Barčáková Kateřina
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 BABINEC
36. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | URNA | 164 | 142 | 188 | 202 | 145 | 219 | 6 | 219 | 142 | 176,67 | 6 |
| 4. HD | 11.09. | JMJ TEAM | 177 | 136 | 138 | 173 | 162 | 181 | 6 | 181 | 136 | 161,17 | 2 |
| 11. HD | 04.12. | GAMA | 120 | 195 | 139 | 194 | 148 | 185 | 6 | 195 | 120 | 163,50 | 8 |
| Celkem | 3 utkání | 3008 celkem | 18 | 219 | 120 | 167,11 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 36 možných (44 %). Bez handicapu je průměr 159,11.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 BABINEC
45. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | TRAFO | 149 | 156 | 181 | 161 | 142 | 155 | 6 | 181 | 142 | 157,33 | 5 |
| 2. HD | 01.03. | PERMONÍCI | 134 | 154 | 139 | 179 | 137 | 146 | 6 | 179 | 134 | 148,17 | 0 |
| 4. HD | 21.03. | JMJ TEAM | 177 | 152 | 194 | 134 | 195 | 149 | 6 | 195 | 134 | 166,83 | 6 |
| 5. HD | 11.04. | TRAKEŘI | 158 | 191 | 159 | 3 | 191 | 158 | 169,33 | 2 | |||
| 6. HD | 17.04. | JEŠTĚŘI | 183 | 163 | 156 | 127 | 169 | 132 | 6 | 183 | 127 | 155,00 | 2 |
| 7. HD | 24.04. | SMOG | 139 | 141 | 126 | 3 | 141 | 126 | 135,33 | 2 | |||
| 8. HD | 08.05. | URNA | 138 | 141 | 126 | 172 | 176 | 154 | 6 | 176 | 126 | 151,17 | 2 |
| 9. HD | 23.05. | HUJAŘI | 146 | 170 | 170 | 151 | 143 | 177 | 6 | 177 | 143 | 159,50 | 8 |
| 10. HD | 30.05. | GAMA | 175 | 210 | 194 | 160 | 176 | 205 | 6 | 210 | 160 | 186,67 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 7662 celkem | 48 | 210 | 126 | 159,63 | 35 | ||||||
Duelových bodů 35 z 96 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 151,63.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 BABINEC
40. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 25.08. | TRAKEŘI | 189 | 128 | 157 | 172 | 176 | 156 | 6 | 189 | 128 | 163,00 | 6 |
| 3. HD | 31.08. | JMJ TEAM | 179 | 159 | 189 | 154 | 158 | 152 | 6 | 189 | 152 | 165,17 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 1969 celkem | 12 | 189 | 128 | 164,08 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 24 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 156,08.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 BABINEC
23. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | FAJNO PARTA | 149 | 169 | 189 | 182 | 189 | 192 | 6 | 192 | 149 | 178,33 | 8 |
| 2. HD | 08.03. | JMJ TEAM | 176 | 199 | 150 | 147 | 168 | 5 | 199 | 147 | 168,00 | 4 | |
| 3. HD | 14.02. | TRAKEŘI | 173 | 174 | 134 | 153 | 168 | 168 | 6 | 174 | 134 | 161,67 | 4 |
| 5. HD | 21.02. | LAMPIÓNI | 143 | 152 | 219 | 188 | 201 | 189 | 6 | 219 | 143 | 182,00 | 6 |
| 6. HD | 19.04. | SMOG | 165 | 167 | 178 | 156 | 200 | 160 | 6 | 200 | 156 | 171,00 | 8 |
| 7. HD | 04.04. | PERMONÍCI | 172 | 175 | 191 | 172 | 176 | 197 | 6 | 197 | 172 | 180,50 | 7 |
