Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 220,50 | 268 | 185 | 12 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 202,83 | 249 | 188 | 12 | 100 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 196,67 | 213 | 160 | 6 | 50 % |
| 4. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 196,50 | 223 | 172 | 12 | 100 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 192,17 | 211 | 169 | 10 | 83 % |
| 6. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 3 | 188,00 | 233 | 130 | 2 | 33 % |
| 7. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 186,50 | 210 | 157 | 6 | 50 % |
| 8. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 184,67 | 203 | 154 | 4 | 67 % |
| 9. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 184,00 | 210 | 137 | 6 | 50 % |
| 10. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 184,00 | 209 | 154 | 6 | 100 % |
| 11. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 182,00 | 211 | 135 | 6 | 50 % |
| 12. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 180,50 | 243 | 136 | 6 | 50 % |
| 13. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 179,17 | 201 | 146 | 6 | 50 % |
| 14. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 178,83 | 199 | 139 | 8 | 67 % |
| 15. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 178,17 | 202 | 135 | 5 | 42 % |
| 16. | Nerad František | FAJNO PARTA | 6 | 177,83 | 195 | 160 | 4 | 33 % |
| 17. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 177,50 | 200 | 169 | 8 | 67 % |
| 18. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 176,50 | 214 | 147 | 8 | 67 % |
| 19. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 174,33 | 180 | 157 | 4 | 67 % |
| 20. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 173,83 | 182 | 141 | 6 | 50 % |
| 21. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 173,00 | 195 | 146 | 6 | 50 % |
| 22. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 171,33 | 202 | 155 | 4 | 33 % |
| 23. | Chovančík Petr | JEŠTĚŘI | 6 | 168,67 | 185 | 128 | 8 | 67 % |
| 24. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 168,33 | 196 | 136 | 6 | 50 % |
| 25. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 167,83 | 182 | 155 | 6 | 50 % |
| 26. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 167,00 | 191 | 141 | 6 | 50 % |
| 27. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 167,00 | 203 | 128 | 4 | 67 % |
| 28. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 166,17 | 207 | 121 | 4 | 33 % |
| 29. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 165,33 | 177 | 120 | 6 | 50 % |
| 30. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 164,33 | 173 | 127 | 2 | 33 % |
| 31. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 162,33 | 182 | 137 | 4 | 33 % |
| 32. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 5 | 162,00 | 169 | 117 | 6 | 60 % |
| 33. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 161,67 | 181 | 143 | 6 | 100 % |
| 34. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 158,50 | 194 | 119 | 1 | 8 % |
| 35. | Horák Ladislav | FAJNO PARTA | 6 | 154,50 | 171 | 144 | 0 | 0 % |
| 36. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 152,17 | 205 | 123 | 6 | 50 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 146,00 | 185 | 119 | 2 | 33 % |
| 38. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 3 | 144,33 | 161 | 127 | 0 | 0 % |
| 39. | Häusler Milan | GAMA | 4 | 144,00 | 157 | 135 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 141,33 | 156 | 122 | 0 | 0 % |
| 41. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 137,67 | 151 | 117 | 2 | 33 % |
| 42. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 137,33 | 156 | 107 | 0 | 0 % |
| 43. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 109,67 | 130 | 94 | 0 | 0 % |