Frýdecká liga družstev, jaro 2022 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | GAMA | 157 | 146 | 156 | 171 | 148 | 158 | 6 | 171 | 146 | 156,00 | 4 |
| 2. HD | 16.05. | JEŠTĚŘI | 202 | 152 | 126 | 201 | 161 | 181 | 6 | 202 | 126 | 170,50 | 6 |
| 3. HD | 14.02. | BABINEC | 171 | 195 | 165 | 214 | 193 | 161 | 6 | 214 | 161 | 183,17 | 8 |
| 6. HD | 31.05. | PERMONÍCI | 172 | 145 | 160 | 150 | 142 | 178 | 6 | 178 | 142 | 157,83 | 0 |
| 7. HD | 14.03. | STATOVAR | 199 | 168 | 152 | 162 | 165 | 176 | 6 | 199 | 152 | 170,33 | 6 |
| 8. HD | 12.04. | HUJAŘI | 165 | 169 | 147 | 183 | 153 | 156 | 6 | 183 | 147 | 162,17 | 4 |
| 9. HD | 10.05. | JMJ TEAM | 176 | 186 | 178 | 187 | 198 | 171 | 6 | 198 | 171 | 182,67 | 8 |
| 11. HD | 29.03. | LAMPIÓNI | 150 | 172 | 197 | 155 | 163 | 156 | 6 | 197 | 150 | 165,50 | 1 |
| Celkem | 8 utkání | 8089 celkem | 48 | 214 | 126 | 168,52 | 37 | ||||||
Duelových bodů 37 z 96 možných (39 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | JMJ TEAM | 197 | 147 | 177 | 171 | 162 | 133 | 6 | 197 | 133 | 164,50 | 8 |
| 2. HD | 21.09. | JEŠTĚŘI | 147 | 133 | 123 | 3 | 147 | 123 | 134,33 | 2 | |||
| 3. HD | 28.09. | KAMPERETAMPERE | 194 | 123 | 131 | 3 | 194 | 123 | 149,33 | 2 | |||
| 4. HD | 11.10. | TRAKEŘI | 150 | 164 | 191 | 158 | 150 | 180 | 6 | 191 | 150 | 165,50 | 7 |
| 5. HD | 19.10. | SMOG | 176 | 163 | 183 | 187 | 169 | 184 | 6 | 187 | 163 | 177,00 | 12 |
| 6. HD | 26.10. | HUJAŘI | 188 | 153 | 149 | 176 | 165 | 210 | 6 | 210 | 149 | 173,50 | 4 |
| 7. HD | 08.11. | STATOVAR | 215 | 147 | 169 | 204 | 168 | 167 | 6 | 215 | 147 | 178,33 | 6 |
| 8. HD | 15.11. | GAMA | 212 | 177 | 181 | 168 | 135 | 144 | 6 | 212 | 135 | 169,50 | 10 |
| 9. HD | 23.11. | LAMPIÓNI | 213 | 145 | 236 | 198 | 156 | 144 | 6 | 236 | 144 | 182,00 | 6 |
| 10. HD | 07.12. | PERMONÍCI | 185 | 155 | 159 | 174 | 180 | 198 | 6 | 198 | 155 | 175,17 | 5 |
| 11. HD | 14.12. | BABINEC | 201 | 154 | 181 | 128 | 179 | 178 | 6 | 201 | 128 | 170,17 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 10185 celkem | 60 | 236 | 123 | 169,75 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 120 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.02. | HUJAŘI | 156 | 193 | 160 | 136 | 172 | 176 | 6 | 193 | 136 | 165,50 | 6 |
| 2. HD | 24.02. | JEŠTĚŘI | 197 | 175 | 167 | 159 | 204 | 156 | 6 | 204 | 156 | 176,33 | 12 |
| 3. HD | 29.06. | JMJ TEAM | 176 | 159 | 165 | 3 | 176 | 159 | 166,67 | 2 | |||
| 4. HD | 10.02. | BABINEC | 132 | 182 | 136 | 3 | 182 | 132 | 150,00 | 5 | |||
| 5. HD | 09.03. | LAMPIÓNI | 151 | 127 | 166 | 3 | 166 | 127 | 148,00 | 0 | |||