| 8. HD | 28.03. | STATOVAR | 201 | 113 | 193 | 195 | 184 | 190 | 6 | 201 | 113 | 179,33 | 4 |
| 9. HD | 14.03. | JEŠTĚŘI | 170 | 141 | 165 | 168 | 219 | 132 | 6 | 219 | 132 | 165,83 | 7 |
| 10. HD | 16.05. | HUJAŘI | 182 | 150 | 196 | 134 | 152 | 208 | 6 | 208 | 134 | 170,33 | 6 |
| 11. HD | 30.05. | GAMA | 188 | 160 | 193 | 3 | 193 | 160 | 180,33 | 6 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9715 celkem | 56 | 219 | 113 | 173,48 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 112 možných (54 %). Bez handicapu je průměr 165,48.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 BABINEC
28. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.09. | HUJAŘI | 148 | 153 | 162 | 146 | 167 | 155 | 6 | 167 | 146 | 155,17 | 0 |
| 2. HD | 20.09. | STATOVAR | 186 | 155 | 156 | 160 | 141 | 163 | 6 | 186 | 141 | 160,17 | 8 |
| 3. HD | 28.09. | SMOG | 136 | 117 | 142 | 181 | 194 | 137 | 6 | 194 | 117 | 151,17 | 6 |
| 4. HD | 12.10. | PERMONÍCI | 109 | 111 | 141 | 160 | 175 | 142 | 6 | 175 | 109 | 139,67 | 2 |
| 5. HD | 19.10. | KAMPERETAMPERE | 149 | 195 | 155 | 139 | 196 | 178 | 6 | 196 | 139 | 168,67 | 2 |
| 6. HD | 08.11. | JMJ TEAM | 173 | 151 | 195 | 180 | 233 | 198 | 6 | 233 | 151 | 188,33 | 8 |
| 7. HD | 09.11. | JEŠTĚŘI | 177 | 173 | 134 | 180 | 176 | 152 | 6 | 180 | 134 | 165,33 | 6 |
| 8. HD | 17.11. | LAMPIÓNI | 133 | 188 | 179 | 203 | 169 | 129 | 6 | 203 | 129 | 166,83 | 7 |
| 9. HD | 23.11. | GAMA | 187 | 176 | 165 | 167 | 187 | 165 | 6 | 187 | 165 | 174,50 | 10 |
| 10. HD | 13.12. | TRAKEŘI | 192 | 193 | 204 | 204 | 141 | 152 | 6 | 204 | 141 | 181,00 | 8 |
| 11. HD | 14.12. | MEXICO | 207 | 161 | 145 | 157 | 188 | 168 | 6 | 207 | 145 | 171,00 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10931 celkem | 66 | 233 | 109 | 165,62 | 63 | ||||||
Duelových bodů 63 z 132 možných (48 %). Bez handicapu je průměr 157,62.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 BABINEC
40. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.01. | PERMONÍCI | 131 | 144 | 126 | 166 | 167 | 157 | 6 | 167 | 126 | 148,50 | 0 |
| 2. HD | 08.09. | STATOVAR | 145 | 132 | 146 | 155 | 135 | 142 | 6 | 155 | 132 | 142,50 | 0 |
| 3. HD | 11.02. | TRAKEŘI | 165 | 184 | 165 | 169 | 183 | 181 | 6 | 184 | 165 | 174,50 | 4 |
| 4. HD | 10.02. | MEXICO | 130 | 135 | 136 | 111 | 164 | 111 | 6 | 164 | 111 | 131,17 | 3 |
| 5. HD | 05.10. | HUJAŘI | 140 | 170 | 140 | 148 | 175 | 147 | 6 | 175 | 140 | 153,33 | 2 |
| 6. HD | 03.03. | JMJ TEAM | 153 | 145 | 189 | 165 | 158 | 137 | 6 | 189 | 137 | 157,83 | 4 |
| 7. HD | 16.06. | JEŠTĚŘI | 196 | 165 | 149 | 175 | 140 | 146 | 6 | 196 | 140 | 161,83 | 8 |
| 8. HD | 02.03. | KAMPERETAMPERE | 173 | 152 | 141 | 195 | 170 | 195 | 6 | 195 | 141 | 171,00 | 0 |
| 9. HD | 09.03. | GAMA | 153 | 168 | 168 | 134 | 166 | 225 | 6 | 225 | 134 | 169,00 | 4 |
| 10. HD | 17.06. | SMOG | 139 | 165 | 158 | 139 | 140 | 146 | 6 | 165 | 139 | 147,83 | 8 |
