Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Orság Karel | KAMPERETAMPERE | 6 | 205,67 | 247 | 148 | 10 | 83 % |
| 2. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 203,67 | 254 | 179 | 10 | 83 % |
| 3. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 203,00 | 237 | 177 | 12 | 100 % |
| 4. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 198,33 | 244 | 155 | 9 | 75 % |
| 5. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 197,33 | 204 | 168 | 10 | 83 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 196,83 | 229 | 158 | 10 | 83 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 195,00 | 213 | 151 | 10 | 83 % |
| 8. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 193,83 | 235 | 161 | 12 | 100 % |
| 9. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 187,50 | 211 | 153 | 6 | 50 % |
| 10. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 184,83 | 217 | 163 | 8 | 67 % |
| 11. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,83 | 215 | 159 | 10 | 83 % |
| 12. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 179,33 | 193 | 105 | 4 | 33 % |
| 13. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 178,33 | 215 | 156 | 10 | 83 % |
| 14. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 176,00 | 223 | 140 | 4 | 33 % |
| 15. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 175,67 | 180 | 169 | 10 | 83 % |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 175,17 | 212 | 140 | 8 | 67 % |
| 17. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 174,00 | 195 | 139 | 6 | 50 % |
| 18. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 171,83 | 184 | 156 | 4 | 33 % |
| 19. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 170,67 | 185 | 157 | 2 | 33 % |
| 20. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 169,83 | 190 | 148 | 4 | 33 % |
| 21. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,33 | 167 | 147 | 4 | 33 % |
| 22. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 163,83 | 191 | 137 | 6 | 50 % |
| 23. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 163,00 | 204 | 134 | 4 | 33 % |
| 24. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 162,67 | 172 | 145 | 5 | 42 % |
| 25. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 162,33 | 188 | 133 | 8 | 67 % |
| 26. | Macháček Pavel | TRAKEŘI | 6 | 162,17 | 183 | 147 | 4 | 33 % |
| 27. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 161,17 | 167 | 142 | 8 | 67 % |
| 28. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 159,33 | 167 | 153 | 0 | 0 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 155,50 | 184 | 115 | 2 | 17 % |
| 30. | Kubátko Vlastimil | FAJNO PARTA | 6 | 153,33 | 212 | 127 | 2 | 17 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 150,50 | 170 | 127 | 4 | 33 % |
| 32. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 149,33 | 156 | 141 | 2 | 33 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 147,67 | 166 | 136 | 0 | 0 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 147,33 | 174 | 133 | 2 | 17 % |
| 35. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 144,33 | 163 | 112 | 6 | 50 % |
| 36. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 143,33 | 141 | 125 | 0 | 0 % |
| 37. | Nerad František | FAJNO PARTA | 6 | 137,83 | 156 | 114 | 0 | 0 % |
| 38. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 137,67 | 162 | 104 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 119,00 | 125 | 114 | 0 | 0 % |
| 40. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 118,67 | 130 | 104 | 0 | 0 % |