| 6. HD | 16.06. | PERMONÍCI | 142 | 173 | 221 | 164 | 184 | 188 | 6 | 221 | 142 | 178,67 | 4 |
| 7. HD | 02.03. | SMOG | 180 | 158 | 171 | 168 | 195 | 215 | 6 | 215 | 158 | 181,17 | 8 |
| 8. HD | 03.02. | GAMA | 200 | 188 | 152 | 191 | 222 | 178 | 6 | 222 | 152 | 188,50 | 10 |
| 10. HD | 15.06. | STATOVAR | 144 | 172 | 124 | 3 | 172 | 124 | 146,67 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 7175 celkem | 42 | 222 | 124 | 170,83 | 47 | ||||||
Duelových bodů 47 z 84 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | JMJ TEAM | 117 | 215 | 188 | 3 | 215 | 117 | 173,33 | 4 | |||
| 2. HD | 23.09. | SMOG | 161 | 185 | 168 | 180 | 215 | 185 | 6 | 215 | 161 | 182,33 | 8 |
| 3. HD | 10.09. | LAMPIÓNI | 173 | 164 | 189 | 3 | 189 | 164 | 175,33 | 4 | |||
| 4. HD | 16.09. | GAMA | 164 | 169 | 162 | 161 | 177 | 157 | 6 | 177 | 157 | 165,00 | 10 |
| 5. HD | 01.10. | STATOVAR | 180 | 169 | 146 | 3 | 180 | 146 | 165,00 | 2 | |||
| 6. HD | 08.10. | PERMONÍCI | 170 | 165 | 182 | 3 | 182 | 165 | 172,33 | 2 | |||
| 7. HD | 14.10. | HUJAŘI | 183 | 143 | 141 | 3 | 183 | 141 | 155,67 | 2 | |||
| 8. HD | 28.10. | BABINEC | 150 | 136 | 166 | 3 | 166 | 136 | 150,67 | 2 | |||
| 9. HD | 22.10. | TRAKEŘI | 169 | 204 | 175 | 3 | 204 | 169 | 182,67 | 4 | |||
| 10. HD | 25.11. | JEŠTĚŘI | 158 | 150 | 165 | 3 | 165 | 150 | 157,67 | 4 | |||
| 11. HD | 02.12. | KAMPERETAMPERE | 164 | 147 | 137 | 3 | 164 | 137 | 149,33 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 6530 celkem | 39 | 215 | 117 | 167,44 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 78 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 25.02. | PERMONÍCI | 165 | 231 | 178 | 160 | 166 | 193 | 6 | 231 | 160 | 182,17 | 4 |
| 4. HD | 19.02. | ONDRÁŠ | 140 | 145 | 183 | 198 | 177 | 156 | 6 | 198 | 140 | 166,50 | 5 |
| 6. HD | 19.03. | STATOVAR | 142 | 185 | 221 | 202 | 160 | 166 | 6 | 221 | 142 | 179,33 | 6 |
| 7. HD | 01.04. | LAMPIÓNI | 162 | 181 | 140 | 3 | 181 | 140 | 161,00 | 0 | |||
| 8. HD | 08.05. | HUJAŘI | 201 | 168 | 183 | 168 | 163 | 176 | 6 | 201 | 163 | 176,50 | 10 |
| 10. HD | 13.05. | TRAKEŘI | 164 | 149 | 177 | 3 | 177 | 149 | 163,33 | 2 | |||
| 11. HD | 21.05. | JMJ TEAM | 143 | 201 | 207 | 216 | 172 | 194 | 6 | 216 | 143 | 188,83 | 10 |
| Celkem | 7 utkání | 6333 celkem | 36 | 231 | 140 | 175,92 | 37 | ||||||
Duelových bodů 37 z 72 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | ONDRÁŠ | 163 | 194 | 173 | 3 | 194 | 163 | 176,67 | 2 | |||
| 2. HD | 03.09. | JMJ TEAM | 158 | 188 | 166 | 135 | 156 | 202 | 6 | 202 | 135 | 167,50 | 4 |