| 11. HD | 29.09. | LAMPIÓNI | 157 | 165 | 156 | 143 | 159 | 166 | 6 | 166 | 143 | 157,67 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 10291 celkem | 66 | 225 | 111 | 155,92 | 35 | ||||||
Duelových bodů 35 z 132 možných (27 %). Bez handicapu je průměr 147,92.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 BABINEC
46. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | PERMONÍCI | 118 | 132 | 107 | 117 | 158 | 172 | 6 | 172 | 107 | 134,00 | 2 |
| 2. HD | 23.09. | HUJAŘI | 163 | 113 | 167 | 189 | 166 | 144 | 6 | 189 | 113 | 157,00 | 4 |
| 3. HD | 16.09. | JMJ TEAM | 124 | 116 | 147 | 135 | 158 | 129 | 6 | 158 | 116 | 134,83 | 4 |
| 4. HD | 02.09. | JEŠTĚŘI | 126 | 131 | 155 | 3 | 155 | 126 | 137,33 | 0 | |||
| 5. HD | 25.11. | SMOG | 125 | 166 | 161 | 190 | 164 | 153 | 6 | 190 | 125 | 159,83 | 4 |
| 6. HD | 08.10. | KAMPERETAMPERE | 138 | 160 | 165 | 146 | 127 | 157 | 6 | 165 | 127 | 148,83 | 2 |
| 7. HD | 15.10. | STATOVAR | 169 | 149 | 129 | 110 | 142 | 118 | 6 | 169 | 110 | 136,17 | 0 |
| 8. HD | 28.10. | MEXICO | 146 | 190 | 145 | 121 | 158 | 165 | 6 | 190 | 121 | 154,17 | 4 |
| 9. HD | 04.11. | LAMPIÓNI | 153 | 187 | 158 | 171 | 190 | 161 | 6 | 190 | 153 | 170,00 | 4 |
| 10. HD | 18.11. | GAMA | 162 | 140 | 172 | 185 | 166 | 198 | 6 | 198 | 140 | 170,50 | 11 |
| 11. HD | 29.10. | TRAKEŘI | 159 | 151 | 159 | 185 | 154 | 200 | 6 | 200 | 151 | 168,00 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 9612 celkem | 63 | 200 | 107 | 152,57 | 41 | ||||||
Duelových bodů 41 z 126 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 144,57.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 BABINEC
42. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | PERMONÍCI | 150 | 163 | 185 | 170 | 161 | 134 | 6 | 185 | 134 | 160,50 | 2 |
| 2. HD | 18.02. | JEŠTĚŘI | 157 | 143 | 157 | 145 | 142 | 137 | 6 | 157 | 137 | 146,83 | 4 |
| 3. HD | 25.02. | JMJ TEAM | 173 | 158 | 186 | 171 | 178 | 158 | 6 | 186 | 158 | 170,67 | 4 |
| 4. HD | 12.03. | SMOG | 146 | 159 | 170 | 3 | 170 | 146 | 158,33 | 2 | |||
| 5. HD | 11.03. | MEXICO | 122 | 165 | 135 | 169 | 133 | 167 | 6 | 169 | 122 | 148,50 | 0 |
| 6. HD | 18.03. | GAMA | 188 | 172 | 177 | 164 | 193 | 160 | 6 | 193 | 160 | 175,67 | 12 |
| 7. HD | 01.04. | HUJAŘI | 131 | 140 | 158 | 172 | 169 | 165 | 6 | 172 | 131 | 155,83 | 2 |
| 8. HD | 14.05. | ONDRÁŠ | 132 | 157 | 174 | 196 | 176 | 173 | 6 | 196 | 132 | 168,00 | 4 |
| 9. HD | 01.05. | STATOVAR | 144 | 149 | 151 | 176 | 176 | 176 | 6 | 176 | 144 | 162,00 | 2 |
| 10. HD | 09.04. | LAMPIÓNI | 124 | 122 | 170 | 169 | 162 | 134 | 6 | 170 | 122 | 146,83 | 2 |
| 11. HD | 21.05. | TRAKEŘI | 126 | 156 | 169 | 161 | 160 | 177 | 6 | 177 | 126 | 158,17 | 5 |
| Celkem | 11 utkání | 10033 celkem | 63 | 196 | 122 | 159,25 | 39 | ||||||
Duelových bodů 39 z 126 možných (31 %). Bez handicapu je průměr 151,25.
