Janková Marcela
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 BABINEC
47. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +16
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 01.03. | PERMONÍCI | 147 | 169 | 153 | 184 | 176 | 156 | 6 | 184 | 147 | 164,17 | 4 |
| 3. HD | 14.03. | LAMPIÓNI | 131 | 148 | 144 | 170 | 185 | 168 | 6 | 185 | 131 | 157,67 | 2 |
| 4. HD | 21.03. | JMJ TEAM | 147 | 138 | 155 | 165 | 170 | 192 | 6 | 192 | 138 | 161,17 | 0 |
| 5. HD | 11.04. | TRAKEŘI | 169 | 145 | 128 | 3 | 169 | 128 | 147,33 | 0 | |||
| 6. HD | 17.04. | JEŠTĚŘI | 171 | 111 | 141 | 125 | 177 | 130 | 6 | 177 | 111 | 142,50 | 6 |
| 7. HD | 24.04. | SMOG | 133 | 151 | 164 | 3 | 164 | 133 | 149,33 | 2 | |||
| 8. HD | 08.05. | URNA | 157 | 162 | 2 | 162 | 157 | 159,50 | 0 | ||||
| Celkem | 7 utkání | 4962 celkem | 32 | 192 | 111 | 155,06 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 64 možných (22 %). Bez handicapu je průměr 139,06.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 BABINEC
55. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.11. | LAMPIÓNI | 182 | 144 | 124 | 172 | 195 | 189 | 6 | 195 | 124 | 167,67 | 4 |
| 2. HD | 25.08. | TRAKEŘI | 124 | 128 | 167 | 143 | 149 | 139 | 6 | 167 | 124 | 141,67 | 0 |
| 3. HD | 31.08. | JMJ TEAM | 131 | 172 | 133 | 130 | 153 | 124 | 6 | 172 | 124 | 140,50 | 2 |
| 4. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 127 | 186 | 177 | 175 | 172 | 180 | 6 | 186 | 127 | 169,50 | 4 |
| 5. HD | 19.09. | STATOVAR | 175 | 131 | 136 | 155 | 135 | 134 | 6 | 175 | 131 | 144,33 | 2 |
| 6. HD | 03.10. | KAMPERETAMPERE | 176 | 151 | 166 | 164 | 161 | 140 | 6 | 176 | 140 | 159,67 | 0 |
| 7. HD | 10.10. | JEŠTĚŘI | 141 | 136 | 155 | 111 | 158 | 146 | 6 | 158 | 111 | 141,17 | 2 |
| 8. HD | 24.10. | HUJAŘI | 180 | 166 | 158 | 143 | 131 | 143 | 6 | 180 | 131 | 153,50 | 8 |
| 9. HD | 14.11. | SMOG | 127 | 137 | 119 | 151 | 149 | 146 | 6 | 151 | 119 | 138,17 | 2 |
| 10. HD | 21.11. | GAMA | 134 | 136 | 146 | 182 | 176 | 111 | 6 | 182 | 111 | 147,50 | 4 |
| 11. HD | 05.12. | TRAFO | 102 | 124 | 109 | 3 | 124 | 102 | 111,67 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 9357 celkem | 63 | 195 | 102 | 148,52 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 126 možných (22 %). Bez handicapu je průměr 140,52.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 BABINEC
42. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | FAJNO PARTA | 146 | 190 | 162 | 142 | 153 | 162 | 6 | 190 | 142 | 159,17 | 6 |
| 2. HD | 08.03. | JMJ TEAM | 134 | 196 | 167 | 198 | 132 | 188 | 6 | 198 | 132 | 169,17 | 6 |
| 3. HD | 14.02. | TRAKEŘI | 171 | 206 | 153 | 3 | 206 | 153 | 176,67 | 2 | |||