| 3. HD | 11.09. | LAMPIÓNI | 209 | 170 | 149 | 3 | 209 | 149 | 176,00 | 0 | |||
| 4. HD | 18.09. | SMOG | 172 | 157 | 210 | 242 | 170 | 205 | 6 | 242 | 157 | 192,67 | 8 |
| 5. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 193 | 168 | 214 | 191 | 152 | 137 | 6 | 214 | 137 | 175,83 | 6 |
| 6. HD | 15.10. | GAMA | 193 | 140 | 225 | 168 | 206 | 191 | 6 | 225 | 140 | 187,17 | 10 |
| 7. HD | 23.10. | JEŠTĚŘI | 178 | 206 | 211 | 154 | 118 | 208 | 6 | 211 | 118 | 179,17 | 8 |
| 8. HD | 25.09. | HUJAŘI | 132 | 190 | 169 | 158 | 4 | 190 | 132 | 162,25 | 6 | ||
| 9. HD | 13.11. | TRAKEŘI | 209 | 202 | 145 | 161 | 201 | 174 | 6 | 209 | 145 | 182,00 | 9 |
| 10. HD | 20.11. | STATOVAR | 148 | 168 | 183 | 181 | 146 | 181 | 6 | 183 | 146 | 167,83 | 4 |
| 11. HD | 27.11. | BABINEC | 147 | 167 | 163 | 189 | 158 | 189 | 6 | 189 | 147 | 168,83 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 10233 celkem | 58 | 242 | 118 | 176,43 | 67 | ||||||
Duelových bodů 67 z 116 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 19.03. | LAMPIÓNI | 201 | 232 | 160 | 191 | 184 | 158 | 6 | 232 | 158 | 187,67 | 8 |
| 2. HD | 12.02. | ONDRÁŠ | 186 | 128 | 169 | 182 | 150 | 151 | 6 | 186 | 128 | 161,00 | 4 |
| 3. HD | 27.02. | PERMONÍCI | 221 | 181 | 184 | 156 | 153 | 190 | 6 | 221 | 153 | 180,83 | 2 |
| 4. HD | 19.02. | HUJAŘI | 170 | 135 | 162 | 3 | 170 | 135 | 155,67 | 0 | |||
| 5. HD | 13.03. | STATOVAR | 193 | 164 | 163 | 145 | 4 | 193 | 145 | 166,25 | 4 | ||
| 6. HD | 03.04. | GAMA | 158 | 193 | 161 | 137 | 142 | 213 | 6 | 213 | 137 | 167,33 | 10 |
| 7. HD | 30.01. | SMOG | 155 | 203 | 134 | 146 | 170 | 162 | 6 | 203 | 134 | 161,67 | 8 |
| 8. HD | 26.03. | TRAKEŘI | 183 | 167 | 181 | 186 | 168 | 181 | 6 | 186 | 167 | 177,67 | 12 |
| 9. HD | 17.04. | JADRAN | 152 | 148 | 188 | 168 | 155 | 185 | 6 | 188 | 148 | 166,00 | 4 |
| 10. HD | 30.04. | BABINEC | 152 | 149 | 170 | 3 | 170 | 149 | 157,00 | 0 | |||
| 11. HD | 07.05. | JMJ TEAM | 143 | 161 | 180 | 3 | 180 | 143 | 161,33 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 9300 celkem | 55 | 232 | 128 | 169,09 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 110 možných (49 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | LAMPIÓNI | 145 | 204 | 167 | 199 | 158 | 176 | 6 | 204 | 145 | 174,83 | 6 |
| 3. HD | 26.09. | STATOVAR | 160 | 187 | 192 | 166 | 147 | 177 | 6 | 192 | 147 | 171,50 | 6 |
| 4. HD | 12.09. | GAMA | 151 | 158 | 179 | 170 | 154 | 119 | 6 | 179 | 119 | 155,17 | 6 |
| 5. HD | 31.10. | SMOG | 184 | 164 | 148 | 155 | 184 | 228 | 6 | 228 | 148 | 177,17 | 6 |
