 202 | 165 | 178,33 | 12 |
| 8. HD | 07.11. | STATOVAR | 151 | 151 | 178 | 212 | 150 | 165 | 6 | 212 | 150 | 167,83 | 4 |
| 9. HD | 04.09. | MEXICO | 156 | 200 | 163 | 160 | 160 | 202 | 6 | 202 | 156 | 173,50 | 4 |
| 10. HD | 20.11. | LAMPIÓNI | 157 | 170 | 181 | 192 | 163 | 162 | 6 | 192 | 157 | 170,83 | 6 |
| 11. HD | 21.11. | ONDRÁŠ | 184 | 158 | 189 | 166 | 191 | 185 | 6 | 191 | 158 | 178,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11295 celkem | 66 | 222 | 136 | 171,14 | 75 | ||||||
Duelových bodů 75 z 132 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | GAMA | 208 | 181 | 146 | 169 | 147 | 161 | 6 | 208 | 146 | 168,67 | 8 |
| 2. HD | 21.02. | PERMONÍCI | 129 | 128 | 161 | 215 | 159 | 192 | 6 | 215 | 128 | 164,00 | 4 |
| 3. HD | 28.02. | TRAKEŘI | 160 | 202 | 158 | 197 | 167 | 113 | 6 | 202 | 113 | 166,17 | 10 |
| 4. HD | 13.03. | JADRAN | 151 | 151 | 181 | 191 | 196 | 164 | 6 | 196 | 151 | 172,33 | 8 |
| 5. HD | 07.03. | BABINEC | 169 | 173 | 177 | 161 | 188 | 196 | 6 | 196 | 161 | 177,33 | 10 |
| 6. HD | 20.03. | MEXICO | 166 | 189 | 194 | 183 | 191 | 137 | 6 | 194 | 137 | 176,67 | 6 |
| 7. HD | 27.03. | ONDRÁŠ | 181 | 173 | 257 | 173 | 183 | 181 | 6 | 257 | 173 | 191,33 | 6 |
| 8. HD | 18.04. | 3+1 | 193 | 170 | 178 | 177 | 170 | 191 | 6 | 193 | 170 | 179,83 | 8 |
| 9. HD | 10.04. | SMOG | 195 | 143 | 161 | 164 | 158 | 172 | 6 | 195 | 143 | 165,50 | 10 |
| 10. HD | 02.05. | LAMPIÓNI | 146 | 193 | 180 | 178 | 175 | 168 | 6 | 193 | 146 | 173,33 | 6 |
| 11. HD | 09.05. | HUJAŘI | 163 | 193 | 177 | 170 | 159 | 161 | 6 | 193 | 159 | 170,50 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11434 celkem | 66 | 257 | 113 | 173,24 | 84 | ||||||
Duelových bodů 84 z 132 možných (64 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.