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 BABINEC
47. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.09. | PERMONÍCI | 155 | 157 | 162 | 158 | 189 | 143 | 6 | 189 | 143 | 160,67 | 2 |
| 2. HD | 05.11. | ONDRÁŠ | 176 | 158 | 143 | 167 | 141 | 170 | 6 | 176 | 141 | 159,17 | 4 |
| 3. HD | 10.09. | JEŠTĚŘI | 102 | 138 | 146 | 146 | 118 | 126 | 6 | 146 | 102 | 129,33 | 0 |
| 4. HD | 24.09. | HUJAŘI | 134 | 162 | 186 | 155 | 179 | 142 | 6 | 186 | 134 | 159,67 | 8 |
| 5. HD | 01.10. | GAMA | 135 | 155 | 122 | 3 | 155 | 122 | 137,33 | 0 | |||
| 6. HD | 15.10. | LAMPIÓNI | 138 | 204 | 132 | 151 | 170 | 193 | 6 | 204 | 132 | 164,67 | 4 |
| 7. HD | 22.10. | SMOG | 107 | 138 | 164 | 165 | 141 | 173 | 6 | 173 | 107 | 148,00 | 10 |
| 8. HD | 11.09. | STATOVAR | 142 | 102 | 137 | 141 | 158 | 148 | 6 | 158 | 102 | 138,00 | 0 |
| 9. HD | 13.11. | JMJ TEAM | 122 | 157 | 166 | 156 | 159 | 165 | 6 | 166 | 122 | 154,17 | 2 |
| 10. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 138 | 160 | 143 | 3 | 160 | 138 | 147,00 | 4 | |||
| 11. HD | 27.11. | MEXICO | 133 | 128 | 167 | 3 | 167 | 128 | 142,67 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 8563 celkem | 57 | 204 | 102 | 150,23 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 114 možných (30 %). Bez handicapu je průměr 142,23.
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 BABINEC
49. v žebříčku sezóny z 51 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.02. | PERMONÍCI | 139 | 105 | 120 | 119 | 93 | 135 | 6 | 139 | 93 | 118,50 | 2 |
| 2. HD | 05.03. | LAMPIÓNI | 173 | 145 | 149 | 99 | 130 | 140 | 6 | 173 | 99 | 139,33 | 2 |
| 3. HD | 26.02. | STATOVAR | 120 | 147 | 119 | 3 | 147 | 119 | 128,67 | 2 | |||
| 4. HD | 26.03. | SMOG | 135 | 131 | 133 | 3 | 135 | 131 | 133,00 | 4 | |||
| 5. HD | 20.03. | HUJAŘI | 100 | 112 | 106 | 90 | 117 | 108 | 6 | 117 | 90 | 105,50 | 0 |
| 6. HD | 19.03. | ONDRÁŠ | 106 | 165 | 147 | 3 | 165 | 106 | 139,33 | 2 | |||
| 7. HD | 27.03. | JADRAN | 125 | 150 | 117 | 112 | 152 | 123 | 6 | 152 | 112 | 129,83 | 2 |
| 8. HD | 16.04. | JMJ TEAM | 148 | 110 | 159 | 116 | 132 | 121 | 6 | 159 | 110 | 131,00 | 0 |
| 9. HD | 17.04. | TRAKEŘI | 130 | 105 | 136 | 3 | 136 | 105 | 123,67 | 0 | |||
| 10. HD | 30.04. | MEXICO | 147 | 173 | 135 | 150 | 140 | 144 | 6 | 173 | 135 | 148,17 | 2 |
| 11. HD | 08.05. | GAMA | 134 | 177 | 146 | 197 | 113 | 168 | 6 | 197 | 113 | 155,83 | 7 |
| Celkem | 11 utkání | 7143 celkem | 54 | 197 | 90 | 132,28 | 23 | ||||||
Duelových bodů 23 z 108 možných (21 %). Bez handicapu je průměr 124,28.
