Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 217,17 | 267 | 188 | 8 | 67 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 213,67 | 237 | 176 | 12 | 100 % |
| 3. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 6 | 209,83 | 237 | 173 | 10 | 83 % |
| 4. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 198,67 | 233 | 160 | 8 | 67 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 193,33 | 238 | 166 | 8 | 67 % |
| 6. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 185,33 | 195 | 155 | 12 | 100 % |
| 7. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,17 | 205 | 141 | 6 | 50 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 184,17 | 221 | 150 | 5 | 42 % |
| 9. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 183,00 | 230 | 149 | 4 | 33 % |
| 10. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 182,83 | 225 | 157 | 8 | 67 % |
| 11. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 182,50 | 218 | 160 | 8 | 67 % |
| 12. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 181,83 | 213 | 126 | 10 | 83 % |
| 13. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 181,17 | 201 | 140 | 6 | 50 % |
| 14. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 180,33 | 185 | 152 | 6 | 100 % |
| 15. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 176,33 | 236 | 149 | 6 | 50 % |
| 16. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 175,00 | 203 | 148 | 6 | 50 % |
| 17. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 173,67 | 191 | 159 | 4 | 67 % |
| 18. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 173,00 | 200 | 156 | 4 | 33 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 171,83 | 193 | 120 | 8 | 67 % |
| 20. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 171,33 | 191 | 138 | 4 | 33 % |
| 21. | Vala Zdeněk | HUJAŘI | 6 | 170,33 | 201 | 136 | 8 | 67 % |
| 22. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 169,33 | 189 | 156 | 0 | 0 % |
| 23. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 167,17 | 199 | 117 | 6 | 50 % |
| 24. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 166,33 | 187 | 142 | 4 | 33 % |
| 25. | Nerad František | FAJNO PARTA | 6 | 165,83 | 185 | 149 | 2 | 17 % |
| 26. | Macháček Pavel | TRAKEŘI | 6 | 165,50 | 197 | 150 | 1 | 8 % |
| 27. | Kubátko Vlastimil | FAJNO PARTA | 6 | 165,33 | 192 | 139 | 2 | 17 % |
| 28. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 164,17 | 207 | 120 | 4 | 33 % |
| 29. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 164,00 | 178 | 148 | 4 | 67 % |
| 30. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 160,67 | 181 | 125 | 8 | 67 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 160,17 | 185 | 136 | 6 | 50 % |
| 32. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 159,50 | 177 | 146 | 6 | 50 % |
| 33. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 159,00 | 183 | 134 | 4 | 33 % |
| 34. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 156,00 | 207 | 118 | 6 | 50 % |
| 35. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 152,33 | 158 | 123 | 4 | 67 % |
| 36. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 149,17 | 176 | 124 | 6 | 50 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 146,67 | 163 | 130 | 2 | 17 % |
| 38. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 121,00 | 142 | 98 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 120,67 | 148 | 103 | 0 | 0 % |