| 4. HD | 12.04. | KAMPERETAMPERE | 140 | 160 | 185 | 183 | 189 | 165 | 6 | 189 | 140 | 170,33 | 3 |
| 5. HD | 21.02. | LAMPIÓNI | 133 | 176 | 202 | 165 | 127 | 148 | 6 | 202 | 127 | 158,50 | 1 |
| 6. HD | 19.04. | SMOG | 137 | 193 | 135 | 121 | 145 | 168 | 6 | 193 | 121 | 149,83 | 6 |
| 7. HD | 04.04. | PERMONÍCI | 129 | 130 | 192 | 3 | 192 | 129 | 150,33 | 2 | |||
| 8. HD | 28.03. | STATOVAR | 134 | 123 | 192 | 157 | 169 | 158 | 6 | 192 | 123 | 155,50 | 2 |
| 9. HD | 14.03. | JEŠTĚŘI | 140 | 126 | 149 | 166 | 160 | 132 | 6 | 166 | 126 | 145,50 | 3 |
| 10. HD | 16.05. | HUJAŘI | 149 | 164 | 171 | 163 | 196 | 177 | 6 | 196 | 149 | 170,00 | 8 |
| 11. HD | 30.05. | GAMA | 174 | 160 | 125 | 207 | 171 | 166 | 6 | 207 | 125 | 167,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 9652 celkem | 60 | 207 | 121 | 160,87 | 45 | ||||||
Duelových bodů 45 z 120 možných (38 %). Bez handicapu je průměr 152,87.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 BABINEC
41. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.09. | HUJAŘI | 136 | 132 | 156 | 129 | 193 | 153 | 6 | 193 | 129 | 149,83 | 3 |
| 2. HD | 20.09. | STATOVAR | 177 | 133 | 169 | 153 | 155 | 167 | 6 | 177 | 133 | 159,00 | 4 |
| 3. HD | 28.09. | SMOG | 142 | 163 | 169 | 156 | 133 | 153 | 6 | 169 | 133 | 152,67 | 8 |
| 4. HD | 12.10. | PERMONÍCI | 153 | 166 | 143 | 134 | 211 | 150 | 6 | 211 | 134 | 159,50 | 2 |
| 5. HD | 19.10. | KAMPERETAMPERE | 200 | 168 | 142 | 187 | 162 | 164 | 6 | 200 | 142 | 170,50 | 6 |
| 6. HD | 08.11. | JMJ TEAM | 124 | 154 | 144 | 138 | 147 | 145 | 6 | 154 | 124 | 142,00 | 2 |
| 7. HD | 09.11. | JEŠTĚŘI | 121 | 160 | 132 | 167 | 145 | 175 | 6 | 175 | 121 | 150,00 | 6 |
| 8. HD | 17.11. | LAMPIÓNI | 190 | 133 | 147 | 169 | 140 | 155 | 6 | 190 | 133 | 155,67 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 7435 celkem | 48 | 211 | 121 | 154,90 | 33 | ||||||
Duelových bodů 33 z 96 možných (34 %). Bez handicapu je průměr 146,90.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 BABINEC
48. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | PERMONÍCI | 147 | 137 | 140 | 190 | 157 | 162 | 6 | 190 | 137 | 155,50 | 0 |
| 2. HD | 08.09. | STATOVAR | 139 | 140 | 129 | 174 | 169 | 144 | 6 | 174 | 129 | 149,17 | 4 |
| 3. HD | 11.02. | TRAKEŘI | 161 | 172 | 163 | 141 | 156 | 177 | 6 | 177 | 141 | 161,67 | 5 |
| 4. HD | 10.02. | MEXICO | 144 | 130 | 153 | 147 | 114 | 158 | 6 | 158 | 114 | 141,00 | 2 |
| 5. HD | 05.10. | HUJAŘI | 143 | 145 | 159 | 3 | 159 | 143 | 149,00 | 2 | |||
| 6. HD | 03.03. | JMJ TEAM | 147 | 162 | 154 | 165 | 129 | 163 | 6 | 165 | 129 | 153,33 | 4 |
| 7. HD | 16.06. | JEŠTĚŘI | 189 | 142 | 146 | 164 | 163 | 144 | 6 | 189 | 142 | 158,00 | 4 |