| 6. HD | 29.08. | BABINEC | 243 | 168 | 193 | 180 | 147 | 195 | 6 | 243 | 147 | 187,67 | 12 |
| 7. HD | 23.10. | ONDRÁŠ | 139 | 168 | 215 | 170 | 167 | 132 | 6 | 215 | 132 | 165,17 | 6 |
| 8. HD | 13.11. | HUJAŘI | 160 | 205 | 150 | 166 | 176 | 169 | 6 | 205 | 150 | 171,00 | 8 |
| 9. HD | 04.09. | JMJ TEAM | 203 | 182 | 167 | 169 | 213 | 158 | 6 | 213 | 158 | 182,00 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 159 | 199 | 176 | 148 | 149 | 156 | 6 | 199 | 148 | 164,50 | 6 |
| 11. HD | 21.11. | PERMONÍCI | 150 | 208 | 177 | 154 | 211 | 195 | 6 | 211 | 150 | 182,50 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10389 celkem | 60 | 243 | 119 | 173,15 | 72 | ||||||
Duelových bodů 72 z 120 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | BABINEC | 156 | 166 | 135 | 119 | 179 | 169 | 6 | 179 | 119 | 154,00 | 7 |
| 2. HD | 02.05. | 3+1 | 155 | 113 | 167 | 3 | 167 | 113 | 145,00 | 2 | |||
| 3. HD | 27.02. | HUJAŘI | 132 | 166 | 132 | 150 | 151 | 155 | 6 | 166 | 132 | 147,67 | 2 |
| 4. HD | 13.02. | PERMONÍCI | 179 | 243 | 158 | 201 | 143 | 169 | 6 | 243 | 143 | 182,17 | 4 |
| 5. HD | 14.03. | GAMA | 176 | 160 | 150 | 179 | 144 | 178 | 6 | 179 | 144 | 164,50 | 8 |
| 6. HD | 20.03. | JMJ TEAM | 210 | 158 | 115 | 190 | 183 | 144 | 6 | 210 | 115 | 166,67 | 8 |
| 7. HD | 21.03. | SMOG | 142 | 167 | 187 | 123 | 164 | 194 | 6 | 194 | 123 | 162,83 | 12 |
| 8. HD | 07.03. | LAMPIÓNI | 180 | 154 | 151 | 120 | 156 | 157 | 6 | 180 | 120 | 153,00 | 0 |
| 9. HD | 24.04. | ONDRÁŠ | 159 | 152 | 147 | 145 | 168 | 143 | 6 | 168 | 143 | 152,33 | 0 |
| 10. HD | 25.04. | JADRAN | 139 | 157 | 146 | 3 | 157 | 139 | 147,33 | 0 | |||
| 11. HD | 09.05. | TRAKEŘI | 159 | 173 | 174 | 182 | 189 | 145 | 6 | 189 | 145 | 170,33 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 9598 celkem | 60 | 243 | 113 | 159,97 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 120 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.09. | ONDRÁŠ | 192 | 147 | 133 | 159 | 158 | 137 | 6 | 192 | 133 | 154,33 | 8 |
| 2. HD | 13.09. | BISTRO | 181 | 156 | 188 | 161 | 158 | 174 | 6 | 188 | 156 | 169,67 | 10 |
| 3. HD | 20.09. | LAMPIÓNI | 156 | 164 | 201 | 173 | 157 | 133 | 6 | 201 | 133 | 164,00 | 4 |
| 4. HD | 05.12. | TRAKEŘI | 178 | 166 | 214 | 188 | 136 | 158 | 6 | 214 | 136 | 173,33 | 4 |
| 5. HD | 10.10. | GAMA | 167 | 206 | 153 | 150 | 133 | 202 | 6 | 206 | 133 | 168,50 | 10 |
| 6. HD | 17.10. | BABINEC | 179 | 145 | 143 | 182 | 149 | 223 | 6 | 223 | 143 | 170,17 | 10 |
| 8. HD | 31.10. | JADRAN | 181 | 141 | 140 | 148 | 162 | 145 | 6 | 181 | 140 | 152,83 | 6 |