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 BABINEC
25. v žebříčku sezóny z 53 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | GAMA | 198 | 141 | 165 | 166 | 212 | 180 | 6 | 212 | 141 | 177,00 | 10 |
| 2. HD | 11.09. | STATOVAR | 166 | 136 | 167 | 139 | 148 | 160 | 6 | 167 | 136 | 152,67 | 4 |
| 3. HD | 18.09. | SMOG | 164 | 118 | 169 | 3 | 169 | 118 | 150,33 | 4 | |||
| 4. HD | 03.10. | PERMONÍCI | 154 | 170 | 177 | 142 | 178 | 210 | 6 | 210 | 142 | 171,83 | 5 |
| 5. HD | 13.11. | JMJ TEAM | 153 | 152 | 206 | 173 | 186 | 193 | 6 | 206 | 152 | 177,17 | 10 |
| 6. HD | 29.08. | MEXICO | 154 | 113 | 204 | 198 | 175 | 183 | 6 | 204 | 113 | 171,17 | 6 |
| 7. HD | 24.10. | LAMPIÓNI | 149 | 205 | 197 | 166 | 151 | 184 | 6 | 205 | 149 | 175,33 | 6 |
| 8. HD | 30.10. | JADRAN | 140 | 152 | 150 | 140 | 163 | 161 | 6 | 163 | 140 | 151,00 | 2 |
| 9. HD | 12.09. | ONDRÁŠ | 151 | 178 | 212 | 170 | 149 | 153 | 6 | 212 | 149 | 168,83 | 6 |
| 10. HD | 14.11. | HUJAŘI | 185 | 156 | 192 | 151 | 161 | 241 | 6 | 241 | 151 | 181,00 | 8 |
| 11. HD | 21.11. | TRAKEŘI | 159 | 185 | 188 | 190 | 167 | 136 | 6 | 190 | 136 | 170,83 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10632 celkem | 63 | 241 | 113 | 168,76 | 65 | ||||||
Duelových bodů 65 z 126 možných (52 %). Bez handicapu je průměr 160,76.
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 BABINEC
6. v žebříčku sezóny z 48 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | MEXICO | 224 | 235 | 140 | 3 | 235 | 140 | 199,67 | 4 | |||
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 160 | 186 | 211 | 170 | 224 | 144 | 6 | 224 | 144 | 182,50 | 10 |
| 3. HD | 13.03. | ONDRÁŠ | 232 | 157 | 188 | 233 | 176 | 188 | 6 | 233 | 157 | 195,67 | 10 |
| 4. HD | 28.03. | TRAKEŘI | 170 | 202 | 195 | 171 | 198 | 179 | 6 | 202 | 170 | 185,83 | 10 |
| 5. HD | 07.03. | JMJ TEAM | 159 | 174 | 194 | 192 | 185 | 221 | 6 | 221 | 159 | 187,50 | 8 |
| 6. HD | 20.02. | 3+1 | 169 | 162 | 184 | 212 | 187 | 209 | 6 | 212 | 162 | 187,17 | 8 |
| 7. HD | 21.02. | LAMPIÓNI | 177 | 179 | 146 | 157 | 117 | 133 | 6 | 179 | 117 | 151,50 | 4 |
| 8. HD | 27.03. | HUJAŘI | 185 | 155 | 212 | 173 | 217 | 208 | 6 | 217 | 155 | 191,67 | 6 |
| 9. HD | 18.04. | JADRAN | 181 | 172 | 169 | 187 | 190 | 168 | 6 | 190 | 168 | 177,83 | 8 |
| 10. HD | 24.04. | PERMONÍCI | 142 | 202 | 156 | 180 | 169 | 197 | 6 | 202 | 142 | 174,33 | 6 |
| 11. HD | 03.04. | GAMA | 211 | 223 | 165 | 156 | 178 | 170 | 6 | 223 | 156 | 183,83 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11506 celkem | 63 | 235 | 117 | 182,63 | 82 | ||||||
Duelových bodů 82 z 126 možných (65 %). Bez handicapu je průměr 174,63.