| 8. HD | 02.03. | KAMPERETAMPERE | 189 | 160 | 168 | 126 | 143 | 152 | 6 | 189 | 126 | 156,33 | 4 |
| 9. HD | 09.03. | GAMA | 165 | 129 | 146 | 134 | 4 | 165 | 129 | 143,50 | 4 | ||
| 10. HD | 17.06. | SMOG | 114 | 178 | 122 | 139 | 142 | 133 | 6 | 178 | 114 | 138,00 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 8299 celkem | 55 | 190 | 114 | 150,89 | 33 | ||||||
Duelových bodů 33 z 110 možných (30 %). Bez handicapu je průměr 142,89.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 BABINEC
45. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | PERMONÍCI | 151 | 114 | 168 | 3 | 168 | 114 | 144,33 | 0 | |||
| 2. HD | 23.09. | HUJAŘI | 165 | 140 | 149 | 3 | 165 | 140 | 151,33 | 2 | |||
| 3. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 144 | 137 | 144 | 131 | 150 | 149 | 6 | 150 | 131 | 142,50 | 2 |
| 4. HD | 02.09. | JEŠTĚŘI | 130 | 147 | 177 | 126 | 145 | 175 | 6 | 177 | 126 | 150,00 | 2 |
| 5. HD | 25.11. | SMOG | 170 | 146 | 140 | 119 | 169 | 141 | 6 | 170 | 119 | 147,50 | 6 |
| 6. HD | 08.10. | KAMPERETAMPERE | 175 | 155 | 144 | 156 | 154 | 146 | 6 | 175 | 144 | 155,00 | 4 |
| 7. HD | 15.10. | STATOVAR | 157 | 148 | 155 | 161 | 122 | 168 | 6 | 168 | 122 | 151,83 | 4 |
| 8. HD | 28.10. | MEXICO | 155 | 145 | 139 | 152 | 153 | 182 | 6 | 182 | 139 | 154,33 | 6 |
| 9. HD | 04.11. | LAMPIÓNI | 126 | 181 | 138 | 202 | 148 | 195 | 6 | 202 | 126 | 165,00 | 6 |
| 10. HD | 18.11. | GAMA | 138 | 171 | 131 | 172 | 163 | 148 | 6 | 172 | 131 | 153,83 | 6 |
| 11. HD | 29.10. | TRAKEŘI | 165 | 190 | 168 | 129 | 142 | 183 | 6 | 190 | 129 | 162,83 | 1 |
| Celkem | 11 utkání | 9184 celkem | 60 | 202 | 114 | 153,07 | 39 | ||||||
Duelových bodů 39 z 120 možných (32 %). Bez handicapu je průměr 145,07.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 BABINEC
44. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | PERMONÍCI | 153 | 198 | 135 | 3 | 198 | 135 | 162,00 | 2 | |||
| 2. HD | 18.02. | JEŠTĚŘI | 160 | 183 | 134 | 152 | 149 | 208 | 6 | 208 | 134 | 164,33 | 6 |
| 3. HD | 25.02. | JMJ TEAM | 152 | 158 | 150 | 127 | 134 | 148 | 6 | 158 | 127 | 144,83 | 0 |
| 4. HD | 12.03. | SMOG | 141 | 154 | 183 | 172 | 147 | 168 | 6 | 183 | 141 | 160,83 | 4 |
| 5. HD | 11.03. | MEXICO | 178 | 154 | 133 | 158 | 218 | 155 | 6 | 218 | 133 | 166,00 | 4 |
| 8. HD | 14.05. | ONDRÁŠ | 187 | 151 | 166 | 151 | 158 | 128 | 6 | 187 | 128 | 156,83 | 4 |
| 9. HD | 01.05. | STATOVAR | 176 | 160 | 178 | 99 | 130 | 152 | 6 | 178 | 99 | 149,17 | 4 |
| 11. HD | 21.05. | TRAKEŘI | 145 | 134 | 153 | 155 | 120 | 203 | 6 | 203 | 120 | 151,67 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 7048 celkem | 45 | 218 | 99 | 156,62 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 90 možných (29 %). Bez handicapu je průměr 148,62.