| 9. HD | 28.11. | HUJAŘI | 158 | 173 | 204 | 200 | 174 | 179 | 6 | 204 | 158 | 181,33 | 10 |
| 10. HD | 15.11. | 3+1 | 175 | 215 | 170 | 188 | 129 | 148 | 6 | 215 | 129 | 170,83 | 9 |
| 11. HD | 21.11. | PERMONÍCI | 142 | 215 | 133 | 157 | 166 | 211 | 6 | 215 | 133 | 170,67 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 10054 celkem | 60 | 223 | 129 | 167,57 | 75 | ||||||
Duelových bodů 75 z 120 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 MEXICO
9. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.03. | DŮCHODCI | 187 | 146 | 222 | 180 | 184 | 173 | 6 | 222 | 146 | 182,00 | 8 |
| 2. HD | 29.02. | 3+1 | 216 | 178 | 151 | 190 | 151 | 211 | 6 | 216 | 151 | 182,83 | 12 |
| 3. HD | 02.05. | BISTRO | 204 | 208 | 138 | 139 | 203 | 170 | 6 | 208 | 138 | 177,00 | 6 |
| 4. HD | 21.03. | ONDRÁŠ | 162 | 181 | 181 | 159 | 136 | 202 | 6 | 202 | 136 | 170,17 | 6 |
| 5. HD | 04.04. | BABINEC | 170 | 231 | 185 | 154 | 169 | 167 | 6 | 231 | 154 | 179,33 | 6 |
| 6. HD | 11.04. | TRAKEŘI | 150 | 194 | 181 | 189 | 158 | 153 | 6 | 194 | 150 | 170,83 | 8 |
| 7. HD | 23.02. | GAMA | 169 | 164 | 209 | 173 | 159 | 171 | 6 | 209 | 159 | 174,17 | 10 |
| 8. HD | 03.05. | PERMONÍCI | 178 | 156 | 155 | 184 | 204 | 144 | 6 | 204 | 144 | 170,17 | 6 |
| 9. HD | 19.04. | LAMPIÓNI | 140 | 191 | 178 | 190 | 146 | 171 | 6 | 191 | 140 | 169,33 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9455 celkem | 54 | 231 | 136 | 175,09 | 66 | ||||||
Duelových bodů 66 z 108 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 MEXICO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.09. | ONDRÁŠ | 138 | 164 | 181 | 3 | 181 | 138 | 161,00 | 0 | |||
| 2. HD | 03.11. | ŠOT | 166 | 171 | 179 | 156 | 142 | 176 | 6 | 179 | 142 | 165,00 | 8 |
| 3. HD | 19.10. | BABINEC | 173 | 156 | 220 | 180 | 171 | 202 | 6 | 220 | 156 | 183,67 | 10 |
| 4. HD | 05.10. | PERMONÍCI | 182 | 145 | 189 | 161 | 142 | 159 | 6 | 189 | 142 | 163,00 | 2 |
| 5. HD | 13.10. | GAMA | 166 | 156 | 209 | 3 | 209 | 156 | 177,00 | 6 | |||
| 6. HD | 08.09. | DŮCHODCI | 164 | 160 | 171 | 201 | 195 | 169 | 6 | 201 | 160 | 176,67 | 10 |
| 7. HD | 10.11. | VOLEJBAL | 125 | 199 | 138 | 157 | 126 | 153 | 6 | 199 | 125 | 149,67 | 4 |
| 8. HD | 16.11. | LAMPIÓNI | 149 | 190 | 136 | 3 | 190 | 136 | 158,33 | 2 | |||
| 9. HD | 15.09. | 3+1 | 173 | 149 | 183 | 170 | 146 | 158 | 6 | 183 | 146 | 163,17 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 7496 celkem | 45 | 220 | 125 | 166,58 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 90 možných (51 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.