Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 223,17 | 268 | 192 | 10 | 83 % |
| 2. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 198,67 | 263 | 172 | 8 | 67 % |
| 3. | Orság Karel | KAMPERETAMPERE | 6 | 198,33 | 255 | 161 | 4 | 33 % |
| 4. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 192,83 | 221 | 160 | 6 | 50 % |
| 5. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 192,33 | 212 | 167 | 6 | 50 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 191,00 | 190 | 178 | 4 | 67 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 190,67 | 232 | 165 | 3 | 25 % |
| 8. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 189,67 | 205 | 174 | 12 | 100 % |
| 9. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 188,50 | 204 | 160 | 6 | 50 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 183,67 | 251 | 146 | 4 | 33 % |
| 11. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 183,50 | 211 | 165 | 6 | 50 % |
| 12. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 183,33 | 225 | 158 | 6 | 50 % |
| 13. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 181,67 | 203 | 149 | 4 | 67 % |
| 14. | Klus František | HUJAŘI | 4 | 179,75 | 186 | 174 | 7 | 88 % |
| 15. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 178,83 | 221 | 163 | 6 | 50 % |
| 16. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 178,33 | 179 | 177 | 6 | 100 % |
| 17. | Nerad František | FAJNO PARTA | 6 | 178,17 | 227 | 154 | 4 | 33 % |
| 18. | Chovančík Petr | JEŠTĚŘI | 6 | 176,33 | 192 | 151 | 6 | 50 % |
| 19. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 175,67 | 204 | 149 | 10 | 83 % |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 175,00 | 202 | 157 | 4 | 33 % |
| 21. | Horák Ladislav | FAJNO PARTA | 6 | 173,17 | 186 | 149 | 9 | 75 % |
| 22. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 172,17 | 181 | 164 | 4 | 33 % |
| 23. | Macháček Pavel | TRAKEŘI | 6 | 170,50 | 202 | 126 | 6 | 50 % |
| 24. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 169,33 | 173 | 165 | 6 | 100 % |
| 25. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 169,17 | 190 | 124 | 6 | 50 % |
| 26. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 5 | 168,00 | 191 | 139 | 4 | 40 % |
| 27. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 166,67 | 175 | 129 | 6 | 50 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 163,00 | 175 | 140 | 4 | 33 % |
| 29. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 5 | 162,80 | 168 | 143 | 6 | 60 % |
| 30. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 162,00 | 190 | 126 | 3 | 25 % |
| 31. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 161,67 | 195 | 107 | 6 | 50 % |
| 32. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 161,67 | 200 | 128 | 8 | 67 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 158,17 | 205 | 114 | 6 | 50 % |
| 34. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 157,00 | 180 | 104 | 4 | 67 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 4 | 154,75 | 170 | 142 | 4 | 50 % |
| 36. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 4 | 153,00 | 170 | 136 | 2 | 25 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 4 | 148,25 | 188 | 114 | 4 | 50 % |
| 38. | Ožana Roman | HUJAŘI | 4 | 141,50 | 153 | 127 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 141,33 | 163 | 113 | 2 | 33 % |
| 40. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 4 | 135,25 | 150 | 95 | 2 | 25 % |
| 41. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 129,67 | 168 | 104 | 2 | 33 % |
| Morys Žaneta+8 | SMOG | 2 | 129,50 | 129 | 114 | 0 | 0 % | |
| 42. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 120,33 | 125 | 117 | 0 | 0 % |