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 BABINEC
44. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.09. | PERMONÍCI | 166 | 134 | 133 | 3 | 166 | 133 | 144,33 | 0 | |||
| 2. HD | 05.11. | ONDRÁŠ | 145 | 146 | 124 | 3 | 146 | 124 | 138,33 | 0 | |||
| 3. HD | 10.09. | JEŠTĚŘI | 152 | 153 | 166 | 145 | 127 | 155 | 6 | 166 | 127 | 149,67 | 8 |
| 4. HD | 24.09. | HUJAŘI | 190 | 145 | 136 | 3 | 190 | 136 | 157,00 | 4 | |||
| 5. HD | 01.10. | GAMA | 114 | 161 | 153 | 191 | 155 | 136 | 6 | 191 | 114 | 151,67 | 4 |
| 6. HD | 15.10. | LAMPIÓNI | 122 | 184 | 122 | 3 | 184 | 122 | 142,67 | 2 | |||
| 7. HD | 22.10. | SMOG | 160 | 183 | 187 | 213 | 185 | 128 | 6 | 213 | 128 | 176,00 | 7 |
| 8. HD | 11.09. | STATOVAR | 152 | 153 | 161 | 3 | 161 | 152 | 155,33 | 0 | |||
| 9. HD | 13.11. | JMJ TEAM | 115 | 148 | 148 | 154 | 151 | 140 | 6 | 154 | 115 | 142,67 | 2 |
| 10. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 145 | 177 | 175 | 155 | 171 | 124 | 6 | 177 | 124 | 157,83 | 6 |
| 11. HD | 27.11. | MEXICO | 173 | 178 | 161 | 144 | 151 | 148 | 6 | 178 | 144 | 159,17 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 7835 celkem | 51 | 213 | 114 | 153,63 | 37 | ||||||
Duelových bodů 37 z 102 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 145,63.
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 BABINEC
39. v žebříčku sezóny z 51 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.02. | PERMONÍCI | 175 | 143 | 169 | 171 | 152 | 159 | 6 | 175 | 143 | 161,50 | 0 |
| 2. HD | 05.03. | LAMPIÓNI | 142 | 165 | 134 | 161 | 167 | 156 | 6 | 167 | 134 | 154,17 | 0 |
| 3. HD | 26.02. | STATOVAR | 186 | 186 | 182 | 176 | 168 | 159 | 6 | 186 | 159 | 176,17 | 6 |
| 4. HD | 26.03. | SMOG | 173 | 142 | 138 | 127 | 156 | 160 | 6 | 173 | 127 | 149,33 | 2 |
| 5. HD | 20.03. | HUJAŘI | 152 | 191 | 161 | 140 | 153 | 148 | 6 | 191 | 140 | 157,50 | 2 |
| 6. HD | 19.03. | ONDRÁŠ | 137 | 156 | 168 | 157 | 153 | 139 | 6 | 168 | 137 | 151,67 | 2 |
| 7. HD | 27.03. | JADRAN | 136 | 166 | 144 | 3 | 166 | 136 | 148,67 | 1 | |||
| 8. HD | 16.04. | JMJ TEAM | 147 | 132 | 142 | 3 | 147 | 132 | 140,33 | 0 | |||
| 9. HD | 17.04. | TRAKEŘI | 211 | 141 | 191 | 157 | 157 | 157 | 6 | 211 | 141 | 169,00 | 7 |
| 11. HD | 08.05. | GAMA | 143 | 174 | 157 | 136 | 142 | 181 | 6 | 181 | 136 | 155,50 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 8516 celkem | 54 | 211 | 127 | 157,70 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 108 možných (26 %). Bez handicapu je průměr 149,70.
