Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 218,33 | 235 | 184 | 6 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 202,83 | 241 | 156 | 10 | 83 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 201,67 | 213 | 183 | 10 | 83 % |
| 4. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 196,67 | 223 | 178 | 10 | 83 % |
| 5. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 192,83 | 214 | 168 | 8 | 67 % |
| Varhaníček Pavel | STATOVAR | 2 | 189,50 | 192 | 187 | 4 | 100 % | |
| 6. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 187,83 | 209 | 168 | 12 | 100 % |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 187,33 | 204 | 160 | 6 | 50 % |
| 8. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,00 | 204 | 176 | 9 | 75 % |
| 9. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 182,17 | 187 | 157 | 6 | 50 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,67 | 206 | 147 | 6 | 50 % |
| 11. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 179,33 | 212 | 156 | 2 | 33 % |
| 12. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 178,50 | 216 | 135 | 8 | 67 % |
| 13. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 176,00 | 201 | 161 | 6 | 100 % |
| 14. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 175,50 | 202 | 152 | 10 | 83 % |
| 15. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 175,33 | 207 | 139 | 8 | 67 % |
| 16. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 175,33 | 201 | 142 | 6 | 50 % |
| 17. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 175,33 | 200 | 146 | 10 | 83 % |
| 18. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,17 | 188 | 159 | 8 | 67 % |
| 19. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 174,83 | 196 | 150 | 10 | 83 % |
| 20. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 174,50 | 202 | 147 | 6 | 50 % |
| 21. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 170,33 | 181 | 132 | 3 | 25 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 169,00 | 191 | 136 | 2 | 17 % |
| 23. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 4 | 168,50 | 191 | 160 | 4 | 50 % |
| 24. | Horák Ladislav | FAJNO PARTA | 6 | 167,33 | 209 | 114 | 4 | 33 % |
| 25. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 166,33 | 178 | 152 | 0 | 0 % |
| 26. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 166,00 | 192 | 137 | 2 | 17 % |
| 27. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 165,67 | 187 | 114 | 8 | 67 % |
| 28. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 5 | 164,00 | 216 | 116 | 4 | 40 % |
| 29. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 159,83 | 180 | 137 | 8 | 67 % |
| 30. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 158,83 | 167 | 136 | 4 | 33 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 158,67 | 225 | 123 | 2 | 33 % |
| 32. | Nerad František | FAJNO PARTA | 6 | 158,17 | 187 | 131 | 4 | 33 % |
| 33. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 153,17 | 166 | 124 | 0 | 0 % |
| 34. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 152,83 | 179 | 136 | 2 | 17 % |
| 35. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 151,67 | 191 | 124 | 2 | 33 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 146,67 | 168 | 128 | 2 | 17 % |
| 37. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 140,00 | 171 | 113 | 2 | 33 % |
| 38. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 136,67 | 149 | 119 | 2 | 33 % |
| Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 1 | 134,00 | 134 | 134 | 0 | 0 % | |
| 39. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 133,33 | 145 | 87 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 129,67 | 170 | 101 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 116,33 | 122 | 108 | 0 | 0 % |
| 42. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 113,67 | 120 | 102 | 0 | 0 % |