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 BABINEC
9. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.11. | BISTRO | 166 | 163 | 160 | 3 | 166 | 160 | 163,00 | 4 | |||
| 2. HD | 10.10. | TRAKEŘI | 132 | 179 | 209 | 186 | 198 | 138 | 6 | 209 | 132 | 173,67 | 8 |
| 3. HD | 21.11. | HUJAŘI | 126 | 145 | 147 | 3 | 147 | 126 | 139,33 | 2 | |||
| 4. HD | 27.09. | JADRAN | 154 | 210 | 154 | 207 | 159 | 216 | 6 | 216 | 154 | 183,33 | 6 |
| 5. HD | 11.10. | ONDRÁŠ | 178 | 198 | 172 | 196 | 161 | 214 | 6 | 214 | 161 | 186,50 | 10 |
| 6. HD | 17.10. | MEXICO | 202 | 164 | 178 | 191 | 158 | 197 | 6 | 202 | 158 | 181,67 | 8 |
| 7. HD | 01.11. | 3+1 | 162 | 153 | 221 | 158 | 168 | 137 | 6 | 221 | 137 | 166,50 | 10 |
| 9. HD | 29.11. | LAMPIÓNI | 138 | 225 | 162 | 215 | 142 | 176 | 6 | 225 | 138 | 176,33 | 6 |
| 10. HD | 08.11. | PERMONÍCI | 156 | 189 | 144 | 210 | 168 | 208 | 6 | 210 | 144 | 179,17 | 8 |
| 11. HD | 28.11. | GAMA | 155 | 222 | 141 | 166 | 158 | 179 | 6 | 222 | 141 | 170,17 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9411 celkem | 54 | 225 | 126 | 174,28 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 108 možných (63 %). Bez handicapu je průměr 166,28.
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 BABINEC
6. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | BISTRO | 157 | 136 | 152 | 198 | 186 | 154 | 6 | 198 | 136 | 163,83 | 10 |
| 2. HD | 29.02. | DŮCHODCI | 165 | 154 | 179 | 3 | 179 | 154 | 166,00 | 4 | |||
| 3. HD | 15.03. | ONDRÁŠ | 196 | 153 | 180 | 150 | 178 | 230 | 6 | 230 | 150 | 181,17 | 3 |
| 4. HD | 26.04. | TRAKEŘI | 173 | 217 | 170 | 189 | 155 | 228 | 6 | 228 | 155 | 188,67 | 11 |
| 5. HD | 04.04. | MEXICO | 173 | 153 | 163 | 180 | 145 | 188 | 6 | 188 | 145 | 167,00 | 8 |
| 6. HD | 12.04. | LAMPIÓNI | 151 | 175 | 208 | 3 | 208 | 151 | 178,00 | 2 | |||
| 7. HD | 25.04. | PERMONÍCI | 177 | 167 | 158 | 176 | 190 | 247 | 6 | 247 | 158 | 185,83 | 2 |
| 8. HD | 22.03. | 3+1 | 166 | 221 | 231 | 158 | 180 | 187 | 6 | 231 | 158 | 190,50 | 10 |
| 9. HD | 02.05. | GAMA | 175 | 202 | 179 | 196 | 193 | 164 | 6 | 202 | 164 | 184,83 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 8603 celkem | 48 | 247 | 136 | 179,23 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 96 možných (65 %). Bez handicapu je průměr 171,23.
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 BABINEC
9. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +18
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.09. | GAMA | 161 | 171 | 172 | 135 | 176 | 188 | 6 | 188 | 135 | 167,17 | 8 |
| 2. HD | 14.09. | LAMPIÓNI | 167 | 176 | 244 | 157 | 185 | 167 | 6 | 244 | 157 | 182,67 | 6 |
| 3. HD | 19.10. | MEXICO | 152 | 186 | 164 | 3 | 186 | 152 | 167,33 | 2 | |||
| 4. HD | 10.11. | 3+1 | 205 | 184 | 157 | 3 | 205 | 157 | 182,00 | 2 | |||
| 5. HD | 06.10. | ONDRÁŠ | 155 | 168 | 168 | 130 | 146 | 212 | 6 | 212 | 130 | 163,17 | 4 |
| 6. HD | 20.10. | ŠOT | 156 | 155 | 175 | 184 | 203 | 147 | 6 | 203 | 147 | 170,00 | 6 |
| 7. HD | 29.09. | DŮCHODCI | 176 | 183 | 182 | 214 | 189 | 145 | 6 | 214 | 145 | 181,50 | 10 |
| 8. HD | 26.10. | PERMONÍCI | 145 | 180 | 143 | 3 | 180 | 143 | 156,00 | 0 | |||
| 9. HD | 16.11. | VOLEJBAL | 168 | 190 | 221 | 176 | 186 | 163 | 6 | 221 | 163 | 184,00 | 12 |
| Celkem | 9 utkání | 7807 celkem | 45 | 244 | 130 | 173,49 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 90 možných (56 %). Bez handicapu je průměr 155,49.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.