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 BABINEC
39. v žebříčku sezóny z 53 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | GAMA | 140 | 173 | 196 | 155 | 144 | 158 | 6 | 196 | 140 | 161,00 | 6 |
| 2. HD | 11.09. | STATOVAR | 164 | 150 | 148 | 3 | 164 | 148 | 154,00 | 2 | |||
| 3. HD | 18.09. | SMOG | 175 | 160 | 161 | 188 | 145 | 148 | 6 | 188 | 145 | 162,83 | 10 |
| 4. HD | 03.10. | PERMONÍCI | 159 | 152 | 159 | 3 | 159 | 152 | 156,67 | 2 | |||
| 5. HD | 13.11. | JMJ TEAM | 188 | 164 | 144 | 3 | 188 | 144 | 165,33 | 6 | |||
| 6. HD | 29.08. | MEXICO | 168 | 142 | 175 | 132 | 154 | 169 | 6 | 175 | 132 | 156,67 | 2 |
| 9. HD | 12.09. | ONDRÁŠ | 143 | 129 | 190 | 130 | 134 | 121 | 6 | 190 | 121 | 141,17 | 0 |
| 10. HD | 14.11. | HUJAŘI | 155 | 142 | 138 | 156 | 155 | 195 | 6 | 195 | 138 | 156,83 | 4 |
| 11. HD | 21.11. | TRAKEŘI | 134 | 127 | 122 | 3 | 134 | 122 | 127,67 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 6482 celkem | 42 | 196 | 121 | 154,33 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 84 možných (38 %). Bez handicapu je průměr 146,33.
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 BABINEC
31. v žebříčku sezóny z 48 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | MEXICO | 156 | 157 | 162 | 163 | 163 | 163 | 6 | 163 | 156 | 160,67 | 9 |
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 142 | 185 | 159 | 3 | 185 | 142 | 162,00 | 6 | |||
| 3. HD | 13.03. | ONDRÁŠ | 166 | 165 | 153 | 163 | 151 | 134 | 6 | 166 | 134 | 155,33 | 4 |
| 4. HD | 28.03. | TRAKEŘI | 153 | 134 | 169 | 167 | 154 | 165 | 6 | 169 | 134 | 157,00 | 2 |
| 5. HD | 07.03. | JMJ TEAM | 143 | 182 | 237 | 160 | 180 | 160 | 6 | 237 | 143 | 177,00 | 6 |
| 6. HD | 20.02. | 3+1 | 157 | 166 | 136 | 3 | 166 | 136 | 153,00 | 4 | |||
| 8. HD | 27.03. | HUJAŘI | 134 | 162 | 157 | 133 | 149 | 180 | 6 | 180 | 133 | 152,50 | 4 |
| 9. HD | 18.04. | JADRAN | 126 | 191 | 175 | 150 | 175 | 141 | 6 | 191 | 126 | 159,67 | 2 |
| 10. HD | 24.04. | PERMONÍCI | 188 | 160 | 183 | 3 | 188 | 160 | 177,00 | 0 | |||
| 11. HD | 03.04. | GAMA | 125 | 160 | 163 | 151 | 164 | 163 | 6 | 164 | 125 | 154,33 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 8175 celkem | 51 | 237 | 125 | 160,29 | 41 | ||||||
Duelových bodů 41 z 102 možných (40 %). Bez handicapu je průměr 152,29.
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 BABINEC
31. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.11. | BISTRO | 150 | 144 | 178 | 134 | 121 | 200 | 6 | 200 | 121 | 154,50 | 10 |
| 3. HD | 21.11. | HUJAŘI | 141 | 177 | 177 | 158 | 170 | 150 | 6 | 177 | 141 | 162,17 | 10 |
| 4. HD | 27.09. | JADRAN | 172 | 155 | 149 | 157 | 150 | 145 | 6 | 172 | 145 | 154,67 | 4 |
| 7. HD | 01.11. | 3+1 | 124 | 119 | 170 | 3 | 170 | 119 | 137,67 | 2 | |||
| 9. HD | 29.11. | LAMPIÓNI | 124 | 178 | 150 | 99 | 154 | 118 | 6 | 178 | 99 | 137,17 | 2 |
| 10. HD | 08.11. | PERMONÍCI | 126 | 137 | 189 | 3 | 189 | 126 | 150,67 | 2 | |||
| 11. HD | 28.11. | GAMA | 163 | 146 | 133 | 156 | 154 | 5 | 163 | 133 | 150,40 | 4 | |
| Celkem | 7 utkání | 5268 celkem | 35 | 200 | 99 | 150,51 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 70 možných (49 %). Bez handicapu je průměr 142,51.
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 BABINEC
25. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | BISTRO | 124 | 152 | 166 | 152 | 174 | 154 | 6 | 174 | 124 | 153,67 | 8 |
| 2. HD | 29.02. | DŮCHODCI | 149 | 160 | 140 | 137 | 151 | 155 | 6 | 160 | 137 | 148,67 | 0 |
| 3. HD | 15.03. | ONDRÁŠ | 132 | 162 | 154 | 3 | 162 | 132 | 149,33 | 0 | |||
| 4. HD | 26.04. | TRAKEŘI | 208 | 119 | 166 | 149 | 143 | 132 | 6 | 208 | 119 | 152,83 | 4 |
| 5. HD | 04.04. | MEXICO | 157 | 167 | 157 | 178 | 112 | 172 | 6 | 178 | 112 | 157,17 | 2 |
| 6. HD | 12.04. | LAMPIÓNI | 160 | 178 | 230 | 161 | 133 | 157 | 6 | 230 | 133 | 169,83 | 6 |
| 7. HD | 25.04. | PERMONÍCI | 172 | 144 | 133 | 3 | 172 | 133 | 149,67 | 2 | |||
| 8. HD | 22.03. | 3+1 | 189 | 165 | 168 | 163 | 209 | 202 | 6 | 209 | 163 | 182,67 | 12 |
| 9. HD | 02.05. | GAMA | 163 | 190 | 169 | 144 | 147 | 133 | 6 | 190 | 133 | 157,67 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 7632 celkem | 48 | 230 | 112 | 159,00 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 96 možných (46 %). Bez handicapu je průměr 151,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 BABINEC
24. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +23
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.09. | GAMA | 150 | 188 | 140 | 149 | 143 | 145 | 6 | 188 | 140 | 152,50 | 4 |
| 2. HD | 14.09. | LAMPIÓNI | 166 | 189 | 157 | 148 | 191 | 174 | 6 | 191 | 148 | 170,83 | 5 |
| 3. HD | 19.10. | MEXICO | 129 | 199 | 168 | 155 | 160 | 152 | 6 | 199 | 129 | 160,50 | 2 |
| 4. HD | 10.11. | 3+1 | 192 | 130 | 164 | 144 | 159 | 190 | 6 | 192 | 130 | 163,17 | 8 |
| 5. HD | 06.10. | ONDRÁŠ | 159 | 130 | 141 | 3 | 159 | 130 | 143,33 | 2 | |||
| 6. HD | 20.10. | ŠOT | 171 | 148 | 152 | 165 | 141 | 171 | 6 | 171 | 141 | 158,00 | 4 |
| 7. HD | 29.09. | DŮCHODCI | 152 | 198 | 163 | 179 | 192 | 157 | 6 | 198 | 152 | 173,50 | 7 |
| 8. HD | 26.10. | PERMONÍCI | 167 | 180 | 158 | 139 | 158 | 150 | 6 | 180 | 139 | 158,67 | 6 |
| 9. HD | 16.11. | VOLEJBAL | 164 | 150 | 170 | 167 | 202 | 186 | 6 | 202 | 150 | 173,17 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 8292 celkem | 51 | 202 | 129 | 162,59 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 102 možných (47 %). Bez handicapu je průměr 139,59.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.